Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) 8th válasza cappa72 (#49) üzenetére


8th
addikt

Én innen vettem meg tavaly a könyvet. Elegem lett a telefonos egérmoziból és a vacak minőségű olvashatatlan pdf fájlból. 5k-t simán megér.

(#52) D1Rect


D1Rect
félisten

"Az egyhatos big block jól húz."
Itt azért felkacagtam.

(#53) MasterDeeJay

Autó eladást már nem merném saját magam intézni, azaz én úgy csinálom hogy helyi kereskedésnek leadnom és adják el. Így voltam az előző astrával is. (380eft-ért vettem, 300-ért adtam el) [link] Leadtam, kitakarították, rozsdát eltüntették, javítottak valamit rajta és 1 hónap alatt el is adták, nekem a vevőt sem kellett látnom csak aláírni meg a pénzt felvenni. Nem tudom mennyit keresek rajta de nem is igazán érdekelt mert én nem hiszem hogy többért el tudtam volna adni.
Vétel az sokkal nehezebb volt, googlézás, nézegetés stb.
Nekem ugyan G astrám volt, meg voltam vele elégedve mert olcsón vettem és igazából brutál nagy baja nem volt csak sok apróság. Ma már persze az árak miatt lehet a dupláját kaptam volna érte.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#54) cappa72 válasza D1Rect (#52) üzenetére


cappa72
nagyúr

Jóa'... könnyű autó, már a 75LE-s motor is egész jól viszi, és ha jól olvastam, akkor ebben ecotec van, ami meg 16v, ~100LE.
Persze, nem fog belenyomni az ülésbe, de előre gondolkodva jól lehet vele haladni. :K

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#55) D1Rect válasza cappa72 (#54) üzenetére


D1Rect
félisten

Vezettem ebből szerintem minden létező kiadást.
Nekem is volt a 8v, de a családban is volt még kettő 16v.

(#56) Victoryus válasza hellomi (#47) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Eddig 10 év volt ez nem? Azért sok mindentől függ. Ki mennyit megy vele, ápolva van-e, mennyit áll tűző napon, mennyit megy sós lében...

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#57) #90088192 válasza D1Rect (#52) üzenetére


#90088192
törölt tag

En is csak vigyorogva olvasom az 5.7 meg társai V8...

Az összes pici játékszer, én V16 alá nem adom se 70 liter alá ;]
Mostani játékszer V18 és 2500kW, szerintem a V8-10 szegyelje el magát és kuporogjon a sarokba. :P

(#58) tboldi válasza Victoryus (#56) üzenetére


tboldi
nagyúr

10 év után régebben is marhára tudtak repedezni az abroncsok, akkor is, ha megfelelően voltak tárolva. És azok még tartalmaztak kaucsukot...

(#59) Lenry válasza tboldi (#28) üzenetére


Lenry
félisten

hanem az ezotéria és a számmisztika

hátbammeg. az ilyen meg is érdemli, ha ennyire hülye :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#60) mephi666 válasza Lenry (#59) üzenetére


mephi666
nagyúr

figyelj, asszony kolléganőjének nevelőanyja ilyen, hogy mindenféle idiótaságban hisz :D ...beadatták az oltást és utána siettek piócát rakatni az oltás helyére, hogy "az majd kiszívja a befecskendezett mérget... és meg is döglött tőle azonnal a pióca" :C

...ezek után én nem lepődök meg már semmin :) (3. oltás után asszony bizonytalankodott, hogy "jó ötlet volt amúgy beadatni? ...miközben első körben ő erőltette... mondtam is neki, hogy "szólj a piócás embernek!!!" :DDD)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#61) stickermajom válasza MasterDeeJay (#53) üzenetére


stickermajom
addikt

Én sem szórakoznék az eladással kis értékű autónál a célközönség miatt. Egy haver adott most el egy Focust pici pénzért, a tesók nyakára jártak pár napig, hogy fizesen még ezt meg azt, mert a "diagnosztika szerint nem jó a szinkrongyűrű a váltóban". :D Kell ez a fenének..

