Hirdetés

2024. szeptember 8., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [mbalint987:] Mértéktelen düh (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24) buherton


buherton
őstag

A tevékenységtől vonatkoztassunk el, itt most nem az a lényeg. Hanem a szabad akarat és a szabadság a lényeg, az hogy az egyén kiélhesse a saját vágyait és ezért gondolom azt, hogy a pedofília egy jó állatorvosi ló, amivel megmutatkozik, hogy ki mennyire is szabad gondolkodású, de itt is úgy tűnik csak annyira futja, ami éppen az aktuális divatnak megfelel pl. "Jaaaj én most meleg vagyok és fogadj el olyannak amilyen vagyok, mert ha nem tudsz, akkor egy náci, fasiszta, rasszista, gyűlülködő vagy."

mbalint987: a bejegyzésed kb 80%-a a pedofílokra is igaz kivéve, hogy ellenük sokkal erősebb a gyűlölet és - még - nincs szervezetük.

Félreértések elkerülése végett nem vagy pedómaci és még véletlenül sem akarom védeni őket, de ez egy olyan téma, amin egy-két kivétellel az összes "szabad" gondolkodású rögtön elhasal és kibújik a szög a zsákból, hogy a bejegyzést idézzem.

(#23) kenwood: és ők sem gyakorolhatják a szabad akaratot és a szabad gondolkodást és legfőkképpen nem fogadod el őket olyannak, amilyenek, mert ugye a törvény bünteti.

[ Szerkesztve ]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [mbalint987:] Mértéktelen düh (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.