Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) bbendre


bbendre
őstag

Nálam az új update óránként 10%-ot eszik az aksiból, és elvileg semmi sem fut (?)... "here we go again...."

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1702) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Ez is megérkezett: [link]
Lehet majd szórakozni a felrakással. Lehet kérni G kivágás nélkül is, lehet jobb lett volna úgy

Pixel 8 Hazel

(#1703) K82 válasza TaylorPro (#1702) üzenetére


K82
őstag

Nem irigyellek, nekem soha nem ment szépen felrakni a hasonló cuccokat.

Pixel / OnePlus Pad

(#1704) TaylorPro válasza K82 (#1703) üzenetére


TaylorPro
addikt

Már régóta kiakartam.próbálni.

Pixel 8 Hazel

(#1705) ghiottone válasza TaylorPro (#1702) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Honnan rendelted? Én kerestem alternatívákat, mert a dbrand és a gadgetshieldz is elszállt az árakkal + a szállítási ktg is sok lett és az easyskinz-t ajánlották.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1706) *RLaci* válasza TaylorPro (#1702) üzenetére


*RLaci*
addikt

Majd jöhet fotó, hogy milyen lett.

(#1707) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Innen van, simán nyomkövetés nélkül elég baráti az ára szerintem. Május 16-án rendeltem és ma kaptam meg egyenesen az usából.
[link]

Majd jövök beszámolóval ha fent van.

Pixel 8 Hazel

(#1708) ghiottone válasza TaylorPro (#1707) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Tényleg, őket is néztem még. Mr. J. Williams videójában találtam meg anno az oldalukat.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1709) TaylorPro válasza ghiottone (#1708) üzenetére


TaylorPro
addikt

Youtubon van fent pár videó, kocsikat fóliáznak vele. Alig tudtam választani. Anno a Nokia 6110-nek volt hasonló a színváltós árnyalata, azért is lett ez amit rendeltem.

Pixel 8 Hazel

(#1710) JayZ


JayZ
tag

Sziasztok! Reálisan mi várható, mennyire fog lemenni az ára a Pixel 6 érkezése környékén a Pixel 5-nek? Ahogy látom, nagyon kevés boltban lehet itthon kapni, 220 egy laptopos boltban.

Tudom, senkinek sincs varázsgömbje, de eddigi évek tapasztalata alapján valakinek esetleg tipp..? ;]

Német MediaMarktból szintén 220k lenne (630 EUR), szóval előrébb nem vagyunk. 200-at azért nem ér a teló, valljuk be. :B

(#1711) pendre54 válasza JayZ (#1710) üzenetére


pendre54
addikt

Én pont tegnap írtam erre ezt. [link] Viszont az eddigi infók alapján, a Pixel 6-os széria telefonjai jó eséllyel fényévnyire lesznek árban a mostani 630-650 Euros ártól, szóval, ha a Google, a 6-os sorozat megjelenése után is hasonló árszinten tartja majd a Pixel 5-öst, azzal nem csinál konkurenciát házon belül.
Én is nagyon szeretnék egy Pixel 5-öt, többek közt a méretei miatt is, de minimális az esély arra, hogy jóval 200 e Ft alá beessen az ára itthon.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#1712) K82 válasza JayZ (#1710) üzenetére


K82
őstag

Hát, az eddigiek alapján inkább megszünteti a forgalmazást a Google minthogy árat csökkentsen... Talán a megjelenés előtti hónapban volt kedvezmény az aktuális szériára. :(
Az egyetlen kivétel emlékeim szerint a 2XL volt csak Európában (a sima 2 nem!) az LG gyártás miatt, ott voltak bő 25%-os kedvezmények.

Pixel / OnePlus Pad

(#1713) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Fent a fólia. Kamerázni fotózni csak egy A2 Lite van. 100%-osan feltenni szerintem képtelenség, de egész jó lett. Hogy mennyire marad rajta tartós más kérdés. Annyira nem ájultam el, kipróbálni jó volt. Vékony, nyúlós, puha fólia, fekete alapon. Tetszik a szín, de csak szikrázó napsütés hozza ki igazán. Már ezután valami világosabb élénkebb színt választanék. Amíg nem kezd el lemállani rajta hagyom.

