Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7251) Infranyuszi válasza Vakegérke (#7250) üzenetére


Infranyuszi
tag

tündéregérkepingvinmanóvagy :c)

(#7252) geprombolo válasza Infranyuszi (#7251) üzenetére


geprombolo
senior tag

Na, be lettél iktatva hivatalodba. Az egész Birodalom hódolatát és csodálatát élvezed ezentúl :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R
Ezek csak a 12 vezér volt, ők képviselik a népet.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7253) geprombolo


geprombolo
senior tag

Itt vannak az eddigi rangok-hivatalok

Hoppá, katt a képre- megnyitás, mert puttputt rangjából levágódott az Inventor
Most nézem így össze a dolgokat, miszerint rarri egyszemélyben Liteonka édes anyukája és fogadott nagymamája :DD

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7254) Badman 4ever válasza Infranyuszi (#7251) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Sziasztok!
Izé, buli volt este és még most tudtam csak helyrepofozni magam... :D
Jöttem én is hódolni a hercegnőnknek... :) :R
(#7240) geprombolo: Az én lányom nem nagyon lehetne sehogyse, mert fiatalabb vagyok nála, bár pinguéknál lehet ez nem számít. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#7255) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

Olyan jó, hogy Ti itt vagytok nekem :c)

(#7256) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

Jelentem ebédeltem.
tejfölös csirke vagy zöldbabos sűlt bárány hús rizibizivel..
nemvoltfinom.egyikse.kicsitse.
viszont elköltöttem az utolsó 130 ft-omat, amit a köv 2 hétre kellett volna beosztanom. a cigi vásárlás kérdése megoldásra vár. :(

(#7257) Mr.Csizmás válasza Infranyuszi (#7256) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

inkább szokj le a cigiről. :)

A sör sokkal egészségesebb, tanúsítom :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7258) geprombolo válasza Mr.Csizmás (#7257) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hát igen, a sörnél legalább érzed, hogy csináltál valami. Ráadásul egy óra múlva meg is kapod az eredményt, mehetsz pisilni ;] Jómagam se nem sörözöm, se nem cigizem, nem jó egyik sem. Ja, és a hiedelemmel ellentétben a cigi nem fogyaszt, hanem hízlal (amikor abba akarod hagyni)

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7259) Infranyuszi válasza geprombolo (#7258) üzenetére


Infranyuszi
tag

te,doromboló !
ki mondta azt a baromságot, hogy a cigi fogyaszt ?!:D

(#7260) Badman 4ever válasza Infranyuszi (#7259) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Most találta ki jó kis leszoktatódumának... :D
De igaza van nem jó cigizni, inkább piáljunk. :DDD

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#7261) Kasza08 válasza Infranyuszi (#7255) üzenetére


Kasza08
őstag

Mondd: Merci:)

am. nem cigizem, néha piázunk, de a legfőbb tevékenységem a motorozás, na az a legdrágább és legveszélyesebb, de a másik kettő összeadva, megszorozva 4-el a négyzeten sem adja vissza ugyanazt a boldogságot:)

[ Szerkesztve ]

(#7262) Infranyuszi válasza Kasza08 (#7261) üzenetére


Infranyuszi
tag

Melci :c))))) *szájszéletnyal*

(#7263) Infranyuszi válasza geprombolo (#7253) üzenetére


Infranyuszi
tag

amúgy megnéztétek ügye, hogy énis rajta vagyok ?! :D:D:D:D:D:D *visong*

(#7264) Kasza08 válasza Infranyuszi (#7262) üzenetére


Kasza08
őstag

nemnem, R-el, mint Pingvin!

Merci! érted?;)

(#7265) Infranyuszi válasza Kasza08 (#7264) üzenetére


Infranyuszi
tag

R mint Pingvin?
:F
melci
így jó ?:c)

(#7266) Mr.Csizmás válasza Badman 4ever (#7260) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

piáljunk

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7267) Infranyuszi válasza Mr.Csizmás (#7266) üzenetére


Infranyuszi
tag

hát akkor adj innom :c)

(#7268) geprombolo válasza Infranyuszi (#7263) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nagyon megnéztem, mert én csináltam. Nem csak a képet, hanem a blogot is.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7269) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

akarok venni vmi cuper kis gémer hedszetet .. 10-15 ezret szánnék rá. :F
Van valakinek valami jó ötete, vagy ismerőse aki majd olcsón szerez nekem ?:D :B
*kunczog*

(#7270) puttputt


puttputt
őstag

Ha már Pingu , legyen kövér... /itt az előbb utaltak már egy másik "Pingura"...:D - egyik kedvencem volt a sorozat...

