Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) duvi


duvi
nagyúr

Nagyszerű hír! Mehet is a preorder rá :K

(#2) cyberkind válasza duvi (#1) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam 33 Font, 100GB tárhely kell ennek is, remek. :D

Paranormal Cocktivity

(#3) duvi válasza cyberkind (#2) üzenetére


duvi
nagyúr

Azért nem gyenge, hogy nálatok 5K-val olcsóbb, mint itthon :N

(#4) VágniValó


VágniValó
addikt

Feltételezem ez se lesz dobozosan. Még arról kivárom a hírt, ha nincs akkor pre-order.
:R

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#5) stewe2


stewe2
aktív tag

Tudom, hogy a PS4 a Zistenkirály, de ha brutál látványvilágot akarsz 21:9-en, akkor mégis csak egy PC kell alá. Az eddigi fohászaim meghallgattattak, most tovább folytatom őket a magyarításért :D

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

(#6) Wesder


Wesder
félisten

Jön PC-re is? Megyek és szétverem az irodàmat!!! :O
#becsapottasony

Amúgy vàrós.
Gépigénye van màr?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) AnonymusX válasza Wesder (#6) üzenetére


AnonymusX
senior tag

A Steam adatlapján ott a gépigény.

(#8) cyberkind válasza Wesder (#6) üzenetére


cyberkind
félisten

:D

Nem tudom ez speciel miért jön PC-re, azért ez nem egy full rétegjáték mint a Death Stranding, Kojima ide vagy oda. Ezt a szokást a Sony megtarthatná kb mindenével, de ezt az egyet kétlem.

Minimum:
64 bites processzor és operációs rendszer szükséges
Op. rendszer: Windows 10 64-bits
Processzor: Intel Core i5-2500K@3.3GHz or AMD FX 6300@3.5GHz
Memória: 8 GB RAM
Grafika: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB) or AMD Radeon R9 290 (4GB)
DirectX: Verzió: 12
Tárhely: 100 GB szabad hely

Ajánlott:
64 bites processzor és operációs rendszer szükséges
Op. rendszer: Windows 10 64-bits
Processzor: Intel Core i7-4770K@3.5GHz or Ryzen 5 1500X@3.5GHz
Memória: 16 GB RAM
Grafika: Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) or AMD Radeon RX 580 (8GB)
DirectX: Verzió: 12
Tárhely: 100 GB szabad hely

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#9) Wesder válasza cyberkind (#8) üzenetére


Wesder
félisten

Azérr jön mert kell embert behúzni PS5-re.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) cyberkind válasza Wesder (#9) üzenetére


cyberkind
félisten

Annyira azért nem jó game, hogy a folytatása miatt vegyen az ember egy relatív drága konzolt, úgyhogy ezt a lépést inkább a TLoU-val érteném meg teljesen. :D

Paranormal Cocktivity

(#11) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Már napok óta figyelem a Steam adatlapot, hogy mikor írják ki a dátumot. Ma is néztem délelőtt, erre itt van! :Y

Ultrawide képarány ON, unlocked FPS és FOV állítás! :CRáadásuk a beállítások menü is nagyon sokrétű beállításokat kínál a trailer alapján, ígéretes PC portnak néz ki! :K Jó játékra, ráadásul PC-hez méltó menüvel nem sajnálom, megy a preorder! :B

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#12) Wesder


Wesder
félisten

Az ajànlott az gondolom 1080p@60. Talàn meglesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) Wesder


Wesder
félisten

Gondolom controller tàmogatàs alap, csak mert a Steam nem írja. (vagy csak szokàs szerint vak vagyok)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A videoból látszik, a benchmarkos résznél, hogy az original preset-re elég csak az 1060/580, úgyhogy ez megint elég vicces gépigény lett.
Amúgy várós, kíváncsi vagyok 21:9-ben ultrán mit fog tudni a game.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#15) myckey


myckey
veterán

Nagyszerű !
Örülök, hogy ilyen igényesen rakják össze az átiratot ( annak hat ) .

Biztos vétel, csak idő kell rá.
De Örülünk neki, akár csak a Death Stranding, RDR 2, Quantic Dream játékok stb...vonulatnak.

