Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-31 10:30:54

LOGOUT.hu

A warez minden formában tilos a topicban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14801) #90933760 válasza föccer (#14799) üzenetére


#90933760
törölt tag

Akkor mi tud történni az ággyal, hogy megsemmisül?

(#14802) Mottie válasza #90933760 (#14801) üzenetére


Mottie
őstag

Creeper felrobbantja, te magad felveszed, ilyenek...

Be Victorious!

(#14803) #56573440 válasza Mottie (#14800) üzenetére


#56573440
törölt tag

ha nem írják meg rendesen a modokat akkor nem lehet vele mit csinálni:D red alloy wire a kézben, és úgy állítanád be a level emittert nem jó ötlet. másodjára se :W

[ Szerkesztve ]

(#14804) Mottie válasza #56573440 (#14803) üzenetére


Mottie
őstag

MIért van erre szükség? :) Csak kíváncsiságból, mert én semmi hasonlót nem cináltam eddig :D

Be Victorious!

(#14805) #19617792 válasza #56573440 (#14803) üzenetére


#19617792
törölt tag

itt a Project Red a ludas, kicsit hogyismondjam, bugos :DDD

(#14806) #56573440 válasza Mottie (#14804) üzenetére


#56573440
törölt tag

szabályozom az acceleratorokat level emitterrel és toggle bussal hogy csak akkor mehessenek ha pure kristályokat gyártok, és ne éjjel nappal

(#14807) jonnyjoker01 válasza Mottie (#14800) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Grat neki! :D

Üdv. Johnny

(#14808) #90933760 válasza Mottie (#14802) üzenetére


#90933760
törölt tag

Jaaa, akkor simán ha házban van nem lehet semmi baja és oda fog visszarakni.

Kifosztottam a szurdokot, közel ott vagyok mint voltam. A cuccokat, sütőt stb. otthagytam meg ládában bebetonozva. Most elindulok, csináltam egy jó magas oszlopot fáklyákkal a tetején hogy visszataláljak, meg felírtam a koordinátákat. :DDD

(#14809) föccer válasza #90933760 (#14808) üzenetére


föccer
nagyúr

Eleg felirni a koorinatakst. Az oszlop úgyse latszik tul mssszirol.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14810) qisqaqas válasza #90933760 (#14808) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Ha nem fekszik a koordinátázás akkor hagyhatsz kisebb, 10-20 kocka magas oszlopokat relatív sűrűn, mint jancsi és juliska szórta maga után a kenyérmorzsát, akkor nem ütközöl a hasonló bajokba. Ezzel jelezheted magadnak a "kitaposott" ösvényt. Erre akkor lesz szükség ha lesz valami az ággyaddal és vissza kell találni a spawnpointról az új bázisra.

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#14811) Teaway válasza #90933760 (#14808) üzenetére


Teaway
veterán

"Most elindulok..."

Mégis hova? :D
A szurdok alján eszedbe jutottak a mondataim? Menj lejjebb, 5-20 szintre (lávát kerüld el), lesz ott érc dögivel. Áss hosszú, vízszintes sorokat egymás mellé, 2 blokk távolságban.

[ Szerkesztve ]

Nincs itthon csokid??

(#14812) qisqaqas


qisqaqas
senior tag

Kezdtem egy új világot. Gyalog, csákányozás nélkül van közvetlen lejárat a felszíntől kvázi bedrockig. Annyi mindent találtam :3 és ott van a spawnpoint mellett. El vagyok kényeztetve. (Sajnos Creeperekkel is :(( )

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#14813) #90933760 válasza Teaway (#14811) üzenetére


#90933760
törölt tag

A szurdokom alja 40 magasan van. De mégis mennyit kell ásni majd a föld alatt? Mert ilyen 0.valami% az ércek tartalma a Wiki szerint.

