Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Viper26 válasza fatal` (#1650) üzenetére


Viper26
nagyúr

Kamera és support plusz ROM-ok miatt tényleg jobb választás lehet.
Viszont játszani is szoktam...Bár abban is jó a P5 ahogy láttam.

iPhone 14 | FR955

(#1652) K82 válasza Viper26 (#1649) üzenetére


K82
őstag

Fotóban, romolhatóságban, üzemidőben a P5 jobb. A ZF8-hoz már van custom kernel (ráadásul magyar fejlesztőtől), sztem romokra sem kell sokat várni (és benne van a 12 betában is). Igazi kis dög teljesítményre, az üzemidő határeset, de a Pixel 6-ig tuti nem cserélem már le.

Pixel / OnePlus Pad

(#1653) Viper26 válasza K82 (#1652) üzenetére


Viper26
nagyúr

Milyen a SOT 120Hz mellett?

iPhone 14 | FR955

(#1654) K82 válasza Viper26 (#1653) üzenetére


K82
őstag

Nem használom a 120 Hz-et, a 60-90 nagy ugrás, de a 90-120 nem. Fix 90-nel nálam 3-4 óra, de pörgess vissza ott egy kicsit, fogsz érdekes dolgokat látni... :DDD

Pixel / OnePlus Pad

(#1655) fatal` válasza Viper26 (#1651) üzenetére


fatal`
titán

Na ezt nem tudom, játszani abszolút nem játszom telefonon, max egyszerűbb játékokkal, amik már a 10 éves telefonomon is elfutnak. :D

Zenfone legnagyobb baja hardveresen a 2.0-s USB, vicckategória egy ennyibe kerülő telefonról.

#1652: Valószínűleg nem kell rájuk sokat várni, csak a bootloader nyitásával oda a garancia, míg a Pixelnél nem. Nekem ez egy elég fontos szempont volt, az erősebb hardver kevésbé érdekelt. De nyilván mindenkinél más a preferencia. :)

(#1656) Viper26


Viper26
nagyúr

Na eldőlt, holnaptól Pixeles leszek. :D

iPhone 14 | FR955

(#1657) gilfoyle válasza Viper26 (#1656) üzenetére


gilfoyle
őstag

És melyik lesz?

(#1658) Viper26 válasza gilfoyle (#1657) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ötös lett, már itt van nálam.
Nagyon tetszik eddig, bár ez a soc nem valami acélos.

iPhone 14 | FR955

(#1659) Csepy válasza Viper26 (#1658) üzenetére


Csepy
Topikgazda

ez nálad miben merül ki?
Puszta kíváncsiság, mert eddig semmiben nem tapasztaltam a hétköznapok során.

Regards: Csepy

(#1660) Viper26 válasza Csepy (#1659) üzenetére


Viper26
nagyúr

Kb ha összesen heti egy órát játszom telón, és ott azért érezni a korlátait kicsit.
Pedig minden másban jó lenne. :)

iPhone 14 | FR955

(#1661) gilfoyle válasza Viper26 (#1660) üzenetére


gilfoyle
őstag

"Pedig minden másban jó lenne." Akkor nem marad? ;)
Alzás amúgy?

[ Szerkesztve ]

(#1662) Viper26 válasza gilfoyle (#1661) üzenetére


Viper26
nagyúr

Még nem tudom eldönteni.

Az. :-)

iPhone 14 | FR955

(#1663) bbendre válasza SkyS1gn (#1643) üzenetére


bbendre
őstag

(#1664) SkyS1gn válasza Viper26 (#1662) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ha megválnál van egy OP8Prom ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1665) Viper26 válasza SkyS1gn (#1664) üzenetére


Viper26
nagyúr

Viheted. :D

iPhone 14 | FR955

(#1666) BusyChild


BusyChild
tag

valakivel előfordult ez már?
https://www.reddit.com/r/GooglePixel/comments/lb1856/pixel_4a_5g_screen_goes_black_during_phone_call/

Pixel 4a 5G

(#1667) tomic válasza BusyChild (#1666) üzenetére


tomic
addikt

Nekem pont ma csinàlta. Eddig egyszer sem de ma sikerült neki.

(#1668) fatal` válasza BusyChild (#1666) üzenetére


fatal`
titán

Nekem még nem. De időnként ilyen volt az összes telefonommal, ilyenkor vagy a szenzor borul meg szerintem, vagy a CPU-t kezdi izzasztani valami annyira, hogy még az ébredésre se reagál.

(#1669) sasa134 válasza Thom! (#1630) üzenetére


sasa134
addikt

Ehh ne már, miért lesz ilyen nagy a sima P6?? Nem értem...
Nagyon bíztam egy P5 körüli méretben.. :/
Ez nekem így nem lesz jó, pedig nagyon vártam.