Innen rendeltem: [link]

Itt meg nagyban fóliázás a profiktól: [link]

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#1714) fatal` válasza K82 (#1712) üzenetére


fatal`
titán

Ez nem biztos, egyedül a P4 forgalmazása szűnt meg. Már rég kint volt a P3 mikor én a P2-t vettem (2019 januárjában) 150 ezer körül.

Viszont egyelőre azt sem tudni, hogy a P6 hova lesz pozicionálva, visszatérnek a csúcs sochoz? (Mármint tempoban, azt tudom, hogy saját SOC lesz, nem Qualcomm)

(#1715) *RLaci* válasza JayZ (#1710) üzenetére


*RLaci*
addikt

Sztem nem nagyon fog csökkenni, már csak azért sem mert ha jól tudom többet eladtak belőle mint a 4/4XL-ből együtt véve.
Szerintem amúgy ha a mai elvetemült mobil árakat nézzük a 2 kiló nem drága érte, persze nem is olcsó. Ennyi kellett volna legyen a kezdő ára, az lett volna a reális és akkor most 140-150 körül lehetne venni újonnan.

(#1716) fatal` válasza *RLaci* (#1715) üzenetére


fatal`
titán

Ebben azért bőven benne van csodálatos valutánk.

(#1717) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Jött frissítés a publikus bétára.

Pixel 8 Hazel

(#1718) *RLaci* válasza TaylorPro (#1717) üzenetére


*RLaci*
addikt

Köszi, jön is le.

(#1719) TaylorPro válasza *RLaci* (#1718) üzenetére


TaylorPro
addikt

Szívesen. Vannak UI változások. Bugba is beleszalattam. Ha új stílust akarok beállítani akkor leáll az alkalmazás. Hard reset után lehet jó lenne, de most így marad estére. Összességében bejön az új kinézet.

Pixel 8 Hazel

(#1720) sasa134 válasza JayZ (#1710) üzenetére


sasa134
addikt

Én most pont kivàrok, mert év elején simán ilyen 530Eur körül volt itt és nem értem, miért drágult egy százast. Őszintén megvallva nem hinném, hogy nagy tömegben adnák el őket, szóval én bízom benne, hogy még a nyár folyamán visszamegy erre az 530euros árszintre.

Avanti Roma

(#1721) bbendre válasza sasa134 (#1720) üzenetére


bbendre
őstag

Elég jól fogy, a Német és osztrák kollégáim akik nem keresnek jól. (A fiatal pályakezdők) mind Pixelt vesznek mert nincs pénzük IPhone-ra és kell nekik egy jó telefon. De mindenki azt mondja ha lesz pénze vesz IPhone-t ami számomra érthetetlen.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1722) sasa134 válasza bbendre (#1721) üzenetére


sasa134
addikt

Érdekes, nekem egy ismerősömnek sincs, se kollégának - pedig a céges policynk megengedi, bőven. Egyedül nekem van 4XL-em, mindenki másnak Samu vagy iPhone.

Avanti Roma

(#1723) bbendre válasza sasa134 (#1722) üzenetére


bbendre
őstag

Nálam még a magyar kollégám is az SAP-nál is Pixel3XL-t választott 2 éve.
A mostani cégnél ahol ültünk négy embernek volt/van Pixele.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1724) sasa134 válasza bbendre (#1723) üzenetére


sasa134
addikt

Örömteli :R

Avanti Roma

(#1725) horvath85g válasza TaylorPro (#1719) üzenetére


horvath85g
aktív tag

Nekem a stílustól nem hal meg, viszont a szint sem változtatja meg. :)
Ami nekem nem tetszik, hogy a device control átkerült az értesítési sávba, én tök szerettem, hogy a bekapcsoló gomb hosszú nyomásával bejött, mindig úgy kapcsoltam a lámpákat, mert gyorsabb mint a ghome-ban.

