Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:41:00

LOGOUT.hu

Apple iPhone 11 Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#153) Zanik válasza #78791680 (#148) üzenetére


Zanik
addikt

Nézd, én épp a minap beszélgettem a sógorommal, akinek OnePlus 7-e van (azért vette, mert én azt ajánlottam neki, sőt én rendeltem meg neki), hogy miért használok még mindig iPhone-t, miért nem veszek egy android-os csúcskategóriás készüléket.

Megmondtam neki, hogy hiába gyönyörű a OnePlus kijelzője, hiába működik flottul az OxygenOS, egész egyszerűen számomra az iOS olyan kényelmes és megszokott rendszer, amiért még a jobb hardverspecifikációk miatt sem váltanék androidra egyelőre(!).
Dobhatnám ki a Watch-om (amit imádok), és az iPad-em sem tudnám használni rendszerben (megvett szoftverek, iMessage). Pláne, hogy a páromnak is iPhone-ja van.

Ugyanakkor én is látom a problémákat az iPhone-okkal. És igen, zavarnak is a hiányosságok. Hogy lehetne jobb ez, lehetne jobb az. De még mindig egy relatív jó és megbízható készüléket kapok így is, ami kiszolgálja az igényeimet.

És közben persze látom a jobbnál jobb android-os telefonokat. Csúcskategóriásokat és belépő modelleket is. Megnézem, megnyomkodom őket, és sokszor elismerően csettintek. És tökre értem ki-miért vette/használja azt, amit. Mert neki valamiért az tetszett. Annak volt akkora aksija, kijelzője, kamerája, tárhelye, árcédulája, stb.-stb. Mert úgy érzem, hogy nincs jogom bárkit is bírálni azért, mert más telefont használ mint én.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.