Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) bl4ze válasza Decske (#1200) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem a 3 gombos tökéletesen megfelelő lenne :)
Még várom a Telekomtól egy választ, és rendelem.

B-Tel-en kívül tudtok valahol ahol jó áron van és át lehet venni személyesen Budapesten vagy környékén ? :)

.:. bl4ze .:.

(#1202) bl4ze


bl4ze
veterán

Telefon megrendelve a B-tel-től.
Tudtok olyan helyet ajánlani Dél-Budán vagy Pest Megye (Budaörs és környéke) ahol van a 4a 5G-re edzett üveg és valami normálisabb tok is ?

Ha nem, honnan érdemes rendelni, mik az ajánlott típusok tokban, edzett üvegben?
NFC mennyire érzékeny, hol helyezkedik el? Igen sokat fizetek telefonnal :)
Köszönöm :C

.:. bl4ze .:.

(#1203) Tewe013 válasza bl4ze (#1202) üzenetére


Tewe013
őstag

[link] Ez alapján az ujjlenyomatolvasó alatt.

(#1204) bl4ze válasza Tewe013 (#1203) üzenetére


bl4ze
veterán

Szuper, köszi akkor itt mint a Nexus 5X-é volt :)

Tok, edzett üveg itthoni beszerzésben kérnék még tippet, vagy valami nagyon gyors EU-s vásárlás is szóba jöhet, természetesen :D

.:. bl4ze .:.

(#1205) bl4ze


bl4ze
veterán

Lezárt képernyő mellett 4a 5g megy a GA?
Hey Google, ok Google parancsokkal?

.:. bl4ze .:.

(#1206) Tewe013 válasza bl4ze (#1205) üzenetére


Tewe013
őstag

Hey Google miután beállítottad a saját hangodhoz természetesen megy úgy is.

(#1207) bl4ze válasza Tewe013 (#1206) üzenetére


bl4ze
veterán

Ok, köszi.
Xiaomi például nem engedi, csak feloldott képernyő mellett.

.:. bl4ze .:.

(#1208) bbendre


bbendre
őstag

A Pixel5-ben tenyleg nincs benne az AOD Ambient Display hatter bizonyos hattereknel pl. Svajc, vagy Marvelous marble? es sorolhatnam.
Regi pixeleken ott maradt az utak nyomvonala es a Fold korvonala egy percig

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1209) Caaabi


Caaabi
senior tag

Sziasztok

Az uj pixel 5 ösömmel kapcsolatban lenne pár kérdésem.

Mate 20 pro rol váltok, ahogy a telefont először töltőre dugtam véletlenül a már falba dugott mate 20 pro toltotjere tettem és meglepő volt h a telefon nem is érzékelte. Ezután egy utángyártott baseus márkájú kábellel próbálkoztam ( a gyárit meg mindig nem vettem ki a dobozból :D )
ezzel viszont töltött.

Autós töltöm szintén az eredeti Huawei és azzal sem tölt.

A gyárin kívül milyen típusú kábelt/töltő fejet érdemes vennem amivel a gyarihoz hasonlo sebesseggel tölt?

Szeretnék egy autós töltőt meg egyet a munkahelyre is.

U.i.: minden más usb c típusú telefont gond neljl töltött eddig a Huawei gyarija és azóta is ( rogphone 2, oukitel, egyéb Huawei készülékek szóval nem értem a pixel miért tiltakozik 😁 )

A válaszokat előre is köszönöm

(#1210) bbendre válasza Caaabi (#1209) üzenetére


bbendre
őstag

Nekem is tegnap volt ilyen tapasztalatom, en a Mac book usb-c toltojet hasznaltam a Pixel 3-nal gond nelkul, de a Pixel5 valamiert nem akart vele tolteni, a sajat gyari kabelevel igen. Viszont utana elindult a Apple kabellel is, de ido kellett neki. En sem ertem. Mas kabellel meg nem probaltam.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1211) TaylorPro válasza Caaabi (#1209) üzenetére


TaylorPro
addikt

Üdv

Töltőfej ez nagyon jó, ezt használom, gyári kábellel: [link]

Gyári fejjel megegyező a tudása.