(#62) Eastman válasza mephi666 (#60) üzenetére


Eastman
őstag

[link]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#63) tboldi válasza mephi666 (#60) üzenetére


tboldi
nagyúr

Maradjon autós témájú a topik, de 2 bő mondatot írok azért és nem is ragoznám tovább.

Anyum ápolónő, épp covidosztályon dolgozik, majdnem minden nap mondja, hogy döbbenetes, hogy míg a 30-40 éves oltatlanok halódnak kétoldali tüdőgyulladással, 15 liter/perccel megy nekik az oxigén, és a szaturációjuk még így is alig van 70-80%, addig a 80-90 éves mamókák-papókák 2-3 oltással meg vígan elvannak, csak azért paterolták őket oda, mert a gyorstesztjük pozitív lett, de amúgy teljesen más okból kerülnek kórházba (pl. elcsúszott a jégen, combnyaktörés).
És nem tudom (bár sejtem), hogy hol terjed az, hogy az oltottak vannak többségben kórházban, ez sem igaz, múlt héten 14 betegből 11 oltatlan volt anyuméknál, és a másik 3 folyosón is hasonló volt az arány.

[ Szerkesztve ]

(#64) nevemfel


nevemfel
senior tag

Jó volt olvasni az írásodat (a tördelés kissé tipik logoutos, azaz nagyon egybefolyik, de sebaj).

Én is szoktam időnként nézegetni a használtpiacot, és az a tapasztalatom, hogy mostanság 400-500ezer alatt egyszerűen nincs olyan autó, ami nem kókányolt, nem szétrúgott, nem folyik sehol, nem terminátor lakatolta, elfogadható állapotú gumikkal, kvázi menetkész.

Ami a tulaj/vásárló részt illeti, miszerint nem haverkodni akarsz, hanem autót venni/eladni, sokat elárul az, hogy milyen a személyisége. Amelyik nem köszön, kapásból tegez, harmad/negyedárt ajánl, elhallgat dolgokat, ott az esetek túlnyomó többségében már elnézést, de az autó pont akkora sz*r, mint az ember.

[ Szerkesztve ]

Forget your troubles, c'mon get happy

(#65) Foglalt név válasza D1Rect (#55) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ezt csak megerősíteni tudom.
Nem tudom, hogy hova dugták el az 1.6 Ecotec-ben az erőt, de valahogy nekem az kilógott a többi közül. A 82 lovas 1.4-ből átülve is elsírtam magam a 125 lovas 1.8 meg rakétának tűnik mellette. Érzésre inkább a 60 lovas 1.4 mellé raknám, mert az a hengerenkénti 2 szelep miatt sokkal használhatóbb nyomatékgörbét tud magának.

A cikk brutális reality check volt, ha nem törték volna össze pár autónkat az elmúlt években, szívem szerint adnék egyet Jack-nek, mert az anyagi lehetőségei nem illenek a világképéhez. :(

(#66) mötálhed


mötálhed
tag

Jó kis írás, egyik szemem sír a másik nevet.
Én a nyáron kerestem hasonló árkategóriában autót rohangálósnak, meg az asszony amúgy is most csinálja a jogosítvány így ha porrá töri az elejét akkor legalább csak egy fél agyvérzést kapjak :DDD
Sok alanyt már a hirdetés képei alapján kilőttünk. Aztán megnéztünk személyesen párat. Nem vagyok egy autómérnök de azért láttam már egyet s mást, meg faterral sokszor bütyköltünk a házi műhelyben a saját kocsiját. Rohadt tornyú enyhén rozsdás Suzka, már ezek eltántorítottak de a mérete sem volt nekem az igazi a majdnem 2 méteres magasságomhoz mérten így elengedtük. Néztünk egy Nissan Almera kombit. Sok helyen bundásra volt rohadva, illetve a bal eleje valamilyen oknál fogva ronggyá törve (eladó szerint parkolási koccanás) mondom köszi nem. Pedig barátnőm erősködött milyen kényelmes meg milyen szép színe van. Ja meg mennyire rohad :O
Majd jött egy gyárilag fehérre szürkült Renault Megane. Kipufogónak olyan hangja volt mint egy öreg MTZ-nek (áhh csak kicsit megrepedhetett a toroknál), a jobb első kerék külön életet élt menet közben és bár szervós volt annyira lehetett könnyen tekerni mint apám házilag eszkábált betonkeverőjét amin teherautókormányból volt a kiöntő mechanizmus. Így ezt is elengedve már-már feladva épp az utolsó pillanatban találtunk szinte véletlen egy bácsikánál egy kombi Citroen Xsara-t. Az eredetileg 350-re tartott autót mi már 300-ért mentünk megnézni és 275-be állt meg a történet vége. De ezzel jól jártunk. Nem rohadt, nem köhög, belül sincs lepusztulva. 4 darab jó állapotú Hankook 4 évszakos gumi. Elvittem vásárlás előtt egy ilyen előzetes műszakira. Átnézték rendesen, amilyen állapotban van a szaki azt mondta a dupláját is megérte volna. Így szerencsével jól jártam, bár tény hogy siralmas ez az autóvásárlás.

