Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30951) Rickenstein


Rickenstein
senior tag

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1954209

PS C:\>_

(#30952) ntomka válasza Rickenstein (#30951) üzenetére


ntomka
nagyúr

:mexikóihulláméséljenzésessmiley:

ツ Headphones on - World off

(#30953) OPiiPO válasza Rickenstein (#30950) üzenetére


OPiiPO
addikt

:C

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#30954) peter_27 válasza Rickenstein (#30951) üzenetére


peter_27
aktív tag

Ezt el sem merem hinni! :C :Y

(#30947) Balázs1986
V20R, V20Q smartflash

Galaxy S10

(#30955) god992


god992
aktív tag

Remelem mire hazaerek lesz valami jol mukodo cm10unk:P

(#30956) Pistiboy88


Pistiboy88
aktív tag

Na, itt a forráskód, amiről tegnap beszéltem! :) Ez nekünk nagyon jó hír, sőtt! A leglényegesebb számunkra az nVidia driver, hogy legyen hardveres video/3D gyorsítás.
Remélem a srácok összedobnak egy CM10-et LG optimus UI 3.0 felülettel, mert az nagyin ütős lenne, főleg ha a project butter is tökéletesen működne. Akkor olyan sebességünk lenne, melyre semmi panasz nem lenne. :)

(#30957) Pistiboy88


Pistiboy88
aktív tag

Na, itt a forráskód, amiről tegnap beszéltem! :) Ez nekünk nagyon jó hír, sőtt! A leglényegesebb számunkra az nVidia driver, hogy legyen hardveres video/3D gyorsítás.
Remélem a srácok összedobnak egy CM10-et LG optimus UI 3.0 felülettel, mert az nagyin ütős lenne, főleg ha a project butter is tökéletesen működne. Akkor olyan sebességünk lenne, melyre semmi panasz nem lenne. :)

(#30958) kop8 válasza Kloss (#30948) üzenetére


kop8
őstag

köszi az infokat hasznosak voltak!
Az a baj hogy tul drága használtan, ujat érdemesebb venni mint használtat, csak az a baj hogy 50k nekem rengeteg már...

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#30959) akela91 válasza kop8 (#30958) üzenetére


akela91
addikt

Ár/értékben nem fogsz jobbat találni szerintem, főleg, ha kijön a fránya ICS. :D

(#30960) wolruf válasza akela91 (#30959) üzenetére


wolruf
őstag

JB, JB :) A CM10 JB lesz :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#30961) akela91 válasza wolruf (#30960) üzenetére


akela91
addikt

Az igen, de a forráskód amit kiadnak ICS, abból "csinálnak" majd JB-t. Nem-e :)

(#30962) wolruf válasza akela91 (#30961) üzenetére


wolruf
őstag

Csak a driver kellett nekik, mert nincs eltérés így az ICS és a JB között. Mivel driver van, jöhet a már amúgy is kész CM10. Elvileg csak kitolja a Ricardo vagy ki a fene :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#30963) akela91 válasza wolruf (#30962) üzenetére


akela91
addikt

Amit itt használtatok ICS leaket az ténylegesen ICS volt nem JB ugye? Tehát eddig nem próbáltatok semmilyen JB Romot? Vagy eddig is elérhető volt hardver támogatás nélkül?

(#30964) wolruf válasza akela91 (#30963) üzenetére


wolruf
őstag

Nem erről van szó. Ez a Ricardo gyerek (ha jól írom a nevét :D ) a nagy CM guru, ő írta, hogy az ICS-ben levő driver jó a JB-hez, tehát lehet rá alapozni. Sőt, mivel neki már lényegesen korábban megvoltak a driverek (valami belső LG kapcsolat miatt, mivel tesztelő és fejlesztő), elkészítette a teljesen működő CM10-et (ez a cyanogen JB-re épülő verziója) hardvergyorsítással és minden egyébbel. Mivel a forrás kint van, már elméletileg nincs jogi akadálya a kiadásnak, úgyhogy állítólag nagyon gyorsan kitolja (ezt már kb 1-1,5 hónapja írták).

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#30965) ntomka válasza wolruf (#30964) üzenetére


ntomka
nagyúr

Csak hogy az a forráskód ami megvan neki, az az Optimus G-hez való, viszont az Optimus G zárt bootloaderrel érkezik, így kb semmit nem ér vele a közösség, hogy van egy fejlesztő, aki tudna csinálni dolgokat. Illetve ér, de a gari ugrik.

