Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7851) geprombolo válasza Infranyuszi (#7850) üzenetére


geprombolo
senior tag

Neked is jó reggelt, kicsim, meg mindenki másnak is! Akkor ma a jókedved az eget súrolja, nem? :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7852) Infranyuszi válasza geprombolo (#7851) üzenetére


Infranyuszi
tag

apuuuu :c))
nem,mert ma lesz egy 100fős beutazó csoport .. :S de majd ügyesenbecsekkolomőket :C

(#7853) puttputt válasza gamerkiller (#7847) üzenetére


puttputt
őstag

"Wie grossherzig sind die deutschen!" :D --- Kár, hogy nem engedték meg, hogy megdöngesd kicsit az autópályájukon.
Azért, így sem kell szégyenkezni! (Sechs tausend RPM rulz ;] )
Édesapám nemrég kapott (vett/összevásárolt részekből) Olaszországból egy vajszínű Mini 1-est... még én sem tudtam rávenni, hogy elvihessem én is egy hosszabb körútra, de az ötlet jó volt a kollégától, majd lefilmezem. :)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#7854) puttputt válasza puttputt (#7853) üzenetére


puttputt
őstag

Most látom..., nem olvastam a bejegyzésed.
Helyesbítek: Már értem, miért nem engedte az "olasz kamionos", hogy elvidd a szállítmány egy darabját...

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#7855) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

Képzeljétek el, a microsoft 80 emberének van itt nálunk rendezvény :c))))
de őkisemberek.. és elég proli a fele, de amúgy vicces :D

(#7856) geprombolo válasza Infranyuszi (#7852) üzenetére


geprombolo
senior tag

Fog az neked menni. Ha jól csinálod, lehet, hogy még borravalót is kapsz, meglátod! :K Emlegesd nekik, hogy milyen jó a Winfos, dícsérjed, hátha megdobnak egy új win7-el :C (ez esetben szegény apádról se feledkezz meg, aki sose látott pingvint és nem tudja, mi a Linux :DDD ;] )

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7857) Mr.Csizmás válasza geprombolo (#7856) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Liteonka (rossz választ nyomtam)

húúúú már úton a linux kommandó fekete furgonokkal, és raklapnyi ubuntu disztrókkal ;]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7858) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Jó reggelt mindenkinek!

Csizmás Úr: És ki áll majd a kommandó élén?

RamboTux!

(#7859) Mr.Csizmás válasza Psychonaut (#7858) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

(katt a képen)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7860) Psychonaut válasza Mr.Csizmás (#7859) üzenetére


Psychonaut
addikt

"A civilekre vigyázzanak"... :C

Na ja, az nem egy utolsó szempont. De miért Ubuntut és SUSE-t kapnak? Ilyen populáris disztrókkal még az MS emberei is elboldogulnak. Kapjanak inkább iMagicOS-t, Linux XP-t, Linspiret. ;]

(#7861) geprombolo válasza Mr.Csizmás (#7859) üzenetére


geprombolo
senior tag

A támadást engedélyezem. Rohammal bevenni az épületet! Foglyokat akarok, fogolypecsenyét még úgysem ettem. Kérem nem-halálos fegyverek használatát, az agymosoda az alagsorban van felállítva, izzítva a rendszer, beállítva 80 megrögzött Microf@s ügynökre.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7862) Infranyuszi válasza Mr.Csizmás (#7859) üzenetére


Infranyuszi
tag

úgy tetszik :c)) :C :C :C :C

mentseeteeek meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeg, ezek örültek :D
tiszta kocka az összes :D Az egyiket Koczka gábornak hívják :D Programozó :D Kaptak karszalagot :D Aszondja "Feltöltenéd a csuklómra?" :DDD mondom hagytaláljamki: programozóvagy?! :D -nyert,naná-

[ Szerkesztve ]

(#7863) Badman 4ever válasza Mr.Csizmás (#7859) üzenetére


Badman 4ever
őstag

"Mentsétek ki." - Ez úgy hangzik, mintha az M$ az valami bűnbanda lenne...végülis ha belegondolok, tényleg az... :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#7864) Psychonaut válasza Badman 4ever (#7863) üzenetére


Psychonaut
addikt

Már miért lenne az?
Értem én, hogy pingvinbirodalom, meg Linux, de szerintem az itteni totyiklakók többsége még mindig Windowst használ. :))

