Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Köszönöm Eastman, nagy vagy. :R Ez úgy kellett mint egy falat kenyér. Okvetlen szólok, ha valahol elakadok. :K

Tök jó látni amúgy, hogy mennyien vagytok érintettek a témában. Szeretném leszögezni, hogy nem kívánom megtartani az autót. Azért nem a Nissant javítgattam tovább, mert elérte a számomra már fájdalmas fenntartási költségeket. Úgy vagyok vele, hogy egy 300 ezres autóra nem fogok még plusz fél milliót kidobni. Egyszerűen nem térül meg. Ha szervizbe vinném, legalább három napig nem lenne kocsim, de olyat is mondtak, hogy másfél hét. Mivel anyukámat heti kétszer fuvaroznom kell, ezért kellett gyorsan valami olyan, ami gurul. A Nissan zörgő vezérlése számomra már tarthatatlan volt, féltem tőle, így mennie kellett. Ez az piros ócskavas per pillanat pont arra jó, amire a Niszmony csak korlátozottan:közlekedni. Összes papírral, biztosítással, alkatrészből megállt 280 ból. Az elv ugyanaz mint az ezüst cirkálóval: egy évig most mennie kell, mert minden át lett nézve rajta, és üzembiztosnak tűnik. Nem dédelgetek rózsaszín álmokat: jövőre meghirdetem, egy év műszakival, vigyék. Ha nem kel el, eladom alkatrészenként.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.