Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14201) Polarstar válasza hermanyi (#14199) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A feszítővas ezen a gondon szokott segíteni. :DDD :DDD :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#14202) hermanyi válasza Polarstar (#14201) üzenetére


hermanyi
őstag

Miattad van ez is :DDD

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#14203)



őstag

Nekem meg ma spontán újra indult. A baj, hogy kérte a kódokat, vagyis amíg nem veszem észre ott áll a zsebembe. SIM, készülék jelszó. A baj, hogy droidrol nekem kell pár app: spotify, tunel, jetAudio - ez érdekes, mert fizetős, kifizetve még anno, és megy - fastnote pad (ez a neve) dark nebula, could driverek, Ftp Server, es file Explorer, stb.

(#14204)



őstag

Passport ahhhh [link]

Classic ejtve :D :K

Direkt megnéztem az útlevelet. :Y

[ Szerkesztve ]

(#14205) Crafter32 válasza (#14204) üzenetére


Crafter32
őstag

A Classic a legszebb!

[link]

[ Szerkesztve ]

(#14206) válasza Crafter32 (#14205) üzenetére



őstag

Szép, különösen a fém keret. Amúgy köszi a linket, így megcsodálhattam a Passportot. :R

(#14207)



őstag

Szeptemberbe megyek sorba állni érte. :D

[ Szerkesztve ]

(#14208) jagertibi


jagertibi
aktív tag

+1 Classic. Remélem nem lesz aranyárban. :U Az útlevelet meghagyom az övtáskásoknak.... :)

(#14209) válasza jagertibi (#14208) üzenetére



őstag

Drága lesz, Szvsz. 170-180 a Passport 210k. Szvsz.

(#14210) jagertibi válasza (#14209) üzenetére


jagertibi
aktív tag

Hat akkor varok egy evet, elhasznalok megegy Q10 et :)

(#14211) Crafter32 válasza (#14209) üzenetére


Crafter32
őstag

Lehet érdemes lenne várni vele karácsony utánig. A kezdeti akciós bevezető ár mindig gyorsan zuhan.

(#14212) válasza Crafter32 (#14211) üzenetére



őstag

A BB-nél feltétlen, ha kibírod. De én most nagy dilemmába vagyok. Vagy az 5,5"-os iPhone 6-ot veszek, vagy Passportot (baromian tetszik) :B

(#14213) Praetorianus válasza (#14212) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Mi itt a dilemma? Az alma ugyanolyan lesz, mint az előzőek, csak a méret lesz más. A szeder meg valami teljesen új. Kicsit vad a formaterv, de kisebb méretben lehet hogy én is bevállalnám. De ez nekem túl nagy...

(#14214) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Asszongya, hogy a WS újra be akar a WP-al törni az üzleti szférába. Ki akarják ékelni a iOS és Droid közti rést a saját megoldásaikkal.
Egy a gond: az üzlet és biztonság szavak a Blackberry tulajdonai jelenleg.
Indoklásuk: Ha a számítógépeken windóz fut, akkor legyen olyan is a telefon.

Mit szóltok? Windows in UK

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#14215) válasza Polarstar (#14214) üzenetére



őstag

Ezt a kérdést szerintem a kínaiaknak kéne feltenni. :D
Vállalati szférában a BlackBerry helyzetét egy dolog gyengítette meg. A bizonytalanság. Egy cég sem akar úgy invesztálni, hogy nem tudja meddig lesz suport.
Meg van egy fontos dolog, amit nem én találtam ki, hanem biztonsági szakemberek. Egyre több az olyan vállalkozás, ahol az árát helyezik a biztonság elé. Ilyenkor az Android a nyerő. Az iPhone térnyerése ebben a szegmensben is egyértelmű. Az US Army legfelső szintig iPhonokra állt át. Obamának könyörögnie kellett, hogy megtarthassa a Berryét. Ma azért van ilyen lesújtó helyzetbe a RIM mert nem reagált időben a piaci kihívásokra, és most fizeti az árát. Annak is örülhetünk, hogy még a kimenet egyenlőre kétesélyes. A WP megengedheti magának, hogy bele bukjon ebbe is abba is, mert sok lábon áll. Nem véletlen repült Ballmer, aki a WP beharangozoján temette a konkurenciát, közben a csempés felület megbukott. Egyszerűen nem fognak tudni ujját felmutatni, addig meg nem vált senki.