(#7865) geprombolo válasza Psychonaut (#7864) üzenetére


geprombolo
senior tag

Az lehet, de már fejlődnek. A jövő a Pingwineké! Fox tudni fizetni 100 rugót egy oprendszerért? Nem. A Linuxot ingyen osztogatja Tux barátom. Soroljam még? :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7866) Psychonaut válasza geprombolo (#7865) üzenetére


Psychonaut
addikt

A Windowst meg ingyen osztogatja a torrent barátom. ;] Csak vicc. :P

Egyébként igazad van, próbálkoztam már többször is Linuxszal, de egyszerűen vannak olyan programok, amiknek vagy nincs Linux alternatívája, vagy rosszul működik, vagy Wine-vel is bugos. Hogy a játékokról ne is beszéljek. Ha a Linux egy kicsit is képesebb lenne felnőtt oprendszerré válni, és a Win kompatibilitást jobban megoldani, akkor biztosan áttérnék rá. Így marad a Windows. :U

Ja, és a W7 marhára nem 100,000. Home Premium 200 dollár, mindenféle előrendelési akció nélkül, teljes áron. Előrendelési akcióban 50 fontba került (kb. 17,000 ft)

[ Szerkesztve ]

(#7867) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

a blogomat miért nem kommentálja senki? :(( :O

ennyire unalmasan azért nem írok :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7868) geprombolo válasza Mr.Csizmás (#7867) üzenetére


geprombolo
senior tag

Melyik cikkedet a sok közül? Nem is tudtam róla, bocsi!
Psychonaut: Hol osztják 50 fonté', mee nékemnek is kőne annyiétt... :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7869) Mr.Csizmás válasza geprombolo (#7868) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

áh mindegy, majd írok akkor valami másról.

összvisz van 5 cikkem, 4 személyes, 1 címlapos :DDD

személyesbe irkálok néha. :))

amazon.com lehet előrendelni asszem, win7 topicban Morden24-et kérdezd.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7870) geprombolo válasza Mr.Csizmás (#7869) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nemá'! Felcsigázod a kíváncsacsiságomat aztán nem elégíted ki? Ez nem fair! :O :O :O

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7871) Mr.Csizmás válasza geprombolo (#7870) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

wtf? :F :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7872) Psychonaut válasza geprombolo (#7868) üzenetére


Psychonaut
addikt

Tudatom szerint most már sehol. :(
De irány a W7 totyik, ott tudnak biztosat mondani a zokosok. :K

(#7873) geprombolo válasza Mr.Csizmás (#7871) üzenetére


geprombolo
senior tag

A blogodról beszélek. Még mindig.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7874) gamerkiller válasza geprombolo (#7849) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Jaja én voltam, de meg is kapom a magamét..:D Engem nem érdekel, én ezt is kipipáltam már, megvolt, és kész...:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7875) Infranyuszi válasza geprombolo (#7873) üzenetére


Infranyuszi
tag

apuuu :(( én olyan beteg vagyok :((( *bőg* :(

(#7876) gamerkiller válasza Infranyuszi (#7875) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Mi baj van?:) Bocsánat, de még nem beszéltünk. Milyen udvariatlan vagyok, be sem mutatkoztam! Gamerkiller, mint logisztikai miniszter szolgálatra jelentkezem hölgyem!

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7877) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Szervusztok!

Hogysmint?

Szeretnélek megkérni titeket, hogy véleményezzetek: [link]

Köszi! :R

Üdv. H

(#7878) Infranyuszi válasza gamerkiller (#7876) üzenetére


Infranyuszi
tag

betegvagyok :( 2 csomag 100as papírzsepit fújtam el az elmúlt 9 óra alatt és dolgozmmintegyló és elvan dugulva a nózim is és már piros is :(( meg a fejem is fááj :(((
Amúgy Üdvözöllek kedves Gamerkiller, logisztikai miniszter ! Én a Birosalom Hencegnője lettem nemisolyanrég mertmértne. És doromboló (gépromboló) az apám és nem gyógyítmeg :(((

(#7879) Psychonaut válasza Hasek (#7877) üzenetére


Psychonaut
addikt

Szia Hasek!

Véleményezve.

