Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Mi a Warez? Bűn vagy kényszer? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#471) -kdM-


-kdM-
senior tag

Az teny, hogy ha az xp nem lenne hasznalhato csak eredeti vasarolt licencel, akkor en csak linux-ot hasznalnek (most is hasznalom, de jonehany alkalmazas kenyelmesebb windows alatt)

Az xp pedig meg mindig 30e forint korul van (ha jol tudom...majd kijavitanak)

Jatekokkal kapcsolatban pedig en mindig a guild wars-szal peldalozom. Lehetoseget adnak/adtak beta teszt-re, sneak-peak hetvegekre es 14 napos probajatekokra, ezzel nallam kivaltottak a warezt (mivel nincs is), bejott es megvettem. Legutobb warez-zal kiprobaltam a mass effect-et 1x vegigjatszottam, bejott megvettem. (Ugyanez a sztori a world in conflict-tal)

Es akkor negativ pelda is. Sajnos az assassins's creed, relative nem draga (8k), de az a 3-4 ora jatek nekem nem eri meg szemben azokkal amiket megvettem (mass effect: 50h++, guild wars. 800h++). Az elejen lelkesedtem erte videok es kepek alapjan es aztmondtam hogy amint kijon megveszem, de elotte csak kiprobaltam es ugy erezten, nem erte volna meg. (sry) Jo pelda, hogy a videok, leirasok, kepek nem feltetlenul elegendok. Akkor vegigjatszottam, letoroltem es azota nem erzem ugy, hogy megint jatszanek vele.

Akik pedig azzal peldaloznak, hogy aki letolt az mar akar monitort meg kocsit is lophatna...nem szivesen kommentalom az ilyen primitiv erveleseket, de:
1, nem egy fajsulyu a dolog
2, lehetoseg nem feltetlenul adott olyan szinten mint egy letoltesnel, amikor betoltod a kis kliensedbe es legroszabb esetben 5 ora alatt lent van a cucc es mosod kezeidet

p2p-t pedig betiltani egyreszt lehetetlen masreszt felelotlenseg lenne, en pl tegnap azon szedtem le az opensuse 11.0-at ami teljesen legalis

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Mi a Warez? Bűn vagy kényszer? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.