Ettől függetlenül a CM csapat gyors, Ricardo Cerqueira pedig nagyon ügyes fejlesztő, az LGE ág karbantartója a CM csapatban. :)

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#30966) akela91 válasza wolruf (#30964) üzenetére


akela91
addikt

Értem. Hát én a helyében, kiadtam volna VÉLETLEN névtelenül már rég az fix :) Egyébként van egy + fóliám a kijelzőre, és fél éve megfogadtam, hogy akkor cserélem le, ha fent az ICS/JB, hogy még jobban érezzem, hogy valami új :D Hát eléggé elhasználódott már a lassan 1 éves fólia... :DDD

(#30967) wolruf válasza ntomka (#30965) üzenetére


wolruf
őstag

Nem, az SU660-ashoz van meg nekik a full forrás, nem zárt bootloaderrel. Nézz utána most az XDA-n, ezen pezseg mindenki. Elhárult az utolsó akadály, már a CM10-től függetlenül is javítgatják a hibákat, amik a leakben voltak.

akela: nem adhatta ki, mivel ő az egyetlen, aki ilyen forrásadattal rendelkezett. Valószínűleg kiderült volna, hogy véletlenül kitől került ki, ez a csont pedig lerágott, ő magát nem akarja néhány P990-es emberke miatt emgszivatni :)

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#30968) akela91 válasza wolruf (#30967) üzenetére


akela91
addikt

Azért nem hinném, hogy csak ő kódolta volna. Sok-sok Programozó és sok-sok tesztelő kézbe vehette már azt a kódot. Szinte mindenhol kikerül hivatalos kiadás előtt.

(#30969) wolruf válasza akela91 (#30968) üzenetére


wolruf
őstag

Oké, akkor szőrszálhasogass. Vagy olvass vissza XDA-n, ott le van írva pontosan. Nem engem kell meggyőzni/kijavítgatni, leírtam némi infót, amit te pontosítasz (,,nem hiszem''-en alapulva)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#30970) ntomka válasza akela91 (#30968) üzenetére


ntomka
nagyúr

De tényleg így van, csak tudtommal pont nem az O2X forrása van meg neki. :)

ツ Headphones on - World off

(#30971) wolruf válasza ntomka (#30970) üzenetére


wolruf
őstag

De az van meg. Sőt, már lényegesen korábban megvolt neki, és készített is működő CM10-et, tesztelte, ment. KB. 1-1,5 hónapja volt kint az infó XDA-n, akkor volt is egy jó pörgés azon, hogy adja ki, mivel neki ott van a működő driver/kernel páros. Na mindegy, részemről lezártam.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#30972) akela91 válasza wolruf (#30969) üzenetére


akela91
addikt

Nem trollkodásból írtam, nem szokásom, sőt. :) Csak próbálom megérteni, hogy a mi helyzetünkbe miért nem került ki ennyi idő után sem a forráskód. Nem ez a megszokott na. Köszi az infókat, hasznosak voltak. :) Ne haragudj még egyszer. :R

(#30971) Erre én is tisztán emlékszem, hogy így volt.

[ Szerkesztve ]

(#30973) ntomka válasza wolruf (#30971) üzenetére


ntomka
nagyúr

Eh, mindegy is, ne ezen rágódjunk, hanem szurkoljunk nekik, hogy mihamarabb legyen jó ROM-unk! :C

ツ Headphones on - World off

(#30974) wolruf válasza akela91 (#30972) üzenetére


wolruf
őstag

Inkább azt lenne jó tudni, hogy miért nem került ki a végleges ICS gyárilag... Ez az a kérdés, ami engem, mint ügyfélszolgálat vezetőt (egy hasonló technikai eszköznél), zavar. Hogy lehet egy gyártó ennyire ignoráns egy korábbi csúcstermékével kapcsolatban, hogy teheti meg, ha már be is dőlt a hazugságai miatt (leak rom, pedig állították, hogy semmi sincs, sehogy), miért nem információt. Egyszerűen az LG a P990-el kapcsolatos hanyagsága bicskanyitogató :( Tudva azt, hogy valójában kb. 60 %-ban használható rendeltetésszerűen a készülékük a gyári szoftverekkel, de még a főzöttekkel sem 100% :(
A mi cégünk egy ilyen fiaskó után akár évekkel is (!!!) felajánl gazdaságos cserelehetőséget egy újabb modellre, ha valamelyikről kiderült, hogy központilag baltázták el :-/

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#30975) SBMke


SBMke
tag

Srácok, az SU660 az mit jelent ?
Nem sikerült rájöjjek .. :(
Az lenne a 4.0+ ?

-- SBM --

(#30976) wolruf válasza SBMke (#30975) üzenetére


wolruf
őstag

A SU660 az a koreai belpiacos Optimus 2X kódneve. A miénk a P990.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#30977) SBMke válasza wolruf (#30976) üzenetére


SBMke
tag

Es ez nekünk most jó vagy nem ? Mert láttam XDA -n van külön altopic hozzá, amit nem igazán tudok mire vélni ..