Avanti Roma

(#1670) Viper26 válasza Thom! (#1630) üzenetére


Viper26
nagyúr

Na ez gáz...tapasztalom magamon, hogy a Poco mérete is zavar, reméltem, hogy nem megy el az eszük pedig a P6-ot illetően. :U

iPhone 14 | FR955

(#1671) Thom!


Thom!
veterán

Lehet S22 lesz a vége remélem nem lesz nagyobb mint S21 mert nálam az a határ vagy egy jó Pixel 6a :DDD

(#1672) ghiottone válasza Thom! (#1671) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Még az 5a se jelent meg :DDD bár az meg 4a 5g méretű lesz.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1673) fatal` válasza sasa134 (#1669) üzenetére


fatal`
titán

Nekem most 3 évig marad a P5 (addig garis), de hogy utána mi lesz? Szerintem addigra már egyáltalán nem lesz normális méretű telefon, most is van kb. 3 (Sony compactjai, az nálam a szoftver miatt alapból kiesik, asus zenfone 8 meg a p5), azonkívül lehet választani az asztallap méretű telefonok közül bőven...

(#1674) sasa134 válasza fatal` (#1673) üzenetére


sasa134
addikt

Borzalmas. És nem a kijelző méret bánt, hanem a készülék. Nem akarok 16 centis telefont. Kényelmetlen, 2 gyerekem van, kiverik a kezemből, nem tudok fotózni se rendesen, egyszerűen túl nagy.
Most a P6tal (ha igazak a leakelt méretek), a Google csinált egy nagy, és egy qrvanagy telefont. Bravo.
A P5 mérete nekem az abszolút tökéletes méret. Nagyon elkeserítő...
lehet azt csinálom, hogy megvárom a P6ot, és nyomott áron veszek egy P5öt, aztán az lesz, amíg használható marad...

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#1675) fatal` válasza sasa134 (#1674) üzenetére


fatal`
titán

Nekem az optimális méret az valahol a Nexus 4 és eközött van, egy kicsit lehetne kisebb ennél is, főleg széltében. De ilyen már nem lesz, még pár év és 15"-os laptopok lesznek a telefonok.

(#1676) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Teljesen igazatok van. Én is szeretnék egy kis méretű jó telefont (P5 az lenne), csak sajnos eljárt felettem az idő és egyszerűen a szemem miatt kell a nagyobb kijelző... 

(#1677) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Két hete visszatértem P5-re, mennyire jó használni ezt a kis telót, f@sz voltam, hogy az elsőt eladtam. Jó lenne a P6-ból is lenne valami normál méret.

(#1678) sasa134 válasza *RLaci* (#1677) üzenetére


sasa134
addikt

+1 :R :R

Avanti Roma

(#1679) TaylorPro válasza *RLaci* (#1677) üzenetére


TaylorPro
addikt

Üdv itthon! És a publikus béta is jó nagyon. Ezért szeretem mert jó kipróbálni a verziókat első kézből.

Pixel 8 Hazel

(#1680) *RLaci* válasza TaylorPro (#1679) üzenetére


*RLaci*
addikt

Köszi :) Mindig elkalandozok, aztán mindig haza is térek. :) Fel is raktam egyből én is a 12-t. Jó, eddig nagyobb anomáliával nem találkoztam. Néha van kis akadás, röccenés de megy minden rendesen. Kamerán is reszelhettek amíg nem voltam, mintha az árnyékos részeket jobban megoldaná most a szoftver.

(#1681) Laurh


Laurh
aktív tag

Pixel 4a 5G-re valaki ismer vagy látott olyan tokot ami gyári tok copy, plüss belsővel? :R

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#1682) Thom!


Thom!
veterán

Szóval méret miatt mindkét Pixel 6 nálam sajnos kiesik.
S22 esetleg Iphone 13? Talán később Pixel 6a? Zenfone 8 nem rossz de kérdés a szoftver update utánpótlás...

Nemértem a koncepciót és a marketinget a Google-nél. Pixel 1-2-3-4-4A-5 után hogy lehet kiadni akkora tepsi méretú telefont...
Persze otthon jó lehet használni, de nap mint nap hordozni használni kényelmetleb méret nekem, tudom volt 20FE-m és S21 van muteromnak az is már őicit nagy de elmegy.

A masik dolog egyre nehezebb a telók értem én de ezzel is kéne vmit kezdeni a gyártóknak.
Miért nem kell nagyobb méret mert van Tab S7 aztán teljesen kielégíti az igényeimet nagy nagyról beszélünk.

