Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) leslien


leslien
nagyúr

azért még Pixel 1 is ott van a szeren... [link] próbálom majd ezzel Gcam [link] vs S20 FE 5G...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#952) JoHn123


JoHn123
tag

A mix2s-re feltett Evulotion X rom teljesen meggyőzött, kell nekem egy pixel. (Mix 2s is jó lett volna ezzel a rommal még pár évig de elegem lett a proxymity szenzor hibából, gyengélkedő akksiból) végül hardveraprón lőttem egy 4a 5G-t. Csupán power gombbal kapcsolható zseblámpa hiányzott, de erre találtam egy alkalmazást. Számomra egyelőre hibátlan a telefon, mégcsak nem is rootoltam, Energized protection helyett felment rá egy nebula app, Energized DNS-ekkel.

(#953) TaylorPro válasza JoHn123 (#952) üzenetére


TaylorPro
addikt

Felesleges rootolni. Ez a telefon így tökéletes ahogyan van. Üdv a klubban!

Pixel 8 Hazel

(#954) redbiro


redbiro
őstag

van aki használja a telót a Telekomos esim-mel/5G-vel?
minden oké vele?

azért kérdem, mert én hollandiában élek jelenleg és itt sem hivatalosan forgalmazott a telefon (akárcsak otthon) és itt rendesen szívnak az emberek az aktiválással, az 5G meg alapból nem is működik rajtuk.

[ Szerkesztve ]

it never gets easier, you just go faster

(#955) BoB válasza redbiro (#954) üzenetére


BoB
veterán

Nálam rendben megy, aktiválás kb 2 perc volt neten úgy hogy fogalmam sem volt mit kell majd csinálni. Az 5G-t nem tudom mert még nem jártam olyan helyen ahol lett volna.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#956) ShadowLac


ShadowLac
addikt

[kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]
Nekem ez a tok több telón volt. Ha még az üveget ráteszem teljesen ok lesz. Stabilan van rajta. Az üvegen is túl ér picit így a leesés se rizikós. Ajánlanám .
Persze a feketéjét is megvettem. A pirosnak a használattól kicsit sötétebb lesz a színe.

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#957) kukacfej


kukacfej
tag

Na az enyém is már csak a haza szállításra vár.
Saturnbol nem lehetett rendelni a g storebol igen.

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#958) eastsider válasza ShadowLac (#956) üzenetére


eastsider
nagyúr

Van megfelelő pereme pofáraesés ellen ? Tetszetős amúgy

(#959) ShadowLac válasza eastsider (#958) üzenetére


ShadowLac
addikt

Igen van. Bàr üveget még nem tettem rá. De szerintem üveggel is lesz..
Mi 8,Mi 9 en ezt használtam. Vizsgázott is párszor. Szerintem megfelelő védelem.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#960) eastsider válasza ShadowLac (#959) üzenetére


eastsider
nagyúr

Koszit. Jol hangzik. Meg is találtam bayen :R
Én a gyári fabric casere pályázom :) P2n is az van most

[ Szerkesztve ]

(#961) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Így egy hónap használat után azt kell mondjam hogy ilyen unalmas és kiegyensúlyozott telóm talán a Moto G Play Edition volt. Nincs bug, akku nekem két napokat simán elmegy, nem is töltöm minden nap. Az adaptív töltés miatt simán használom a gyorstöltőt. Egyedül az értesítési ledet hiányolom de már az se izgat mert úgy is mindig piszkálom a telót. Beszéd hangszóró itt brutál jó, és a sztereó zenehallgatás is kihangosítva. Konyhában szoktam hallgatni és nagyon kellemesen szól. Nem igazán tudok mondani negatív kritikát. Asszonynak veszek egy Pixel 4a-t, pont akkora mint az A2 Lite és az neki tökéletes méret. A 4a 5G már tepsi de én ezt szeretem. Ma felrakom már az airglast.
Nem nagyon van mit írni ide úgyhogy kellemes ünnepeket, és Pixelt mindenkinek! :DDD

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#962) ShadowLac válasza TaylorPro (#961) üzenetére


