Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30501) SamS20


SamS20
senior tag

Huha meglatszik h még reggel volt mikor írtam az üzenetet :D

(#30502) ntomka válasza SamS20 (#30500) üzenetére


ntomka
nagyúr

Pedig folytatja az ígérgetés hullámot. Nem tanulnak, úgy tűnik...

ツ Headphones on - World off

(#30503) torok6


torok6
aktív tag

Ezt már valaki próbálta? csmg.lgmobile.com:9002/swdata/LGP990/ANLDDW/V20m_00/V20M_00.kdz

[ Szerkesztve ]

(#30504) Vizinyenyec válasza cjvt3o (#30489) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

Feldobtad a napom, rég indultam ilyen vidáman dolgozni :C :DD

norbi642: cjvt3o linkelte neked a 30471-es hsz-ben kis leírásal.

[ Szerkesztve ]

(#30505) Geri1272


Geri1272
csendes tag

Nekem a V30c hybrid minden gond nélkül ébresztett reggel :DD

ez ami nem annyira szimpatikus :O

LG Optimus 2X, Nokia Lumia 820

(#30506) wolruf válasza torok6 (#30503) üzenetére


wolruf
őstag

Én még nem láttam, de ahogy nézem valami 2011-es rom :) nem tenném fel :D Nálam elketyeg a v20s :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#30507) persil


persil
nagyúr

Hát srácok... nem tudom ki, hogy van vele, de ez az egész szánalmas.

Kijön valami új rom és akkor egyből az a legtutibb, mert annyira jó és akkora király, csak éppen az ébresztő nem megy. De az nem baj, mert minden más tökéletesen működik, kivéve a névjegyzéket. De ez is apróság végül is, mert ezt leszámítva egyszerűen tökéletes, csak az akksi merül gyorsan. Ami végül is emészthető, mert cserébe remek minden, persze a szabad ram csak 4 mega. Ami pont elég, mert nagyon gyors, kivéve, amikor épp akad. De az ugye ritka, mert smooth meg stabil, csak az appok force close-olnak nagy ritkán. De az meg kikerülhető, ha kikapcsolod a gps-t. Meg a 3g-t. Ja meg a szinkronizálást. Oh, és a belső tárhelyen létre kell hozni a hack.me.over.and.over.fck fájlt. Aztán persze másik kernel is kell, mert az jobb. De azt meg csak nonsmartflash-el lehet feltenni. Ami nem fog menni, mert az usb mondjuk annyira nem jó. De, ha újrateszed az egész windows és kecskét áldozol éjfélkor, akkor lehet majd menni fog.

Most őszintén, elfogultság nélkül, ti nem érzitek nevetségesnek.. ?
Egyedül a gueste hybrid 3.6, amiben nincsen "Csak". Egyszerűen megy. És nincs az, hogy kurva jó CSAK nem ez, meg ez, meg ez, na és az, meg ez nem működik, ez ez és ez pedig nem jól működik. Az összes többinél ez van. Ha azt a romot nem tettem volna fel, amikor megvettem a telót, már rég eladtam volna. Vagyis nem, mert legszívesebben szana-szét törném :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#30508) SamS20 válasza persil (#30507) üzenetére


SamS20
senior tag

A gueste 3.8 is tokoletesen működik :) de ezt a leak mizereiat én sem értem. Kipronalni se akartam mert nekem a végleges kell nem vmi lopott szar...

(#30509) dqdb válasza ntomka (#30502) üzenetére


dqdb
nagyúr

Csak én nem látom a 4X-et megemlítve a cikkben? :U

Hybrid V30c-ben a gyári levelezőprogram enged egynél több Exchange/push fiókot felvenni? Nekem anno a 2.2-es gyári ROM ezért töltött körülbelül csak egy órát a telefonomon a vásárlást követően, pedig nem terveztem a CM-re frissítést ...

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#30510) Geri1272 válasza persil (#30507) üzenetére


Geri1272
csendes tag

Ezen jót nevettem :DD
De amúgy egyetértek veled

LG Optimus 2X, Nokia Lumia 820

(#30511) Tutu7030 válasza persil (#30507) üzenetére


Tutu7030
veterán

:DDD :C

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#30512) ntomka válasza dqdb (#30509) üzenetére


ntomka
nagyúr

Jah. Amit korábban megígértek azzal is fél év csúszásban vannak. Hogy tudnák pont ezeket teljesíteni? Ígérnek ezek fűt fát, de kutyából nem lesz szalonna, legfeljebb rossz ízű. Bár a kínaiak azt is szeretik.

