Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#102) cyberkind


cyberkind
félisten

Kár, hogy boldog-boldogtalan előrendelte a játékot vpn-nel, így mindenhol áremelés lett a vége, nálunk már 40 Font, ami nem baráti, a 32-n még el is gondolkoztam. :U

Paranormal Cocktivity

(#103) Hopkins95 válasza cyberkind (#102) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nem az volt, hogy Steamen ez tilos és elvehetik utólag a játékot?

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#104) Wesder válasza cyberkind (#102) üzenetére


Wesder
félisten

Hogy mit csinàlt, mivel, és hogyan?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#105) cyberkind válasza Hopkins95 (#103) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tudom meglépik-e, illetve a vpn téma Steam-en tilos, szóval ha meglépik, akkor bannolni is kéne ezeket az embereket, mindenesetre a mostani, új=drágább árak maradnak.

(#104) wesder
Sokan vpn-nel kiruccantak Argentínába vagy oda ahol olcsó volt a játék és behúzták fillérekért, ezért van az áremelés kb mindenhol.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106) Hopkins95 válasza Wesder (#104) üzenetére


Hopkins95
addikt

Gamestaron volt róla hír, hogy feltűnően sokan rendelték elő más régióból, így pl. Argentínában már 4x annyi pénzt kérnek érte, mint eredetileg: Tömegek vásároltak olcsón PC-s Horizon Zero Dawnt, így másokkal szúrtak ki

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#107) Wesder válasza Hopkins95 (#106) üzenetére


Wesder
félisten

Ja hogy úgy, mert én még mibdig 50€-ért làtom, azt hittem mindenhol emeltek.

Egyébként meg miért nem hihető hogy rengeteg argentín spórolgatta a kis pesójàt évekig egy HZD-re meg a hozzà való PC-re? ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#108) kwzatz válasza GodGamer5 (#14) üzenetére


kwzatz
őstag

"A videoból látszik, a benchmarkos résznél, hogy az original preset-re elég csak az 1060/580, úgyhogy ez megint elég vicces gépigény lett."

Egyáltalán nem lett "vicces" a gépigény, ebbe valahogy rendszeresen belefutnak az emberek. (ted_tris is ezt tette az ámokfutásában a 78-as hsz-ben :D ) Nem vetted számításba, hogy original preset 60(!) fps-re elég ez a konfig, szemben a PS4-es 30-cal, vagyis a teljesítménye pontosan a duplája. Egyáltalán nem rossz optimalizációról árulkodik, és gyanítom nem tesznek kamu eredményt a trailerbe. (Emellett ráadásul a textúrákat és az anizotróp szűrést valószínűleg feljebb veheted majd teljesítménycsökkenés nélkül, nekem plusz lesz, hogy instant kikapcsolom a motion blurt stb.)

[ Szerkesztve ]

(#109) Szabi® válasza kwzatz (#108) üzenetére


Szabi®
addikt

Jah 30 fps ,de 4k skálázással.Ami azért nem áll rosszul ennek a játéknak :)
Akik full hd tvn nyomják és van ps4 pro ott bekapcsolható a supersampling mode is :)

(#110) Hopkins95 válasza kwzatz (#108) üzenetére


Hopkins95
addikt

Az nekem is, motion blur, depth of field és film grain az első mindig, amiket kikapcsolok. :K Most God of Wart kezdtem el múlt héten, ott ezeket konzolon szerencsére ki lehetett lőni.

Kíváncsiságból aztán játék közben visszahúztam a motion blurt csúszkát maxra, így össze tudtam hasonlítani, ahogy alapméretezetten volt...hát pár másodpercig bírtam, utána visszavettem 0-ra és még így 30 FPS mellett is sokkal jobb volt.

Most megnéztem a Horizon Zero Dawn beállításait a Playstationon, ott ezek közül egyiket sem lehet állítani.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#111) oriic válasza Hopkins95 (#103) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De igen. Megis sokan csinaljak.

Live-Die-Respawn

(#112) kwzatz válasza Szabi® (#109) üzenetére


kwzatz
őstag

"Jah 30 fps ,de 4k skálázással." Az már a PS4 Pro változat a checkerboard rendereléssel, PS4-en sima 1080p/30fps. Amit írtam, az továbbra is áll.