ShadowLac
addikt

Jó ezt olvasni. Már meg van több mint egy hete a P4a5g telóm. Kb 2 napja bontottam ki. Félve nézegetem hogy jó lesz ez nekem.? Xiaomi Mi 8 am van. (egyébbként ebbe is sony imx 363 kamera szenzor van google camera alkalmazássan nagyon durván jó) A MI8 mellől már eladtam:s9, s10plus ,MI9 ,HTC U 11, Pixel 2 XL ,Iphone 11 et. Főként a kamera miatt.Mondjuk egyébb szempontokat is figyelembe vettem. Gondolom velem is vannak problémák :) . Most már megvárom a karit akkor lakom be. Hátha maradna.
Ja ,amik érdekelnek
1Kamera,fotók minősége
2kijelző fényereje,színhűség,
3hangerő,hangminőség, stereo
4 teló fogása ,kézreeső-e
5aksi

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#963) tájháj


tájháj
csendes tag

Visszaolvastam, de túl sokszor nem volt róla szó. Szóval, vett valaki 4a 5G-t innen a hardverapróról? Garanciáról mit lehet tudni ilyenkor? Miért olcsóbb, mint a Gstore ár? :D

(#964) TaylorPro válasza tájháj (#963) üzenetére


TaylorPro
addikt

Azért olcsóbb mert a német MediaMarktban olcsóbban meglehetett venni. Gariztatni elvileg lehet az itthoni MM-ban is. Akkor van szívás ha levásárolható kupont adnak, mert azt csak ott lehet levásárolni amelyik üzletben vásárolva lett. Ha nem javítható, stb. Legalábbis amelyik az MM-ből van. Amelyik az amazonról van azt csak abból a fiókból lehet gariztatni amelyikből vásárolták. Van a Google store, ott is volt akcióban, promócióban.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#965) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Jó ez az airglass de én ezt a témát elengedem. Nekem.szúrja a szemem hogy látom a fólia szélét. Plusz a sarok íveknél el is válik leheletnyit. Nexus 5 óta nem fóliázok, karc, törés nem volt.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#966) *RLaci* válasza TaylorPro (#965) üzenetére


*RLaci*
addikt

Nem tudom a tiéden milyen de az 5ön sehol nem áll el, hibátlan ahogy fent van. A 4a-n nekem sem volt tökéletes ott körben a széleken nekem is kicsit elállt. Amíg az 5 meg van biztos, hogy nem teszek rá mást csak ezt, tényleg hibátlan, mintha nem lenne rajta semmi.

[ Szerkesztve ]

(#967) ShadowLac válasza TaylorPro (#965) üzenetére


ShadowLac
addikt

Spigen is ,ez is szar. Hihetetlen.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#968) TaylorPro válasza *RLaci* (#966) üzenetére


TaylorPro
addikt

Nekem lehetetlen volt hibátlanul feltenni és nagyon szúrja a szemem ha nem tökéletes. Így szüzen a jó, egy más világ. Nem kímélem másnak, azért vettem hogy használjam. Persze vigyázok rá nagyon. Csak tiszta kézzel nyúlok hozzá, tiszta zsebben hordom, a tokból minden nap kiveszem, áttörlöm. Ennyi elég.

Mi Note 8T-re tökéletes lett, annak jól is áll.

ShadowLac: A Spigen jobb erre szerintem. Azon nincs kamera kivágás, engem az is zavar az airglasson.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#969) *RLaci* válasza ShadowLac (#967) üzenetére


*RLaci*
addikt

A 4a-n azzal baszták el, hogy túl nagyra hagyták, az 5-ön meg pont tökéletesre szabták, a méretet, fullra fedi a kijelzőt de nem lóg ki a lekerekítésig.

(#970) ShadowLac válasza *RLaci* (#969) üzenetére


ShadowLac
addikt

Men... pi ....ba. !!!!!!! Ne tudjanak már mai világba méretpontosat csinálni!!!!! A K ...ba!!! A mai technika már ezred mm ről szól!!!!!!!!!!!!!!!!!

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#971) ShadowLac válasza ShadowLac (#970) üzenetére


ShadowLac
addikt

Beszéltem egy barátommal korszerű fémmegmunkáló műhelye van . Most vett Kínából lézervágót századmiliméter pontos!!!! Vaslemezezeket vág bele!! 1cm vas vágásánál is tized pontos!! Ki ért ezt ?? 0,3 mm és üveget hogy nem lehet pontosan vágni???!!! Ja és akkor sok éve évvel foglalkozó multinacionális .......milliárd bevételes cégekről van szó.
Fel kéne jelenteni valahol őket. Alap hogy jó legyen a termék.
Nagyon jó hogy jól keres a gyártó,a szállítási cégek, a kereskedő. A fogyasztó meg kiszórja a pénzét selejtre !

