Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6851) Hasek válasza geprombolo (#6850) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

De. Jó hangzású? A világ ura? Ez hogy hangzik? :DDD

Na jó, nem. Beérem egy, a Birodalom Grafika, Reklám és PR felelőse. Vagy valami ilyesmi :D

Üdv. H

(#6852) Vakegérke válasza Hasek (#6849) üzenetére


Vakegérke
veterán

Üdv a fedélzeten!
Jó lett a folytatás. :K

Na, szerintem bőven kiérdemelsz egy titulust. Van rá valamilyen ötleted?

A topic jó ötlet, nekem tetszene. Az már más kérdés, hogy hányan tépnék a hajukat miatta.
Tény, hogy a Birodalom terjeszkedik. Ezzel persze nincs hátrányára a PH!-nak, sőt, jót tesz, megpezsdíti az életet, a tagok fantáziáját. :)

Szerk: Egy picit késtem.
Ehhez mit szólsz? Birodalomi Grafika, Reklám és PR felelős?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6853) Hasek válasza Vakegérke (#6852) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

A képregényes topic nem csak az :L-ről szólhatna, habár jelenleg az az egyetlen aktív projekt. Mellette még lehetne ötleteket adni, hátha kikerekedne egy újabb projekt, ami a logouttal kapcsolatos. :K

A titulus szerintem így már tökéletes. :B

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#6854) geprombolo válasza Vakegérke (#6852) üzenetére


geprombolo
senior tag

Esetleg az én topicomban kaphatna helyet és akkor senkinek nem lehetne kifogása. Nem eggyel több topic, hanem bővített verzió. Persze csak ha Hasek is úgy akarja.
A titulust meg döntse el, aztán beírom a :Listába :DD
Látom, eldőlt. Akkor írom is. Birodalmi Grafika, Reklám és PR felelős
megy a :Listába.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6855) Hasek válasza geprombolo (#6854) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Az a gond, hogy ezt a listát én folyamatosan bővítem, rendezgetem, csinosítgatom. Most volt egyedül olyan eset, hogy hónapokig nem nyúltam hozzá, de előtte, és remélhetőleg ezt követően, majdnem mindig ellenőriztem és írkáltam benne ezt-azt, amióta létezik. Ha átraknánk hozzád, akkor nem tudnék benne nyúlkálni, hanem folyton téged kéne nyagassalak, hogy mit és hogyan, és hova. Szerintem ez egyikünknek sem a legjobb megoldás. :(

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#6856) geprombolo válasza Hasek (#6855) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ööööö... igazad lehet. Én valahogy úgy gondoltam, hogy a lista marad a helyén, csak a hozzá tartozó topic lenne nálam. Amúgy nekem mindegy, csak a modik be ne sokalljanak és ne mondják, hogy elég kyrabaybeeből.
Legyen meg a te akaratod. :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6857) Badman 4ever válasza geprombolo (#6856) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ámen. :D
A Crysisnak két topicja is van, az egyik a simáé a másik a Warhead-é. :)
Hasek: Üdv újra itt, jó a képregényed továbbra is. Grafikusunk meg úgy se volt még a Birodalomban. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#6858) Hasek válasza Badman 4ever (#6857) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Üdv néked is!

Aztán majd engem szapul mindenki, mikor megjelennek az első grafitik a PH oldalain... ;]

Megszületett: [link]

Üdv. H

(#6859) geprombolo válasza Hasek (#6858) üzenetére


geprombolo
senior tag

Gratula, gyorsan be is böktem a 2-es hsz-be a linket a topicunkhoz, hogy idetaláljanak a nyájas érdeklődők. Segítség, bomaként fog robbanni a letöltések száma! Közeledik a 100000! :Y :Y :Y

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6860) Vakegérke válasza geprombolo (#6859) üzenetére


Vakegérke
veterán

A százas odébb van még. Tény, hogy ami késik, az nem jön hamar. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6861) geprombolo válasza Vakegérke (#6860) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nehogymán az a satnya 14665 ne jönne be! Pláne most, hogy a Birodalom hírneve szárnyakat kapott! Mindjárt itt lesz, meglásd. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6862) Mr.Csizmás válasza geprombolo (#6854) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kieg.: Birodalmi agit-prop osztályvezető? ;]

megjöttem (sörözőből), köszönöm a jókívánságokat :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6863) Hasek válasza Mr.Csizmás (#6862) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Boldog születésnapot! Egy sörre a vendégem vagy! :C

Tőlem még lemaradt. :B

Apropó! Mi ez a "cmd: ping win!" ? Gondolom a birodalommal kapcsolatos, de konkrétan mit takar?