ツ Headphones on - World off

(#30513) Sytex


Sytex
tag

Sziasztok!

Egy tanácsra/ötletre lenne szükségem.
Adott egy 2X V20s-el (A gyári Telenoros szoft frissítgetve).
Bluetooth fülesnél ha kifelé hívok, a telefonon szól a hang, pedig világít a BT gomb, BT gombra rányom, majd megint, akkor jön a fülesbe a hang. (BT gomb alatt a hívásképernyőn lévő Bluetooth gombra gondolok, ami megmondja hol szóljon).
Bejövő hívásnál ugyanez, csörög, felveszem, 1mp-et szól a fülesben, de utána átvált telefonra (pedig a BT gomb világít), BT gomb 2x megnyom és megint jó.

Kétféle Nokia, egy SE, és egy noname kínai fülessel próbálva.

Minden ötlet jól jön (Még a "Ez gyárilag szoár, ez van" is, csak legalább tudjam mi a gond).

Köszi

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#30514) SamS20 válasza dqdb (#30509) üzenetére


SamS20
senior tag

Hát ha a 4xre nem jön a jelly bean akkor biztos hogy aki most váltott 2xrol 4xre az sem fog többet Lgt venni :D

Figyeljetek meg h a 4xel is ugyanazt el fogják játszani mint nálunk :)

(#30515) wolruf válasza SamS20 (#30514) üzenetére


wolruf
őstag

de a 4x-ed így is JÓL használható nem? Ez az eltérés a kettő között :) Mi még mindig bétatesztelők vagyunk :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#30516) tothl válasza wolruf (#30515) üzenetére


tothl
addikt

Jól -jól, de azért jöhet a JB... .)

(#30517) galgocziz76


galgocziz76
csendes tag

http://www.lg-phones.org/latest-lg-optimus-2x-p990-firmware-v20m-download.html

(#30518) wolruf válasza galgocziz76 (#30517) üzenetére


wolruf
őstag

De ez nem új... előbb is írtam, ez valami 2011 decemberi csoda.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#30519) SamS20 válasza wolruf (#30515) üzenetére


SamS20
senior tag

nekem max a 2x-em :D az is csak vergődik :D

(#30520) defy456 válasza persil (#30507) üzenetére


defy456
aktív tag

Nekem a az a 3.6 sem tökéletes. Mondjuk eddig a legjobb. 50 óra uptime fölé nem igazán jutok soha, hol ezért hol azért újra kell indítanom, feltéve, hogy nem teszi meg magától :D Wifi probléma nálam is fönt áll, a maps-ot nagyon nem kedveli az sokszor fagyasztja és a térerőm is néha úgy elmegy, hogy csak restart segít. A laggolás tényleg ritka.

(#30521) stickrs válasza defy456 (#30520) üzenetére


stickrs
senior tag

ha már uptime..megnyomkodtam 1ik évfolyamtársam nexusát,és mikor megláttam h 1088órája nem volt ujrainditva akkorára nyitottam a szemem h csak na :D nekem max 400 óra volt még fr19-el,de ezret még sose láttam :D

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#30522) defy456 válasza stickrs (#30521) üzenetére


defy456
aktív tag

Én a sajátomon még 100-at sem...! Egyszer valami 80 óra környékére eljutottam ezzel a hybrid 3.6-al.
Szerintem nekem soha nem lesz jól működő androidom...

(#30523) banderasz77


banderasz77
addikt

Sziasztok!