(#67) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Tetszik vagy sem, ez félig-meddig user error. Ennyiért nem lehet normális autót találni és az ellenkezőjét várni teljesen irreális. 30 vagyok, emlékszem, hogy kb. 12 éve nézelődött haverom és nagy nehezen sikerült 300 körül egy használható Swift-et találni. 12 éve.

[ Szerkesztve ]

(#68) Luck Dragon válasza #90088192 (#57) üzenetére

Miért ? Dönci simán el van 6.5-el . ;] :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#69) cappa72 válasza Luck Dragon (#68) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ki az a Dönci?
(leírás, kép, ilyesmi ;) )

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#70) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Hát igen. Használtat eladni nyűg, venni meg csak ha jön szembe a megfelelő... Gyakorlatilag az a jó, ha egy kocsival többed van, mint ami kell, amit használsz. Akkor nem sürgős sem a vétel sem az eladás...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#71) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Hát őszintén...
nem tudom mit vártál.

Ez magyarisztán
A készlet legaljáról venni, hulladék telep. Ha normálisan működne a műszaki, a 600-es kategória azonnal megfeleződne kérdés nélkül roncstelep. A másik fele is javítgatásra szorulna.
A lélektani határ a netto 600 (+ egyéb költségek kis javítások)

Meg amit vettél hát..ennél még a nissan is jobb volt.(igen olcsón adtad, jó nyilván szét volt rohadva, instant bukó vizsga)
a Hyundai Accent meg 300-ért pláne
Egyébként az összes koreaiból ömlik az olaj, még hogy japán korea...pff egy hulladék és a motor teli minőségi problémákkal

Ha jót akarsz magadnak Renault thalia, clio2, megan 1...esetleg 2 szívó benzin 1.4 75 le vagy 1.2 8 vagy 16 szelep.
Nem rohadnak(annyira), alkatrész gombokért, szerelő van, faék technikák.

Ne haragudj de a beltér egy okádás, a zajtó zsanér ha már leszakadt és heggesztve akkor miért nincs fújva.. látszik, főleg hogy hátsó ajtó is csak befújva rá a rozsdára..
Ezzel sem jártál jobban

Mi a szakmád, hány éves vagy hogy ennyire a készlet alja, pénztelenség?

(#72) angyalpc2 válasza tboldi (#63) üzenetére


angyalpc2
aktív tag

ezt jobban is terjeszthetnéd.. abszolút másképp jön le bizonyos fórumokon...és hát a 4. oltással kapcsolatban már én is szkeptikus vagyok...mer ugye ha 3 nem elég akkor a 4 miért lenne elég

(#73) philoxenia válasza #90088192 (#57) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kis fstalicska. Nekem itt kezdődik a komoly méret... ;]
Persze felétek is vannak rendes járművek is...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#74) Steve_Brown válasza philoxenia (#73) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Tavaly télen mehettem egy kört gépmenetben Nohabbal a Balaton körül. Teljesen megértem miért gondolod ezt. Leírhatatlan mikor a 2000 lóerős dízelmozdony nyélgázon gyorsít 100-ig :D

