Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35101) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Sziasztok!

Bocs azonnali kerdesekkozeirtam de duplazok es ide is.

Lg G3 nem rootolt fuggetlen 6.0t hasznalok. Most jott magatol valami frissites/telepites "fTR-hAsHBWU" neven, alatta "a letoltes befejezodott".

Tudtok errol esetleg valamit? Google es a topik keresoje nem segitett. McAfee nem talalt semmit en meg nem merek ranyomni parazok tele a net zsarolos programos meg android virusos cikkekkel...

Koszi elore is!

Peter

(#35102) fcbarca


fcbarca
őstag

sziasztok.Van egy LG G3-as Sprint(LS990).Az a baj hogy nem tudok download módba lépni,mert mindig fastboot módba lép be,nyomom a kombináció kombokat de csak egy pillanatra irja ki download,és utána egyből belép a fastboot módba.Mit lehetne tenni?

(#35103) sereeff


sereeff
aktív tag

Vissza is kaptam a telót, szuper lett! 30C eur-xx szoft van rajta. A Váci úti szerviz előtt pedig le a kalappal.

[ Szerkesztve ]

Asrock 970 Extr3 AMD FX81120 Corsair Vengeance 2x4gb kit Scyteh Ninja 3.....Galaxy S20 Plus Watchactive 2

(#35104) csrobert1981


csrobert1981
csendes tag

Sziasztok, olyan gondom van hogy a névjegyeimet nem szinkronizálja a facebook profilomban szereplő ismerősökkel a telefon. Nektek működik ez a funkció megfelelően? Már letöröltem és ujratelepitettem a fbot de az se segített. Mit javasoltok?

LG G3

(#35105) Dániel válasza csrobert1981 (#35104) üzenetére


Dániel
csendes tag

4-5 hónapja vette ki a fb ezt a funkciót. Jelenlegi ismereteim szerint nincs rá megoldás!

(#35106) KoryHu


KoryHu
aktív tag

Kismértékben elkiabaltam a készenléti fogyasztás dolgot. Megint előjött. Semmit nem telepítettem azóta, semmit nem használok máshogy. Fura mód megint éjszaka (kb hajnali 3-tól elkezd merülni, és megint volt kimaradt rész az akku diagramon. És az Android rendszer megint 40%. Restart után helyreáll. Na de két naponta restart??

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#35107) cam383


cam383
tag

Amikor újratelepítettem a telefonom, kivettem a pipát a gyári email app mellől. Most viszont lehet, hogy szükségem lenne rá. Valahogy vissza lehet szerezni, vagy megint fr lesz a megoldás?
Köszi, ha tudtok segíteni, ötletet adni!

(#35108) fcbarca válasza fcbarca (#35102) üzenetére


fcbarca
őstag

Ötlet?

(#35109) KoryHu válasza cam383 (#35107) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Gyári emailt az "alkalmazás frissítővel" (frissítési és app központ) le lehet szedni.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#35110) cam383 válasza KoryHu (#35109) üzenetére


cam383
tag

Sajnos nincs benne nekem az email.

(#35111) csrobert1981 válasza Dániel (#35105) üzenetére


csrobert1981
csendes tag

Köszi azért. Akkor még keresgélek hátha van 3rd party megoldás.

LG G3

(#35112) KoryHu válasza cam383 (#35110) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Pedig nem olyan régen jött rá frissítés is. Összes alkalmazásnál nincs letiltva?

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#35113) Compaku


Compaku
tag

Sziasztok!

G3amnak valamiért elég rapszódikusan működik a hangereje. A csúszka maxon van, nincs semmi halkító üzemmód bekapcsolva, mégis kb 40%os hangerőn csörög, illetve ébreszt.

5.0 Android fut rajta.

Valaki tapasztalta már ezt a hibát?

G2ről váltottam, kicsit meg is bántam mert az minden téren stabil volt.

PÜ-re illik válaszolni!

(#35114) cam383 válasza KoryHu (#35112) üzenetére


cam383
tag

Sajnos nem olyan rég minden felesleges appot letöröltem. Csináltam egy fr-t, de nem jött vissza. Kdz lesz a megoldás, úgy hiszem...
Viszont ha a gmail app-nál stabil a vállalati email fiók kezelés, akkor nekem az is megfelel.