Biztosan emlékeztek páran, a segítségetekkel sikerült a párom telóját vissza hozni az élők sorába. V20r került rá a Smartflash-el.
Szóval egy ideje nincs mobilnete, sehogyan nem tudja visszahozni.
Kérdés, hogy most melyik a legjobb cucc rá, amit a Smartflash-el fel tudok neki tolni? Abban már profi vagyok. :B

Linket kérnék a letöltéshez, köszönöm... :R

(#30524) wolruf


wolruf
őstag

Na most nekem is van egy kérdésem :) Van, aki folyamatos wi-fi bekapcsolással használja a telefont? Én eddig úgy hagytam, hogy kizárólag tápon maradjon bekapcsolva. Akinek sosem kapcsol ki, az milyen akkuidőket produkál? Észrevettem, hogy 50-60 óra után, ha megcsörren(ne), és akkor a feléledéssel együtt fellépne a wifire a telefon, olyan brutálisat lassul, hogy még a csengőhang is akadozni kezd (persze felvenni addig, míg be nem fejezi a dolgait wifin nem is lehet). Kíváncsi vagyok, folyamatosan engedélyezett wifivel mivel lesz jobb, mennyivel lesz stabilabb, gyorsabb.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#30525) peter_27 válasza wolruf (#30524) üzenetére


peter_27
aktív tag

Én így használom, folyamatos wifivel. Az akku idő nem rosszabb mint mobineten. Az általad említett lassulásokkal én nem találkoztam. (miui/wiui+temasek kenel)

Galaxy S10

(#30526) norbi642


norbi642
tag

Sziasztok feltettem a telomra egy wiui 12.2.7es tömör hozza symbiosis kernelt of sat most csomoszor fagy a felöl meg neha évekig gondolkozik mire megmozdul!Szerintetek mi leheta baj?

(#30527) persil válasza norbi642 (#30526) üzenetére


persil
nagyúr

Magyarul is megkérdezed? :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#30528) Sytex válasza wolruf (#30524) üzenetére


Sytex
tag

Nálam wifi állandóan bekapcsolva. Ha bent vagyok a cégnél akkor fent van wifin, ha otthon vagyok, akkor is.
Reggel 7 körül le veszem töltőről, és ha valamiért csak este 9-10 felé érek haza akkor már kapkodnom kell töltőért.

Az akksi 1 éves gyári akksi.

Lassulás nálam nem köthető feléledéshez, van hogy nyomkodás közben dob egy 5-6 perces laggot. Van hogy 1 héten 1szer, van hogy naponta többször.

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#30529) wolruf


wolruf
őstag

Köszönöm a válaszokat! :R

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#30530) Sytex


Sytex
tag

#30513-ra valaki? Iszonyatosan idegesít a dolog.

[ Szerkesztve ]

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#30531) ßrainiac válasza Sytex (#30530) üzenetére


ßrainiac
addikt

Kitartas!!4 :C

sracok, ez a 3.8-as gueste igen csak jol szerepel nalam most

nem ket perc volt beallitgatni + ment ra 218as BB a dev ajanlasa alapjan, de a telo kellemesen gyors es a 4x utan egyaltalan nem rossz erzes nyomkodni.

HD felbontas ide vagy oda, ennek szebb valahogy a kijelzoje is... :(((

(#30532) babhun


babhun
aktív tag

Ramhack működik valakinek? Telefonkönyv után az ébresztőnél nekem is eltűnt az aktiváló gomb. Hybrid 3.8.

(#30533) norbi642


norbi642
tag

Hupsz bocs!szoval feltettem egy wiui 10.2.7 es romot es egy symbiosis kernelt oc vel es most csomoszor akad a telo lefagy ùjraindul meg ilyenek!mi lehet a bibi?

[ Szerkesztve ]

(#30534) cjvt3o válasza norbi642 (#30533) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

A WIUI GB vagy ICS?
Amennyiben a felrakás előtti wipe-okat rendben végigcsináltad, és minden stimmelt a felrakásnál, akkor lehet ludas a ROM, a ROM és kernel páros vagy a használt OC.

(#30535) norbi642 válasza cjvt3o (#30534) üzenetére


norbi642
tag

Hat a mostani felrakasnal nem csinaltam semmit csak recovery be be wipe data sistem recovery es fel a rom!valami jo wiui kernelt oc sat tudnàl?

(#30536) norbi642


norbi642
tag

Jah es asszem ics

(#30537) norbi642


norbi642
tag

Jah es asszem ics

(#30538) norbi642


norbi642
tag

Jah es asszem ics

(#30539) cjvt3o válasza norbi642 (#30535) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Ha nem miui-ra vagy wiui-ra raksz miui-t vagy wiui-t, akkor minden cache, dalvik cache, nota bene factory reset sem árt, de nézd meg az első hozzászólást, illetve az érintett WIUI / MIUI-nál leírják a telepítés módját, azokat érdemes követni.