Úgy gondoltam az elindulást, hogy barlangokba nézek le és ott szoktam kutatni, valamelyik lemegy nagyon mélyre. Bár veszélyes is az igaz, lehet előbb az ásást kéne megpróbálni.
Ebbe a szurdokba amúgy is az a jó, hogy egyenes a fala és ha leesik valami akkor felfordul egyből. Körbe kéne bástyázni és kész is a természetes erődítmény, az egészet kivilágítottam már. És akkor a házat is ide kéne építeni lent.
Két blokk magas bástya elég? Mert ehhez rengeteg blokk fog kelleni. Zúzottkő elég erős?

Kár lenne veszni hagyni ezt a gödröt, az is igaz. Sose generált még ilyet a játék nekem. Pláne a point mellé, így még jobb.

(#14814) csoki válasza #90933760 (#14813) üzenetére


csoki
senior tag

"De mégis mennyit kell ásni majd a föld alatt? " elég sokat, mivel a játék neve MINEcraft :D
12es szinten kezdj el áskálni sorokban (láva így nem esik fejedre, lábadnál lesz pont szóval azért vigyázz), vagy ha találtál egy nagy barlangjáratot akkor persze azt először.

"Két blokk magas bástya elég?" pók kivételével igen, ahhoz kell egy párkány kívülre hogy ne tudjon átmászni

"Zúzottkő elég erős?" dirtet se tud egy zombie/csontváz arrébb rakni (kivéve enderman, de ő random bármilyen blokkot felkap) , ha viszont a creeperek miatt kérded, akkor igen, elég erős, obszidián a legtutibb, az robbanás biztos, de nem nagyon láttam még senki aki ebből építene azért falat :D

ravine-k pedig elég sűrűk a játékban, csak nem mindnek nyitott a teteje :)

[ Szerkesztve ]

(#14815) Teaway válasza #90933760 (#14813) üzenetére


Teaway
veterán

„A szurdokom alja 40 magasan van. De mégis mennyit kell ásni majd a föld alatt?”

Ahogy mondtam, nagyjából 5-20 között van a legtöbb fajta érc ► kép, tehát még 20-35-öt lefelé :)

Nincs itthon csokid??

(#14816) #90933760 válasza csoki (#14814) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ok, meglátom majd milyen legyen. Enderman ellen körbe kéne ásni és vízzel megölteni az egészet. Vagy úgy is átteleportál a víz túloldalára? Wiki azt írja, hogy a zúzott követ nem tudja felvenni, bár elég hiányos és régi sok helyen ami azt illeti.

(#14817) Teaway válasza #90933760 (#14816) üzenetére


Teaway
veterán

Én is úgy látom, hogy az angol wiki sokkal naprakészebb, mint a magyar :(

Nincs itthon csokid??

(#14818) qisqaqas válasza #90933760 (#14816) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Felesleges az erőd szerintem, de te tudod. :) Wiki szerint ha egy blokk alatt közvetlenül víz/ láva van akkor nem teleportál oda. Víz jobb megoldás a terülése miatt, meg ugye ha robbant egy Creeper kevésbé baj ha belepottyansz.

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#14819) #56573440 válasza #90933760 (#14816) üzenetére


#56573440
törölt tag

az enderman nem bánt amíg rá nem nézel vagy meg nem ütöd. addig békés, max blokkokat pakolászik le a területedre :) egy árokkal nem tudod megfogni átmegy az mindenen

(#14820) #90933760 válasza qisqaqas (#14818) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ja akkor a vizes ároknak semmi értelme, mert ennyi erővel beteleportál a bányámba is. az egészet meg nem fogom vízalatti réteggel ellátni.

Pók hogyhogy nem mászik át a párkányon? Mert én láttam a barlangokban a plafonon menni akkor elvileg simán átmehet.
Disznóknak, birkáknak mekkora kerítés kell, az egy blokk magasat átugorják?
Ja és a megszelídített állatokkal mi lesz, követni fognak folyamatosan? Mert valami teleportálást magyaráz a Wiki csak nem értem mit.