[ Szerkesztve ]

(#14216) válasza Praetorianus (#14213) üzenetére



őstag

Az a dillema, hogy az almánál vannak az apjaim, amik nincsenek meg a Woldben. Egy Google mapsot nem találok, ami free és jól működik. A droidos API-k meg tönkre teszik a stabilitást, és rosszul optimalizáltak. Ha szánnák rá pénzt biztos találnák korrekt navit, de droidon is elcsesztem egy csomó pénzt. Ott vannak még a Modern Combat szintű játékok, amiket kedvem sem volt kiprobalni 3"-on. Na ezért kell nekem a 4,5"-os Passport, csak valahogy jó volna ha megoldásnak a 16:9 vs 1:1 convertálást. Nagyon kíváncsi leszek az első videókra. Ami mellette szól az iPhonnal szemben, az üzemidő. Két nap agresszív használat közel 4000mA mellett. Csak üzleti telefonként, szinkronizálás mellett 3-4 nap. Na ezzel már labdába rughatnak, meg gondolom a kijelző is IPS retina lesz. A lényeg, hogy nekem a Classic kialakítása anyag használata nagyon tetszik. Direkt szép hogy a fém keret csak kétoldalt veszi körbe, és a hátulja is gondolom rozsdamentes acél lesz. Sok minden még nem derült ki, de sejtem, hogy egy erős multimédiás telefonnal állnak elő. A Classic a törzsvendégeknek szól. Időtálló konzervatív üzleti modell. Ezt már szívesen használnak a cégek flottas telefonként, kedvező pénzügyi feltételek mellett. Ha elszállnak az arral, olyan lesz mintha nem fejlesztettek volna semmit.

Mondjuk amit prognosztizaltam árnak az a legdurvább forgatókönyv. Az biztos bukta.

[ Szerkesztve ]

(#14217) Polarstar válasza (#14215) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Az US Army vezérkarig ájfonra állt át kijelentéseddel vitatkozom. Ez speciel messze nem igaz.

Mutatnál erről valamit? Mi teljesen mást olvastunk ezekről. (Minnyá jön Woland és jóóóól megmagyarázza.. :D )

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#14218) lugosi válasza (#14215) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én mintha azt olvastam volna egy nyilatkozatban, hogy bármennyire is szeretne iPhone-t, nem engedik neki.

Hagel: akkor úgy látom nem csak szerintem olvasta úgy SÖ a híreket ahogy ő értette :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14219) Polarstar válasza (#14216) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Picit keresgélsz a csatornákon és ott a förszt paszvörd videó. :D

Attól tartok személy szerint, hogy ez speciel nálam csak egy napot bírna ki. Próbáltam a Z-t átáváltani 9720-ra, de nem értem, mindig a Zé akad a kezembe. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#14220) Coq


Coq
aktív tag

Végre visszakerült a touchpad a Q20 / Classic-ra !

Szerintem nagyon hianyzik a Q10-nél is. Sokat gondolkodtam a vételen, de végül ezért nem vettem meg.

(#14221) hermanyi válasza Coq (#14220) üzenetére


hermanyi
őstag

Egyet értek ,hogy jó ,hogy ismét van tuchpad. De el lehet lenni nélküle .Én is tartottam a hiányától de nem kellett volna :) egyedül a szöveg kijelölésnél érzem kicsit a hiányát de tuchpad nélkül is megoldható .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#14222) válasza hermanyi (#14221) üzenetére



őstag

Kényelmesebb a touchpad, mert statikus, panelon sokszor nyújtozkodni kell. Én az OS10 miatt vágtam bele a Q10-be. Nagyon kíváncsi leszek Passportba hogy fog működni a billentyűzetes touchpad.