(#113) Szabi® válasza kwzatz (#112) üzenetére


Szabi®
addikt

Mindkét gép egy generáción belüli :)

(#114) kwzatz válasza Szabi® (#113) üzenetére


kwzatz
őstag

Nem teljesen értem, hogy mi az, amit mondani akarsz. GodGamer5 írta, hogy csak original presetre elég az 580/1060, erre írtam, hogy igen, de 60 fps vagyis a PS4 teljesítményének a duplája. Ezzel lehet egy az egyben összehasonlítani, és egyből pont az ellenkezőjét szűri le az ember annak, mint amit GodGamer5 írt. A PS4 Pro változattal nehéz egy az egyben összehasonlítani, mert az checkerboard 4k-val fut, szintén csak 30 fps-sel, és ha jól tudom, nincs 1080p 60fps mód sem valami okból.

(#115) Carlos Padre válasza Hopkins95 (#106) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egyelőre a Sony kísérlete, hogy választ kapjanak arra, érdemes e kiadni az exluzívjaikat más platformra, sikeresnek látszik. ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#116) Wesder válasza Carlos Padre (#115) üzenetére


Wesder
félisten

Mondtàk hogy màsik ex címre ne nagyon szàmítsunk. (persze, mert akkor màr most menne a parasztlàzadàs) Egyébként én ebben semmi rosszat nem làtok. Sony-nak ez easy money, a jàtékos meg örül hogy PC-zhet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#117) Szabi® válasza kwzatz (#114) üzenetére


Szabi®
addikt

A tflops miatt írtam hogy a 1060 3,9Tflops teljesítményű,közelebb áll a Pro 4,2 tflops géphez,sztem inkább ahhoz lehet hasonlítani mint a sima ps4-hez. :)
Nem állja a helyét hogy duplája :)
Sőt Pc-n tudjuk mennyire jó szokott lenni a hardver szoftver kombóból származó hatásfok.
Szaggat a játék,mellette cpu+gpu csak 50% terhelést kap.... :D

[ Szerkesztve ]

(#118) Carlos Padre válasza Wesder (#116) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát miután a három legfontosabb kísérleti pontból (vásárlói morál (VPN-és cigánykodás, Warez), anyagi haszon, ps eladások növelése) az első már most bukott, így a második is kétséges, annyira nem kell meglepődni rajta.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#119) Wesder válasza Carlos Padre (#118) üzenetére


Wesder
félisten

Jó igaz. A végén még tényleg kiderül hogy a PC-sek ezeket a jàtékokat nem érdemlik meg. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#120) Hopkins95 válasza Wesder (#119) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nem írok nevet, de innen is van olyan fórumtárs, aki a minap megmondta discordon, hogy ncoreon rendeli elő, mert nem adtak pénzt a gépébe, hogy a játékukkal játsszon, ő meg nem fog fizetni érte. De köszöni szépen, hogy mi megvesszük, mert legalább lesz neki mit letorrentezni. :((( És az emberek még ilyenek után elvárják, hogy semmilyen játékon ne legyen Denuvo...

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#121) Wesder válasza Hopkins95 (#120) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, meg a "nincs rà pénzem".
Ja, és a 300-500k-s gépre meg volt? :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#122) Hopkins95 válasza Wesder (#121) üzenetére


Hopkins95
addikt

Az meg a másik... :U

Én egyébként még azt is megértem, ha valaki azt mondja, hogy most nincs rá pénze, vagy pl. gyerekként még nem dolgozik és amúgy meg nem vennék meg neki - de utólag beszerzi; én is jártam ilyen cipőben.

De azt nem bírom, mikor valaki még pofátlanul ki is jelenti, hogy „Ti (lúzerek) vegyétek csak meg, én meg majd letöltöm és amit nem költöttem játékra, abból meg lesz 2080Tim" Mert múltkor is szóba kerültek a single player játékok és erre pár PC-snél erre futott ki a beszélgetés, amit hát...elég elszomorító.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#123) kwzatz válasza Szabi® (#117) üzenetére


kwzatz
őstag

Az én kommentem a PC-s optimalizációról szólt, ahogy GodGameré is, nem a szokásos PC vs konzol komment volt, ami felé te terelnéd a dolgot számomra érthetetlen módon. Ő azt szűrte le, hogy rossz lesz az optimalizáció, mert Original presetre elegendő csak a PS4-nél egyértelműen erősebb hardver (ahogy írod is, a PS4 Pro hardveréhez van közelebb az 580/1060). A hardvert a PS4 Próhoz lehet inkább hasonlítani, de a Horizonbeli teljesítményt nem tudod, mert ahogy írtam, nincs összehasonlítási alapod (nem tudod, hogy ugyanolyan beállításokkal mit produkálnak, mert a PS4 Próhoz nincs ilyen adat). Ennél egyértelműbben már nem bírom megfogalmazni.
A PS4 teljesítményének pedig a duplája továbbra is - vagyis hozza a hardverkülönbségből eredő elvárt szintet, ami korrekt optimalizációt sejtet -, nem értem, hogy ez az állítás hogy nem állja meg a helyét. 60=2x30. :D