(#75) philoxenia válasza Steve_Brown (#74) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mellette állva is teljesen mások a vasúti méretek, mikor csak lépésben gurul, de tőled csak egy méterre, az félelmetes. Nekem ez nem hobbi persze.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#76) tboldi válasza angyalpc2 (#72) üzenetére


tboldi
nagyúr

Egyelőre felesleges a negyedik, de később még változhat a helyzet. Maga a vírus is a túlélésért küzd, mint minden élőlény, ezért mutálódik és lesz újabbnál újabb (fertőzőbb és olykor halálosabb) variánsa. Közben meg az oltás hatására termelt ellenanyag idővel csökken a szervezetben, ezért előbb-utóbb meg kell ismételni az injekciót, ha tovább akarjuk élvezni a védelmet. Pláne akkor, ha már annyit változott a vírustörzs az eredetihez képest, hogy az oltás "receptjét" is muszáj hozzáigazítani.

Az influenzánál és vakcinájánál ugyanez van, csak az nem kap ekkora figyelmet.

[ Szerkesztve ]

(#77) DEJVID


DEJVID
őstag

És ez a csere miért is volt jó?

(#78) Eastman válasza DEJVID (#77) üzenetére


Eastman
őstag

...mikor alig tudok bekászálódni, mert jóformán az aszfaltra ülök? Amikor még most is fészkelődöm, mert nem találom a jó ülés-kormány pozíciót? Köszi, elég volt.

Valszeg, mert már nem is szerette.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#79) Luck Dragon válasza cappa72 (#69) üzenetére

Nem ki ha nem mi, Dönci = Dacia; Dönci = DCI 1.5
:DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#80) Eastman válasza Luck Dragon (#79) üzenetére


Eastman
őstag

Akkor nem tacsi. Arra tippeltem. :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#81) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

shorturl.at/lpvL4
shorturl.at/pBD38
shorturl.at/aAPUX
shorturl.at/aorDK
shorturl.at/ltyM4
shorturl.at/rswQR
shorturl.at/iIMNX
shorturl.at/wxILV ok foglalkozós, de kb ugyan ott vagy és teli vagy új alkatrésszel
shorturl.at/npFG8
shorturl.at/nAEKU ezt még magamnak is megvenném
shorturl.at/yzGMW
shorturl.at/lrsuJ
shorturl.at/uFRW6
shorturl.at/yEW23 (ezt rohadás szempontjából megnéztem volna..hátha nem vészes)
shorturl.at/yRV56
shorturl.at/bBDT5 váltót 50-ből megcsináltatnám és fullos a kocsi
shorturl.at/nrCIR
shorturl.at/vGMOR
shorturl.at/uDJLN
shorturl.at/rDMQU
shorturl.at/rwxBV
shorturl.at/yAOZ5
shorturl.at/apOT0
shorturl.at/jkJUW jó kicsit fapad
shorturl.at/jJKQ5
shorturl.at/kAD37 ezzz
shorturl.at/iprMY ezz
shorturl.at/styM9
shorturl.at/hmtKU ez
shorturl.at/lzBOS
shorturl.at/yzD67
shorturl.at/tvHZ0
shorturl.at/hiwyV
shorturl.at/gxHR9

azt tapasztaltam, hogy kb 200-ig egész korrektek is vannak

aztán 250-nál váltás és a 450-as kocsik(roncsok) 200-al olcsóbban is megjelentek és felhígult a piac
és kb a 200e alatt jobb kocsik vannak mint 300-ért
De őszintén szólva egységnyivel jobb kocsik, mint az az ajtósérült körbetüsszentett moslékosvödör
És még bőven bőven találtam olyat ami megnézésre érdemes lenne