[ Szerkesztve ]

(#14223) hermanyi válasza (#14222) üzenetére


hermanyi
őstag

Passport nagyon tetszetős :) Ami biztos ,hogy nem egykezes telefon lesz . Én most váltottam OS10 re egy Q5 el ,de nagyon elégedett vagyok eddig az aksit leszámítva.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#14224) Polarstar


Polarstar
nagyúr

TrackPad vs. Z10.

Sajnos a jelen felállás szerint a 9720 trackpadja ronggyá veri a Z10 kijelölési technikáját.

Hogy a fene enné meg, nem tudok egy három mondatos bejegyzést egyben másolni a Z-vel, a 9720 meg folytatja, ameddig jónak látja. Azt imádtam. A Z - egy kiba... szenvedés és többszörös intenzív drága mamázás. :W

Ez ha minden igaz, változni fog a 10.3-al. Ha minden igaz. Már pedig igaz lesz, mert a "nagyok" azt mondják, hogy igaz lesz. Addig meg szívás és 9720 jegyzetelés van.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#14225) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Os 7-es (esetleg 6-os) BB-n megoldható (bis-sel természetesen) a google címjegyzék (netán naptár?) szinkronizálása számítógép nélkül?

(#14226) bigsee válasza lugosi (#14225) üzenetére


bigsee
addikt

A CALDAV-ra gondolsz? Mert az ment 9900-en, névjegyzékkel, emailekkel, mindennel.

partneradatok

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#14227) Coq válasza hermanyi (#14221) üzenetére


Coq
aktív tag

Pont arra gondoltam én is, a szovegkijelolesnel kell a legjobban!

Szerk. : A minap tettem egy ismetelt probalkozast a Z10-zel, mert amugy szuper keszuleknek tartom es most jo aron hozza is tudnek jutni, de nagyon szenvedtem vele. Nem tudnam megszokni.

[ Szerkesztve ]

(#14228) sztikac válasza lugosi (#14225) üzenetére


sztikac
őstag

Simán működik gmail-el, outlook.com-al is.

(#14229) hermanyi válasza Coq (#14227) üzenetére


hermanyi
őstag

Mint írtam én pár napja használok Q5-öt ,de eddig mindent megtudtam vele oldani. A legnagyobb problémám az annyi ,hogy nem tudom mi hol van még OS miatt ,mivel OS5 röl váltottam . De a szöveg kijelölés is simán megy már ( oké nem úgy mint a 9000 ren de simán meg lehet szokni.)

BB egy életérzés :K

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#14230) Coq válasza hermanyi (#14229) üzenetére


Coq
aktív tag

Igen, lehet vele boldogulni, biztos, hogy meg lehet szokni - de most mar szerencsere latom, hogy nem feltetlenul szukseges. :))

Mar kezdtem beletorodni, hogy ugysem lesz mas lehetosegem, erre tart a vilag, nincs mit tenni, pont azert probalkoztam ismet, hogy megszokjam - de megorultem, hogy ujra megjelenik, ezek szerint masok is hianyoltak, es nem en vagyok egyedul "leragadva"... :))

Kb. egy ev mulva mar az ara is biztosan elfogadhato lesz.

(#14231) hermanyi válasza Coq (#14230) üzenetére


hermanyi
őstag

kérdés lesz e rá 160 ezred kb :D

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#14232) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Coq, szkitac, köszi. Jó lesz ez. Az ebayen láttam egy szép 9810-et, lehet hogy licitálok rá.

(#14233) Coq válasza hermanyi (#14231) üzenetére


Coq
aktív tag

Szerintem a megjelenese utan 7-8 honappal mar annak a feleert is meg lehet venni...

Legalabbis remelem :)

(#14234) tar70


tar70
csendes tag

üdv Mindenkinek, Z10-en beállítottam próbaképpen az egyik fészbúk lapomat, de nem nyitja meg , állandóan hibaüzenetet küld - és nem is tudok rajta változtatni (?)

