Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7801) Mr.Csizmás válasza Infranyuszi (#7800) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

fiatalabb nem is jó? :O ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7802) Hasek válasza Infranyuszi (#7798) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Egyáltalán nincs okod elkeseredni. Sőt! 3-4 év? Ma már ez dicséretes! Nem... Nem megszokott! Dicséretes! Mindig elképedek, amikor a mai fiatal "lány"okat nézem, és azt látom, hogy egyik sem képes normális kapcsolatban élni. Nem azt mondom, hogy vonuljanak kolostorba, mert az a menő, de azért amit sokuk(és sajnos már a többségük követi a "normát") művel, az valami katasztrófa... :(

Bár lehet hogy én látom ezt hülyén, bár romantikus alkatnak tartom magam. Nekem egy kapcsolat az úgymond szent. Ha nem működik, akkor azt meg kell beszélni, és maximum "lő pá". Lehet ezért nincs már vagy 3 éve kapcsolatnak nevezhető tényező, az életemben? Hmm... :D

És ne mondja nekem senki, hogy nem. Legutóbb is. Egy teljesen rendesnek tűnő lánynál próbálkoztam. Minden szép volt, jó volt, de ő azt mondta, hogy nem, még nem biztos benne, hogy belemenne egy kapcsolatba. Mondom rendben van. Na de ez után? A "nem"-et követően egy órával rá, megkérdezte, hogy szerintem érdemes-e összejönnie ezzel és azzal a pasival? MIVAN? NOOORMÁLIS? És mondom... Tökre rendesnek, aranyosnak tűnt. Akik ismerik, és meghallották, hogy mivan, leesett az arcuk, mert ők sem hitték volna... :(

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#7803) Atis707 válasza ,,no name" (#7730) üzenetére


Atis707
tag

Wooow...hova jársz? :D

(#7804) Psychonaut válasza Atis707 (#7803) üzenetére


Psychonaut
addikt

Úgysem fogja elárulni, mert azzal felfedné az inkognitóját, és másnapra a fél Logout kimenne megnézni. :P

(#7805) Mr.Csizmás válasza Hasek (#7802) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hú a ribnc mindenségit :((

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7806) Hasek válasza Mr.Csizmás (#7805) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Igen, valami hasonló gondolat fogant meg az én fejemben is akkor. :U

Üdv. H

(#7807) Infranyuszi válasza Hasek (#7802) üzenetére


Infranyuszi
tag

Háát .. nekem meg mindig a 3. évfordulónál (+- pár hónap) derül ki,hogy mégsem olyan jó .. és ezért gondoltam,hogy lehet kapcsolatképtelen vagyok. :((
Bár amíg fősulizom még otthon tervezek élni :F ..aztán elmegyek egy kis albérletbe és sütök sütit és nyitok egy kávézót :c) wee :C
sőt
pingWWEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEn :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#7808) Hasek válasza Infranyuszi (#7807) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Jó is az, ha van rá cash. ;)

Csak valami jó helyet kell találnod, ahol vevők is az emberek erre. Szóval nem az ilyen 8. ker-re gondolok, meg ilyenek. :D

Üdv. H

(#7809) Infranyuszi válasza Hasek (#7808) üzenetére


Infranyuszi
tag

áá.. valami nagyon aranyos kishelylesz vmi nagyonaranyos kishelyen.tehát nem a nyócker...és lesz süti is a kávéhoz. Én oda fogok járni. dolgozni meg kávézni is :D

(#7810) Hasek válasza Infranyuszi (#7809) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Na. Ha megnyitod, és csinálsz majd teát is, akkor már elő is jegyezhetsz egy törzsvendéget. :D

Üdv. H

(#7811) Infranyuszi válasza Hasek (#7810) üzenetére


Infranyuszi
tag

isteni teát fogok csinálni,és ha tényleg rendszeresen jársz majd,akkor kapsz saját bögrét a beceneveddel vagy a keresztneveddel :c) és kérhetszrá pingvint is ;)