(#14821) csoki válasza #90933760 (#14820) üzenetére


csoki
senior tag

pók azért nem mászik át a párkányon mert beveri a fejét :) (már ha ugye falon kívül van a párkány)

1 magas kerítés elég, mert 1,5-nek veszi az mc (te se tudod átugrani ezért)

farkas teleportál igen utánad ha túl messzire elhagynád és persze nem ültetted le.

(#14822) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Teljesen vanila, esetleg zártkörű szervere van valakinek?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#14823) #90933760 válasza csoki (#14821) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ok. Most épp a bástyát csinálom, van is értelme mert reggelre egy csonti ott volt az ajtóba. Embertelen mennyiségű követ elhasznál, de amit bányászok ki onnan van bőséggel. Három magas alapból, de mivel a felszín nem egyenletes így valahol 5 magas.
Körberakom fáklyával is a bástyát végig. Ugye eső nem esik a játékban hogy eloltsa?

(#14824) Teaway válasza #90933760 (#14823) üzenetére


Teaway
veterán

De, esik. A havas biomokon pedig hó. De ezek vízálló fáklyák! :)

Nincs itthon csokid??

(#14825) #56573440 válasza K1nG HuNp (#14822) üzenetére


#56573440
törölt tag

szóltam neki keresni fog:)

(#14826) N. A. Attila


N. A. Attila
csendes tag

Sziasztok!

Pár kérdés:
1. Mi értelme a játékban a térképnek? Olyan kicsi terület fér csak rá, nem látom mire lehet jó. Összeraktam egy 3x4-es falon 12 darabot, de még így is elég kis részt mutat a világból azt hiszem. Hogyan lehet jól tájékozódni térkép nélkül?
2. Kapcsolódik az előzőhöz, hogy szeretnék találni egy NPC falut (van minden pályán?), de nem tudom, milyen messze lehet, és hogyan találok vissza majd...
3. NPC-kel elvileg smaragddal lehet kereskedni, de azt még nem találtam. Jól tudom, hogy a magas hegyekben van, messze a tengerszint felett?
4. Mit kell csinálni a másvilágon (nether)? Átmentem, gyűjtöttem egy rakás homokot és olyan sárga port, kinyírtam egy rakat malac zombit (amik mindég megjelentek, hiába világítottam ki mindent - elég frusztráló), utána jött egy szellem és kicsinált. Visszamentem a cuccaimért, akkor megint, kiléptem, másnap átmentem megint, a cuccok még ott voltak meg a szellem is, gyorsan mindent összeszedtem, hazamentem és szétszedtem a teleportot. Azóta sem vágyom vissza... A szellemet meg lehet ölni egyáltalán?
5. Mire jó az xp? Olyan 40-es szinten vagyok, de nem látom, hogy bármit is jelentene...
6. Gyémánt páncélba öltözve is hamar kinyírt a szellem a másvilágon, akkor a végzet sárkány megölése hogyan teljesíthető? Normál fokozaton játszom.

Bocsi, ha sok a noob kérdés, csak pár hete játszom...

(#14827) Teaway válasza N. A. Attila (#14826) üzenetére


Teaway
veterán

3. Keresd a Földművest a faluban, ő szokott adni búzáért smaragdot. Nekem is adott már vagy 200-at :Y

Nincs itthon csokid??

(#14828) Serricon válasza K1nG HuNp (#14822) üzenetére


Serricon
senior tag

Van zártkörű vanillánk.
Eredetid van? Ha igen küldj egy nevet és felveszlek.

(#14829) #90933760


#90933760
törölt tag

[link]
Nah, most már biztonságos. :DDD Körben 3 magas bástya párkánnyal. Kívül, belül, felül fáklya. Meg belül ahova csak tudtam fáklyát tettem. Így már bejutni nem tudnak, bent pedig nincs sötét hely így spawnolódni se tudnak. Most már dolgozhatok éjszaka is nyugodtan.
A terv az, hogy lent két oldalon kerítéssel farmok majd még ások oldalirányba hogy legyen hely. És a leghátuljában építem meg a házat. Valahova meg csinálok egy bányaajtót és akkor elkezdtek ásni le.
Viszont lent ahogy mászkálok hallom ahogy zombik meg pókok vannak alattam, úgyhogy biztos hogy pár blokknyira újabb barlangrendszer húzódik, érdemes óvatosan áskálni. Meg eleve a láva miatt is.