(#14235) Polarstar válasza lugosi (#14232) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Érdekes, de igen magas áron vannak még a 9810-esek. Helyenként drágábban, mint a Z10!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#14236) lugosi válasza Polarstar (#14235) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Patent állapotú 98 euró.

(#14237) sztikac válasza lugosi (#14232) üzenetére


sztikac
őstag

ebay-en xsitems_ltd-től szoktam BB-t rendelni, nem tudom most van-e 9810-esük, de szerintem érdemes megnézned nagyon korrektek...

(#14238) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Lett egy 9780-am közben, ha valakinek lenne egy aktív bőrtokja ami jó hozzá és eladná, az küldjön már egy privátot!

(#14239) válasza lugosi (#14238) üzenetére



őstag

Nekem azaz optikai egér görgő nem jön be. Elkoszolodik.

De ha már ergér, és szereted a kurzor vezérlést, ez az lesz. A passportban az érintés érzékeny billentyűzet egy teljes értékű egérpad lesz. Két koppal jön elő a kurzol, és sikálással irányítható. Valamelyik csatornán olvastam. Így már hagelnek sem lesz nagy.

[ Szerkesztve ]

(#14240) Polarstar válasza (#14239) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Haha... Sajnos a sporttáskámba, a telefon tartójába már nem fér bele.
Egyre nagyobbak lettek ezek a mobilok. Fél évente nőttek egy collal igen érdekesen nézne ki egy 7 collos tablettával egy ivóöv pl. :D
Kedvenc sportszer gyártóm is csak a 4 collig készített, már a Z-sem fér bele. Hová a p..ba rakjam?? Ezek a mobilok ebben a méretben futás, Nordikhoz púp az ember hátán. Elnézegetem a hülye fitness mániás futókat - karra tett gigatapi mobillal - ami világít állandóan. :D :D :D Hozzáteszem pár alkalom után nem látom öket soha többé. :D
Passport 100% nem fér bele. A Klasszik még mehet, mert kb Z10 nagy és picivel szélesebb.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#14241) lugosi válasza (#14239) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ennek tisztán optikai a trackpadja és az nem koszolódik (nincs benne görgő).
Volt már ennek az elődje nekem, a 9700, évekig használtam, csak én hülye eladtam.

(#14242) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Hölgyeim és Uraim!

Péntektől (estétől) azt vettük észre, hogy a csatornákon fennakadások voltak. Az okokat nem tudjuk.
Több hiba is akadt: Komment nem töltődik be. Nem lehet posztolni. Hiba a csatorna keresés során. Meglévő csatornát pl nem létezőnek ír ki.

Ha valaki még vesz észre ilyent, akkor szóljon. Még ma reggel is kérdeztek erről.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#14243) lugosi válasza lugosi (#14238) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Srácok 97xx boldhoz kelleni fog nekem aktív tok, segítsetek már hol lehet kapni.

(#14244) sasa134 válasza lugosi (#14243) üzenetére


sasa134
addikt

[link]

Avanti Roma

(#14245) jagertibi válasza sasa134 (#14244) üzenetére


jagertibi
aktív tag

itt melyik jó mondjuk a 9700-9780 hoz? :U ami a bold....

(#14246) sasa134 válasza jagertibi (#14245) üzenetére


sasa134
addikt

9790 Bold és van hozzá tok, és mivel tudomásom szerint a kollegának 9780-a van (vagy lesz), az 99% hogy belemegy a 9320 tokjába (ugyanolyan széles és csak 1mm-rel vastagabb)

De akkor szederbolt: [link]

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#14247) Polarstar válasza lugosi (#14243) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Van egy porosodó 9320 tokom.
Kell?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#14248) sztikac válasza sasa134 (#14246) üzenetére


sztikac
őstag

Nekem a 9790-el nem működött aktív tokként a 9320-as tok...

(#14249) sasa134 válasza sztikac (#14248) üzenetére


sasa134
addikt

Hupsz.. Máshol van a mágnes? :U

Avanti Roma

(#14250) sztikac válasza sasa134 (#14249) üzenetére


sztikac
őstag

Sajnos úgy néz ki, hogy igen :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.