"Sőt Pc-n tudjuk mennyire jó szokott lenni a hardver szoftver kombóból származó hatásfok.
Szaggat a játék,mellette cpu+gpu csak 50% terhelést kap...."
Rég láttam már ilyet, de ahogy írtam, tény, hogy nem megjelenéskor játszok az alpha állapotban lévő játékokkal. :D

(#124) Szabi® válasza Hopkins95 (#120) üzenetére


Szabi®
addikt

Gondolom odáig a hülyéje nem jutott el fejben ha sz@r lesz az eladás akkor legközelebb nem adnak ki húzosabb gameket ps-ről. :D
Bírom az ilyen családi pótlékokat,anyukától össze bumlizza a low-res pc-t.Aztán ő arra semmit meg nem vesz,mert az már benne van a gép árába.....
Európába első helyre sikerült felverekednünk magunkat a kalózcsatába ......

(#123) kwzatz Egyáltalán nem érted amit írok ? Kár a ps4-et a 1060-hoz hasonlítani ,mert nem lesz mérvadó,a ps4 pro és gtx 1060 képi megjelnítése az azonos Horizonbe, annyi hogy a pro checkerboardol......ez nem konzol vs pc war hsz,,,

És azt elmondanád miért mérvadó egy 3-szor gyengébb ps4 képi világát ,vagy a Horizon beli garfikáját egy 1060-hoz hasonlítani ? Amikor a generáción belül ott van a Pro gép is :F :F
A Pro nem nextgen azt vágod ? Nyugodtan mehet mellé.....

[ Szerkesztve ]

(#125) Hopkins95 válasza Szabi® (#124) üzenetére


Hopkins95
addikt

Az a szomorú, hogy - bár nem ismerem annyira az illetőt - de valószínű jobban megengedhetné magának még nálam is(én diákmunkás pénzből vásárlom ezeket még mindig). De nem, inkább spórol rajta, hogy fussa neki minél jobb hardverre...ja, hát úgy nekem is futná...:((

Amúgy most kwzatz kollégával értek egyet, mert akik nem fizették ki a Pro felárát(mint én is) vagy még mindig fat PS4-en vannak, azoknak marad a 1080p 30 FPS. És egy GTX 1060 vagy RX 580 még mindig jóval olcsóbb egy Pronál. Eleve azokat a kártyákat 1080p felbontásra szánták. A teraflop szerintem meg PC-n nem sokat mond el a játékbeli teljesítményről, mert nagyon sok minden függ az optimalizációtól és a driverektől is, szóval ilyen téren nem tudom mennyire érdemes összehasonlítani.

Egyébként okos ez a checkerboard renderelési technika, azt kívánnám bár PC-n is akár driver szinten jelen lenne, de tudjuk miért nincs(mert akkor nem fogynának úgy a csúcs kártyák).

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#126) kwzatz válasza Szabi® (#124) üzenetére


kwzatz
őstag

"a ps4 pro és gtx 1060 képi megjelnítése az azonos Horizonbe, annyi hogy a pro checkerboardol" Ez a mondat pl. önmagának mond ellent, de ne zavarjon. Pont emiatt nem tudod összehasonlítani az optimalizációt. :D

"És azt elmondanád miért mérvadó egy 3-szor gyengébb ps4 képi világát ,vagy a Horizon beli garfikáját egy 1060-hoz hasonlítani ?"
Mert erről van adatod, könyörgöm. Erről volt a trailerben adat. Édes Istenem... Utánanéztem, a PS4 Pro változat és a PS4 között a különbség (a checkerboard, HDR mellett) a shadow mapekben, textúrarészletességben és anizotróp szűrésben van. Ha azt mondod, hogy az Original preset nem a PS4-é, hanem a PS4 Próé, akkor az csak még inkább megerősíti a hsz-em mondanivalóját, mert akkor még jobban optimalizált a játék, ha így fut 60 fps-sel. Én valószínűbbnek tartom, hogy az Original a sima PS4 beállításokat jelenti, és mondjuk a high setting meg a Pro beállításait. Erről viszont én személy szerint nem láttam egyelőre semmit, szóval linkeld nyugodtan, ha valahol egyértelműen kijelentették, hogy az "Original" preset az a PS4 Prós tuningolt állapotot jelenti a sima PS4 beállításokkal szemben. Az még jobb hír lenne. :D