(#7880) Hasek válasza Infranyuszi (#7878) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Én most lábaltam ki pont egy betegségből. 38,4-es láz, torok fájós, fejét fájlalós. Az orrfolyás állandó az allergia miatt... :(

Üdv. H

(#7881) Infranyuszi válasza Hasek (#7880) üzenetére


Infranyuszi
tag

:(( remélem most épp nem ebbe a betegségbe zuhanok bele .. :S

(#7882) Hasek válasza Infranyuszi (#7881) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Nekem munka után, mire hazaértem, akkor jött ki a legjava. 2 nap alatt lement. Sok fekvés, pihenés, forró tea, meg algopyrin. 36 órával később még nem voltam a legjobb, de már jól voltam. ;)

Üdv. H

(#7883) Infranyuszi válasza Hasek (#7882) üzenetére


Infranyuszi
tag

nekem 1 napom sincs pihenni,nemhogykettő :( ma este hazautazom, kb 9fele érek haza aztán holnap iskolai ügyeket megyek intézni a suliba,aztán sütnömkell aztán másnap jövökvissza.... :S
ahh

(#7884) geprombolo válasza Infranyuszi (#7883) üzenetére


geprombolo
senior tag

Várlak idehaza jó forró kamillateával, addig is van egy jó gyakorlat, nekem bevált, neked nem tudom, hogy mi lesz, mert míg meg nem szokod a dolgot, ajánlatos koncentrálni egy kicsit. Szóval: veszel egy mély levegőt, olyan jólesőset, behunyod a szemed és elképzeled, hogy a fejed tetején nyílik egy tölcsérszerű nyílás (hozzáértőknek: csakra), azon pedig elkezd beáramolni a fény, vagy energia, kinek hogy tetszik. Elképzeled, hogy ez a cucc átmossa a testedet (ne lepődj meg, ha nem egy másodpercbe telik) és a tested fényleni kezd tőle. Közben el ne felejts mélyeket lélegezni, mert levegő nélkül az ember nem sokáig bírja :DDD . Másfél éve nem voltam megfázva-hűlve. :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7885) Infranyuszi válasza geprombolo (#7884) üzenetére


Infranyuszi
tag

köszi apuuu :****

(#7886) Badman 4ever válasza Infranyuszi (#7883) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Gyorsan javul a helyzet, ha valami forró teát iszol a betegség ellen, az segít. Jó kis gyümölcsöset és a kedved is jobb lesz tőle. :) Gyümitea és geprombolo módszer tuti segít... ;) Csak gyógyulj meg mihamarabb. :)

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#7887) geprombolo


geprombolo
senior tag

Jó éjt mindenkinek, Liteonkának meg gyógyulást, mert biztos valami ismeretlen vírust kapott el, pedig mondtam neki, hogy a Linux az biztonságosabb :K (megfertőzték a mikrof@sosak)

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7888) Psychonaut válasza geprombolo (#7887) üzenetére


Psychonaut
addikt

Jó éjt. Amúgy én is beteg vagyok. Orrdugulás, köhögés, láz, torokfájás.

[ Szerkesztve ]

(#7889) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

jóestét :DDD

napi munka megvolt (7-17 h), esti balhé a másik fórumon (:DDD), most jöhet az éjszakai műszak, Sony Vegas 9 rulez ^^ :DD :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7890) talmida válasza Mr.Csizmás (#7889) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Jóestét! :K

IN GOD WE TRUST!

(#7891) JZ661 válasza talmida (#7890) üzenetére


JZ661
csendes tag

nem enged be az eredetivel :O

viszont a régi nickem nem évült el, sikerült belépnem. :)

(#7892) Mr.Csizmás válasza JZ661 (#7891) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Siker, csak késett.... :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7893) geprombolo válasza Mr.Csizmás (#7892) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nemár, te vagy az a zöld macskakaja? :Y
és persze szia talmida, rég láttunk! Fexem le, jó8 neked is, meg mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7894) Mr.Csizmás válasza geprombolo (#7893) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

... Voltam :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7895) rarri


rarri
senior tag

Sziasztok ! Mindenkinek vidám, szép napot kívánok !

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#7896) geprombolo válasza rarri (#7895) üzenetére


geprombolo
senior tag

Köszi anyuci a fincsi teát, jól esett! Jó reggelt mindenkinek!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7897) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Szép reggelt mindenkinek!

(#7898) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

jóestét :DDD

kezdem feltölteni a múlt hétvégi videóimat...valakit érdekel? (kuncogás garantált :C)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7899) Psychonaut válasza Mr.Csizmás (#7898) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ha így van, akkor persze!:))

(#7900) Mr.Csizmás válasza Psychonaut (#7899) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link]
[link]

Haverral csináltuk közösen...nem a legjobbak, de látszik már hogy készek voltunk 3 nap nonstop vonatozástól :DDD

szerk:
má megint kerek

#7900 occsóért odaadó vagy egy írógépért :DD :C

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.