Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7051) Vakegérke válasza Hasek (#7048) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lement, máshova felrak, linkel.
Ez az oldal nem csípi a direkt linkelést.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7052) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Khm... Nézzük csak.

Létezik a vágy, és megadatik a beteljesülés. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7053) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Nos, itt van, most már lementett, újra feltöltött verzióban. Közben kapott egy fekete színt:

;)

Üdv. H

(#7054) Infranyuszi válasza Hasek (#7053) üzenetére


Infranyuszi
tag

weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
nagyon álllllllatttttttttttt :c))))))))))))))))))

(#7055) Vakegérke válasza Hasek (#7053) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó kis duci nyuszipingvin, de én szeretem a ducikat, és az is lehet, hogy kizabálom a szárnyából a répát, mert aztatat is szeressem. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7056) Infranyuszi válasza Vakegérke (#7055) üzenetére


Infranyuszi
tag

*hrr*
arépávalnemviccelünk

(#7057) geprombolo válasza Infranyuszi (#7050) üzenetére


geprombolo
senior tag

Egy nagyon intim kérdés: te lány vagy, vagy csak az avatárod az? Bár szerintem csaj, mert eper illatú pendrájvot az életben nem használnék :DDD . Mindamellett azért lett gyanús, mert "elképzeltem, ahogy egy sarki pingvin és egy sivatagi nyúl találkozik és kufircolnak". Nem vagy szívbajos, igaz? Itt a helyed, ez nem vitás. :C Amúgy van itt komoly grafikusunk is, úgyhogy kaphatsz majd egy profi nyusztux avatárt.
Ja, amúgy látom a képen, hogy a répát egészben szereted ;]
Gyerekek, hogy lett no name fanatikus? :F :((

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7058) Vakegérke válasza Infranyuszi (#7056) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak nem irígykedsz?
Én megosztom Veled a kirágott zsákból kiömlő gabonát, a spájzból kicsórt sajtot, a csapdából kikapott szalonnabőrt, amelyért életem kockáztattam.
Ülj le mellém, és rágcsálj kedvedre.
Na, adsz egy kis répát? Nem kötelező, jó szívvel add, ennyi a lényeg.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7059) geprombolo válasza Vakegérke (#7058) üzenetére


geprombolo
senior tag

Így van, itt minden közös, itt senki nem irigykedik. Ha nekem jut, jut neked is, jut a harmadiknak is, mindenkinek. Olyan ez a társaság, mint a négy testőr: egy mindenkiért, mindenki egyért. Biztos vagyok benne, hogy kapsz egy harapást Liteonka répájából, mert jószívű lány, csak még nem ismer minket és egy kicsit félénk, nem tudja, itt mi a jó.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7060) Infranyuszi válasza Vakegérke (#7058) üzenetére


Infranyuszi
tag

egérke
én úgy adnék de tudod nem engedi a vallásom :( tisztaönző dög vagyok :(((
denemadok ;);)

(#7061) Vakegérke válasza geprombolo (#7057) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Gyerekek, hogy lett no name fanatikus?"

Tesókám, ha ki kéne fejteni véleményemet, az talán oldalakat tenne ki. Véleményről beszéltem, amely nem azonos a kérdés megválaszolásával.

Ezt ne feszegessük. Védett a srác, moderátor(ok) őrzi(k) lépteit.
Jómagam 24 órás kitiltást kaptam pusztán azért, mert tanácsot mertem neki adni.

Remélem így már érthető a vele kapcsolatos megszólalásom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7062) Vakegérke válasza Infranyuszi (#7060) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha nem adsz, hát nem. Abban viszont biztos vagyok, hogy megváltozol, ha köztünk maradsz. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7063) Infranyuszi válasza Vakegérke (#7062) üzenetére


Infranyuszi
tag

ha nemmondod el senkinek akkor kaphatsz egy darabkát :c)

köszönöm szépen a kellemes napot nektek! 15perc és lejár a munkaidőm és kezdődik a másik 30 perc múlva .. úgyhogy libbennem kell.
Remélem majdmég csipogunk :c) További békés estét kívánok mindenkinek és lehetőleg ne üljetek kocsiba este, mert az utakon leszek és vad vagyoook :D

u.i. az utakon való vezetés életveszélyes!!!!! Vezessünk a járdán :c)