Jöhetnek a konzolos jóságok :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#16) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

dynamic foliage,nice :)
rx580 meg 4mag kell a 1080p60 mediumhoz,ha minden igaz

Life, Uh, Finds A Way

(#17) kwzatz válasza myckey (#15) üzenetére


kwzatz
őstag

Jah, az utóbbi időben elég sok jött/jön PC-re ezekből a "sohaabüdöséletbennemfogjátokPC-njátszani" játékokból. :D

(#18) Szabi® válasza cyberkind (#10) üzenetére


Szabi®
addikt

Az elmúlt évek pc-s felhozatalára nézve ez köröket ver rájuk...bár az igazi gyök2 cod és csgo huszároknak tök8 mi jön ki..... :)

(#19) Hopkins95 válasza Szabi® (#18) üzenetére


Hopkins95
addikt

+1 :K

(#21) wesder Jaj igen, én is épp akartam írni, hogy fel is került a legkelendőbbek közé! :C

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#20) myckey válasza kwzatz (#17) üzenetére


myckey
veterán

Jah, hát ja :D

Én nem bánom.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#21) Wesder


Wesder
félisten

Steam Top1 :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#22) Rodi 4.80 válasza Wesder (#13) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Ami kijön windowsra ott szerintem már alap a kontroller támogatás. Én az utóbbi 4-5 évben nem is láttam olyan játékot ami nem ment xbox vezérlővel.

(#23) hombre[EU] válasza Wesder (#21) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hát oda nem nehéz felkerülni :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#24) Wesder válasza Rodi 4.80 (#22) üzenetére


Wesder
félisten

Úgy legyen. Nem tudom hogy lesz megoldva az XO controller, mert ugye DS4-en ott az a szerencsétlen tapipad.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25) kovsol válasza cyberkind (#10) üzenetére


kovsol
titán

Lassan egy közép kategóriás VGA kártya drágább, mint egy PS5 lesz.

May the Force be with you!

(#26) kwzatz válasza Szabi® (#18) üzenetére


kwzatz
őstag

Abból amit láttam belőle, (standard gyűjtögetős open worldnek tűnik valahol a Tomb Raiderek és az AC-k között) őszintén meglepődnék, ha jobb lenne/jobban tetszene, mint pl. a Yakuza 0, Prey, vagy a Nier: Automata, de meglátjuk.

(#27) hombre[EU] válasza Wesder (#24) üzenetére


hombre[EU]
veterán

bejelöltem, lehet így könnyebben észreveszed ;]
a touchpad meg a térkép volt,ha jól emlékszem...maximum mászkálsz a menüben,ha nem egybōl odadob a Start gomb

Life, Uh, Finds A Way

(#28) Wesder válasza hombre[EU] (#27) üzenetére


Wesder
félisten

A a TP benyomàsa az a Select gomb, csak ugye annak a helyét àtvette a Share button. Nem néztem bele a videóba, mert nem érdekel. Majd a jàték igen, de ez megint érmés vàsàrlàs lesz úgy érzem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29) Szabi® válasza kwzatz (#26) üzenetére


Szabi®
addikt

Azért az "új" Prey sem egy világmegváltó darab,érdekesek lettek benne az enemyk :D
Egy esélyt megérdemel a Horizon,nagyon szép a játék,az animációk,az npc-k.
Nem egy hétköznapi látvány,storyba meg hozza a "kötelezőt". Nyílván nem a világ legrangosabb filmproducerek írták a storyt,de elmegy :)

[ Szerkesztve ]

(#30) Hopkins95 válasza Szabi® (#29) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nekem a sztori igencsak bejött, amikor játszottam Playstationon. :K Amúgy az arcanimációk illetve a részletek kidolgozottsága az arcon olyan részletességűek, hogy lefosod a bokád! :Y És ez PS4 Slimen volt! Én őszintén megmondom még nem láttam játékban ennyire kidolgozott animációkat meg aprólékos részleteket az Uncharted 4-et leszámítva.