Pixel 8 Hazel

(#1212) K82 válasza Caaabi (#1209) üzenetére


K82
őstag

A Pixelek az iPhone-hoz hasonlóan a Power Delivery szabványt használják, így ha gyorstöltést akarsz mindenképpen PD-s töltőt kell venned.
Nálam a gyári mellett otthon pluszba Blitzwolf töltő és kábel van (hasonló kategóriát keress mint pl. ez vagy ez) , melóhelyen meg az iPhone 11 18W-os töltőfeje Ugreen kábellel.
Autóba kisebb a választék PD-s töltőkből, ha nem kell a gyorstöltés oda egy Aukey, Baseus, Blitzwolf vagy Xiaomi bőven jó.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#1213) Caaabi


Caaabi
senior tag

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ, hasznos volt hogy PD szabványú töltőfej/kábel után kell keresgélni, rendelek is akkor ebből a blitzwolf bol autós és fali toltofejet valamit 2 kábelt :))

(#1214) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Én nem ragaszkodom a gyorstöltéshez.
Mióta létezik a gyorstöltés én azóta mindent megteszek a kiiktatásáért. Ahol lehet kikapcsolom ,ha nem lehet akkor kisteljesítményü töltőt használok.

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1215) manokaki válasza ShadowLac (#1214) üzenetére


manokaki
őstag

Na ezt én is igy csinálom !

(#1216) bl4ze


bl4ze
veterán

Jövő héten fogom tudni elhozni a készüleket a B-Tel-től úgy néz ki. (Pixel 4a 5G)
Mivel itthon nem volt hatalmas választék így tokot + 2 edzett üveget vettem UK Ebayről - bízva a gyors postázásban 2700 Forintért :
van bármi trükk, tweak - ajánlott dolog a telefon "beköltözésekor" amire érdemes figyelni "out of the box" ? :)
Két sim lesz : 1 fizikai Telenor, és 1 eSIM Telekom.
Elvileg Telekom egy QR kódot fog küldeni, azt írta az ügyfél menedzserünk.
Milyen adatot kell megküldeni nekik az eSIM-ből? Valami IMEI szám vagy más azonosító lesz a Pixelhez ? Köszi :C

.:. bl4ze .:.

(#1217) ghiottone válasza bl4ze (#1216) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Esimet elsőnek add hozzá, addig ne tegyél bele fizikai simet.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1218) redbiro válasza bl4ze (#1216) üzenetére


redbiro
őstag

esim: semmilyen adatot nem kell küldened neki, a qr kódot kell beolvasni és annyi. ha küldeni kell valamit az régen rossz, mert akkor nem ment a qr kód. :) nekem jó nagy kálváriám volt ezzel, de végül megoldották, szóval hasznos lenne ha beírnád majd, hogy hogy ment a dolog.

it never gets easier, you just go faster

(#1219) bl4ze válasza redbiro (#1218) üzenetére


bl4ze
veterán

Ok, köszi - igen olvastam, hogy volt akinek macerás volt az egész.

ghiottone : Ok, kösz. Ez hasznos. Akkor az e-sim-mel kezdem : azt fogom hozzáadni.
e-sim aktíválással a fizikai SIM rögtön megszűnik? mikor , mennyivel előbb pld bekérni a QR kódot? Az nálam lehet már, vagy van "lejárata" ? :)

.:. bl4ze .:.

(#1220) ghiottone válasza bl4ze (#1219) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Amikor ténylegesen aktív lesz az esim, akkor a fizikait már nem lehet elvileg tovább használni. Nekem még csak most a szerződés módosításunk után lesz elérhető az esim, így a korabbi 4a-k és 5-ösök esetén - amelyek nálam voltak - nem tudtam kipróbálni.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1221) bl4ze válasza ghiottone (#1220) üzenetére


bl4ze
veterán

Értem.
Nekem céges előfizetés: a kontaktnak kell írni és azt mondta Ő fogja a rendszerben aktíválni meg igen valami QR kódot küldeni :) Jövő héten valamikor a hét első felében várható , hogy mehetek a telefonért, előtte még át kell utalni is, de sok körös dolog ez egy 3500 fős szervezetben..... :Y

.:. bl4ze .:.

(#1222) ShadowLac


ShadowLac
addikt

LED pótlása????. Vissza olvasva ezt a kettőt találtam. LED Blinker , No led. Aki mind a kettőt próbálta, melyik a jobb??
Van jobb esetleg??
A lényeg hogy stabil legyen és ne harapjon nagyot az aksiból.??

