Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21951) Vakegérke válasza wii90 (#21950) üzenetére


Vakegérke
veterán

Itt láthatod, hogy miket játszottunk, és mit játszunk most, eredményekkel együtt.
Ez pedig a krónikánk.

Kicsit habókosak vagyunk, de jóindulatúak.
Nos, akarsz velünk játszani?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21952) BMWFan


BMWFan
aktív tag

(#21953) geprombolo


geprombolo
senior tag

Gyerekek, ezt kapjátok ki!

Magányos farkasok, lehet szerkeszteni a hirdetést! :DD :C
Ja, katt a képre a nagyobb méretért

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21954) 7 válasza geprombolo (#21953) üzenetére


7
addikt

Nyöhö :P

(#21955) netpeti98


netpeti98
addikt

Találmány a webkamera letakaró:
Legyező papírdarab+ motor

Sokan vannak akiknek melege van nyáron vagy nem szeretnék hogy a webkamera nézze őket a megoldás a webkamera letakaró nyáron legyez és el is takarja a webcamot.
Hátránya: alig va légszállítás szóval nem hat igazán a webkamerát meg egy gombnyomásba kerül letakarni (de minek :U )

Üdv netpeti98

(#21956) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na jó, bemutatom a szögeskalapácsot.

Senki sem szereti, ha jó nagyot csap kalapáccsal a szöget tartó ujjára. Mivel kreatív gondolkodású vagyok, kitaláltam a megoldást.
Adott egy kalapács, amelynek az ütő felületére hegesztették a szöget. Probléma megoldva, csak nem árt az ütésnél pontosan célozni, különben új ütés, új luk, nem sajtot csinálunk.
Előnye, hogy bármikor újra felhasználható, hiszen a kalapács nyeléből adódóan nagy az erőkar, viszonylag könnyen kicibálhatjuk a szöget a fából, falból.
Hátránya, hogy ahány szögre van szükségünk, annyi kalapácsot is meg kell vennünk.
Megjegyzendő a bevert szögre nem egyszerű felakasztani képet, vagy bármit, aminek kicsi az akasztója.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21957) netpeti98 válasza Vakegérke (#21956) üzenetére


netpeti98
addikt

:C
Ha lecsatolható lenne a szög használhatóbb lenne. :D
Bár akkor nem biztos hogy járna érte a pont. ;)

Üdv netpeti98

(#21958) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Telítettség ellenőrző-figyelmeztető-kijelző.

Sok nő nem tudja, hogy mikor kell tampont cserélni. Vagy túl korán teszi, és pénzt veszít, vagy túl későn, és akkor azért veszít pénzt, mert a bugyijára pazarolt mosószer fölösleges kiadás.
A megoldás egyszerű.
A tampon belsejében van egy beépített érzékelő, amely frekvenciás riasztást ad, ha a tampon elérte a telítettség határát.
Az érzékelő a hölgy zsebében, táskájában van. A feledékenyek bevarrhatják a ruhájukba is.
Ez így még nem elég, a hölgy kitűzőt, hátán pedig diszkrét táblácskát hord, amely kijelzőként szolgál.
Nos, a tamponban lévő érzékelő riaszt, az érzékelő észleli, és továbbítja a riasztást a kijelzőhöz, amelyen megjelenik a felirat:
Kérem, szóljon, hogy cseréljek betétet! Köszönöm.

Előnye, hogy sok embernek szerez vidám pillanatokat.
Hátránya, hogy a betétbe épített adó azonos frekvencián sugároz, tehát az összes közelben lévő hölgynek jelez, így ha nem is kéne, betétet cserélnek, így pazarolva a pénzt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21959) geprombolo válasza netpeti98 (#21957) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hát akkor biztosan nem, mert öntöltős kalapács már létezik. Viszont a Vasegér megoldása egyedi. Azért megnézném, hogy egy kétszázas szeget hogy ver be valaki egy csapással! :DDD
Én meg feltaláltam az eserrnyős autót azoknak a csóró gépjárműtulajoknak, aki, mint én, a szabad ég alatt tartják a kocsijukat garázs híján. Természetesen az esernyő megfelelő elektronikával is fel van szerelve, így nem kell éjjel lesétálni az autóhoz és a viharban kínlódni az ernyő nyitogatásával, hanem az automatikusan kinyílik, amikor csak szükség van rá. Továbbá szélirány-és sebességérzékelővel is rendelkezik, így menet közben is használhatja féltő gazdája. Az ernyő dőlésszögével igazodik a szélhez és a sebességhez, hogy lehetőleg egy csepp víz se érje féltett kincsünket. Sőt, egy ereszcsatornaszerű visszahajtás is van rajta, ami elvezeti a vizet az ernyő hátulja felé, mert az nagyon gáz, ha pont az ernyőről lecsorgó víz csepeg a szélvédőre. Végül még egy jó hír: nyári hőségben napernyőként használható, így nincs többé szükség a kényelmetlen napellenzőre.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21960) Vakegérke válasza geprombolo (#21959) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha ezt 15 évvel ezelőtt mondod, mindenki megcsodálta volna a Trabimat. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21961) geprombolo válasza Vakegérke (#21960) üzenetére