(#7064) Hasek válasza Infranyuszi (#7063) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Szia! További szép estét! :))

Üdv. H

(#7065) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Sziasztooook! Látom elment a 7000. is:D Mondom magamban visszanézem ki vitte el az előzőeket, erre kiderül, hogy a 6900-ast én... észre se vettem pedig raktam volna be képet... majd legközelebb :DD Amúgy kihogymerre?:D

(#7066) Vakegérke válasza Infranyuszi (#7063) üzenetére


Vakegérke
veterán

Befogom a lepcsest, és megyek a tálkádhoz répát kajolni. :K

Már most kezdelek hiányolni. Nagyon remélem, hogy köztünk maradsz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7067) Gergő_ válasza Vakegérke (#7061) üzenetére


Gergő_
őstag

olyan dolgokról faggattad amit lehet nem kellett volna erőltetned, mert semmi közünk hozzá és nem is a fórumra való :U

(#7068) Hasek


Hasek
Közösségépítő

[link]

:DDD :DDD

Üdv. H

(#7069) Vakegérke válasza Gergő_ (#7067) üzenetére


Vakegérke
veterán

Stimmt. Ne is feszegessük. Itt semmiképp.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7070) geprombolo válasza vwpolopg (#7065) üzenetére


geprombolo
senior tag

Én is csak jóval később vettem észre, rá is kérdeztem, hogy te észrevetted-e, de ezek szerint te se. Mindegy, gondolom jól meglepődtél. Van új cimbink, Liteonka személyében. Minden egyebet tudsz.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7071) Badman 4ever válasza Infranyuszi (#7063) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Neked is további kellemes munkát (már amennyire az lehet). :)
Hasek: Én a kosaras ellen szavazok... :D Jah és nem utánozlak, lehet, hogy te utánzol engem a hajvágással vagy egymást utánozzuk. :DDD
Most ugrott be az ötlet, hogy örökéletű pingvinemberbe megyek át:

Tuxman 4ever

:DD

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#7073) Hasek válasza Badman 4ever (#7071) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

De milyen jól áll már a kezében a labda. :D

Hány órakkor mentél hajatvágatni? Akkor kiderül, hogy ki utánoz kit. :DDD

Üdv. H

(#7074) Badman 4ever válasza Hasek (#7073) üzenetére


Badman 4ever
őstag

1 óra után kicsivel ültem a fűnyíró alá. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#7075) Hasek válasza Badman 4ever (#7074) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

HAHA! Én délben! ;]

Üdv. H

(#7076) geprombolo válasza Hasek (#7075) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nem gondolod, hogy egy ilyen szép, fényes, fekete fejet karbantartani nem éppen havi egyszeri tevékenység? Minden nap sikálni kell, meg karban tartani, hgoy szép legyen. Úgyhogy te utánzod őt :P

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7077) Badman 4ever válasza Hasek (#7075) üzenetére


Badman 4ever
őstag

A francba, pedig kezdtem reménykedni... :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#7078) Hasek válasza geprombolo (#7076) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Nem gondolod, hogy a kék festék lekopik a hajamról egy idő után? :D

Üdv. H

(#7079) Hasek


Hasek
Közösségépítő

4. oldal, 4. szám!

:L - a képregény

Legfrissebb

(2009.08.21)

4. old

Folyt. köv.

Az eddig megjelent részek: [link]

Üdv. H

(#7080) Badman 4ever válasza Hasek (#7079) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Az erő Vakegérkével van vagyis vele lenne, ha a Metál Pingu őt kapta volna el. :C

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#7081) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Na gyerekek, jó éjt mára. Holnap 24. :)

Üdv. H

(#7082) Vakegérke válasza ,,no name" (#7072) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha most azt mondom, hogy keblemre, akkor megölelsz?
Ám legyen, kezdjünk újra, immáron tiszta lappal.