(#35115) limahl 11 válasza cam383 (#35114) üzenetére


limahl 11
tag

tessék az email.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#35116) cam383 válasza limahl 11 (#35115) üzenetére


cam383
tag

Hú! Köszönöm!!!

(#35117) Mayeye


Mayeye
csendes tag

Üdv mindenkinek.

Egy ismerösöm telóját próbáltam javitani mivel szoftverhibára tippelt, (pin kód beadása után mindig újraindult.)
Az összefoglaló szerint elöször a gyári progival frissitettem 6.0ra,utána feldobott egy hibaüzit bekapcsolás után,ezután a KDZ féle flasheléssel újraraktam teljesen tisztán,de a hibaüzi megmaradt. Az imeit beirod a link végére és megkapod a legfrisebb romot opcioval raktam fel.
Valaki tud segiteni,hogy lehet eltüntetni az üzit?

ui. kiderült nem is szoftver baja volt,csak aksi halott. Gépen újraindulgatott,de a 2A powerbankon vigan elvan. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Gear S3 Frontier

(#35118) DJ. Ru$y válasza Mayeye (#35117) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Gondolom Telekomos, tedd fel rá a Telekomos FW-t, amúgy nem "hiba"üzenet, csak annyit jelent, hogy nem a rávaló Telekomos ROM van rajta, hanem egy másik. Csak újraindítás után dobja fel és minden működik vele, ha nincs naponta kikapcsolgatva, akkor ez kb. semennyire nem probléma.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#35119) Mayeye válasza DJ. Ru$y (#35118) üzenetére


Mayeye
csendes tag

Köszi. Valami ilyesmire gondoltam én is,csak nem ismerem az Lgt azért kérdeztem. Van valahol leirás h melyik rom milyen szolgáltatós?

Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Gear S3 Frontier

(#35120) DJ. Ru$y válasza Mayeye (#35119) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Itt Hungary, amihez oda van írva, hogy T-Mobile az Telekom-os.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#35121) Mayeye válasza DJ. Ru$y (#35120) üzenetére


Mayeye
csendes tag

Köszi még egyszer.
Sajnos telenoros a telo,uhogy marad a független MM rajta.
Nem zavarja az üzi őt,ugyis kell még aksit venni hozzá.

Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Gear S3 Frontier

(#35122) DJ. Ru$y válasza Mayeye (#35121) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Másik megoldás: Téma összefoglaló -> Visszaállítás gyári szoftverre -> 1 módszer
Itt van egy link, IMEI-t beírod és ott lesz a legújabb IMEI-hez tartozó gyári ROM. ;)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#35123) Mayeye válasza DJ. Ru$y (#35122) üzenetére


Mayeye
csendes tag

Azzal probáltam a második telepitésnél. (Elöször a gyári progival frissitettem,majd gyári beállitások alapba,
akkor jelent meg először az üzi.)

FW21J9N452NGAYFE846DO9V/D85530C_00_0211.kdz
ezt dobta ki nekem,és ugyanúgy ott maradt az üzenet.

Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Gear S3 Frontier

(#35124) Nagymelák válasza Mayeye (#35123) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Összefoglalóban le van írva hogy lehet eltüntetni a hibaüzenetet:

Indításkor jelentkező hibaüzenet eltüntetése:
Bizonyos szolgáltatós telefonokra ha nem a saját szolgáltatós KDZ-t tesszük fel, akkor előjöhet egy hibaüzenet induláskor. Ez semmi gondot nem okoz, és csak indításkor jelenik meg. Ha valaki még is el szeretné tüntetni, akkor a következőket kell tenni KDZ flash után:
1: Rootoljuk a telefont
2: Tegyük fel a TWRP recoveryt
3: Töltsük le és a TWRP-ben installáljuk ezt a fájlt: cust-restore.zip

(#35125) Carphunter19


Carphunter19
újonc

Sziasztok!