(#1726) bl4ze válasza sasa134 (#1722) üzenetére


bl4ze
veterán

Én Pixel 4a 5G vettem céges telefonnak, a bajom annyi, hogy Android 11 miatt nem tudom a céges (corporate) wifit használni... Erre sokan panaszkodnak kinti fórumokon is :(

.:. bl4ze .:.

(#1727) fatal` válasza bbendre (#1721) üzenetére


fatal`
titán

Érdekes, nekem a legtöbb ismerősöm nem is hallott róla, azt se tudják, hogy a Google gyárt telefont. Pedig IT-ban dolgozom.

Mindenki Samsung vagy iPhone.

[ Szerkesztve ]

(#1728) K82 válasza fatal` (#1727) üzenetére


K82
őstag

Nálam is nagyokat néztek amikor bementem SIM kártyát cseréltetni a Vodához, csodájára jártak a P4XL-nek h jééé a Google-nak is van telefonja. Évekkel előtte ugyanezt eljátszottuk, mondtam kellene egy nanoSIM, egy halk "már megint egy iPhone" mormogás jött az eladó részéről, aztán kezébe nyomtam a Moto X-et...

Nagyon úgy néz ki h elkezdik kivezetni a 4a 5G-t, talán csinálják a helyet az 5a-nak.

Ez sem rossz: "Unavailable within 250 miles of Fry Road". Gyakorlatilag fél Texast körbeautózhatnám anélkül h kapnék boltban újat, open box még van egy-két darab. Na majd ősszel... ;]

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#1729) ghiottone válasza K82 (#1728) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szintén ugyanez volt nekem is a Moto X-nél. "iPhonehoz kell? - Nem." - és csak nézték, hogy mi ez a Motorola.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1730) bbendre válasza fatal` (#1727) üzenetére


bbendre
őstag

Az SAP-nál triviális volt. Céges telefont csak a belső webshop-ból levet választani. Mivel a cég német és ott lehet Pixel venni igy mindenkinek 3 opció volt. Samsung A5, Pixel 3XL és Iphone SE. Igy a fél cég ismerte a Pixelt és két ember kivételével mindenki Iphone SE-t választott :D
Most osztrák-német cégnél vagyok és több szolgáltatónál lehet venni Pixel telefont. Leginkább a Pixel 3a volt az olcsó telefon a kintiek szemében.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1731) fatal` válasza bbendre (#1730) üzenetére


fatal`
titán

Nem értem amúgy a Googlet, hogy miért nem épít ki nagyobb hálózatot és árulja egész Európában a telefont.

A Pixeleket még annyi helyen sem lehet hivatalosan megvenni, mint anno a Nexust (ami a végére már a Telenornál is kapható volt, de én most a Play Storera gondolok, pl. Nexus volt az osztrák playben, Pixel tudtommal nincs).

(#1732) bbendre válasza fatal` (#1731) üzenetére


bbendre
őstag

Én sem értem, pedig lenne piaca és sok ember keresi a "Pixel5"-öt csak nem tudja, hogy létezik a telefon. Itthon meg egy sima VoLTE sincs hozzá pedig a sok Xiaomi telefonhoz meg van :((( .
Most, hogy hivatalosan is a Samsung és a Google lassan egy lesz (Android 12, Wear OS, sensor, CPU, ISP, stb...) félek, hogy nem is lesz nagy nyomás a Google-n és nekünk a világ ezen felén marad a Samsung. Remélem tévedek.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1733) fatal` válasza bbendre (#1732) üzenetére


fatal`
titán

ROOT-tal van VoLTE Magisk modullal.

De amúgy igen, legalább feltehetné a Google az mbn fájlokat, semeddig nem tartana nekik.