(#7812) Psychonaut válasza Infranyuszi (#7811) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ilyet szeretnék én is! :))

(#7813) Atis707


Atis707
tag

Északi Sarkon a pingvinek egy Ping Win! cafe-nak örülnének :DDD

Hasek amúgy az előbbi hosszabb írásodra: így van! :W :(

[ Szerkesztve ]

(#7814) Hasek válasza Infranyuszi (#7811) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Az remek lenne. :B

Talán még a Pingvinbirodalom törzshelye is lehetne majd. :D

Üdv. H

(#7815) Infranyuszi válasza Hasek (#7814) üzenetére


Infranyuszi
tag

Lesz minden Birodalmi tagnak !:c)
Amúgy a csajokról meg csak annyit,hogy én teli vagyok saját korosztályom belivel és 3 féle csajt ismerek: A:2 hónaposnál hosszabb kapcsolata sosincs,viszont a 2 hónaposakból sok van. B: hosszú évek óta párkapcsolatban él,boldogan C: 3évet kapcsolatban van aztán 2 hetet nem,aztán megint 3 évet igen, aztán megint 2 hetet nem, etc,etc.. ezvagyokén.De most másképp lesz. Mostmár csak az igazit keresem :D

(#7816) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

[link]

[link]

[link]

[link]

Pár kép. Hogy lássátok gondoltam rátok. Tönkrement a videó kártyám.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7817) Infranyuszi válasza gamerkiller (#7816) üzenetére


Infranyuszi
tag

te annyira nagyon őröltbolonddilimanópingwinvagy :DDD :DD :D :)) *vinnyog* :C

[ Szerkesztve ]

(#7818) geprombolo válasza Infranyuszi (#7815) üzenetére


geprombolo
senior tag

öööö... igényed a romantikára jogos, bár az a valóság, hogy nehezen tartható az első három év heti egy csokra, meg kétnapi egy cukrászdája, stb. . Egy hosszútávú kapcsolatban a heves testi vonzalom az idő múlásával kicsit átalakul, ha sikerül magad köré a romantikus rózsaszín felhő helyett egy meleg fészket teremtened, akkor mindkettőtöknek jó lesz. Ne feledd, hogy dolgozni fogtok, fáradtak lesztek, egyikőtöknek lesz kedve a szexhez, a másiknak csak aludni lesz minden vágya. Ezeken túl kell magatokat tegyétek. Nem vagy képtelen a kapcsolatra, csak a szerelem nagy, perzselő lángjának elmúlásával nem tudsz mit kezdeni a helyzettel. Ez normális, csak egyesek még ennek a helyzetnek a beállta előtt férjhezmennek, aztán vagy elválnak, vagy megoldják a problémát közösen, vagy mennek ki-ki a maga feje után. Ez az az eset, amikor az asszony csalja az urát, az szintén csalja őt, vagy iszik. Na jó, témát lezárom, ha ezzel kapcsolatban még van kérdésed, ott a privát vonal, azon hívhatsz bármikor. :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7819) geprombolo válasza gamerkiller (#7816) üzenetére


geprombolo
senior tag

Csodás a matrica! meg a kecsap is. :C :C :C
(bocsi, hogy ezt másik hsz-be írtam, nem pászolt az előző témájával)

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7820) Infranyuszi válasza geprombolo (#7818) üzenetére


Infranyuszi
tag

De én tudom,hogy múlik meg átalakul.. de nekem 3 év után is szükségem van törődésre és figyelmességre .. ha én megadom szeretetből, akkor el is várom.. ilyen egyszerű .. de ne ragozzuk túl. Az élet szép és majd megtalál engemis a pingWin szerelem :D

(#7821) geprombolo válasza Infranyuszi (#7820) üzenetére


geprombolo
senior tag

meg, ne izgulj. Biztos vagyok benne. Van egy jó könyv, sajnos most a címe nem ugrik be, de utánanézek. A szeretetről szól, nagyon spéci, egyáltalán nem egy átlagos semmitmondó sóder, amit az emberre rásóznak.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7822) Infranyuszi válasza geprombolo (#7821) üzenetére


Infranyuszi
tag

köszi apu :* *szivecske*

(#7823) Bubu79 válasza geprombolo (#7821) üzenetére


Bubu79
addikt

[link]?