(#82) cappa72 válasza angyalpc2 (#81) üzenetére


cappa72
nagyúr

nem mennek ezek a röviddé alakított linkek

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#83) angyalpc2 válasza angyalpc2 (#81) üzenetére


angyalpc2
aktív tag

Az összes link kuka lett...óriási..pedig vissza csekkoltam működtek a linkek..osztrák moderátor meglátta hogy .hu..delete.
Lényeg: hahu max 300e beállítva és úgy volt szűrve: Clio 2 Thalia, Citroen xsara, megane1, laguna1, fiat palio, fiat albea, pár volvo peugeot 306 1-2 Fiat stilo, ford focus1 1 fabia, Sajnos el kell fogadni francia/olasz szívóbenzin a válság autó.
Némelyik egészen patika állapotban. De volt szép állapotú fastra is 200-ért kultúr beltérrel...szóval ha keres a zember talál..lehet nem a szomszédban
Mikor vesz az ember kocsit, arra is gondolni kell hogy el kell adni, ezért nem vesznek az emberek sérültet szívesen 2-4 millióért mert eladhatatlan 5év múlva. Mert a koccanás meg parkolás sérült re azt hiszik hogy TC volt. Én a helyedben 1-3 hónap munkapénz után megszabadulnék tőle amíg friss rajta a műszaki és utánna a fentiekből válogatnék még ha távolra is kell utazni érte...de ez én vagyok, én meg se vettem volna piroskát:P

[ Szerkesztve ]

(#84) #90088192 válasza Luck Dragon (#68) üzenetére


#90088192
törölt tag

15l és egy cseppel sem kevesebb. :DDD

(#85) #90088192 válasza philoxenia (#73) üzenetére


#90088192
törölt tag

Látod nem értik az emberek :N
Az asszonynak ezért is vettünk 3.8l 187kW városba rohangálós autót. ;]
Gondolkozom erősen egy Ford F250 beszerzésén mert a 65 kilómmal nem férek el a Pajeroban. :DDD

Aztán lehet busz lesz a vége ;] vagy mozdony :DD

(#86) Luck Dragon válasza Eastman (#80) üzenetére

:N :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#87) D1Rect válasza #90088192 (#85) üzenetére


D1Rect
félisten

Látom sikerült optimálisan kihasználni a bolygó erőforrásait.

(#88) #90088192 válasza D1Rect (#87) üzenetére


#90088192
törölt tag

Akkor jön az $1 millios kérdés mi jön ki jobban?
- ha egy kis autót évente rommá tör a kenguru akár többször is, esetleg vele együtt az asszonyt is.
- Évente elégetni 2X annyi üzemanyagot de megtartani az autót/javítani mert megéri akár 1X évig is.

A kérdés adott én a másodikra szavaztam, így egy ~$300 dolláros javításon túl vagyunk a kenguru miatt, ami a Fiesta esetén TK lett volna és lehet asszony is a kórházban kötött volna ki.

(#89) mephi666 válasza #90088192 (#88) üzenetére


mephi666
nagyúr

...meg fel lehet dobni a platóra a döglött kengurut és fel lehet belőle tölteni a fagyasztóládát hússal :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#90) Foglalt név válasza #90088192 (#88) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ehhez tudni kéne, hogy az asszony eszik többet vagy a kenguru :U

[ Szerkesztve ]

(#91) #90088192 válasza mephi666 (#89) üzenetére


#90088192
törölt tag

Pajero nem platós, az a Triton :DDD
A fagyasztó láda üzemeltetése többe kerül mint amit a hús ér amit beleraksz. Sajnos egyenlőre ez van, majd ha elértem a villamosenergia függetlenséget visszatértünk erre. :K

(#92) #90088192 válasza Foglalt név (#90) üzenetére


#90088192
törölt tag

A kenguru esetén csak arról van infó ami kijön, míg asszonyka esetében csak arról ami bemegy.
Így nehéz hiteles képet festeni. :DDD

(#93) mephi666 válasza #90088192 (#91) üzenetére


mephi666
nagyúr

...akkor le kell sózni, fel kell füstölni, ki kell szárítani :D viccen kívül ettetek már kengurut? szokott néha lenni errefelé 1-2 boltban, de asszony nálunk a gondolattól is rosszul van, hogy megkóstolja... pár hete vettem füstölt szarvas-sonkát és azt is csak azután kóstolta, miután a 4.5éves fiunkkal bekajáltunk belőle és semmi bajunk nem lett :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#94) GreatL