"A Pro nem nextgen azt vágod ? Nyugodtan mehet mellé..." Ennek megint mi köze van a leírtakhoz, az adatokhoz, tényekhez? Mégis kit érdekel és miért van jelentősége ennek? :D

(#127) Szabi® válasza kwzatz (#126) üzenetére


Szabi®
addikt

Jajjj te zseni,Pro gépet full hd megjelnítőre kötve nem checkerbordol,sokat tudsz róla látom.....Mi lesz a resu ? 1080P :) Tehát megállja összehasonlításnak :)

[ Szerkesztve ]

(#128) kwzatz válasza Szabi® (#127) üzenetére


kwzatz
őstag

"Jajj te zseni", Pro gépen Full HD-ben is 30 fps-sel fut, és nem tudod, hogy pontosan mire lenne képes "original" preset mellett, így szintén nem tudod összehasonlítani a teljesítményt, optimalizációt a trailerben látottakkal.
"Tehát megállja összehasonlításnak" Nem beszélve arról, hogy ezzel meg azt mondanád, hogy kétszer olyan teljesítményre képes az 580/1060, mint a PS4 Pro a 30/60 fps különbség miatt. :D
De ha már az értetlenséged csúcsán eljutottál a személyeskedésig, akkor azt hiszem innentől kezdve nincs értelme időt pazarolnom rád. Bár sejtettem, hogy lángész nem lehetsz, amikor ted_trist a helyesírása miatt cikizted, miközben a határozóragokat, vesszőket, meg mondatvégi írásjeleket egyszer sem sikerül eltalálnod. Köszöntem, aki akarta - és képes is rá -, gyanítom, hogy megértette, amit írtam.

[ Szerkesztve ]

(#129) Szabi® válasza kwzatz (#128) üzenetére


Szabi®
addikt

Mobilról nem egy leányálom pötyögni .Én közben melózom,és nem is nagyon figyelek az írásjelekre való igaz. :)

Én lezártam :)

[ Szerkesztve ]

(#130) modflow


modflow
veterán

Honnan érdemes rendelni a játékot PC-re?
Steam-en van valami 5 €-s akció, így 44,99 €.
Máshol van olcsóbb?

[ Szerkesztve ]

(#131) Bencus88 válasza modflow (#130) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Szerintem egyelőre sehonnan. Várni kell hátha valahol lesz akció, illetve ha van epicen 10 euros kupon akkor ott 40 euro lenne. Én tuti várok vele pár hetet talán hónapot is és majd 20ért jó lesz.

(#132) Hopkins95 válasza Bencus88 (#131) üzenetére


Hopkins95
addikt

Megsúgom: egyhamar nem lesz rá akció! :Y

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#133) VágniValó válasza Hopkins95 (#132) üzenetére


VágniValó
addikt

Tuti nem lesz, max aki mégse Steam-en akarja, annak egy Epic-es 10 eurós kupon befigyelhet.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#134) Bencus88 válasza Hopkins95 (#132) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Tisztában vagyok vele, de köszi hogy szóltál ;)

(#135) modflow válasza Bencus88 (#131) üzenetére


modflow
veterán

Igen, tényleg, epicen van 10 € -s kupon.
Csak ezen a két helyen lehet megvenni?

Dobozos nincs is?
Vagy valamilyen VGA-hoz nem adják ingyen?

[ Szerkesztve ]

(#136) VágniValó válasza modflow (#135) üzenetére


VágniValó
addikt

Remélem, hogy nem lesz mosmár dobozos akárcsak RDR2-nél a hely miatt, mer én farok nem bírtam magammal és pénteken steam-en már előrendeltem :DDD

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#137) oriic válasza modflow (#135) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dobozos nem lesz, kuponok mar vannak, Ryzen CPU-k melle jar a jatek.

Live-Die-Respawn

(#138) modflow válasza oriic (#137) üzenetére


modflow
veterán

Igen?
Na akkor olyan bizti lesz eladó, nem? :)

(#139) oriic válasza modflow (#138) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gondolom, bar egyelore csak egy eladot talaltam HA-n aki 15 600Ft-ert adja jatekot.

Live-Die-Respawn

(#140) modflow válasza oriic (#139) üzenetére


modflow
veterán

Bár az is kérdés, hogy az az én intel CPU-mmal menne-e....

Az akkor hülye. :D

(#141) kwzatz válasza oriic (#137) üzenetére


kwzatz
őstag

Járt. Június 30-ig volt elvileg az akció, de visszatérhet végül is. Július végéig lehet beváltani, szóval lehet még HA-n belőle.