geprombolo
senior tag

Pláne, amikor 120-al tepersz az M1-en ernyővel! :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21962) Vakegérke válasza geprombolo (#21961) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha nem is erről van szó, megcsodáltak már.
A lányomnak friss jogsija volt, mentünk, hogy gyakoroljon. Egy idő után elfáradt, átvettem a vezetést, irány haza. Rátértem az M1-esre, és előzgettem bőszen. Az eső zuhogott, de mivel Michelin papucsok voltak a Trabin, nyomtam neki, bírta a 120-at.
Otthon jött a meglepi. Elfelejtettük leszedni a T betűt.
Elképzelem, hogy mit gondoltak az autósok. "Nézd, az őrült tyúk, meg akar dögleni." Hosszú haj, és nem szemből láttak. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21963) geprombolo válasza Vakegérke (#21962) üzenetére


geprombolo
senior tag

:)) :D :DD :DDD Nagy szám lehettél!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21964) netpeti98 válasza Vakegérke (#21962) üzenetére


netpeti98
addikt

A T a tanuló vezetőt jelenti?
Nem vok otthon az ilyen dolgokban. :DDD

Üdv netpeti98

(#21965) Vakegérke válasza netpeti98 (#21964) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen. Ha jól tudom, egy évig használhatják friss jogsival. Akkor még lehetett, és inkább előny volt, mint hátrány. Elképzelhetsz egy 160 centis, 42 kilós csajt egy Trabiban, aki ráadásul kinéz vagy 13-14 évesnek. A többi autós jó nagy távolságokat tartott, és bizony nagyon sokszor előnyt nyújtottak neki. :K

Kapaszkodj, ezen a képen már 33 éves volt. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21966) netpeti98 válasza Vakegérke (#21965) üzenetére


netpeti98
addikt

Ja így már értem elég érdekes látvány lehetett tanuló vezető esőben trabival 120-al.
:D :D :D
Képhez: fiatalabbnak néz ki.

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#21967) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Sajnos megint nincs sok időm, de gondoltam, ezt megosztom veletek. Most indul egy közös ismerősünk blogja és szerintem jó lesz!

Lady Lorien Blog

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21968) geprombolo válasza Vakegérke (#21965) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nemsemmi! Kinéz vagy húsznak! :C Na jó, huszonkettőnek.... :D

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21969) Vakegérke válasza geprombolo (#21968) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tiszta apja, csak nem annyira szép. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21970) geprombolo válasza Vakegérke (#21969) üzenetére


geprombolo
senior tag

Csakis! :D

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21971) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Na, ezt kapjátok reggelire a főszakácstól! :D

:L

Egy nagy játéktér, mit Kyra anyánk ránk hagyott,
Jónéhány vidám embert erősen felizgatott.
Senki sem értette, hogy mi is ez az egész,
De a hat szmájlitól megállt a józan ész!
Megállt bizony, de a bolondos én megmaradt
És elkezdték értelmezni a fura kis szmájlikat.

Így indult, de fejlődött és sokat változott,
A jó kedv pedig idevonzott jó néhány állatot.
Van itt sok pingvin, sárkány és egy Vakegér.
Ez a fura társaság minden pénzt megér.
Apránként kialakult a Pingvinbirodalom,
Ami egy igazi, demokratikus társadalom.