Én a MIUI.hu oldalon elérhető régi MIUI-t használom jelenleg 1.3-as symbi0sis-szal.

(#30540) norbi642 válasza cjvt3o (#30539) üzenetére


norbi642
tag

Nah feltettem ezt a miui-t amit mondtál a miui.hu ról hozzá az 1.3.1 kernelt!Tökéletes minden!Köszi szépen!

(#30541) gentlemann02


gentlemann02
tag

Sziasztok tud valaki ajánlani valami nagyon frankó kernelt 2.10.7 es wiui-hoz most etana 3.0.30 as van de valahogy nem az igazi wifin nagyon eszi az akut de amúgy nagyon frankó olvastam hogy ehhez nem igazán ajánlott a symbiozis 1.3.1 es kedves Dusee kolléga írta és hátha van valaki aki tud jobbat ajánlani manapság.

Optimus 2x; Nexus 4; OnePlus One; Xiaomi Mi8, Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Xiaomi Mi 9T Pro, Poco X3 Pro

(#30542) everest140


everest140
tag

Nálam nagyon jól produkál a Gueste 3.8-as verziószámú romja, már a 3.6-al sem volt semmi problémám (kihúztam vele simán 250 óra körüli futási időt, és ekkor sem fagyás miatt indítottam újra). 1 év után végre találtam 1 romot ami gyors, jó akku ideje van, és persze minden tökéletesen működik. Amit használok a telefonon (wifi,gps,mobilnet,zenehallgatás,kamera,telefonálás,játék) úgy kb minden.
Ajánlom mindenkinek aki gyors, működőképes, stabil telefont szeretne faragni az Optimus 2X-ből.
Gyári romnál nálam nagyon hamar lassult, az új WIUI pedig gyakran fagyott (bár ez lehet kernelprobléma volt) . Az ICS-t ki se merem próbálni. :)

(#30543) peter_27 válasza gentlemann02 (#30541) üzenetére


peter_27
aktív tag

Az etana 3.0.30, nem egy jól sikerült darab sajnos, vadonka (a kernel fejlesztője) is visszatért a 2.x-es kernelekehez. A miui/wiui romhoz én a 140612-1423-OC-temasek kernelt használom, már több mint 2 hónapja. Azt nem mondanám rá, hogy takarékos.
Mivel a kernel alapból 1300Mhz-en járatja a procit, ezért az AnTuTu CPU Master kötelező hozzá, és vissza kell venni 1000Mhz-re, úgy is jó.

Galaxy S10

(#30544) gentlemann02


gentlemann02
tag

Ok köszi a tippet letöltöttem, holnap fel is tolom ma este már nem akarom bűvölni kíváncsi vagyok mi fog hozni ha nem lehet jobb ,akkor lehet én is váltok hibridre bár nekem a wiui/miui nagyon bejött feltolnám már a v4es wiuit is de még elég bugos sajnos...

Optimus 2x; Nexus 4; OnePlus One; Xiaomi Mi8, Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Xiaomi Mi 9T Pro, Poco X3 Pro

(#30545) banderasz77 válasza ßrainiac (#30531) üzenetére


banderasz77
addikt

A gueste 3.8-at honnan tudom leszedni és olyat, amit smartflash-el fel is tudok tenni?

(#30546) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Parancsolj! Rootolni kell a telót és recovery-ből telepítheted is a cuccot!

(#30547) Algotis válasza KD6-3.7 (#30546) üzenetére


Algotis
addikt

EXT3 vagy EXT4 kell nekünk?

Androidos Outlookból küldve

(#30548) banderasz77 válasza KD6-3.7 (#30546) üzenetére


banderasz77
addikt

Ezt kicsit, azaz nagyon pontosíthatnánk lépésről lépésre...

(#30549) KD6-3.7 válasza banderasz77 (#30548) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Root

recovery használata (belépés: power + hangerő le gomb enyszerre nyomva tart LG logo után elenged!)

A telefon gyárilag ext3-as.

(#30550) Algotis válasza KD6-3.7 (#30549) üzenetére


Algotis
addikt

magyarul azt kell felrakni?

Androidos Outlookból küldve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.