Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41251) GEIL válasza SkyLine3000 (#41246) üzenetére


GEIL
addikt

Sajnos már a G4 felett is eljárt az idő.......piszok lassú a Mate10 pro mellett....mindenben.

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#41252) steelsec válasza SkyLine3000 (#41246) üzenetére


steelsec
aktív tag

2 db 32 gb-s lg g3 volt es Pixel 2xl-re csereltuk, gondolkoztam a mate 10-en / p20pro-n de Pixel jo dontes volt szamomra

(#41253) fahrii válasza SkyLine3000 (#41246) üzenetére


fahrii
őstag

Nekem tavaly cserés lett a készülék (miután 5. alkalommal járta meg a szervízt keret repedés miatt). Minimális ráfizetéssel (~40k) egy Pixel 2XL (128) lett az utód, amit azóta is imádok.

(#41254) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Én egyenlőre nem gondolkodom cserén. Kizárólag akkor fogok cserélni, ha ez megmurdel. Nekem minden igényemet kielégíti. Amit ez nem tud, arra nincs is szükségem. :)
Sajnos a mostani trendeket látva nem is nagyon tudnék mit venni.

(#41255) SlyChocolate válasza SkyLine3000 (#41246) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Már mi sem használjuk bár működik de az akkúja már nem túl acélos.
Én G5-re vátottam majd az ment az asszonynak nekem meg lett G7.
Mind a két teló bevált.......

(#41256) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Kicsit elővettem nosztalgiázni. Azért a mai csúcsokhoz képest már elég lassú, de igazából még mindig használható készülék. :)

(#41257) gjoco1 válasza dkovizoli (#41256) üzenetére


gjoco1
addikt

:K

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#41258) SkyLine3000 válasza dkovizoli (#41256) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Én már bő 3,5 éve használok G3-at. jelenlegi 3/32-es (Titan) használom lassan két éve. Az első Telenoros 2/16-oson (fehér) kb 1 év után jelentkeztek a szokásos keretrepedések alul és felül, de nem volt egyáltalán zavaró. Viszont itt a 3/32-esnél még közel két év után sincs semmiféle repedés, sehol. Akksit egyikben sem kellett cserélnem. Ebben is az eredeti van és még mindig jól bírja. Keveset használva simán megvan a 2 nap. Első nap estére is mindig van benne legalább 20-25% sokat használva is.
Nekem teljesen megfelel a tudása a mai napig, úgyh mostanában nem is tervezem a leváltását. Ez csak abban az esetben következhetne be, ha végképp kimúlna. Ami remélem, nem mostanában lesz. :)

(#41259) dkovizoli válasza SkyLine3000 (#41258) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nekem 2/16-os. Sajnos azért itt már érződik a különbség. A repedések előjöttek már nekem is viszonylag korán, de nem zavar engem sem. Nálam is gyári akku, egész jól bírja. Kb mint amit írtál.

[ Szerkesztve ]

(#41260) Shinjike87


Shinjike87
aktív tag

Sziasztok!

Elnézést, hogy kérdéssel, de gondolom ilyen régi telefonnál már kb. csak bajjal jelentkezik az ember. :D Volt már valakinek GPS jel problémája? Egyszerűen sosem találja a jelet, csak gondolkodik... A G4-em ugyanez... Mit lehet ezzel kezdeni? Kuka?

(#41261) DJ. Ru$y válasza Shinjike87 (#41260) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én már csak GPS-re használtam, és ezt tettem volna húsvétkor is, de az istenért nem akart jelet találni se itthon, se külföldön, így a V30-cal kellett navigálnom.

Én kompletten szét fogom borítani, megtakarítom, megjáratom az érintkezőket, újrahúzom a csavarokat, hátha. Ha nem hoz megoldást, akkor végleg bekerül a fiókba az örök antennamezőkre.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41262) SkyLine3000 válasza Shinjike87 (#41260) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nekem működik. Múlt pénteken voltunk Pesten osztálykiránduláson busszal. Néha elindítottam az igo-t vagy vmilyen gps appot, de működött rendesen. Most is direkt kipróbáltam, de nálam minden ok. Pedig már kezdetm azt hinni, h az összes G3-at lekapcsolták a műhódakról. :)

(#41263) dajkapeter válasza Shinjike87 (#41260) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Volt, hogy nekem sem találta. De az még az 5-ös rendszerrel volt. És általában újraindítás után működött. Ha nem megy, akkor egy hard reset segíthet. Ha az sem, akkor esélyes, hogy nem fog menni.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#41264) dkovizoli válasza SkyLine3000 (#41262) üzenetére


dkovizoli
addikt

Biztos, hogy nem az összeset, mert az enyém is megy. :)