Barátnőmnek bő egy éves G3 készüléke van. Pár napja az akumulátor nagyon gyorsan merül, illetve a kijelző felső harmada melegebb mint a lenti része(ez a hátsó része is igaz). Internet kikapcsolva, semmit nem indítunk el, le van zárva a képernyő, feltöltés után 20 perccel 95%-on áll az akumulátor, úgyhogy nem is használta a telefont. Nekem is ugyancsak G3 van, de nekem a kijelző nem melegszik ott ahol neki. Teljes rendszer vissza állítást csináltunk, az sem segített. Szerintetek mi lehet a baja? A gond, hogy a garancia lejárt :(

[ Szerkesztve ]

(#35126) Carphunter19 válasza Carphunter19 (#35125) üzenetére


Carphunter19
újonc

Közben még annyit sikerült kideríteni, hogy a Média kiszolgáló és a Média az ami nagyon fogyaszt. Tudjátok esetleg, hogy ezt mi okozza?

(#35127) kugli81


kugli81
aktív tag

Sziasztok van egy g3 f460 am a koreai verzio
android 6.0
kernel verzio 3.10.40
cikkszám:mra58k
szoftver verzio:f460l30c

A problémám nincs rootolva és állandoan újraindul .
Probálom softverelni ,de nem engedi csak ugyanezt felrakni /F460L30c_00_1223.kdz/
flashtool 2014 el rakom fel és csak ezzel indul tovabbb a többit fel se akarja rakni...A másik ha végez a sofverfrissitésssel se dátum álitás semmi ...csinál egyáltalán valamit?????:(
[moderálva]

[ Módosította: Intruder2k5 ]

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#35128) DJ. Ru$y válasza kugli81 (#35127) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha újraindul, az általában aksi probléma és nem szoftver.

F460-ra, csak F460-ra való ROM-ot tudsz felrakni, ennek passzolnia kell, ha megáll a folyamat, akkor esetleg internet kapcsolat letiltása segíthet, de ezzel a típussal itt nagyon kevés a tapasztalat, főleg D855-ös modell az ismert.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#35129) kugli81 válasza DJ. Ru$y (#35128) üzenetére


kugli81
aktív tag

Köszi a választ.Aksi nem mert töltön is és másik akkuval is ugyanez....Én azt nem értem miért csak ugyanezt engedi a flashtool-al...Tudsz egyszerű rootolási segitséget és recoveryt rá ?:) Sztem recoveryvel menne..

[ Szerkesztve ]

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#35130) DJ. Ru$y válasza kugli81 (#35129) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mint írtam, itt minden D855-re van tesztelve, mert az a hivatalos. Ami root és recovery van, az a téma összefoglalóban ott van. Típus specifikus dolgoknak XDA-n tudsz utána keresni. Hirtelen itt egy topic, kiindulásnak talán jó.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#35131) Mayeye válasza Nagymelák (#35124) üzenetére


Mayeye
csendes tag

Köszi,de mint irtam nem az én telom,csak én néztem rá.
Egy hölgy ismerősömé,nem szeretné rootolni,se mokolni sehogy,csak használni.
A gyári (lg siute vagy mi volt a neve,már letöröltem. :) ) progival frissítettem elöször,ki is irta a MM-et mint legújabb romot,én meg frissítettem vele ahogy irta. Ezek szerint az LG-nél ha szolgáltatós romod van a gyári progi simán feltol egy "független" romot ha az frissebb???
Direkt nem akartam "custom" romot,mert nem mondták h garis-e még,stb...

Ezek után jelent meg az üzenet,ezért olvastam tovább,és ezek után tettem fel az Imei-linkes beirós verziójú Romot rá. Elvileg telenoros függő a teló,arra meg nincs MM ha jól láttam...
Az üzi nem zavarja, úgyhogy marad ez a rom rajta,csak érdekes nekem ez a Lg féle romolás.. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Gear S3 Frontier