(#1683) bbendre válasza Thom! (#1682) üzenetére


bbendre
őstag

Én sem értem a Googlét, de jelenleg akkora nagy ősszeborulás van a Samsung-gal, hogy el tudom képzelni, hogy a Google Pixel lesz valami a szokásostól eltérő réteg telefon és a Samsung fog gyártani szélesebb körnek.
A másik tipp, hogy a 5a esetleg a 6a és a 6 (pro) egyszerre fog megjelenni. A 5a (6a) lesz a compact telefon mint most az 5. Meglátjuk.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1684) Thom! válasza bbendre (#1683) üzenetére


Thom!
veterán

S22 ne legyen nagyobb mint mint S21
Kapja meg Pixel kamera szofverét és kamera szenzorját :D

(#1685) bbendre válasza Thom! (#1684) üzenetére


bbendre
őstag

Így legyen :D :R

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1686) SkyS1gn válasza *RLaci* (#1677) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Asszem nekem is ez lesz OP8Pro.ról.

Az árat viszont nem értem miért 200k még mindíg. Télen is ennyi volt. OP8Pro meg 160ért vettem.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1687) *RLaci* válasza SkyS1gn (#1686) üzenetére


*RLaci*
addikt

Tartja az árát rendesen. Méretében nem sok konkurenciája van, ez lehet az egyik ok, a másik, hogy hiányosságai("gyengébb proci"), hibái(kicsit doboz hang) ellenére jó kis teló( jó kamera, jó szoftver, jó akkuidő, jó kijelző, és tényleg rendkívül kényelmes méret a sok tepsi közt.

(#1688) pendre54 válasza SkyS1gn (#1686) üzenetére


pendre54
addikt

Szerintem vagyunk még páran, akiknek erre a telefonra fáj a foguk, de nem ilyen áron. Viszont a Googlenak a telefon ágazata, kb. molyfing kategória, a cég egészét tekintve, így nem különösebben foglalkozik egy radikálisabb árcsökkentéssel. Majd a 6-os széria után, esetleg.
Az itthoni 200 e Ft-os ár se játszik, legalábbis nálam, tekintve, hogy ilyen áron csak valamelyik sufni GSM-nél kapható úgy, hogy ráadásul Magyarországon hivatalosan nem forgalmazott készülékről beszélünk. Ott meg a bolti garanciás ígéret, az kb. a "kenhetem a hajamra" kategória.
Én egy itthoni beszerzést max. az Alza, vagy a B-telnél merném bevállalni, csak ott meg az árak ugye.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#1689) SkyS1gn válasza pendre54 (#1688) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én ebayen nézegettem, anno a Pixel 2XL-t is ott vettem és majd 4 évig használtam.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1690) fatal` válasza pendre54 (#1688) üzenetére


fatal`
titán

Én is inkább bevállaltam az Alzaban. Mondjuk a mostani ára a létező legrosszabb, nekem még egy kicsit 250 felett volt így legalább 3 év a gari, most azt hiszem pont alatta van.

B-telnél olcsóbb.

(#1691) Thom!


Thom!
veterán

Új Isocell szenzort jelent be a Samsung!!
[link]

(#1693) bl4ze válasza haloli9 (#1692) üzenetére


bl4ze
veterán

Fene tudja. Én vadi újat vettem 175.000ért pár hónapja.... most meg a Forint is erősebb már....

.:. bl4ze .:.

(#1694) fatal` válasza haloli9 (#1692) üzenetére


fatal`
titán

185e az új, inkább azt szerintem.

De megnézheted, ha nem jó, mert sérült vagy bármi, akkor visszaküldöd 14 napon belül.

[ Szerkesztve ]

(#1696) bbendre válasza haloli9 (#1695) üzenetére


bbendre
őstag

Itt van a feature drop:

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1698) bbendre válasza bbendre (#1696) üzenetére


bbendre
őstag

Pár feature (Astro video, Locked Folder) a következő két hétben lesz fokozatosan elérhető mindenkinek.
Pár feature viszont ország limites, nálunk továbbra sem elérhető pl. a Call Screen. vagy az ütközés detektor ami pedig milyen jó lenne...

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1699) K82 válasza bbendre (#1698) üzenetére


K82
őstag

154 MB a 4a 5G-n, már repül is felfele. :)

A Call Screen-t tudtam értékelni odakint, épp vmi választások voltak plusz a marketinghívások (egy frissen kiadott telefonszámon...). Mindig csak annyit láttam h beszélget vkivel a telefon. :DDD
A crash detector nálam egyszer bejelzett volna: álltam be a cégnél a garázsba az elemes Golffal, ő meg úgy gondolta az ötcentis küszöb egy fal. Ennek megfelelően lesatuzott, én meg majdnem ráharaptam a kormányra aztán csak pilláztam h mi volt ez.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#1700) bbendre válasza K82 (#1699) üzenetére


bbendre
őstag

:DDD A kormány harapásos történet nagyon jó. Én is jártam már majdnem így :)

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.