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1223) manokaki válasza ShadowLac (#1222) üzenetére


manokaki
őstag

Én Glance Plus-t használom amiota nimcs led a telokon , ez egyáltalan nem fogyaszt . Minden mást kiprobáltam és a minimum fohyasztás is 5-8 % volt ami rengeteg csak azét ,hogy megjelenitsen egy pár pixeles értesitést...

(#1224) bl4ze válasza manokaki (#1223) üzenetére


bl4ze
veterán

És ez a Glance Plus mindent megjelenít, vagy csak az alap "ismert" dolgokat? (Viber,Messenger,Gmail stb.)
3rd party appokat is kiteszi. Pld bank, magyar posta app ilyesmi...

.:. bl4ze .:.

(#1225) manokaki válasza bl4ze (#1224) üzenetére


manokaki
őstag

belehet állitani az összes alkalmazást amit szeretnél ,hogy visszajelezen ! Én mondjuk csak a nem fogadott hivás , email. messenger, viber , WhatsApp, sms, -t állitottam be , de mindent kilehet rajta pipálni ami alkalmazás létezik és persze kap valamilyen visszajelzést ... persze ezt se egyszerü beállitani ,ha van képernyő zárad , ujjlenyomat feloldásod, de probáld ki ha van rá időd.. a pro verziot keresd :)

(#1226) bl4ze válasza manokaki (#1225) üzenetére


bl4ze
veterán

Ok, köszi a tippet - igen pro verzió ami érdekes lehet akkor :D

.:. bl4ze .:.

(#1227) bl4ze válasza manokaki (#1223) üzenetére


bl4ze
veterán

Kipróbáltam ezt a Glance Plus pro-t és ok nélkül folyamatosan bekapcsolja a képernyőt.
(Mi 9T)
Nem tudom mi van, rossze-e a verzió vagy mi van, de ez így nem kóser.... :(

.:. bl4ze .:.

(#1228) manokaki válasza bl4ze (#1227) üzenetére


manokaki
őstag

Ezt a verziot tölds le vagy az ujabb verzionál kikell kapcsolni, hohy rögtön bekapcsolja a az idő mutatását amint a képernyő elsőtétül..

Nekem ez a verzio van fent és ez mimdig müködik...

(#1229) bl4ze válasza manokaki (#1228) üzenetére


bl4ze
veterán

Leszedtem 1.5.9 és bármit csinálok felébreszti a képernyőt. :( (Xiaomi 9T - MIUI 12)

.:. bl4ze .:.

(#1230) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Ultra light tok stílusosan lila logóval hamár a bekapcs gomb is lila jó párosítás lesz. De még az ultravékony kevlártokkal is. Pár színes logót megrendeltem, lila, kék, zöld, fényes fekete, pastel black-ez ilyen koszos fehér. Majd fotózok ha megjött.

Most a füst színű van rajta, itt alapból átlátszik a logo halványan.

dbrand
Ultravékony tok
Kevlártok.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#1231) Tewe013 válasza TaylorPro (#1230) üzenetére


Tewe013
őstag

Nagyon jó lenne egy ilyen tok Pixel 4-re, de sehol sem találok. :(

(#1232) ghiottone válasza Tewe013 (#1231) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az 5-ösre való tok talán rámenne a 4a-ra, de sután nézne ki a kamera körül.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1233) K82 válasza Tewe013 (#1231) üzenetére


K82
őstag

Vékony tok, 4XL-en nekem ilyen van. A matt fekete kicsit olyan mint a Oneplus telók Sandstone tokja, csak finomabb szemcsével.

Pixel / OnePlus Pad

(#1234) TaylorPro válasza Tewe013 (#1231) üzenetére


TaylorPro
addikt

Sima 4-re az ultra vékony? Itt van mind a három szín: [link]

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#1235) manokaki válasza TaylorPro (#1230) üzenetére


manokaki
őstag

Rendeltem egyet feketében, kiváncsi vagyok mikorra ér ide :U , febr. 17-25-re irták..

(#1236) Tewe013 válasza TaylorPro (#1234) üzenetére


Tewe013
őstag

Köszi szépen! K82-nek is!
Esküszöm, h egy hete átnéztem az egész alit, ebay-t és nem találtam ilyet. :DDD Meg is rendeltem.

(#1237) TaylorPro válasza Tewe013 (#1236) üzenetére


TaylorPro
addikt

Örülök. Szívesen! Jó tok, én szeretem.