(#41265) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Lenne valaki olyan kedves, akinek legalább MM van a telóján és megnézné, hogy az m3.hu applikációban indítás után az információk és a visszajátszás funkció működik-e? Mert LP alatt nekem csak a műsort lehet nézni. A két funkció helyén csak egy kör alakú nyíl van és nem történik semmi. Lányom Xiaomi Mi A1 telóján 8-as droid alatt működik rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#41266) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#41246) üzenetére


Aryon87
félisten

Még megvan a G3, de már halottan. Szerviz után 2 hónappal az alaplap kimúlt, azóta be se kapcsol, töltést se veszi. Ha fel is teszem töltőre, langyosodik de ennyi. A qi töltő is aktiválódik ha ráteszem.. Huawei P9 az utódja már 2 éve.
Nekem akkoriban G4 volt a G3 mellett, aztán G5 és utána kb a 20. telefont használom a Huawei P30Pro társaságában, szinte az összes modellt kipróbáltam az Alma kivételével. Az LG a G6-al vesztett el engem örökre.. V40 vagy V50 érdekelne, de már azért se rohannék ha megjelenne itthon egyszer... (mikor is mutatták be?)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#41267) SkyLine3000 válasza Aryon87 (#41266) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Én húzom a G3-al addig, amíg megy. A jelenlegi (össz)kínálatból nem szívesen vennék egy telót sem. A mai trendek tőlem mind távol állnak. Noccs, lyuk,bármi, ami belelóg a kijelzőbe, lekerekített és elnyújtott kijelzők, folyamatosan növekvő méretek. Borzasztó mind...

(#41268) gjoco1 válasza SkyLine3000 (#41267) üzenetére


gjoco1
addikt

Kihagytad a felsorolásból a beépített akktu. ;)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#41269) SkyLine3000 válasza gjoco1 (#41268) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Igazad van. :) Az a sokadi baromság, ami sajnos már elég régóta megvan és a mai napig nem értem, miért is jó? Semmiért!

(#41270) gjoco1 válasza SkyLine3000 (#41269) üzenetére


gjoco1
addikt

Fogyasztó barát biznisz. :DDD

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#41271) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#41269) üzenetére


Aryon87
félisten

A vizallosag miatt. Cserelheto akkus telo eseteben nem lehetne megoldani. Hulyeseg a beepitett akksi, de az ip67/68 miatt megsem.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#41272) SkyLine3000 válasza Aryon87 (#41271) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Kb egyáltalán nem érdekel a vízállóság. Egyáltalán nem lényeges szempont. Soha a büdös életben nem voltam még olyan helyzetben, h azt kellett volna mondanom, h fú de jó lett volna, ha vízálló. :) Attól nem lesz semmi baja, ha szökőévente rácseppen pár csepp víz. Letörlöm és kész. Úszni meg úgysem viszem.
Mondjuk 7végén voltam kint a lányommal a strandon. Volt egy srác, aki telóval volt a medencében és egyfolytában szelfizett... Ok. Neki biztos számít. Én ki sem vittem a telót a strandra.
Sztem 10ből 8 embernek nem szepmont, h vízálló legyen. Vagyis kb az egyik utolsó szempont. Kb, mint az IP védelem. Azt aláírom, h ahhoz kell. De amúgy csak hátrányai vannak.

[ Szerkesztve ]

(#41273) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#41272) üzenetére


Aryon87
félisten

Ezt alairom, mert a szervizeltetese macera.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#41274) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Be akartam állítani a telón a nemzetközi híváskorlátozást, de vmilyen kódot kér. Csak nem tudom, milyet? Próbáltam mindenfélét, de mindig ugyanaz: "Hívásbeállítási hiba: Nem várt hálózati válasz"
Valami ötlet? Vagy lehet nem is kód hiba, hanem szolgáltatónál kéne megnéznem?
F6-nál simán be lehetett állítani ezeket.

(#41275) fezsoo


fezsoo
aktív tag

Sziasztok.

3 éves múlt a G3am. A kijelzője ma reggel feladta a szolgáltatot.
PÁrszor még felvillant. De azóta semmi. Elvileg minden más működik. De mivel a kijelző nem érzékel. Meg nem látom mit csinálok. Így nem sokat tudok vele kezdeni.

Elvileg 10-14k a kijelző csere. A kérdés hogy megéri e.
Ennél már csak az a nagyobb dilemma, hogy mi legyen az útódja ????

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#41276) dkovizoli válasza fezsoo (#41275) üzenetére


dkovizoli
addikt

Kérdés, hogy neked megéri-e? Azért innen nagyjából már mindenki váltott. G4, G5, G6. Samu s8, s9 s10. Néhányan V30, V40.