(#14830) jonnyjoker01 válasza N. A. Attila (#14826) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szia!

1. szvsz csak dekoratív, legalábbis én nem használom
2. csak fuss egy egyenes vonalban esetleg tegyél le valamit amiről tudod, hogy merre menj, és sokat de sokat kell gyalogolni :D
3. smaragd magas hegy biomeban van és föld alatt is lehet bányászni
4. ott sokmindent lehet csinálni, megölni wither skeletonokat, hogy legyen wither skullod amivel spawnolhatod a withert, az is egy boss a játékban. Nether fortressekben lehet a wither skeletonokat megtalálni, ugyan itt vannak a blaze-ek is. Fontos nyersanyagforrás a potik készítésében. Nether fortressben találhatod meg a nether wartot ami az italok alapanyaga. ezen kívül van még kvarc és glowstone.
5. varázslásra. Varázslóasztal kell hozzá meg lapis lazuli.
7. ha varázslod a páncélt akkor nehezebb lesz téged kinyírni. Szellemeket pedig nagyon könnyű megölni, íjjal 2 lövés és meghal. Próbáld felszín felé csalogatni, mert nem akarod, hogy a könnye leesen a lávába, regeneráció italt lehet belőle csinálni. Az ender dragon megölése sem annyira nehéz, íj kell hozzá természetesen. Tőle csak akkor kell félni, ha kilök a szigetről.

Dióhéjban ennyi :D Érdemes youtube videókat nézni, ha mélyen bele akarsz merülni, plusz ajánlatos olvasni a wikit.

Üdv. Johnny

(#14831) #90933760


#90933760
törölt tag

Elkezdtem leásni ott ahol a zombi hangot hallottam, egyrészt eltüntetni mert zavar a hörgése :DDD másrészt meg ahol ő van ott barlangrendszer is lesz. Hát lett is, egy folyosó de ott már nem volt a zombi mire visszamentem fáklyákkal. Aztán van egy lyuk lefele, ott is egy folyosó, de egyik vége megy le tovább csak ott már csonti hangok is vannak nem merek lemenni. 20-as szintnél vagyok, mindent kipakoltam fent ládába, ágyban aludtam, a bányabejáratot lezártam úgyhogy ha meg is öl akkor fent felkelek a cuccaim ott vannak, bányából meg nem tudnak kijutni mert lezártam. Csak kicsit fosatós tovább menni még így is. :DDD

(#14832) föccer válasza #90933760 (#14831) üzenetére


föccer
nagyúr

Nah csak nem kezded ízlelgetni a minecraftot? :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14833) Teaway válasza #90933760 (#14831) üzenetére


Teaway
veterán

„ Csak kicsit fosatós tovább menni még így is. :DDD

Az egyik ilyen fordulóban a creeper rám hozta a frászt, ijedtemben a lávába dobtam a gyémántkardot :D

Nincs itthon csokid??

(#14834) #90933760 válasza Teaway (#14833) üzenetére


#90933760
törölt tag

Épp raktam körbe a lávát kővel hogy elmenjek mellette, erre rám támad egy zombi. Nem mindig hörögnek. Naná hogy belelökött, meg is haltam és persze a cuccok egy része is elégett a lávába. Szerencsére csak pár kacat, mert kipakoltam mindent ládába.

Ez valami elképzelhetetlen mekkora barlangrendszert találtam, hatalmas föld alatti kamrákkal. Nem is tudtam a végére érni, mert elfogyott a fáklya. És az egyik ilyen terem teteje nyitott, ott másztam ki a felszínre és onnan szerencsére az erődítményemet látni. Úgyhogy ezt a nyílást is körbe kell falaznom és akkor biztonságosan bányászhatok itt is.
De még van vissza egy kis szakasz amit nem világítottam ki. Meg vagy 4-5 alagutat le is falaztam és ki tudja azok hány fele ágaznak még jobban szét, úgyhogy rengeteg van. Így is eltévedni benne.