GreatL
őstag

Nekünk is van... Vagy Opel Astra F vagy Suzuki. Ennyi. De ha nem tartalékautó kell inkább a szalonba megyek. És nem háromszázért... inkább veszek fel hitelt.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#95) 8th válasza GreatL (#94) üzenetére


8th
addikt

Hitelből használt autót? :N

(#96) AxBattler válasza #90088192 (#88) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem vénnek való vidék... :))

(#35) tboldi
Eskü vennék egy ilyen Twizy-t a városba, ha...
- normálisabb lenne a hatótávja, leginkább egy robogómotorral az elektromos helyett;
- zárt lenne az utastér;
- a második ülés/csomagtér egy-két fokkal normálisabb méretű lenne.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#97) #90088192 válasza mephi666 (#93) üzenetére


#90088192
törölt tag

Ettünk, sőt volt após még pörköltet is csinált belőle.
Szerintem finom, a kutyák is ezt mondják, mert kutyakaja az készül belőle rengeteg. :K
Egyenlőre örülök, hogy van újra melegvíz a házban, így nincs se helyem se időm ilyenre.
Egy bizonyos terv szerint haladok előre, és ez még nem jött el.
A 20 éves tervben benne van, addig ha gondolod elviheted őket, mind néked adom. :DDD

(#98) #90088192 válasza AxBattler (#96) üzenetére


#90088192
törölt tag

Szerencsém volt, nem kicsit nagyon, a Corolla majdnem 0-as lett, amikor mentünk kirándulni.
Kiugrott elénk, mivel nálunk 110 a megengedett így kicsit nehezebb, de sikerült lassítani, és úgy elütni, hogy egy karcolás nem lett az autón, mert valahogyan a nyakán mentem át. Mindezt úgy hogy éjszaka álmosan indultunk.
Szerencsém van, jók a reflexeim, de sokáig nem tudom én sem csinálni.
Úgyhogy nekem is kell majd egy tank sajnos. :(

(#99) Eastman válasza #90088192 (#97) üzenetére


Eastman
őstag

Ha perkeltet lehet belőle csinálni, akkor kolbászt is...! (!)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#100) Luck Dragon válasza Eastman (#99) üzenetére

Mi az a “perkeltet “ :F ;]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#101) Eastman válasza Luck Dragon (#100) üzenetére


Eastman
őstag

Gondolom, kecskepörkölt. ...vagy mókus. Valami szleng felénk.

Kapolcsi haverom nagyon szegény, sok gyerekkel, + egy platós autóval. Telente* szokott hazavinni gázolt vadakat, amiket talál melóból/ba oda-vissza. (Tényleg.) Ő csak street-food-nak híííja a perkeltet. (Tényleg.) ...és nevet. 2022, Mo..

*melegben durva lenne összeszedni, ha nem a te autóddal találkoztak össze. :U

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#102) Luck Dragon válasza Eastman (#101) üzenetére

:(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#103) Eastman válasza Luck Dragon (#102) üzenetére


Eastman
őstag

...a fast-food kifejezést is alkalmazza, de azt csak a nyúlra.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#104) mephi666 válasza Eastman (#103) üzenetére


mephi666
nagyúr

Mostanában használhatja pumára... vagyis fekete párducra/macskára.... az már olasz konyha lenne akkor nála :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#105) cappa72 válasza Luck Dragon (#100) üzenetére


cappa72
nagyúr

A pörkölt eszperente megfelelője.

Ja, Eastman már válaszolt. :B

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#106) Eastman


Eastman
őstag


+

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#107) DEJVID válasza Eastman (#78) üzenetére


DEJVID
őstag

És ez jobb?

(#108) Eastman válasza DEJVID (#107) üzenetére


Eastman
őstag

Apám húsz éve ilyen F-G Astrákkal melózik, Anyám meg sikít, ha dzsuvás a szekér belül. Ez a válaszom a kérdésedre. Nekünk jobb, ha nem sikít.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#109) hdman


hdman
őstag

Én a közeljövőben akarom meghirdetni asszony 2004-es Mazda2 kiskocsiját, (1,3 benzin, 75 japán vadló, 184e km) kíváncsi leszek :D 15" alufelni, 2020 as Michelin téligumi, motor váltó, ülés, minden hibátlan és rendezett, olajat, vizet nem eszik,de a rozsda győzni fog :) műszaki 2022 december.