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#972) *RLaci* válasza ShadowLac (#971) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ez nem azért lett rossz mert nem tudnak pontosan vágni, valamiért azt gondolták, hogy a 4a-ra/5g-re ez a megfelelő méret, pedig nem, kb egy mm-el kisebbnek kéne legyen a fólia és akkor nem lenne vele semmi gond.

[ Szerkesztve ]

(#973) ShadowLac válasza *RLaci* (#972) üzenetére


ShadowLac
addikt

Amilyen szinten mondjuk a spigen van, nincs olyan hogy azt gondolták. Az ilyen cégek gondolom a gyáraktól megkapják a kijelzőre vonatkozó tized hanem század mm es specifikációkat. Szerintem csak kellene egy nemzetközi összefogás mint pl az iPhone ellen . Kifizetnének X milliót kártérítésre. Utána az összes fólia, üveg gyártó biztos tized mm pontos terméket adna ki. De mivel ez nincs ezért aztán leszarják az egészet.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#974) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok.
4a5G-hez van valami itthon elérhető tok? Amíg meg nem érkezik az alis rendelés addig kellene valami :)

(#975) Eiki


Eiki
tag

Használ valaki vezeték nélküli töltésű autós tartót Pixel 5-tel? Érdekelne mi vált be és mi nem - itthon úgy látom a Baseus megoldások érhetők el leginkább.

(#976) ShadowLac


ShadowLac
addikt

PIXEL 4A 5G SPIGEN ALGIN MESTER ÜVEG
A hozzáadott keretbe belepróbáltam az üveget. Oldalra is meg fel és lefelé is kb 1mm legalább mozgása volt az üvegek. Tehát bőven lehet nem jól feltenni!!!!!!!
Ezt ragasztószalaggal azt hiszem 3 réteggel szűkítettem!!
Amíg passzos nem lett az üveg a keretben. Nem rossz !! Szerintem az én igényeiknek jó. Talán a Xiaomi MI8 rá tett Spigennek jobban lekerekített,levékonyitott a széle.Ezt látom.
Pár fotó. Gondolom idővel lehet lesz rá még profin is ,de nekem mondom ez már jó.Nem bántja a szemem, tokkal meg már nem látszik az általam említett kevésbé lekvékonyitás a széleken. Pár fotó:

[kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#977) TaylorPro válasza ShadowLac (#976) üzenetére


TaylorPro
addikt

Nem szép, de legalább véd.

Pixel 8 Hazel

(#978) ShadowLac válasza TaylorPro (#977) üzenetére


ShadowLac
addikt

Amit már említettél fekete szélü biztos szebb mivel feketitett a széle . Azt is várom, megrendeltem.

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#979) kukacfej


kukacfej
tag

Sziasztok!
Na megjött nekem is az P5. Kellene rá valami vékony tok, tudnátok ajánlani?

Köszönöm

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#980) TaylorPro válasza ShadowLac (#978) üzenetére


TaylorPro
addikt

Azt meg felnyomja a tok és felválik.

Pixel 8 Hazel

(#981) ShadowLac válasza TaylorPro (#980) üzenetére


ShadowLac
addikt

Úgy tudom a re spigen Tokod jobban betakar. Próbáltam más telón. Majd ha megjön összemé
rem a tokommal.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#982) *RLaci* válasza kukacfej (#979) üzenetére


*RLaci*
addikt

Én ezt szeretem a legjobban, nem lesz bumszli tőle a telefon de mégis jól véd, már bizonyított.
[link]
Illetve ezt [link] , ez kicsit vastagabb de még nem az ormótlan kategória.

[ Szerkesztve ]

(#983) kukacfej válasza *RLaci* (#982) üzenetére


kukacfej
tag

Köszönöm :R :R :R :R

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#984) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Off, de ez a kép annyira jó! Pixeles Boldog Karácsonyt mindenkinek! :R

Pixel 8 Hazel

(#985) ShadowLac válasza TaylorPro (#984) üzenetére


ShadowLac
addikt

Szia nem tudnál az airglass ről pár fotót feltenni?
Boldog karácsonyt.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#986) TaylorPro válasza ShadowLac (#985) üzenetére


TaylorPro
addikt

Szia! Nem mert kb 1 percig volt rajta.

Pixel 8 Hazel

(#987) ShadowLac válasza TaylorPro (#986) üzenetére


ShadowLac
addikt

[link] ezt a fóliát vettem végső esetre.
Ennek a széle biztos nem zavaró.