Tisztes hódolatom (szárnylendítésem) az újdonsült Hercegnőnek/"Liteonka"///hol marad a Full verzió? Fulltonka? :)) , az Anyakirálynő (Királybébi) mellett!

Eastman mester: A "PP" kivehető, semmit sem jelent, a "PW" a lényeges, meg a "PH" természetesen. A KBKR - KR részében én sem vagyok teljesen biztos, Vakegérke "atyánk" jóvoltából történt ez a megnevezés hajdanán...

Mod.: Most néztem... lehet, hogy ez valójában csak KBK...
Amúgy, a KBKR lehetne éppenséggel: "KyrabayBee Királyságának Rezidenciája" - utalva ezen topikra.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#7271) geprombolo válasza Infranyuszi (#7269) üzenetére


geprombolo
senior tag

Veszel 15-ért egy jó fülest, mellé biggyesztesz egy akármilyen mikrofont és meg van oldva. A kombinált szettek nem elégítik ki a leg alapvetőbb audióélvezeti igényeket sem, ezért mondom, hogy inkább vegyél egy Sennheiser fülest és mellé egy mikit.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7272) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

jó de én ha játszom akkor nem akarok előre hajolgatni,h elérjem a mikrofont..üvölteni meg nem akarok .. érted a problémám :F

(#7273) puttputt válasza geprombolo (#7271) üzenetére


puttputt
őstag

15e? Tegnap vettem Mediaban 1190-ért..., funkcióját (nem túl nagy elvárások...) maximálisan betölti.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#7274) geprombolo válasza Infranyuszi (#7272) üzenetére


geprombolo
senior tag

Egy füles
mégegy
Így hirtelen. nem a xar kategória egyik sem, a zaj.hu tudomásom szerint nem árul vackot.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7275) Infranyuszi válasza puttputt (#7273) üzenetére


Infranyuszi
tag

.. én áprilisban vettem 2,500 ért egy jónagy füleses mikrofonosat..és kb 1 hónapja romlott el. inkább megveszem egyszer drágán mintsem 2-3 havonta 2.500-ért. mert akkor kb 1 év alatt ugyanott tartok,mintha valami minőségit veszek.
Nem egy hedsetet tettem már tönkre, valamiért mindig letörik vagy elgyengül a mikrofon része, és nem szeretem ha a vállamra lóg miközben beszélek. a füles részével mondjuk pl semmi gond nincsen ..

de ha elsőre senkinek nem ugrik be semmi,akkor inkább hagyjuk,azért köszönöm :*

(#7276) Infranyuszi válasza geprombolo (#7274) üzenetére


Infranyuszi
tag

doromboló: köszönöm szépen :c) megfontolom ezek is. Majd utánna járok a vevői tapasztalatoknak. Most próbálok 20-25 ezer ft értékben részvényeket eladni és akkor meglátom mire mennyi jut. :c)

(#7277) Badman 4ever válasza Infranyuszi (#7276) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Részvényekkel operálsz, az nem semmi, legalább jól megy a biznic? :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#7278) Infranyuszi válasza Badman 4ever (#7277) üzenetére


Infranyuszi
tag

nagyon sokat kerestem az elmúlt években vele ..jó, nem milliókat, de százezreket.. meg nagyon sokat el is költöttem belőle..szintemindent :S De értelmes dolgokra szerencsére.
Mostmeg ügye volt egy nagy esés a válság miatt, most 1 hónapja kezdett el regenerálódni a piac, de idén nem fogja elérni a tavaly év eleji állapotot sem.. szóval nem mondhatni,hogy jól megy.
[OFF]Másfelől meg nem én operálok vele. Én nem értek semmihez se az életben. Nekem van egy okos telefonom, tele a barátaim telefonszámával, akik mindig ráérnek mulatni egyet vagy vmi okos szakmai tanácsot adni a megfelelő területen. így meg mindenki jól jár :c) Persze kölcsönös az okos szakmai tanácsadás, nem vagyok kihasználós.[/OFF]

És én érzem, h nekem nagyon kell egy szuper gémer füles, hogyha végre megjavul a gépem, ami márcsak hetek kérdése :(( , akkor tudjak egy jót játszani. :c) :DD

(#7279) puttputt válasza Infranyuszi (#7275) üzenetére


puttputt
őstag

"Agresszív ember nincs, csak hülye. Elhiszed vagy beverjem a pofád :c) Ping Win!"
Ez igen szívhez szóló! :DDD :K :))

Tudom melyikről beszélsz ... még az egyetemi "rendszergazdiságom" idején vettem egy tucatot belőle, de eléggé "töredeztek meg tünedeztek"...
Aztán "megajándékoztam" a társaságot fülbe dugható (~500HUF) fülesekkel... látnotok kellett volna a fanyalgó arcokat... :DDD
Azok aztán a helyükön maradtak! :K

