Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Mi a Warez? Bűn vagy kényszer? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#637) katt777 válasza fateless (#602) üzenetére


katt777
félisten

Hát ebben nagyot tévedsz. :DDD Roppant kevés logikával beláthatnád, hogy az átverésre csak akkor jön rá a vásárló, amikor már megvette a programot, és végigjátszotta, ha egyáltalán működött addig (ez hát az ÁTVERÉS), ezért az felvetésed totálisan értelmetlen, viszont halmazod meghatározására alkalmas. ;) :R
Bármit megveszel, ha kipróbálás után nem jó, visszaviheted a boltba. Programot meg nem. Ezzel élnek vissza folyamatosan és következetesen, és a vásárló teljesen magára van utalva a védekezés terén.
Egyébként is, mit lop el, aki a kipróbálás után megveszi a játékot? :F Amit meg nem vesz meg, azt nem is használja, tehát megint csak nem lopott el semmit. Elemi logika. Aki meg csak használja, és nem veszi meg, az nem az intelligensek közé tartozik, hanem a másik csoportok valamelyikébe, mielőtt félreértenéd.

D1Rect: Én csak kölcsön kérem azokat a programokat, amelyek tetszenek, és ha jók, megveszem. Lehet, hogy majd olcsóbban, de megveszem. Láttam már fizetős warezoldalt, ha onnan töltesz, akkor fizettél a programért, a többit rendezze le egymás között a gyártó és a forgalmazó. :U
Egyébként meg összeállhat 10 ember, mindegyik vehet 10k-ért 1 játékot, és mivel 1 licenc 1 gépre szól, ha egyszerre csak 1 használja, teljesen legálisan játszik mind a 10 ember az adott játékkal, és olcsón jutottak hozzá.
A magyarban meg nincs is olyan szó, hogy warez, tehát nem is vagyok köteles tudni, hogy mit jelent. ;]

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Mi a Warez? Bűn vagy kényszer? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.