Valaki segítene belőni egy kB eladási árat? :D

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#110) 8th válasza hdman (#109) üzenetére


8th
addikt

50?

:DDD

(#111) mephi666 válasza hdman (#109) üzenetére


mephi666
nagyúr

...katalizátor van-é alatta tezsvírem? :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#112) hdman válasza mephi666 (#111) üzenetére


hdman
őstag

Vanvan :C

Sopron city :)

(#113) hdman válasza 8th (#110) üzenetére


hdman
őstag

:DDD :DDD :DDD

Sopron city :)

(#114) Ed3r_X_


Ed3r_X_
nagyúr

Uhh, néhol azért fájt olvasni. :B

A 2016-os gumiknak mi köze lehetne a műszaki vizsgához? Annyira az még nem is öreg. Nyilván én is lecserélném, de egy használt autónál ez lenne a legutolsó, amin fennakadok.

A Nissant anno meg sem szabadott volna venni 300 ezerért. A küszöb se most kezdett rohadni, az alján is látszott szerintem már az idő (és a rozsda).

300-ért manapság meg biciklit kell venni, nem autót sajna. Ennyiért lelakott sz@rt vesz az ember, amire szintén ráköltheti a vételárat, rosszabb esetben kétszer is.

Nem rosszból, de lehet jobban jártatok volna, ha hozzáraktok még egy kicsit és vesztek valami jobb állapotút.

“Songbird, Songbird, see him fly, drop the children from the sky. When the young ones misbehave, escorts children to their grave. Never back-talk, never lie, or he'll drop you from the sky!”

(#115) mephi666 válasza Ed3r_X_ (#114) üzenetére


mephi666
nagyúr

1ért is simán kapsz olyat, amire fél év alatt ráköltesz még felet, hogy rendben legyen :) nővéremék fogták ki jól: gyerekük zenetanárától megvették 500ért a tdi passat-ját, ami első gazdás, végig szervizelt, garázsban tartott... azzal vásárlás óta semmi baj nem volt... csak hát náluk illett már, hogy visszaadja a karma, amit az előző kocsijukkal elvett, mert arra milliós összeg ráment, amit perelnének a kereskedőn (nem tudom hogy áll az ügy)

héten beszéltem munkatárssal, hogy a 92es F-ünket 130ért adtuk el végül... ő mondta, hogy az ő classic-ját (ami pár évvel fiatalabb, c14nz asszem szintén) 120ért se akarták úgy elvinni, hogy 4 jó gumi alatta szép alufelnin és tele a tank :) plusz ott a katalizátor is... jön-megy a kocsi, megbízható... csak hát fehér és erősen látszódik rajta, ahogy széteszi alulról a rozsda... (miénk meg rendesen ki lett lakatolva pár éve... az a művelet is kb 180körül állt meg nekünk)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#116) Ed3r_X_ válasza mephi666 (#115) üzenetére


Ed3r_X_
nagyúr

Persze, tudom. De 1-ért is el kell felejteni a Passat kategóriát, hiába "csak egy B5.5, B6". 1-ért én 1,5 éve Honda City-t vettem, 83 ezer km-rel. Kötelezőket megcsináltam, kutya baja.

Szeptemberben viszont feljebb váltottam, vettem egy UFO Civicet. Ezen most néz be egy kuplungcsere, kapásból 3-400 ezer. Tisztában voltam vele, jó áron volt viszont.

Első autóm egy régi Swift volt. 2 hónapig kerestem, mire találtam olyat, amit érdemes volt megvenni. Két évig használtam, a kötelező dolgok cseréjén kívül semmi baja sem volt (vezérlés, folyadékok, szűrők). 350 ezer Ft volt. Szóval érdemes inkább megfontoltan autót választani, nem egyből beugrani egybe.

“Songbird, Songbird, see him fly, drop the children from the sky. When the young ones misbehave, escorts children to their grave. Never back-talk, never lie, or he'll drop you from the sky!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.