[ Szerkesztve ]

(#142) modflow válasza kwzatz (#141) üzenetére


modflow
veterán

Én is csak egy hirdetést láttam. Csak kevesen vesznek ezekszerint AMD-t....

(#143) kwzatz válasza modflow (#142) üzenetére


kwzatz
őstag

Szerintem most többen vesznek AMD procit, mint Intelt. Inkább az lehet, hogy kevesen adják el a kuponjukat. Korábbi PS4-exkluzív húzónév PC-n... Gondolom, a legtöbben beváltják.

(#144) modflow


modflow
veterán

Estleg valakinek nincs kedve felesben megvenni?

(#145) Wesder válasza modflow (#144) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#146) modflow válasza modflow (#144) üzenetére


modflow
veterán

Nos, valaki?

(#147) oriic válasza modflow (#146) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hogy akarod felesben venni?

Live-Die-Respawn

(#148) Wesder válasza oriic (#147) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom account megosztàssal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#149) Hopkins95 válasza Wesder (#148) üzenetére


Hopkins95
addikt

És ha én is meg ő is egy időben játszana? :U

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#150) Wesder válasza Hopkins95 (#149) üzenetére


Wesder
félisten

Azt màr nektek kellene leboxolni. Sajnàlatos hogy a Steam ilyen "ügyesen" tudta ezt megoldani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#151) VágniValó válasza Hopkins95 (#149) üzenetére


VágniValó
addikt

Nem foksz tudni me a közösen regelt mailcímünkön megváltoztatom a jelszót, utána pedig a közös sztím filyókunkét is megváltoztathatom úgyis addigra a konfirmáló ímélt csak én fogom látni :P

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#152) Hopkins95 válasza Wesder (#150) üzenetére


Hopkins95
addikt

Na látod, akkor még sincsen értelme annak, amit akar. :N Ez konzolon sem működik másképp.

(#151) Tsa-bika Az meg a másik... ;]

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#153) Wesder válasza Hopkins95 (#152) üzenetére


Wesder
félisten

De konzolon pont úgy működik hogy megosztasz és egyszerre jàtszhattok ugyan azzal a jàtékkal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#154) Hopkins95 válasza Wesder (#153) üzenetére


Hopkins95
addikt

De hát kell hozzá a lemez, anélkül el sem indítja...a share play esetében meg az egyik nézheti ahogy a másik játszik, annak aztán megint nem sok értelme van.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#155) Wesder válasza Hopkins95 (#154) üzenetére


Wesder
félisten

Milyen lemez? Mi van? Digitàlis jàték esetén konzolon mindkét account eléri az adott jàtékot, ràadàsul egyidőben. Nincs semmi shareplay.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#156) Hopkins95 válasza Wesder (#155) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hát figyelj, nekem konzolon szinte minden lemezesen van, szóval ha magamból indulok ki, tőlem lemezt kér.

Ehhez a módszerhez amit mondasz meg megint meg kell osztani a másikkal a PSN ID-t, nem? Vagyis ezt írják mindenhol, hogy az ő konzolján be kell jelentkezned a sajátoddal.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#157) Wesder válasza Hopkins95 (#156) üzenetére


Wesder
félisten

Nyílvàn a lemezest nem lehet osztani, meg az accountot is oda kell adni hogy menjen. Randomokkal én ezt nem csinàlnàm, nem is csinàlom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#158) Hopkins95 válasza Wesder (#157) üzenetére


Hopkins95
addikt

Igen, bárkinek nem adnám én sem, akkor egyetértünk :R

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#159) Wesder válasza Hopkins95 (#158) üzenetére


Wesder
félisten

Ja persze, de nem is bàrkivel szoktuk osztani. Itt arról volt szó, hogy hogyan működik maga a dolog.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#160) modflow válasza Wesder (#150) üzenetére


modflow
veterán

Akkor az ebay-es offline accok hogyan működnek?
Tele van vele az ebay. És azt gyanítom nem 2 embernek adják el, hanem vagy 20-nak.

(#161) Wesder válasza modflow (#160) üzenetére


Wesder
félisten

Miért nem jó normàlisan megvenni? Minek kell humbàkolni?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#162) modflow válasza modflow (#160) üzenetére


modflow
veterán

Bár nyilván azok egyszercsak nem fognak működni. :)

(#163) duvi


duvi
nagyúr

GMG-n VIP tagoknak 42 euró a Horizon:

(#164) delta38boss


delta38boss
tag

50 EUr ért megéri

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.