Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#152) Kolondrum válasza klaya86 (#148) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én biztos vagyok benne, hogy az én pocom akkuja sokkal jobb állapotban van mint a tiéd, éjjelre főleg a gyári töltővel úgy hagyni lassú halál az akkunak. Nálam a plafon 18W, de gyakran 7W (!!). Éjjel után még alszom délelőtt, épp feltölt 80% környékénre. Persze 20-40% alá nem megyek és 90 fölé sem. Na ha a 11T pro ilyen körülmények között de 33W-al töltve 2 év után ilyen lenne, még meg is fontolnám. Mert ha már grafén, akkor a 33W nem lehet neki túl sok. 18 (ez valós 18W) és 33W (valós 27W mértem) között hőtermelésben nagyon sok difi van, mi lehet 120-nál 33 fokos szobában. Aki kicsit benne van az akkuk lelki világban és van egy pici jóérzés benne, akkor az tudja, hogyan lehet minden felé erőlködés nélkül kímélni az akkut. Én fix, hogy ki sem venném a dobozból a 120-as töltőt. Ilyen számomra vandál használat miatt sem veszek már használt telt, max pár hetest.
Egyébként amikor volt 11i-m megfigyeltem, hogy az SW magasabb akku hőfoknál kezdett throttlingba mint a pocomnál. A poco 37-38 fok körül lassít be. A 11i 40 fok körül még tolta. Érdekes rejtett dolgok ezek.

SoT-ban jó lenne egy 7 óra, mert akkor lesz nálam kb 6. Sajnos ahol lakom ott komoly térerő hiány van és minden durván merül.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.