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#7824) geprombolo válasza Bubu79 (#7823) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ezt is érdemes elolvasni, de nagyon magas. Nekem legalábbis. Amit én mondok, az az Édesvíz kiadványa.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7825) Bubu79 válasza geprombolo (#7824) üzenetére


Bubu79
addikt

Én csak belepillantottam - ajándékba adtam Valakinek :B

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#7826) geprombolo válasza Bubu79 (#7825) üzenetére


geprombolo
senior tag

A feleségem megvette, olvastam az első 50 oldalt, aztán letettem, azóta nem nyúltam hozzá. Az én hibám, nem a könyv rossz.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7827) Gergő_ válasza Infranyuszi (#7807) üzenetére


Gergő_
őstag

nekem is az az álmom hogy nyitok egy fogadót Izlandon, az lenne a neve, hogy: " Fogadó a két baráthoz" ;] :)
na remélem, azért valakinek leesett.

(#7828) puttputt válasza Gergő_ (#7827) üzenetére


puttputt
őstag

Izland jó hely. Nyissunk együtt! :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#7829) Gergő_ válasza puttputt (#7828) üzenetére


Gergő_
őstag

rendben :K , akkor megvan a második barát

(#7830) Infranyuszi válasza Gergő_ (#7829) üzenetére


Infranyuszi
tag

lehetek mosolygós felszolgáló ?

(#7831) Gergő_ válasza Infranyuszi (#7830) üzenetére


Gergő_
őstag

felszolgáló?Hát hogyne! De tényleg csak mosolygós lányra van szükségünk!Tehát
"Fogadó a 3 baráthoz"
a hely már megvan :D vagy valami ilyesmi :D

[ Szerkesztve ]

(#7832) Infranyuszi válasza Gergő_ (#7831) üzenetére


Infranyuszi
tag

Kedvemre van :c))))))
megyek vége a munkának.csók nektek
holnap megyek haza munka után, úgyvárom már *toporzékol*
szeretlek titeket pingwinbabák :*
cupp ide a birodalom közepébe :))

(#7833) Gergő_ válasza Infranyuszi (#7832) üzenetére


Gergő_
őstag

jó hazamenetelt, de ne feledkezz meg rólunk!

(#7834) geprombolo válasza Infranyuszi (#7832) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szia kicsim, aztán vigyázz a hazafelé úton! Majd főzzél valami finomat!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7835) geprombolo válasza Gergő_ (#7831) üzenetére


geprombolo
senior tag

Beszállhatok negyedik barátnak? Csak hogy a kislányomat ne bántsa semmiféle rossz kliens...
Tudjátok mi okozza a feszültségingadozást?
EZ!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7836) Gergő_ válasza geprombolo (#7835) üzenetére


Gergő_
őstag

Be-be :K

(#7837) Vakegérke válasza Gergő_ (#7831) üzenetére


Vakegérke
veterán

A kép olyan nyugalmat áraszt, amelyre vágyom. Viszont a szívem piros-fehér-zöld, így megmaradok a drukkolás szintjén.
Az viszont nem kizárt, hogy egyszer betoppanok, és az akárhány barátos fogadóban eltöltök egy hétvégét.