Üdv. H

(#6864) Mr.Csizmás válasza Hasek (#6863) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

köszönöm

Ööö jó hol lehet átvenni?

kicsit koordinálatlanok a kattinátsaim...

de jó volt a sör. éhes vagyok :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6865) Badman 4ever válasza geprombolo (#6861) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Minden szem ránk szegeződik.... :) Najó nem mindegyik, de a legtöbb itt a PH!-n... :))

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#6866) Hasek válasza Badman 4ever (#6865) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Biztos csak a vandálkodás meg, mióta elmentem. :D

De mi akar lenni az a Ping Win az aláírásokban? :U

Üdv. H

(#6867) gabor85 válasza Mr.Csizmás (#6864) üzenetére


gabor85
őstag

Sziasztok!
Hasek úrnak ismét dánkesőn. Nagyon király a kéPHregény :)
MrCsizmás: nekem ma égett a pokol :)) Fura is volt rögtön kelés után betonozni :DD

[ Szerkesztve ]

(#6868) Hasek válasza gabor85 (#6867) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Ja igen, ide el is felejtettem beírni:

4. szám, 1. oldala megjelent

:L - a képregény

Legfrissebb

(2009.08.18)

1. old

Az illetékes bejegyzés: [link]

Üdv. H

(#6869) Thunderzolee válasza Hasek (#6868) üzenetére

LOL :C

A háttérből: "Vééééért!" :DD hihhihhh... cool! :C

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6870) Mr.Csizmás válasza Hasek (#6868) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

újabb comic

jee, respect Hasek :DD :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6871) Thunderzolee

Beraktam a mélyhűtőbe egy 2 literes gyömbért.
Most van egy 2 kilós nyalókám.. :U

mod:
Hasek, holnapra is csinálok egyet, kiviszem velem a strandra.. :Y
Mekkora show lesz. :C

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6872) Hasek válasza Thunderzolee (#6871) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Az a jó. :D

Köszönöm az elismeréseket! Mentem mára. Holnapután talán re, de lehet csak az után. Holnap 24... :B

Üdv. H

(#6873) rarri válasza Hasek (#6872) üzenetére


rarri
senior tag

Jó éjszakát !

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#6874) geprombolo


geprombolo
senior tag

Elmegyek egy pár percre itthonról és elszabadul a pokol! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁá :Y :Y :Y :Y :Y
Mr.Csizmás: Kinek legyen az a Birodalmi Agit-Prop?
Hasek: A Ping Win! az valami harcikiáltás, vagy ehhez hasonló. A lényeg, hogy már a Birodalom hivatalos jelszava, jelentése: Győzzenek a Pingvinek! Mikor kerül nyomdagép alá a KéPH!regény? Nagyon jó, mint minden része :C
Thunderzolee: akkor nyalogathatod joooo sokáig. Remélem gondoskodtál idejében az utánpótlásról? :DDD

Szia rarri! Hiányoztál. Mi van veled mostanság? :R Mi lett a régi aláírásoddal? Ez is tetszik.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6875) geprombolo válasza Hasek (#6863) üzenetére


geprombolo
senior tag

cizoe barátunk #6781, 6786, 6790 és 6792-es hsz-eiben a válasz. Meg ami köztük van, meg előttük egy párral.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6876) Mr.Csizmás válasza geprombolo (#6874) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Hasek, hisz' ő csinálja a propagandaanyagot :DDD (comicok)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6877) geprombolo válasza Mr.Csizmás (#6876) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ahá, azért prop-agit. Jó. Ha neki tetszik, nekem8. Amint rábólint, bekerül a kiegészítés a rangjába.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6878) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Már rég lesodródtam az általatok járt ösvényről... De gondoltam megemlítem, hogy

:DD Heló.
:DDD Lehet hogy szomszédban születtek macskák. Ha igen, akkor nem akarnak krokodilt látni.
:(( Mindjárt vége a nyárnak.
:O Őszintén sajnálom, mert nagyon húzós évnek nézünk elébe.
;) De volt a nyaramnak sok fantasztikus része is.
:C Nincs is macska 1,5 km-es körzetben.

Srácok, igazán mélyen meghajlok előttetek, hogy ezt ennyire jól tudjátok csinálni :D :R

Ja, és megvan a jogsi!

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#6879) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Örömmel olvasom, hogy Hasek mester visszatért. Régen is jó volt olvasni a képregényeit, most is nagyot alkotott:)) :R

(#6880) Eastman


Eastman
őstag

Hasek

(Birodalmi Grafika, Reklám és PR felelős)

(LOGOUT blog)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#6881) geprombolo válasza hoffman_ (#6878) üzenetére


geprombolo
senior tag

Gratulálok a jogsihoz! :C

#6880 Eastman: ne már, téged is látni errefelé? Remélem nem csak benéztél, hanem aktiválni is fogsz. Amint látod, van itt élet. Thunderzolee is előkerült, te is, Hasek is, mi kell még ennél több a boldogsághoz? E ööm, e bódottá :DDD

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6882) Eastman válasza geprombolo (#6881) üzenetére


Eastman
őstag

Köszi! Jól esik, hogy nem felejtettetek el.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#6883) Kasza08


Kasza08
őstag

ma délben publikálódik a Szigetes írásom, majd írjatok róla véleményt:))

[ Szerkesztve ]