Horizon Zero Dawn - PS4 vs. PC Graphics Comparison (FULL HD)
Ez egy 2016-ban készült Playstation fanboy trollkodós videója,a kommentek aranyat érnek! :DDD

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#31) Szabi® válasza Hopkins95 (#30) üzenetére


Szabi®
addikt

Pontosan ,meg nekem maga a táj is nagyon bejött.És ha megnézed ezt ? Ezeknek a neve hivatalosan "levélvágó hangya" ,nem gyenge részlet és odafigyelés :D :R

Osszák az ívet :D :D

(#32) kwzatz válasza Szabi® (#29) üzenetére


kwzatz
őstag

"Azért az "új" Prey sem egy világmegváltó darab,érdekesek lettek benne az enemyk"
Szerintem az egyik legalulértékeltebb játék az utóbbi időben, számomra érthetetlen módon. Az "enemy-k" sokrétűbbek és kreatívabbak, mint a legtöbb játékban. Typhoon van kb. 10 fajta (plusz néhány altípus) néhány nagyon jó ötlettel (Mimic, Poltergeist, Technopath, Telepath stb.), mind más harcmodort igényel, mellé turret, operator, emberek. Most ha szembeállítom néhány játékkal, ahol kis túlzással van puskás vagy gépfegyveres katona... :D Mellé az atmoszféra, zene, level design... Konkrétan én jobban szerettem, mint a műfaj legjobbjainak tartott Bioshockot (elég csak az említett ellenségtípusokat összehasonlítani) vagy a Half-Life 2-t, de kinek mi. Ráadásul a Mooncrash DLC-t is bitang jó.

(#33) duvi


duvi
nagyúr

Epicen próbáltam behúzni preorderben a 10 eurós kuponnal, de nem engedte felhasználni rá :(

(#34) wjbhbdux válasza duvi (#33) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Megjelenés után tudod majd rá használni.

/s

(#35) duvi válasza wjbhbdux (#34) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi az infót! Remélem megjelenéskor nem emelik fel az árát!

(#36) k-adi válasza cyberkind (#10) üzenetére


k-adi
nagyúr

"ezt a lépést inkább a TLoU-val érteném meg teljesen"

ja, az valóban erősebb cím lenne, főleg most itt a 2. része is már, nagy a hype még.... de örüljünk a Horizontnak is, jó game az is.. lényegében mindkettőt a story viszi el, meg a részletes animáció... amúgy meg sima tps-akció, mindkettőben van kis lopakodási mechanika is, stb.

(#37) Szabi® válasza kwzatz (#32) üzenetére


Szabi®
addikt

Persze mert te nyitott voltál arra hogy ez a Prey nem az a Prey (2006) és még csak nyomokban sincs hozzá köze. Eleve nem is ez a Prey készült volna ami neked annyira bejön.
Hanem az eredeti fracnhise folytatása amit aztán elkaszáltak .
Az a játék a 2006-os indiános folytatás lett volna,egy amolyan openworld sci-fi az idegenek bolygóján.És mondanom sem kell mennyire várták ezt a fanok,ami helyett lett ez a csak névleges "Prey" 2017-ben.

2007-ben a Bioshock,Crysis,Stalker,Unreal Tournament 3 elég nagyot szóltak.
A Bioshocknak nem csak jó sztorija volt akkoriban,de bitang jó atmoszférája is.
Megnézheted hány indie stúdió próbálta azóta koppintani a Bioshockot.(kevés sikerrel) :)

(#36) k-adi Horizon-be nagyon nagy a lopakodási faktor,még külön öltöztek is szolgálnak a nehezebb láthatóság érdekében. :)

[ Szerkesztve ]

(#38) Bencus88 válasza stewe2 (#5) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én is végigtoltam psen, de váltottam pcre és már alig várom. Fohászkodjál ügyesen mert jó lenne az a magyarítás :R

(#39) Hopkins95 válasza Szabi® (#31) üzenetére


Hopkins95
addikt

:C Ezek azok az apró részletek, amik csak nagyon ritkán vannak jelen 3rd party játékokban. Normál PC játékoknál pl. ilyen szintű odafigyelés nem nagyon van jelen. És épp ezért tartom ezt most akkor óriási dolognak, hogy jön a játék PC-re! :K

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#40) FoxiestFox válasza duvi (#1) üzenetére


FoxiestFox
félisten

how about no

(#41) Wesder válasza FoxiestFox (#40) üzenetére


Wesder
félisten

Kicsit pofàtkannak érzem én is az 50€-t úgy hogy PS-en fillérekért megy, na de hàt a Sony is szereti a pénzt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#42) FoxiestFox válasza Wesder (#41) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az az egyik, a másik meg a preorder. Semmit sem szabad preorderelni srácok, hacsak nem kifejezetten az a cél, hogy 50€ a levegőben lógjon csak úgy a semmire.

