Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Huu, ez nagyon tetszett! :B Gratulálok hozzá!

(#2) szablya válasza szombatitomi (#1) üzenetére


szablya
tag

Még mindig beleborzongok :')

Láttátok volna az eredetit, ott nem fogta vissza magát, a mi kis írónőnk ;) ;] ;]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#3) szombatitomi válasza szablya (#2) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Ezek szerint te láttad az eredetit. ;]

Amúgy a történetnek van köze hozzád is? :B

(#4) szablya válasza szombatitomi (#3) üzenetére


szablya
tag

Hááát, fogjuk rá :B :B

Ha feltenném, amit én írtam, szerintem repülnék, mint a madár ;]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#5) szombatitomi válasza szablya (#4) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Az jó. :B

Hát tedd fel! ;)

(#6) szablya válasza szombatitomi (#5) üzenetére


szablya
tag

Szeretnéd :P Nem hiszem, hogy az ilyesmi megengedett volna itt (bár inkább szoft, mint hárd) ;]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#7) szombatitomi válasza szablya (#6) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Igen, szeretném. :P Egyre kíváncsibb vagyok. :N PM-ben sem?

(#8) gamerkiller válasza szombatitomi (#7) üzenetére


gamerkiller
senior tag

+1! :) Nagyon kíváncsi vagyok az eredetire! Ha elküldenéd megköszönném.! :R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9) szombatitomi válasza gamerkiller (#8) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Ezt kicsit félrecímezted... :B

(#10) gamerkiller válasza szombatitomi (#9) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem! :D Ott van az elején a +1 ami jelen esetben azt szolgálja hogy egyetértek veled.. :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#11) szombatitomi válasza gamerkiller (#10) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Addig okés, de ha nem tartalmilag nézzük, akkor az eredetit is nekem címezted, viszont a szövegben az dominál, így... :D

(#12) kistigris007 válasza szombatitomi (#1) üzenetére


kistigris007
csendes tag

Örülök, hogy tetszett. :) :B

This is real, this is me I'm exactly where I'm supposed to be, now Gonna let the light, shine on me Now I've found, who I am There's no way to hold it in No more hiding who I want to be This is me ...

(#13) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Nem értem a hozzászólások rébuszait. Maga az írás tetszik. Szeretem az ilyen elmélkedős leírásokat. Bár a "libabőr" számomra nehezen értelmezhető. Nem tudom miért van benne.

(#14) kistigris007 válasza potyautas (#13) üzenetére


kistigris007
csendes tag

Arról van szó, hogy ez egy átalakitott szöveg. Eredetileg erotikusabb volt, de úgy ide nem tehettem fel, és az iskolaújságban is meg szerettem volna jelentetni,tehat kicsit átirtam. És van olyan,aki olvasta az eredeti változatot, és egyfajta "választ" is irt rá.

This is real, this is me I'm exactly where I'm supposed to be, now Gonna let the light, shine on me Now I've found, who I am There's no way to hold it in No more hiding who I want to be This is me ...

(#15) Valaki1011


Valaki1011
újonc

Szablya ne nagyon vaganykodjal mer jobban ismerem az irojat mint te es biztos vagyok benne h neked nm sok kozod van ehez a muhoz!! :( Es abban is biztos vok h az eredeti olvasasa nelkul fogalmad se volna ennek a munek az ertelmerol es az uzeneterol :)) Szal ne vaganykodj :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.