(#6884) mexicanraven válasza Kasza08 (#6883) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Rendben :)

when the sun shines, we'll shine together

(#6885) Badman 4ever válasza Eastman (#6882) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Nem felejtünk, Hasekot se felejtettük el, mert aki egyszer ide beteszi a lábát azt visszaráncigáljuk, ha nem is akarja. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#6886) geprombolo válasza Badman 4ever (#6885) üzenetére


geprombolo
senior tag

Akarata ellenére senkit. Ha nem akar vidám, jókedvű, laza lenni, az ő baja. Itt demokrácia van, mindenki azt csinál, amit akar, amíg másokat nem gátol eme jogának teljesítésében. És ezzel megalkottam a Galaktikus Pingvinbirodalom Alkotmányát. :C :C :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6887) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Drága kyrabaybee, topicteremtő anyánk!
Nézz le ránk, és leld örömöd a látványban. Visszatérnek mindazok, akik ezért-azért hiányoztak.

Részemről nagyon örülök. Itt van például hoffman_, aki immáron engedéllyel riogathatja a gyalogosokat. Folytatódik a kéPH!regény, öröm é bódottá.
Újra dübörög a banda, méghozzá együtt a régiekkel!

Jönni fognak újak is, és még újabbak, mert csak. Elférünk, nagy a Birodalom, és van már két tartománya is. Minden betérőt, érdeklődőt szeretettel vágunk hátba, és ők csak remélhetik, hogy van a KBK tagságában szanitéc is.

Bebizonyosodott, hogy geprombolo ötlete nagy húzás volt. Jó az a blogbejegyzés, olyan, mint a légypapír. Na nem büdös, meg dögökkel tele, hanem vonzó.

Ha nem derült volna ki, nem találok szavakat, hogy ki tudjam fejezni az örömöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6888) rarri válasza geprombolo (#6874) üzenetére


rarri
senior tag

A régi aláírásom alakot váltott... :D Tulajdonképp mind ugyanarról szól, csak a színárnyalat változik. :)
Most épp éjszakás vagyok, és megyek aludni.Igérem, hogy igyekszem többet köztetek lenni. :K

Mindenkinek szép napot, és szép álmokat kívánok!

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#6889) geprombolo válasza rarri (#6888) üzenetére


geprombolo
senior tag

Aludj jól!
Mindenki másnak meg ébresztő! Jó reggelit! Hasunkra süt a Nap. :C

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6890) puttputt


puttputt
őstag

Ping Win!

A jelszóról, Ping Win! csatakiáltásunkról bővebben:
[link]

Mr. Csizmás
: Valld csak be! Ugye Vele ünnepelted a szülinapodat? :DDD :K

Vakegérke: Mindjárt megy egy privi!

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6891) geprombolo válasza puttputt (#6890) üzenetére


geprombolo
senior tag

passőr, ez jó. na, aki nem tudja, itt mi megy, az gondolkozhat, hogy mit is akarsz ott mondani ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6892) puttputt válasza geprombolo (#6891) üzenetére


puttputt
őstag

Milyen igazad van!
Javítottam is, kicsit "stílusosabb" lett (mostanság úgyis, webszerkesztésben is "utazom")..., meg talán kevésbé félreérthető, pláne, hogy ott volt az a " * ". ;] :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6893) geprombolo


geprombolo
senior tag

Haaahóóóó...hóhóhóhóhóhóhó.....
Ez rosszabb, mint Tihany! Kihalt a topik. Kin fogok így uralkodni? Jöjjön vissza mindenki! Kérleeeeeeek!!!!!! :W :W :W

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6894) rarri válasza geprombolo (#6893) üzenetére


rarri
senior tag

Én itt vagyok. :K De nem uralkodhatsz rajtam. :N :D :)) :DD

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#6895) Badman 4ever válasza geprombolo (#6893) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Demokratikusan kell uralkodni, hogy mást ne kényszerítsünk... :DDD Ilyen se volt még a világtörténelemben. :DD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#6896) rarri válasza Badman 4ever (#6895) üzenetére


rarri
senior tag

Oké, akkor énleszek a !!

/ vicceltem ! /

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#6897) Badman 4ever válasza rarri (#6896) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Sasoké még lehetsz. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#6898) rarri válasza Badman 4ever (#6897) üzenetére


rarri
senior tag

Nem szeretnék király lenni. Annak nagy a felelőssége. :D Ha már lehetne választani, akkor mindenki anyukája lennék. :))

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#6899) geprombolo válasza rarri (#6898) üzenetére


geprombolo
senior tag

Akkor kéred a Birodalmi Anyuka, vagy a Birodalom Anyukája címet? Amúgy már kineveztelek a Birodalmi Légi Felderítés Parancsnokává teljesen önkényesen, de természetesen a döntés a tiéd. És természetesen abszolút demokratikusan uralkodunk Badman 4Ever barátommal. nem zsarnokok vagyunk, hanem bölcs vezetők, akik szeretik és tisztelik a népüket.
Ha te leszel a Birodalom Anyukája, akkor az én anyukám is leszel, de jó! :C :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6900) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Senki nincs már itt? BUÉK mindenkinek! :DDD

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.