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#988) eastsider


eastsider
nagyúr

Beléptem en is a klubba egy 4a5Gvel. P2rol jovok. Tetszik nagyon a masina :) Bk mindenkinek

(#989) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Beüzemeltem. Szintén beléptem a clubba
Első hogy kicsit kicsinyellem a kijelzőt pár mm rel lehetne szélesebb. Remélem megszokom.. Ez ami negatív.
Más egyenlőre ok.
Google segédlet hogy lehet kikapcsolni. Hogy alul az alsó sarkokbol eltünjön?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#990) JoHn123


JoHn123
tag

Üdv! Két kérdés felmerült, talán valaki használ hasonló appokat: revolut app nem olvassa az sms-t manuálisan kell beírni a megerősítő kódot. Gmail app az istennek nem akarja törölni , vagy archiválni az outlookos e-maileket. Törlöm, a következő szinkronizáláskor megint ott van. Eddig az Edison mailt használtam mindenhol, de úgy látom a pixel telefon roppantul ragaszkodik a gmail appjához, nem lenne rossz az összes fiókot egybe kezelni.

(#991) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Képernyő alján a hosszú Googlét el lehet valahogy tüntetni?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#992) bbendre válasza ShadowLac (#991) üzenetére


bbendre
őstag

Gyárilag nem lehet csak masik launcher az egyetlen megoldás.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#993) ShadowLac válasza bbendre (#992) üzenetére


ShadowLac
addikt

Akkor hogy lehetne a keresőlyében a sötét hátteret világossá állítani?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#994) BoB


BoB
veterán

Night Shot tegnapról:

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#995) bbendre válasza ShadowLac (#993) üzenetére


bbendre
őstag

huh, ok, ez Google. Kicsit nyakatekert.
A kereső sávot két dolog befolyásolja. A téma (Sétét vagy világos) és a háttér színe.
Ha világos hátteret használsz és Világos témát akkor világos lesz a kereső.
Pl ha olyan hátteret használsz aminek változik a színe (New York, Svájc, stb..) akkor napszaknak megfelelően változik a kereső sáv színe is, hogy kövesse a hátteret.

Ilyen a Billentyüzet világos/sőtét téma színváltása.
Itt a téma alapszíne határozza meg a billentyűzet színét.
Pl ha feketére állítot a témát/színeket akkor nappal fekete lesz a bill és éjszaka meg világos szürke.
Csak mert Google...

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#996) ShadowLac válasza bbendre (#995) üzenetére


ShadowLac
addikt

Ez nagy fekete pont hogy nem tudom onnan eltenni.!! Idióta Google. !!!!! Más telónál egyszerüen kukáztam használtam a Chromet. Vagy ez több vagy jobb a Chromenál.?? Mit tud az??? ami miatt el kell foglalja a kijelző kb egyötödét??!!

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#997) *RLaci* válasza ShadowLac (#996) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ne rinyálj, már ezer éve így van, már a 2 XL-t is így használtad. ;] Én már úgy megszoktam zavar ha nem ott van. Bármit keresni akarok a neten már vakon nyúlok oda. Amúgy ha ennyire zavar dobd fel a [link] . Ez jól testreszabható.
Ez egy Google telefon, az meg a saját keresője, hagy tegye már oda. :))

[ Szerkesztve ]

(#998) ShadowLac válasza *RLaci* (#997) üzenetére


ShadowLac
addikt

De indokolatlanul nagy!! Amit küldtél majd megbeszéljük.?
Hogy jót is írjak kamera jó.

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#999) bbendre válasza ShadowLac (#998) üzenetére


bbendre
őstag

A kamera nem jó ;] hanem zsenliálisan jó. Este, karácsonyi fények mellett simán lehet fotozni a családot és nem lesz a Samsung féle olajfestmény amire ráesett egy liter zsíroldó :D Minden évben bizonyít. Igaz van aki komoly DSLR kamerával fotoz a családban, de a Pixel meglepően nem készít rossz képeket egy millás kamerához képest sem.

A Lawnchair pedig egy modolt Google launcher volt, mára önálló termék lett ami követi ezt a vonalat.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1000) ShadowLac válasza bbendre (#999) üzenetére


ShadowLac
addikt

Tessék tyúk portré.p4a 5g.
[link] [link] [link]

Ja az aksi nagyon bírja.

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.