Jöhet ide bárki, ha úgy hozza a kedve,
Szomorúan, vidáman, de nem kötekedve.
Ha valaki bánatos, itt meghallgatjuk a baját,
De a játékoktól elfelejtesz minden nyavalyát.
Bolondozunk mindig, mert bolondnak lenni jó
És mondjanak ránk bármit, ez nyilvánvaló!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21972) netpeti98 válasza Geri Bátyó (#21971) üzenetére


netpeti98
addikt

Jó lett. :C

Üdv netpeti98

(#21973) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#21971) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ennek a krónikánkban a helye, már előre látom. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21974) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#21973) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ó, köszönöm! :R Örülök, hogy tetszik! Mondtam én, hogy vannak már ötleteim és a reggeli kávé mellett gyorsan össze is raktam. (Mindig reggel vagyok a leginkább kreatív.)

...és ha már így belelendültem, szösszentem még egyet:

Játékok

Van itt mindig játék, de csak azt említem,
Amiben mostanság aktívan részt vettem.
Jött először is, egy kis eszperente.
Nevettünk sokat, brekegve, mekegve!
Azután voltak a fura, hibrid állatok.
Volt egyszerre szarvatok és szárnyatok!
Később abból főztünk, amit épp találtunk,
Az elkészült kajából meg jól bezabáltunk!
Ez most, a fura találmányok négy hete.
Egy kicsit sem hasznos? Épp ez a lényege!

Ez csak olyan kis ökörködés. :)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21975) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#21974) üzenetére


Vakegérke
veterán

És még mondja valaki, hogy értelmetlen ez a topic. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21976) netpeti98


netpeti98
addikt

Magát töltő laptop usb hubbal
Sokunknak van olyan problémája hogy hamar lemerül a laptop, itt a megoldás a laptop a legtöbb csatlakozóján áramot ad ha ezt bekötjük a töltőnyílásba áramot fog adni, ráadásul még a vezetéknél elérhető egy usb hub amin keresztül még az a hordozható merevlemezt is böngészhetjük közben. :D

Üdv netpeti98

(#21977) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#21975) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ki mondta, hogy értelmetlen? :N

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21978) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#21977) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mondták már páran, sőt, olyan is akadt, aki be akarta záratni. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21979) geprombolo válasza Geri Bátyó (#21971) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ez valóban Krónika-érett, úgyhogy hamarosan bele is kerül. A másik szösszenet is jó! :C
netpeti: nem rossz, de ez nagyon nem 2az1ben találmány. Szerintem dugjál rá egy invertert, hogy az 5 voltból legyen 18 (vagy amennyivel töltődik a laposod) és máris jó lesz, pontos-an.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21980) föccer válasza geprombolo (#21979) üzenetére


föccer
nagyúr

Az már más tészta, hogy irdatlan gyorsa leszívja a noti aksiját, nemhogy folyamatosan töltené, de hát nem véletlen tök értelmetlen a találmány :C

Geri: jó lett mind a kettő, grat érte.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#21981) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Ha már sörrajongó vagyok, feltaláltam a sörnyitóval kombinált üvegvágót. A dolog lényege az, hogyha valami oknál fogva a söröskupak makacskodik a hagyományos eljárás esetén, az eszközt csak körbe kell forgatni az üveg körül és ezzel gyakorlatilag levágjuk a kupakot, az üveg szájával együtt.
Hátránya, hogy hagyományos használat esetén is hajlamos egy darabot eltávolítani az üvegből, ami gyakran az üvegben köt ki, így kizárólag szűrőn keresztül kitöltve lehet elfogyasztani a sört.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21982) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#21981) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lehet hagyományos módon is, üvegből, csak nem éri meg. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21983) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#21982) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Valamilyen szintű ép elmét feltételeztem az esetleges felhasználónál, de jobban belegondolva, aki ilyet venne, az biztos, hogy egyáltalán nem épeszű! :D

Van még egy okos találmány. Sörrajongó kockáknak. A sördrive.

(Bevallom, hogy vettem egyet!) :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21984) netpeti98


netpeti98
addikt

Strapa bíró zacskó/hát hűtő (víz melegítő) :D
Amikor hosszabb bicikli túrákra megyünk bizony nagyon ki tudunk melegedni, de ha hűvösben érünk haza jól esne vmi meleg folyadék itt a megoldás a túrán ahogy teperünk a zacskóban lévő víz hűti a hátunkat közben felmelegszik hazaérünk kiöntjük a vizet rakunk bele egy teafiltert és kész is a friss langyos tea. :D

Lehet rossz címet adtam neki. :B

Üdv netpeti98

(#21985) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#21983) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tárolja a megivott sörök adatait, márkáit, mennyiségét? :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21986) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#21985) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

:DDD Maximum akkor, ha naplót vezetnék róla!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21987) föccer válasza Vakegérke (#21985) üzenetére


föccer
nagyúr

És remélhetőleg titkosítja az adatokat a feleség előle ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#21988) geprombolo


geprombolo
senior tag

Eszperente verset lelt kedves kolléganőm.

