Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Ha erre nem írok válasz cikket, ne legyen a nevem Lalikirály :D

Hát ezt nagyon jó volt olvasni :)

Tákolás a köbön. :D :C :R

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#2) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

:B Köszönöm.

(#3) DEJVID


DEJVID
őstag

Jó pár nyelvtani, és tartalombeli hiba, elég nehéz volt olvasni. Médiaszoba fa székkel, 20"-os monitorral és találomra összevásárolt komponensekkel? :F

(#4) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Jahh,csak gyorsan összecsaptam, különösen a végét,külön köszönet a Logout automatikus kiléptetőjének, a végét már csak úgy firkáltam le idegből.Aztán meg nem vagyok grammy díjas szerző, plusz belefeccöltem egy kis energiát, mire feltúrtam a régi képeket, szóval köszönöm az építő jellegű kritikát.Külön leírtam az általad kifogásolt kép alá,hogy IDEIGLENES, meg EGY KUPACBA, mert épp felújítottunk.A monitor helyett már van egy 130 centis uhd tévém, sőt, fotelra is futotta.Ez az a tévé, amin néztem a sok reklámot, és írtam belőle egy bejegyzést..
Amúgy meg tökmindegy, fityiszt nektek. :P(hadd ne mondjam csúnyábban)

[ Szerkesztve ]

(#5) PDA_FAN


PDA_FAN
tag

A SAL az a "Somogyi Audio Line"? Nekem eddig minden SAL cuccom tönkrement a garanciaidő lejárta után nem sokkal, úgyhogy egyvalamiben nagyon jók: a tervezett avulásban.

(#6) Jack Hunter válasza PDA_FAN (#5) üzenetére


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Ez az a márka, ami kissé kényes a bejáratásra, és hullámzóbb a minősége az elvártnál.Nekem jó volt sokáig,igaz,az enyém még fennt hátul szuszogott,és kék volt a visszajelző led, nem piros.Az első szériás cucc volt a jó.Ja, meg porosodik még a pa 25 active is nálam,de a PA cuccokat nem akartam idevenni,mert akkor még most is lehetne olvasni a cikket.

(#7) Lalikiraly válasza PDA_FAN (#5) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Jaja azaz.
Somogyi Audio Line Sound Laboratories

Ha jól emlékszem ez volt a teljes neve.
Igazából egész jó volt a kezdeti időkben. Voltak egész komoly hangfalaik is.

De utána a kínai legalja lett sajnos.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.