(#1734) sasa134


sasa134
addikt

Na ma megrendeltem egy zöld P5öt a német Store-bol.
Drága volt és meg is akartam várni a P6ot, de tönkrement az S8 és kell egy privát teló a céges 4XL mellé.
Remélem hű társam lesz 2-3 évig, nem vagyok az a sűrűn telefont valtogato típus. :R

Avanti Roma

(#1735) Thom!


Thom!
veterán

[link]
New Google Pixel 6 and Pixel 6 Pro phone cases shown off next to Pixel 4 XL case highlights innovative camera housing design

Sikerült a sima Pixel 6ból tepsit csinálni

(#1736) sasa134 válasza Thom! (#1735) üzenetére


sasa134
addikt

:( szomorú..

Nem értem, miért nem lehetett egy 5.8- 6" P6, 6.5" P6 Pro felosztást csinálni. Méretben értelmetlenül közel van egymáshoz a két telefon - persze a sima P6 kárára. :U

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#1738) sasa134 válasza haloli9 (#1737) üzenetére


sasa134
addikt

629Eur...

Avanti Roma

(#1740) sasa134 válasza haloli9 (#1739) üzenetére


sasa134
addikt

Ennyi most az annyi, minden értelmes forrásból.

Avanti Roma

(#1742) sasa134 válasza haloli9 (#1741) üzenetére


sasa134
addikt

Nem szandekozom eladni - hosszabb távra veszek telefont.
Képtelen vagyok megszokni a 6.5" telefonokat. Kacérkodtam az S20 FE SD-vel, de túl nagy nekem és ma visszaállt itt 490-ről 599Eurora. Akkor már P5 egy olyan mérettel, ami kényelmes.

Avanti Roma

(#1744) *RLaci* válasza haloli9 (#1741) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ez a P5-re pont nem igaz. Jól tartja az árát, mind újonnan, mind használtan. Persze nem olcsó ez tény.

sasa134 Grat hozzá, sztem be fog jönni.

[ Szerkesztve ]

(#1745) fatal` válasza Thom! (#1735) üzenetére


fatal`
titán

Ha a trend így marad, akkor a következő telefonom már nem Pixel lesz. :( Bár az még 3 év. :D

(#1746) SkyS1gn válasza Thom! (#1735) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Pixel 4 XL méretű lesz nem? Az még managelhető, persze a P5 jobb.

Mondjuk már hozzászoktam a OP8Pro-hoz is, pedig sosem akartam ekkorát.

Én ebayen szoktam nézelődni. UK sajna kiesett ugye.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1747) sasa134 válasza sasa134 (#1742) üzenetére


sasa134
addikt

Asus meg hasonlók nem érdekelnek (amúgy az is 600Eur) a kamera fontos szempont volt, a 4a meg nem tud vezetekmentes töltést ami nálam alap. Számomra a sallangmentes szoftver, jó és várhatóan hosszú sw támogatás többet ért, mint tisztán a spec.
Így nem maradt más, vettem egy mély levegőt és megrendeltem. :K

@*RLaci*
Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#1748) TaylorPro


TaylorPro
addikt

A Google megnyitotta az első fizikális boltját - Így nézhet ki a jövő üzlete? [link]
Én már azzal is kibékülnék ha lenne nálunk hivatalos store. Hát még ilyen üzlet.

Pixel 8 Hazel

(#1749) Thom!


Thom!
veterán

.

[ Szerkesztve ]

(#1750) AdamVonSzabo válasza JayZ (#1710) üzenetére


AdamVonSzabo
tag

Nem érdemes ebben reménykedni. Korábban voltak még elérhető források, akik akcióztak a megjelenés után 5-10 hónappal és úgy már nem volt nagyon drága. De ezek valahogy kikoptak és egész ébvben tartja az árát mindenhol itthon.
Az egyetlen olcsósított remény a megjelenés utáni előző generáció használt piaca, én is így vettem 140-ért 4XL-t decemberben. Ha újat akarsz, akkor közel teljes árat kell fizetni sajnos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.