Apropó, miért ne lehetne a fogadó neve "Ping Win!"? Netán "kyrabaybee"?

gamerkiller: Tartozom egy elismeréssel, hiszen sokezer kilométeren hurcoltátok emblémánkat, az ":L"-t. :C
Legközelebb azonban a kettőspont egyezzen meg az "L" betű színével, és ne legyen olyan magasan. :)
Kötözködésemet ne vedd komolyan, így is huszáros volt az akciód. Elvitted a világba a hírünket, és én, mint Birodalmi Szóvivó és Békenagykövet, illő tisztelettel megköszönöm Neked. :R

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7838) Gergő_ válasza Vakegérke (#7837) üzenetére


Gergő_
őstag

Szívesen látnánk mindenkit a fórumról
ping win nem jó név, de a címer kint lehet, mint cégér

(#7839) gamerkiller válasza Vakegérke (#7837) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Szia! Köszönöm szépen, és a kérdésedre válaszolván nem volt nehéz rávenni apámat, mert nem kérdeztem meg tőle. Fogtam magam, eltörtem egy tollat hogy jöjjön a tinta, és felrajzoltam. Az emblémát nem mostam le, a kamion gazdája most is megy spanyolországba, és hordozza az emblémánkat.

Ahogy nézem: Nem fogok tudni visszailleszkedni?

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7840) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Megyek mára pingwinek. Ma ilyen korán. Jó éjt mindenkinek!

(#7841) geprombolo válasza gamerkiller (#7839) üzenetére


geprombolo
senior tag

Miért nem tudsz visszailleszkedni? Olyan nincs! Ha lemaradtál, sebaj, semmi gond. Más is lemarad néha. Jó olvasást! ;]
Ja, és a korán fekvőknek jó éjt!

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7842) Mr.Csizmás válasza geprombolo (#7841) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

és a későn fekvőknek? :DDD

holnap és holnapután Sony Vegas 9 maraton lesz... vááá ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7843) gamerkiller válasza geprombolo (#7841) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem tudom, valahogy nem.. nem érzem magam túl jól lelkileg...

Holnap már meló van.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7844) geprombolo válasza gamerkiller (#7843) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jelents beteget
A későn fekvőknek majd későn kívánok jó8, mert én is későn fexem. :P
Tolok egy kis játékot, aztán szundi.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7845) gamerkiller válasza geprombolo (#7844) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Jó éjszakát!

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7846) geprombolo válasza gamerkiller (#7845) üzenetére


geprombolo
senior tag

Neked is! :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7847) gamerkiller válasza geprombolo (#7846) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Én itt vagyok, tőled köszöntem el...:) Nézzétek mit próbáltam ki :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7848) Badman 4ever válasza geprombolo (#7844) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Nekem is korán kell feküdnöm, ma hosszú napom volt, 7-8 óráig bevásárláshoz mentem segítségnek (mert az anyukáknak mindíg segítünk, hallod rarri, ha kell megyünk) és holnap meg sulihoz riadó 6kor, aztán suli és tanulás délután, mert ilyen a végzős gimisek élete, nyomjuk már a második héttől a tételeket az érettségihez. :)
(#7746) geprombolo: Igen töltöm a 18-at most tizedikén. :))
(#7816) gamerkiller: Nagyon faja, a többi kamionos gondolom nem értette mi a franc az a két pont... :C
Én már megyek is, csak benéztem, mert nem hagyom cserbe a többi Ping Win!-t... :)
Jó Éjszakát Nektek!
Anyuu, rarri anyu mesélsz esti mesét? :DDD

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#7849) geprombolo válasza gamerkiller (#7847) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ne már, ez te voltál? Gondolom élmény volt már beleülni is. :C
Jó8 Badman!

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7850) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

Jóreggelt Birodalmi lakók!
Júúj, énmár 3:40kor felkeltem :c))) alig várom ennek a napnak a végét mert végre mehetek haaaaaaazaaaaaaaaaaaaaa
weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
:c)))))))))))))))))))))))))))))))))
márcsak 12 óra munka és utánna
weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
:c)))))

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.