(#41277) SkyLine3000 válasza dkovizoli (#41276) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Én vagyok az egyik kivétel. És addig nem is váltok, míg műxik a teló. A mai mezőnyből az idétlen trendek miatt gyakorlatilag egyik sem kéne.

(#41278) dkovizoli válasza SkyLine3000 (#41277) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nekem is megvan még. De igazából pihen. Néha előveszem pár napra nosztalgiázni :) . Olyankor azért észrevehető a különbség. De nincs szívem megválni tőle.

(#41279) SkyLine3000 válasza dkovizoli (#41278) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nálunk én és az asszony is aktívan használja. Én nem tervezem leváltani. Nekem tökéletesen megfelel. A lányomnak meg Sáomi Mi A1-e van.
Engem már vhogy egyáltalán nem érdekelnek az új telók. A teszteket sem olvasom el, max unaloműzésképp futok át páron kb 1 perc alatt. Ami van, az arra tökéletesen megfelel, amire használom. Nincs semmi hiányérzetem. Nekem ennyi elég. Amilyen fos trendek vannak manapság. Hááát... Azokból köszönöm, de nem kérek.

(#41280) gjoco1 válasza dkovizoli (#41278) üzenetére


gjoco1
addikt

Nekem is pihenőn van egy 2/16 és egy 3/32. Nagyon szép állapotban.De számomra többet ér,mint amennyit adának érte.Ha egyálltalán el lehet még adni ilyen telcsit. :)
Jelenleg egy szintén elavult V10 a szolgálatos......Még a gyári akkuval.Igaz nemrégen rendeltem hozzá,de még az is pihen.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#41281) SkyLine3000 válasza gjoco1 (#41280) üzenetére


SkyLine3000
addikt

A mieink 3/32-esek. Mindkettő eredeti akkuval. 2017 júniusban vettük őket. Előtte nekem volt csak G3-am, szolgáltatós 2/16-os. Addig nem cserélem le, amíg műxik. Ha megmurdel, lehet, inkább aliról, ebayről veszek bele másik alaplapot, vagy amit kell és annyi.

[ Szerkesztve ]

(#41282) gjoco1 válasza SkyLine3000 (#41281) üzenetére


gjoco1
addikt

:C

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#41283) fezsoo válasza dkovizoli (#41276) üzenetére


fezsoo
aktív tag

Nem tudom mi legyen.
A szervízben mikor mondtam hogy miről lenne szó. A szervízes azt mondta
"ha Lg G sorozatot meg se fogom" egy fabatkát se érnek.

Azért megpróbálkozom még pár helyen. Mert szeretem én is.
Anno direkt azért vettem 3/32 verziót. Hogy sokáig szolgáljon. Most ha vennék már tuti csak 6Gb memóriást keresnék. De valahogy normális telót csak 100k környékén találok.

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#41284) steelsec válasza fezsoo (#41283) üzenetére


steelsec
aktív tag

Nekem is ez volt a dilemmam, hogy tul draga az uj, es mar aksit se talaltam ertelmes aron napi 3x toltes nekem mar nem hasznalhato kategoria, aztan felmergeltem magam es a 2 3/32 est csereltem pixel 2 xl-re, amire kell tokeletes + a unlimited google photos full minosegben 2020 vegeig nekem pont tokeletes, de most pixel 3a-t vennek bar neha latok akciosan pixel 3 mat is olcson...

(#41285) dajkapeter válasza fezsoo (#41283) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Mennyit szánsz rá? És mik a főbb paramétereid (ár, kijelző, akksi, belső memória, proci, márka)?

A Váci úti szervizzel nekem is csak a gondom van. Most egy V30-at nyúzok, amire kijött a pite. Nekem nem tetszett és bementem megérdeklődni, hogy vissza lehet-e állni a 9.0-ról a 8.0-ra. Élből azt mondta a csóka, hogy nem, mert az android letiltotta. Az nap haza mentem és a 8.0-ás kdz-t kb fél óra alatt (mókolás nélkül, root, bootloader nyitás nélkül) feltettem. Kezdek elbizonytalanodni, hogy a Váci úti LG szervizben hozzáértők dolgoznak...

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#41286) DJ. Ru$y válasza dajkapeter (#41285) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szerintem itt beszéljétek meg a mit vegyünk témakört.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41287) dajkapeter válasza DJ. Ru$y (#41286) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Igaz! :))

Elnézést

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#41288) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Tavaly lecseréltem én is a G3-at egy s8+-ra.
Imádtam, de a második Új akksival is lemerült egy óra alatt.
Köszi az itteni helpdesket.