Petőfi Sándor: Falu végén kurta kocsma

Telepszegleten szeszelde

Telepszegleten szeszelde
csermely mellett elhelyezve,
benne kedve tetszelegne,
teszem fel, nem esteledne.
Egek rendre estelednek,
erek, berkek csendesednek.
Dereglye sem megy keresztbe,
hever e fekete csendbe.

Szeszelde bezzeg nem csendes,
zeng-peng benne zene rendes.
Szesz ereje szerteterjed,
embereknek kedve gerjed.

Hej, menyecske, kedves lelkem,
erjedt hegylevet kell nyelnem!
Legyen hetven esztendeje,
de meg heves szesz ereje!

Zenemester, sebesebben!
Kerekedett fene kedvem.
Keresetem szerteverem,
lelkemet meg eltemetem.

Megjelennek rendelettel:
csendesebben kedvetekkel!
Telep feje heveredne,
esetleg elszenderedne!

Legyen vele beste lelke,
te meg eredj fene helyre!
Zene zengjen, szedte-vedte,
pendelyemnek lehet veszte!

Esmeg mennek, reteszt vernek:
Legyenek csendesek kendtek!
Szentek lelke legyen velek,
kedves egyetlenem beteg.

Feleletet egy meg nem tett,
berekesztnek szesznyeletet.
Zene menten befejezve,
s szertemennek csendesedve

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21989) Vakegérke válasza geprombolo (#21988) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nagyon ráért, aki ezt összehozta. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21990) geprombolo


geprombolo
senior tag

Nő típusok
Vírus típusú csaj:
Észre sem veszed, és beköltözött a lakásodba, mindent kisajátít.

Internet típusú csaj:
Fizetned kell, hogy hozzáférjél.

Szélessáv típusú csaj:
Korlátlan elérést ígér, de a valóságban alig kapsz valamit.

Szerver típusú csaj:
Egyszer van igazán szükséged rá, de akkor pont elérhetetlen.

T-Com típusú csaj:
Távolról nagyon szép, de amikor a dologra kerülne a sor, ő b@sz meg téged.

Windows típusú csaj:
Tudod, hogy teli van hibákkal, de nem tudsz nélküle élni.

PowerPoint típusú csaj:
Arra jó, hogy bemutasd másoknak, de önmagában nem érték.

Excel típusú csaj:
Azt mondják mindenfélére jó, de te csak az alapműveletekre használod.

Word típusú csaj:
Mindig van egy meglepetése számodra, és nincs ember a világon, aki megértené.

DOS típusú csaj:
Valaha mindenkié volt, de most senkinek sem kell.

Backup típusú csaj:
Azt hiszed róla, hogy mindent ad amire vészhelyzetben szükséged lehet, de amikor szükséged lenne rá, pofára ejt.

Scandisk típusú csaj:
Tudjuk, hogy hasznos, és csak segíteni akar, de valójában senki sem tudja, hogy mit csinál.

Képernyővédő típusú csaj:
Semmire sem jó, de szórakoztat.

Kábel típusú csaj:
Csak akkor jó, ha be van dugva.

Infravörös típusú csaj:
Érintkezés nélkül akarja a kapcsolatot fenntartani.

USB port típusú csaj:
Büszkén mondogatja magáról, hogy mindenhova illeszkedik.

Képernyő típusú csaj:
Mindent megmutat neked, de ő semmit sem lát belőled.

Parancssor típusú csaj:
Minden funkcióhoz más-más parancs szükséges, de kitanulható, és többnyire jól működik.

Modem típusú csaj:
Jó kapcsolatteremtő, de a kapcsolat előbb-utóbb megszakad vele.

RAM típusú csaj:
Amint megszakad a kapcsolat, azonnal mindent elfelejt.

Processzor típusú csaj:
Hamar bemelegszik.

Merevlemez típusú csaj:
Mindig mindenre emlékszik. Minél öregebb, annál zajosabb.

Egér típusú csaj:
Csak akkor csinál valamit, ha lökdösöd. Ha nyomkodod, vicces dolgokat csinál.

Multimédia típusú csaj:
Vele minden szép, de amikor kikapcsolod, visszatér a totális unalom.