Amúgy: [link],
meg van a "fejhallgatóknak" is valamerre... :)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#7280) Infranyuszi válasza puttputt (#7279) üzenetére


Infranyuszi
tag

:R :*

(#7281) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

Na pingvinmanók .. megyek lassan haza. Holnap nemis vagyok, csakmajd holnapután :c)
Pihenek, meg megfalom a maradék krumplistésztát mega maradék tejfölt meg meg meg.. kb ennyi. Nagyon éhesvagyook. Wááháááááá ..
Ma nem voltatok valami aktívtak, bevallom cseppet sérelmezem is .. nadehát sebaj. Jók legyetek, mindenkinek békés estét! :c)
sokszor puszilom az egész Kyrabaybee Birodalmat ! :****

[ Szerkesztve ]

(#7282) geprombolo válasza Infranyuszi (#7281) üzenetére


geprombolo
senior tag

Puszikat kaptunk! Ez jó! :C :D

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7283) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

sziasztok! itt vagyok franciába lyon környékén, örzött parkolóba állunk. hála ég itt ingyen van a wifi, be tudok nézni egy kicsit. miujsag? amugy mi 13.000 liter bacardit viszunk jelenleg spanyolországból németországba. felunk mint az allat mert nagyon ertekes az aru. megjartam mar belgiumot, franciát, spanyolt, németet. elvilgeg hetfon erunk haza. 1600 kepet csinaltam mar.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7284) Psychonaut válasza gamerkiller (#7283) üzenetére


Psychonaut
addikt

Én nem félnék annyi Bacardival a seggem alatt, hanem innék. :P :D

(#7285) gamerkiller válasza Psychonaut (#7284) üzenetére


gamerkiller
senior tag

plomba, arunyilatkozat... még a pótkocsit sem tudom kinyitni...

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7286) Psychonaut válasza gamerkiller (#7285) üzenetére


Psychonaut
addikt

Vicc akart lenni... :U
Annyit még én is tudok, hogy kamionosnak nem szabad belepiszkálni az áruba, amit szállít. :K

(#7287) gamerkiller válasza Psychonaut (#7286) üzenetére


gamerkiller
senior tag

így van! ha akarnak, úgyis adnak ahol fel vagy le raksz!

Vakegérke: :L a kamion elején már másfél hete díszeleg, 6.000km-ert már ment! megcsináltam, fénykép is van!

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7288) geprombolo válasza gamerkiller (#7287) üzenetére


geprombolo
senior tag

Akkor még egy kicsi és jön haza a birodalmi kamion. Várjuk a képeket. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7289) gamerkiller válasza geprombolo (#7288) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Tárhely legyen a talpán amelyik azt a töménytelen képet el tudja rakni, 4 gb eddig. 3 memóriakártya van tele.De eddig most néztem meg 1600 kép van.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7290) gamerkiller válasza geprombolo (#7253) üzenetére


gamerkiller
senior tag

meg vagyok sértőőőőőőőőődve!!!!!!!!!!!!!...

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7291) geprombolo válasza gamerkiller (#7290) üzenetére


geprombolo
senior tag

méééé? Eddig nem kértél rangot.. vagy mégis? Szójjááá és megolggyuk

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7292) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Na mentem, kérik a laptopot! jók legyetek!

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7293) Psychonaut válasza geprombolo (#7291) üzenetére


Psychonaut
addikt

A Birodalom Logisztikai Minisztere. :U

(#7294) geprombolo válasza Psychonaut (#7293) üzenetére


geprombolo
senior tag

Tényleg? Elkerülte a figyelmemet. :B

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7295) Badman 4ever válasza geprombolo (#7294) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Birodalmi Kamionos... :C :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#7296) Psychonaut válasza geprombolo (#7294) üzenetére


Psychonaut
addikt

Csak mondtam egy lehetőséget. :D

(#7297) geprombolo válasza Psychonaut (#7296) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ha neki tetszik, akkor mehet a logisztikai miniszter. Majd tolok neki egy privit.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7298) Mr.Csizmás válasza Psychonaut (#7293) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+ italkoordinátor :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7299) Eastman válasza gamerkiller (#7287) üzenetére


Eastman
őstag

:C :C :C

...a'szem többeknek elkerülte a figyelmét a tény!

Nagy vagy! :D


All:
...pecsét készül, kézcsók a kis Hercegnőnek, szép álmot mindenkinek!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7300) picur220


picur220
veterán

Azt áruljátok el nekem, hogy EZ ITT MILYEN TOPIK? Ha nem haragszotok nem olvasok el 7000 hszt, de az utolsó 50-ben úgy kb minden volt.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.