Majd ha bejönnek az első értékelések, hogy igényes port lett, jó az optimalizálás, nincs sok bug, akkor lehet menni a boltba.
A preordereknek nagy hatása volt arra, hogy a kiadók így elbízták magukat az utóbbi években, és gyakran falra hányt borsót adnak ki.

Ráadásul ezek az 50-60€ árak, lul.. főleg miután a világ nagy része hónapokra betette a kaput.
Meg amúgy is, több éves késésekkel érkező konzolportoknak az ára valahogy a 20-25€-s mezőben kellene mozognia.

(#43) wjbhbdux válasza Wesder (#41) üzenetére


wjbhbdux
veterán

50 pedig egész baráti ár, a régi időket idézi. A napokban épp kiderült hogy a nextgen játékok mennek fel 70-re. :(

Már kerestek ezen ~5 millió dollárt az első napi elővételekkel. Ha jól teljesít meg fogjuk kapni ezeket a játékokat gyorsabban is.

/s

(#44) kwzatz válasza Szabi® (#37) üzenetére


kwzatz
őstag

Szerettem a 2006-os Prey-t, én is annak a folytatását vártam, de nem okozott csalódást ez az új egyáltalán, sőt. Sokkal jobban jártak volna egy másik névvel, így sajnos voltak szűklátókörű emberek, akik csak ezért nem adtak neki esélyt. De szerintem tipikusan az a játék, ami szépen lassan, idővel elfoglalja majd az őt megillető helyet, ahogy egyre többen próbálják ki.

[ Szerkesztve ]

(#45) Wesder válasza wjbhbdux (#43) üzenetére


Wesder
félisten

Legyen 70$€ pont nem érdekel, max késöbb veszem meg, vagy többet kiràndulok délamerikàba. ;)

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#46) FoxiestFox válasza kwzatz (#44) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az utóbbi évek legjobb játéka volt az új Prey, de tényleg érthetetlen, miért Prey lett a neve.

(#47) duvi válasza FoxiestFox (#42) üzenetére


duvi
nagyúr

Mivel nem engedi az Epic preorderben felhasználni a 10 eurós kuponomat, így megvárom a megjelenést, de ettől függetlenül igazad van :K

(#48) Szabi® válasza FoxiestFox (#42) üzenetére


Szabi®
addikt

Ezt megvehetik preorderbe,ez miatt a game miatt milliók vettek Ps4-et,meg aztán az értékeléseit és gameplayt is láthatod :)
Elég szkeptikusak vagytok egy igencsak jó játékkal szemben,ahhoz képest mik voltak pc-n az elmúlt 4 év legtöbbet megvásárolt játékai..... :F

[ Szerkesztve ]

(#49) wjbhbdux válasza Szabi® (#48) üzenetére


wjbhbdux
veterán

PC-n azért a minőségi játék sokat számít az optimalizálás a különféle hardverekre és az egeres irányítás implementációja stb.

Arkham Knight meg a Dark Souls 1 jó példák ezekre hogy hiába jó a játék ha a PC portra nem fordítanak időt, akkor nyomja mindenki a refundot és mennek a savazó értékelések. Szerencsére ez a Horizon trailer ad bizakodásra okot a sok beállítási lehetőséggel, jó úton lehetnek.

/s

(#50) Hopkins95 válasza FoxiestFox (#42) üzenetére


Hopkins95
addikt

Szerinted 50 Euróért PC-n más kiadóktól mit kapsz? :U Ráadásul DLCkkel együtt ennyi, mikor kijött konzolon, csak az alap játék került ennyibe. Ne azt vedd hofy konzolon már ott volt évekig, hanem azt, hogy ez olyan a PC-seknek, mintha most jelenne meg a játék először.

Amúgy meg Red Dead 2 is 60 Eurós áron került fel.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.