Pixel 8 Hazel

(#1238) badacsony


badacsony
őstag

Ez a teló működik/működni fog a magyar 5G hálózatokon?

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#1239) badacsony válasza badacsony (#1238) üzenetére


badacsony
őstag

Bocsánat, a P5-re gondoltam; de akkor a válasz valűszínűleg mindkét készülékre vonatkozni fog.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#1240) TaylorPro válasza badacsony (#1239) üzenetére


TaylorPro
addikt

Működik persze.

Pixel 8 Hazel

(#1241) badacsony válasza TaylorPro (#1240) üzenetére


badacsony
őstag

Azért érdekel, mert ugye nálunk nincsenek hivatalosan forgalomban és a szolgáltatókkal meg egyezkedni kell, majd a telefont megtanítani használni az adott hálózatot.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#1242) bl4ze


bl4ze
veterán

1-2 nap és remélem kézben a 4a 5G :)
Kérdés: fényképezés a gyári default camera-val vagy használtok gcam mod-okat stb ?

.:. bl4ze .:.

(#1243) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Én is csatlakozom egy 4a 5G-vel.
Az e-simet simán be tudtam állítani, nem volt fizikai sim benne, beolvastattam a QR kódot, majd egy újraindítás kellett, hogy aktiválódjon is.

(#1244) TaylorPro válasza gilfoyle (#1243) üzenetére


TaylorPro
addikt

Jó döntés. T-com?

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#1245) bl4ze válasza gilfoyle (#1243) üzenetére


bl4ze
veterán

Én is erre várok, remélem 1-2 nap és megyek a készülékért.

Hol vetted a telefont? Nekem B-teltől lesz. (4a 5G 128GB)

Milyen a telefon, első benyomások ? :)

.:. bl4ze .:.

(#1246) gilfoyle válasza TaylorPro (#1244) üzenetére


gilfoyle
őstag

Igen, telekomos.

#1245 bl4ze: itt az aprón vettem bontatlanul. Német MM-es.
Első blikkre így a belakás után jónak tűnik, teljesen jó a rendszersebesség (nem játszom). A kijelező felbontás kisebb mint az előző telómnál volt, de ezt majd megszokom.
A mérete is jobb mint a Note-nak.
Bekapcs után jött vagy 3 frissítés, az egyik volt vagy 1,6GB-os :)
Jól szólnak a hangszórók, legalábbis a csengőhangom jobban szól mint a Note-on.
Az akksiidő még javulni fog, sok (kb fél napnyi) nyomogatás/frissítés/beállítás után 64-ről 39-re merült, ekkor szólt frissítés közben, hogy töltőt kér. Mondjuk ez így sem rossz.

(#1247) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Amit most vettem észre, nem lehet külön csengőhangot beállítani a két simnek??? :Y
Ne ez hiba! Eddig a hangból tudtam, h mennyire kell kapkodni a telefon felvétellel... :)

(#1248) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Ledblinker pro most eddig bugmentes, jelzi a Vibert is. Külön jó hogy az app ikont is tudja villogtatni. Reggel óta 2%-ot evett az akkuból, az egész jó. Pilácsolt is elég sokat.

Pixel 8 Hazel

(#1249) bl4ze válasza gilfoyle (#1246) üzenetére


bl4ze
veterán

Ok, rendben. Én holnap megyek érte.
Szűz belakás volt, vagy előző telefonról volt app stb. áthozás backup-ból?
Én ezen agyalok mehet-e rá egy google backup-ból átköltözés? (Mi 9T-ről jövök)
Nem lehet tényleg a 2 sim-hez két külön csengőhang? Ez nem lenne jó, mivel egyik a céges (eSIM) és az mindig más hangon cseng mint a privát kártya (SIM)

Én sem játszom, akku-fényképező-gps ami fontos :)

Minden tipp, tweak jöhet - holnap költözök rá, Telekom QR Kód megjött egy PDF file-ban + sms, hogy legernálták az eSIM-et :D

.:. bl4ze .:.

(#1250) gilfoyle válasza bl4ze (#1249) üzenetére


gilfoyle
őstag

Minden telómat újként kezdem telepíteni. Most már...
Pár éve költöztem másolással ês voltak galibák. Azóta persze lehet, hogy javítottak rajta...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.