-- SBM --

(#30978) gabcsee válasza SBMke (#30977) üzenetére


gabcsee
tag

Nem teljesen ugyanaz a készülék, de arra pont jó a forráskódja, hogy a drivereket és a kernelt kiszedik belőle, és custom rom-ba be tudják tenni :K

(#30979) Rover623 válasza Rickenstein (#30950) üzenetére


Rover623
félisten

Sőt, azóta Harsh fordított egy kernelt a forrásból a P990 kapcsolóval és működik!
Megjavultak alap hibák: kékfog, wifi, kamera, stb.!!!
Viszont nincs hang telefonhívásnál... ;]

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#30980) akela91 válasza Rover623 (#30979) üzenetére


akela91
addikt

Úgyse arra vesszük :DDD

(#30981) Tutu7030 válasza akela91 (#30980) üzenetére


Tutu7030
veterán

:DDD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#30982) Bolond^^ válasza akela91 (#30980) üzenetére


Bolond^^
tag

+ 1. :D :D :D

(#30983) Balázs1986 válasza peter_27 (#30954) üzenetére


Balázs1986
addikt

Köszi! :)

(#30984) wolruf


wolruf
őstag

Ezt ugye már mások is látták? Mindjárt sírok a meghatódottságtól :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#30985) SamS20 válasza wolruf (#30984) üzenetére


SamS20
senior tag

Szombaton jön a kicsike :D

(#30986) deminos válasza wolruf (#30984) üzenetére


deminos
aktív tag

Kíváncsi vagyok mikor teszi fel letölthető formába, mert így csak távba tudom csurgatni a nyálam. :DDD

SamS20: Honnan tudod?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#30987) wolruf


wolruf
őstag

De most komolyan... el tudtok képzelni ezen a telefonon tényleg belassulás, kompromisszum és minden probléma nélkül 100 óra feletti üzemidőt? A lelki szemeim előtt ez lebeg :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#30988) dqdb válasza deminos (#30986) üzenetére


dqdb
nagyúr

SamS20: Honnan tudod?
Remélem, nem innen :DDD

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#30989) ntomka válasza wolruf (#30987) üzenetére


ntomka
nagyúr

El, a nexusom durván keni. ;]

ツ Headphones on - World off

(#30990) wolruf válasza ntomka (#30989) üzenetére


wolruf
őstag

Na de azért kérdeztem, hogy ennél a telefonnál :) A nálam levő SE Neo is elketyegett majd' 1 hónapot :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#30991) SamS20


SamS20
senior tag

valaki írta hogy RC írta hogy szombaton lesz az indulása :)

(#30992) deminos válasza dqdb (#30988) üzenetére


deminos
aktív tag

Vicces emberek vannak ott az xda-n is. :D

Még egy kérdés: Vajon abban van már HWA vagy arra még mindig várni kell vajon?

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#30993) Bolond^^ válasza deminos (#30992) üzenetére


Bolond^^
tag

Nyilván van.

(#30994) god992 válasza wolruf (#30987) üzenetére


god992
aktív tag

én simán eltudom képzelni, ezzel(LG optimus 2x DjangoManouche 1.6.1s + guestekrnL kernel v2.0) már 110 óránál járok, RAM-om még mindig van dögivel, és nem igen lassul, játékok se szaggatnak még meg semmi!

(#30995) wolruf válasza god992 (#30994) üzenetére


wolruf
őstag

A rammal nekem sem volt sohasem problémám, csak a lassulással (másodpercekig tartott, míg megnyitott pl. egy névjegyzéket). Amikor valami bejött, akkor már baromi gyorsan ment (pl. játékok, stb), de az összesített használhatóság nulla volt (csöngésnél még a csengőhang is akadozott... nagyon :D ).

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#30996) god992 válasza wolruf (#30995) üzenetére


god992
aktív tag

na itt nincs ilyen gond hálistennek :D ha igazak a hírek akkor sajnos szombaton újra kell indítanom a kis drágámat:( pedig 200 óra fölé akartam menni:( sebaj majd talán JB-vel :D

(#30997) snipr válasza wolruf (#30987) üzenetére


snipr
aktív tag

Nekem 230 kornyéke volt a top és nem rekord tartás végett hagytam igy, hanem tényleg ekkor éreztem azt, hogy nem ártana egy reboot... szintén django mint az előttem szóló, csak korábbi verzio (1.2.1)... irtam korábban, hogy egy cron job takaritja a django romokban az inode cache-t éjjelente, szerintem sokat jelent

(#30998) wolruf válasza snipr (#30997) üzenetére


wolruf
őstag

Köszi az infókat. Most már megvárom a CM10-et :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#30999) snipr válasza wolruf (#30998) üzenetére


snipr
aktív tag

El se hiszem lassan mi zajlik ezen a héten... kiszivárogtak a ps3 lv0 privát kulcsai, erre kb azóta várok és nézegetem a fórumokat mint 2x esetében az ICS-re :D + ICS/JB is lesz a héten... :))

(#31000) Balázs1986


Balázs1986
addikt

Megmakacsoltam magam, feltettem a Harsh-féle ICS build-ot...
Ez full magyar :D Meg végre van képernyőzáram, stb. Na ez tetszik...ha kiszedem belőle a szemetet, lehet, hogy megmarad.
(Ellenben...ebben meg nincs Jelzések... :(( :D )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.