Csiribí, csiribá, vesszenek a keserű tapasztalatok!

Nem haragszom. Inkább fáj a múlt, de nem számít.

Részemről mancsocskámat nyújtom, pecsételjük meg a békét. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7083) geprombolo válasza Hasek (#7079) üzenetére


geprombolo
senior tag

Darth Vakegérke. :C Tudnál nekem egy Darth Vakegérke képet ide nyomni? Betenném a cikkbe. Nekem nagyon tetszik. Jó8 mindenkinek!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7084) lúzer válasza Hasek (#7079) üzenetére


lúzer
veterán

váááóóóóó :R :R :Y

nagyon profi vagy! :R :C

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#7085) vwpolopg válasza lúzer (#7084) üzenetére


vwpolopg
őstag

avatart cserélünk ilyenkor???? bújkálsz az intergalaktikus Ping Win! kommandó elől? Én mindent látok:DDD

(#7086) geprombolo


geprombolo
senior tag

Szép szombati jó reggelt mindenkinek!
Belátogatott ide valaki:

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7087) rarri


rarri
senior tag

Szasztok ! Jó gyerekek voltatok ? :D Mindenkinek vidám, szép napot kívánok !

Haseknek és geprombolonak dícséret ! :C

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#7088) Badman 4ever válasza rarri (#7087) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Mi mindíg azok vagyunk. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#7089) rarri válasza Badman 4ever (#7088) üzenetére


rarri
senior tag

Tudom.

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#7090) Mr.Csizmás válasza ,,no name" (#7072) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Értsd drága vezérem,

Vakegérke, mein Führer :DDD ;]

szerk.: Hasek, köszönjük az újabb comicot! :C ;)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7092) geprombolo válasza rarri (#7089) üzenetére


geprombolo
senior tag

Én is kérek simit! Szeretek simit kapni. Anyuci ugye kapok? Én jó gyerek voltam!

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7094) rarri válasza geprombolo (#7092) üzenetére


rarri
senior tag

Persze hogy kapsz.

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#7095) Csakénvagyok válasza Hasek (#7079) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

(#7096) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Talmidát látta valaki? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7097) Eastman


Eastman
őstag

Szép napot KBK és Pingvin Birodalmi Tanács!

A kitüntetésre felterjesztettek listáját kérem, minden hó 31-ig leadni!

Érdemeik elismerése mellett tisztelegjünk Rarri és Hasek pingvintársak előtt!

Ping win!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7098) Mr.Csizmás válasza Eastman (#7097) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Ez a Medal Of Tux, amit csak a legpingvinebbek kaphatnak meg...

A Tux-köztársaság katonai vezetője adja át az érdemeseknek, a Köztársaság Nagykeresztje civil érdemrenddel egyenértékű.

Viselése: szív felett férfiaknál, nyakban nőknél. Viselhető egyenruhával, és civil öltözettel egyaránt.

Medal Of Tux rendjel:

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7099) geprombolo válasza Eastman (#7097) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ahhoz előbb ki kell nevezzelek kancellárnak, mert eddig én intéztem személyesen a kinevezéseket. Ha akarsz a Birodalom Uralkodóinak Személyes Legfelsőbb Kancellárja lenni, akkor szólj és kinevezlek seperc alatt. Na meg a kinevezéseket azonnal szoktuk megejteni, nem várunk vele hó végéig, mert soha nem lehet tudni.
#7098 Mr.Csizmás: Az érdemrenddel minden oké, csak nem köztársasági, hanem birodalmi, mert ez itt a Galaktikus Pingvinbirodalom.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7100) Eastman válasza geprombolo (#7099) üzenetére


Eastman
őstag

Ahogy érzed. Ha alkalmasnak találsz...

Szívesen rábiggyesztem az érdemrendeket a Birodalom kitüntetettjeinek mejjére. Nekem ez elég minden nagy cím nélkül. :)

Nem nagyon hiszek a hierarchikus rendszerben.

"Időszakos Birodalmi Alkancellár és Pecsétnök" tisztség a'szem megfelelő lenne...

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.