(#14835) Teaway válasza #90933760 (#14834) üzenetére


Teaway
veterán

„Nem is tudtam a végére érni, mert elfogyott a fáklya.”

Legyen nálad mindig fa. Szenet meg találsz útközben. 1 fából és 8 szénből lesz 32 fáklya.

Nincs itthon csokid??

(#14836) #90933760 válasza Teaway (#14835) üzenetére


#90933760
törölt tag

200 fáklya volt nálam előrekészítve. Mind elfogyott annyi alagutat találtam. Mondjuk ennek így nem sok értelme, mert kvázi végtelenek az alagutak is és nagy részük 30-as szinten megy ahol semmi sincs. Én meg a végeláthatatlanságig kóborolhatok bennük. Inkább visszamegyek a házhoz és leások alapkőig és onnan saját alagutakat ások amibe nem tévedek el.
Persze amit már átjártam és kifáklyáztam azt bebarangolom de aztán fogom és a fenébe lezárom, nem szenvedek a nyílás körbebástyázásával se.

(#14837) #90933760


#90933760
törölt tag

Elkezdtem a saját alagutakat, a barlangokat meg lezártam, mert zombisereg kezdett el üldözni mikor bányásztam onnan. 70 vasércet ki tudtam szedni meg egy aranyat, de egy vöröskövet ott kellett hagynom mert ömleni kezdtek a kivilágítatlan részből. :DDD Kár azért a 200 fáklyáért amit otthagytam, de mindegy tudok annyit csinálni mint a rohadás úgy is.
Most már biztonságosan bányászhatok a sajátjaimban az a lényeg. Lávát meg sódert leszámítva.

Találtam gyémántot meg vöröskövet is. Most már csinálhatók vasajtót a bejáratomra, mert perpill mindig széttöröm meg visszarakom a kőblokkokat ha át akarok menni.
Meg üveget is tudok csinálni, de ki kell mennem valami vízpartra homokért meg vízért, mert akarok még vízesést is ide be. Volt is eredetileg csak elzártam mert szén volt alatta.
Szóval el lehet vele lenni rendesen. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14838) Teaway válasza #90933760 (#14837) üzenetére


Teaway
veterán

„a barlangokat meg lezártam, mert zombisereg kezdett el üldözni”

Nem tudom, hallottál-e olyanról, hogy: kard :DDD azzal lehet igazán csökkenteni az egyedszámot.

Nincs itthon csokid??

(#14839) #56573440 válasza #90933760 (#14837) üzenetére


#56573440
törölt tag

van itt pár lakó akiknek biztos van pár ezer órája a játékban szóval tényleg el lehet vele lenni.

a sok zombi akár egy zombi spawnert is jelenthet, érdemes megnézni hátha, mert arra lehet építeni csapdát, szerezhetsz xp-t, tuningolhatod vele a páncélokat, eszközöket, van loot chest is mellette, szal érdemes körbenézni :P

(#14840) #90933760 válasza #56573440 (#14839) üzenetére


#90933760
törölt tag

Epitenem kell meg sutoket is mert ennyi vasat meg homokot gyorsabban kisut a tobb.

En vascsakannyal utom oket, a vaskard erosebb?
Es az XP-ktol fejlesztheto a pancel? Azt hittem a gyemant a legerosebb.