Egyébként nálam is többnyire inkább nem működött a Gps mint igen.
Érdekes helyzeteket teremtett néhányszor emiatt.

(#41289) dkovizoli válasza lionshamlet (#41288) üzenetére


dkovizoli
addikt

Az ilyen merüléseket új akksi esetén leginkább az okozza, hogy nem eredeti.

(#41290) SkyLine3000 válasza lionshamlet (#41288) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Az enyémbe az eredeti akksi van. Júniusba volt 2 éves a teló. Minimum 1 napot elmegy. De ha nem nyonkodom állandóan, a kettő sem kizárt. Sosem merül le estére. A gps-el sem volt soha gondom. Gyorsan talál jelet és nem is veszti el.

[ Szerkesztve ]

(#41291) dkovizoli válasza SkyLine3000 (#41290) üzenetére


dkovizoli
addikt

Mi a kevés szerencsések közé tartozunk.

(#41292) SkyLine3000 válasza dkovizoli (#41291) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Úgy látszik. :) Ha olyan szar lenne, már rég eladtam volna. De szerencsére minden igényemet kielégíti, így megválni sem akarok tőle.

(#41293) tordaitibi


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok, G3, itt a tulaj elottem, tudjuk a google, a feloldominta, a telefonkodot, a sim pin kodot. Gyari visszaallitas utan ez a kep fogad, a tulaj nem emlekszik hogy ilyen pint adott volna meg. Mi ez a mcafee? Azt tudom hogy valami virusirto, de factory reset utan?
Ilyenkor mi lehet tenni, nem enged sehogyse tovabb.

(#41294) DJ. Ru$y válasza tordaitibi (#41293) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem csak vírusirtó, hanem biztonsági zár is, mint a Google lezárás. McAfee PIN kell hozzá, mással nem fog oldani.

Googlet használod, további infó ebben a fórumban nem legális / szabályellenes.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41295) tordaitibi válasza DJ. Ru$y (#41294) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Ok de egy most resetelt telefonon mit keres a mcafee..?
Kijelentkeztettem a tulajt a Google fiókból (FRP protection miatt), töröltük a feloldómintát, a telefonkódot, mindent ami létezik, még a Jófogás fiókból is kiléptem és nyomtam egy gyári visszaállítást. Erre itt ez a baromság (már bocsánat).
Mindegy, nem foglalkozok vele, ma délelőtt a nejemnek vettem volna meg a telefont egy 40 éve ismert barátomtól akinek nem kell mert vett egy újat, de most ő se tud vele semmit kezdeni. Kikukázza legfeljebb.
Én érzem magam hülyén mert használhatatlan a telefon, ki se lehetett kapcsolni, az akkut kellett kivenni hogy leálljon.

Köszi a segítséget.

Szerk, kezdtem keresgélni de minden angol, a mcafee support lapja is, marad a kuka.

[ Szerkesztve ]

(#41296) DJ. Ru$y válasza tordaitibi (#41295) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A McAfee védelmet kellett volna lelőni mielőtt FR-et lőttetek rajta. (Tudom utólag könnyű okosnak lenni.) :( Bár akkor is kérte volna a PIN-t 100%.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41297) dkovizoli válasza tordaitibi (#41295) üzenetére


dkovizoli
addikt

Esetleg egy tiszta lgup-os telepítés? KDZ-ből? Csak, hogy az ismerősödnek ne kelljen kukázni. Ha meg semmi sem segít, alkatrésznek jó lehet. Akinek még van néhányunknak.

[ Szerkesztve ]

(#41298) tordaitibi válasza dkovizoli (#41297) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Ezt ha kicsit bővebben kifejtenéd,mi az a KDZ, életemben ekőször volt LG telefon a kezemben.
MTK socon elvagyok (elvoltam), flashelés nem idegen ha erre céloztál. Stock rom van rá, kérek linket, milyen szoftverrel lehet ezt W10 vagy Linux alól megcsinálni, stb. Vagy ezen nem így működik?

(#41299) steelsec válasza tordaitibi (#41298) üzenetére


steelsec
aktív tag

Az osszefoglaloban megtalalod a szukseges informaciot, hogyan kell KDZ-vel dolgozni, nem nehez az alapjan.

A mcaffee elmletileg pont arra van hogy ha ellopjak a telefont akkor se ferjenek hozza / tudjak hasznalni barmit csinalnak.

(#41300) tordaitibi válasza steelsec (#41299) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Köszi akkor dehogy küzdök vele, 5000 forintot bukott a barátom, ennyiért vettem volna meg tőle. Majd lesörözzük.
Sajnos halvány emléke sem dereng ennek a Mcafee pinkódról, vagy annak megadásáról.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.