(#35132) SkyLine3000 válasza Mayeye (#35131) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Teljesen mindegy, h Telenoros, vagy sem, bármilyen romot feltehetsz rá. Az enyém is Telenoros és mégsem olyan rom van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#35133) DJ. Ru$y válasza Mayeye (#35131) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Telenor volt az első szolgáltató, aki kiadta a MM-t itthon. Csak nincs annyira szétszedve, mint a Telekomos, ezért nincs is úgymond külön ROM-juk. Amit az IMEI alapján szedtél le az a gyári ROM, és ha az MM volt, akkor bizony az Telenor-os MM. KDZ-vel felett bármilyen szoftver nem okoz garanciavesztést, tekinthetjük gyár által elfogadott frissítési módszernek.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#35134) SkyLine3000 válasza DJ. Ru$y (#35133) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nekem az lgfirmware olasz vodafonos v30c-t dob ki, ha imei alapján keresek, pedig telenoros a teló és független a LP rajta. :)

[ Szerkesztve ]

(#35135) DJ. Ru$y válasza SkyLine3000 (#35134) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A téma összefoglalóban lévő link után beírt IMEI szám és így bejövő oldal a gyári ROM-ot fogja kidobni. Nem tudom melyik lgfirmware-re gondolsz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#35136) SkyLine3000 válasza DJ. Ru$y (#35135) üzenetére


SkyLine3000
addikt

http://lg-phone-firmware.com -> check new firmvare
Meg is lepődtem, amikor először rákerestem.

(#35137) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

A témaösszefoglalós és az lgphonefirmware vodafone rom bájtra ugyanaz.

(#35139) atosan válasza Mayeye (#35131) üzenetére


atosan
addikt

Elvileg Telenoros, azt mondod. Ha magyar Telenoros, akkor d855-nek kéne lennie, mivel f460, nagy valószínűséggel nem telenoros, sőt nem is európai modell.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#35140) DJ. Ru$y válasza atosan (#35139) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Sikerült két ember hozzászólásait jól összemosnod. :)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#35141) atosan válasza DJ. Ru$y (#35140) üzenetére


atosan
addikt

Basszus tényleg :Y. Normál nézetben, ránagyítva csak a szöveg látszik a hozzászólló nem, ezt benéztem.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#35142) Carphunter19 válasza #99499520 (#35138) üzenetére


Carphunter19
újonc

Próbáltuk, ugyanaz volt a másikkal is.
Tegnap kivettük az sd kártyát, amiket találtunk a neten mindent kipróbáltunk. Ma reggelig jó volt. Most ismét elkezdte :(

(#35143) sereeff


sereeff
aktív tag

Helló!
Ismerősömnek (is) van egy G3-a, ami nagyon sokszor újraindul az utóbbi időben. Teljesen rendszertelenül, a használattól függetlenül. Volt már itt ilyen? Valami tipp amit ki lehetne próbálni? Szoftver frissítés, újrahúzás megvolt, az nem segített...
Előre is köszönöm.

Asrock 970 Extr3 AMD FX81120 Corsair Vengeance 2x4gb kit Scyteh Ninja 3.....Galaxy S20 Plus Watchactive 2

(#35144) DJ. Ru$y válasza sereeff (#35143) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Aksi csere.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#35145) Compaku válasza sereeff (#35143) üzenetére


Compaku
tag

Akku csere nekem is megoldotta a problémát. Ráadásul vaterán 4700ér volt számlás gyári új.

PÜ-re illik válaszolni!

(#35146) k5.20 válasza Compaku (#35145) üzenetére


k5.20
senior tag

A központi szervizben most vettem pénteken 3990.-ért.

(#35147) sereeff válasza DJ. Ru$y (#35144) üzenetére


sereeff
aktív tag

Mindenkinek köszönöm a választ! Magam is erre szavaztam volna, csak több tapasztalt ember véleménye...

Asrock 970 Extr3 AMD FX81120 Corsair Vengeance 2x4gb kit Scyteh Ninja 3.....Galaxy S20 Plus Watchactive 2

(#35148) gixxergabi


gixxergabi
senior tag

Na ilyennel se futottam még össze :DDD
21c-ről vissza 21a-ra normal flashel sikerült összehozni.

(#35149) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Fulmics 5.1 kijött

(#35150) atosan válasza dkovizoli (#35149) üzenetére


atosan
addikt

Ota, vagy új flesselés?

Maine coon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.