(#14841) csoki válasza #90933760 (#14840) üzenetére


csoki
senior tag

persze, még a kőkard is erősebb, de nyilván gyémánt a legjobb :)
xp-ből fejleszthető az összes páncél + szerszámok is , csak kell egy enchanting table (+ némi lapis ha 1.8-al tolod már), köré könyvespolcok, de nézz utána wikin pontosan hogyan működik a dolog :)

[ Szerkesztve ]

(#14842) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Xboxon létezik a játékhoz 24/7 szerver?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#14843) #56573440 válasza K1nG HuNp (#14842) üzenetére


#56573440
törölt tag

hacsak valaki nem futtatja a játékot 0/24 dedikált boxon akkor nem. biztos van elvetemült aki ilyet csinál, de 8 playeres limit az elég szűk :(

(#14844) K1nG HuNp válasza #56573440 (#14843) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Hát akkor még kimaradok a mókából, 20 fps alig van meg singleben, proci vagy videokartya igyenyes amugy? Nem mintha akarmelyik jo lenne de erdekel :U

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#14845) #90933760 válasza K1nG HuNp (#14844) üzenetére


#90933760
törölt tag

Proci. Vidiből egy alap kártya megteszi, ami legalább 512MB-os. Nekem néha fölé is megy. Prociból valami pörgősebb kétmagos, Core 2 Duo vagy Phenom/AthlonII X2. Nekem ezzel megvan az 50-60 FPS.
Gondolom valami régi egymagosod lehet, ha ennyire szarul megy.
Meg kell neki ram is azért, 3 Giga legalább.

[ Szerkesztve ]

(#14846) qisqaqas válasza #90933760 (#14845) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Úgy vettem észre csak egy magot használ. Bár lehet csak Linux-on ilyen.

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#14847) #90933760 válasza qisqaqas (#14846) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nekem pörög mind a kettő, az 1.8-as játék Win alatt legalábbis.

(#14848) janos1988 válasza #90933760 (#14837) üzenetére


janos1988
addikt

Ahol zombi sereg van ott spawner is. Az meg jó az xp farmhoz.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#14849) bugmenot1


bugmenot1
tag

ez mi? windows 8.1 virtualbox-ban

---- Minecraft Crash Report ----
// Oops.

Time: 2015.03.03. 20:12
Description: Initializing game

org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method)
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52)
at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:247)
at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:306)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:757)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:739)
at avf.ap(SourceFile:534)
at avf.am(SourceFile:363)
at avf.a(SourceFile:310)
at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:124)

A detailed walkthrough of the error, its code path and all known details is as follows:
---------------------------------------------------------------------------------------

-- Head --
Stacktrace:
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method)
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52)
at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:247)
at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:306)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:757)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:739)
at avf.ap(SourceFile:534)
at avf.am(SourceFile:363)

-- Initialization --
Details:
Stacktrace:
at avf.a(SourceFile:310)
at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:124)

-- System Details --
Details:
Minecraft Version: 1.8.3
Operating System: Windows 8.1 (x86) version 6.3
CPU: 4x Intel(R) Core(TM) i3-2310M CPU @ 2.10GHz
Java Version: 1.8.0_31, Oracle Corporation
Java VM Version: Java HotSpot(TM) Client VM (mixed mode), Oracle Corporation
Memory: 48107520 bytes (45 MB) / 101236736 bytes (96 MB) up to 518979584 bytes (494 MB)
JVM Flags: 2 total; -XX:HeapDumpPath=MojangTricksIntelDriversForPerformance_javaw.exe_minecraft.exe.heapdump -Xmx512M
IntCache: cache: 0, tcache: 0, allocated: 0, tallocated: 0
Launched Version: 1.8.3
LWJGL: 2.9.4
OpenGL: ~~ERROR~~ RuntimeException: No OpenGL context found in the current thread.
GL Caps:
Using VBOs: No
Is Modded: Probably not. Jar signature remains and client brand is untouched.
Type: Client (map_client.txt)
Resource Packs: []
Current Language: ~~ERROR~~ NullPointerException: null
Profiler Position: N/A (disabled)

[ Szerkesztve ]

(#14850) #56573440 válasza bugmenot1 (#14849) üzenetére


#56573440
törölt tag

crashlog. opengl fáj neki nagyon ;)

"OpenGL: ~~ERROR~~ RuntimeException: No OpenGL context found in the current thread."

legközelebb kérlek pastebinre töltsd fel és linkeld be ha lehet :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.