Felhasználó típusú csaj:
Semmit sem csinál jól, és állandóan kérdéseket tesz fel. Meg akarja érteni a dolgokat, de káptelen rá. Végül neki áll feljebb.

E-mail típusú csaj:
A hülyeségeivel mindenkinél megfordul, de a fontos dolgokat nem közli.

Számítógép típusú csaj:
Az előzőek tökéletlen kombinációja, amely minél többet dolgozol vele, annál nagyobb lelki károkat okoz neked.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21991) netpeti98 válasza geprombolo (#21990) üzenetére


netpeti98
addikt

:C
Ez jó.

Üdv netpeti98

(#21992) Shallamea


Shallamea
újonc

Nna, kedves birodalomlakók! Ismét itt vagyok, remélem, nem baj.
Szörnyen restellem, hogy ilyen sokáig távol voltam. :K :B
Pedig a rablósdiba is szívesen játszottam volna és a főzőcskébe is besegítettem volna pár hozzávalóval. :O
Am. Vakegérke, milyen a nyugdíjas élet?

Viszont van egy találmányom, amit megosztanék veletek:
Nnos, kisgyerekek szeretnek mindenfélével játszani, pl. a hűtőajtóval. Előfordulhat, hogy nyitva felejtik, így a hűtőben lévő étel megromolhat. Ennek kiküszöbölésére szerelhetünk szájharmonikás gyerekzárat a hűtőre.
Működése: Beprogramozunk egy bizonyos dallamot a gyerekzár felismerő rendszerébe, így a hűtőt csak akkor nyithatjuk ki, ha a dallamot a szájharmonikán eljátsszuk.
Azonban a gyerekek megtanulhatják a dallamot, így, ha nincs elég magasan a szerkezet, fennállhat a lehetőség arra, hogy megesik a fent említett eset. Éppen ezért alacsony hűtőknél(gyártanak még olyat egyáltalán?) nem ajánlott. Ezen kívül a gyerekek rafináltabbak tudnak lenni, mint mi azt gondolnánk. A cél elérése érdekében akár a szomszéd bácsit is rábeszélik, hogy játsszon egy kicsit a furcsa, hűtőre szerelt szájharmonikán.
Nem tudom, ez mennyire jó, de hirtelen ez jutott eszembe. :B

Szerk.: Jöhet a gratula, sikerült elolvasnom az összes hsz.-t!!! :DD :DD :DD (Az újakkal együtt.)

[ Szerkesztve ]

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#21993) föccer válasza Shallamea (#21992) üzenetére


föccer
nagyúr

Dupla gratula. Egyrészt az olvasáshoz, másrészt a találmányhoz. Kellően haszontalan :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#21994) Shallamea válasza föccer (#21993) üzenetére


Shallamea
újonc

Úgy gondolod? Köszi! :B

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#21995) föccer válasza Shallamea (#21994) üzenetére


föccer
nagyúr

Teljes mértékben. :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#21996) Shallamea válasza föccer (#21995) üzenetére


Shallamea
újonc

Még egyszer köszi!
Nna, én mentem álomországba, jó éjszakát!

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#21997) Vakegérke válasza Shallamea (#21992) üzenetére


Vakegérke
veterán

Találmányod tetszik, csak egy gondom van vele. Mondjuk éjjel apu kimegy egy sörért, és felébreszti a családot. :D
Amúgy kiváló elvonókúra. Pár pohár bor, pár sör után hiába próbálja eltalálni a dallamot apu. Többszöri próbálkozása könnyen kiválthatná anyósa haragját, így inkább lemond a piáról. :)

Kérdésed köszönöm, a válasz rövid: jó. Lassacskán csökken a vérnyomásom, vége a stresszes életnek. Mindent szabad, és semmi se muszáj. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21998) geprombolo válasza Shallamea (#21992) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hála a Magasságosnak, már azt hittem, hogy valamiért elpártoltál tőlünk! Nagyon jó a találmányod, igazán haszontalan! Olyan jó téged újra olvasni! :B
Jujdejóaképed! Ez te volnál? Mindjárt belédszeretek! :B :B :B

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21999) föccer válasza geprombolo (#21998) üzenetére


föccer
nagyúr

Jó karosszériás sörhozó automata? ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22000) geprombolo válasza föccer (#21999) üzenetére


geprombolo
senior tag

Gonooosz! Nem szeretem a sört. :N Viszont igen, csinos rajz-lány. :C :B

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.