Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10951) bubus66 válasza eladogeppc (#10950) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem azért mert külön partició, hanem az adb-ből megy és ta oda nem tudsz belépni.

De TWRP azt tudsz flaselni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10952) bence_85


bence_85
csendes tag

Aki túljutott már a hivatalos OTA-s Nougat frissítésen, és használta legalább 1 napot a készülékét kérem írja meg a tapasztalatait, főként az érdekelne megmaradt-e a minimális készenléti fogyasztás.

(#10953) petya220 válasza eladogeppc (#10950) üzenetére


petya220
senior tag

bontsd szét az update.app-ot és flasheld fel az összeset.

fastboot flash boot BOOT.img
fastboot flash recovery RECOVERY.img
fastboot flash recovery2 RECOVERY2.img
fastboot flash system SYSTEM.img
fastboot flash cache CACHE.img
fastboot flash userdata USERDATA.img
fastboot flash cust CUST.img

Ha hibát írt ki a cust flash-re akkor próbáld meg ezt

fastboot flash custom CUST.img

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#10954) Clander


Clander
tag

Felraktam barátnőmnek a 7.0-t. Csak szerintem romlott a kamera minősége vagy csak vízióim vannak? :D

(#10955) eladogeppc válasza petya220 (#10953) üzenetére


eladogeppc
veterán

Szia Petya !

Próbáltam már , de melyik ROM-ot rakjam fel ? Jó a C432B160 ? Vagy a B130 kibontottat ? Vagy a B370-et ?

Köszi !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#10956) szemesi69 válasza bence_85 (#10952) üzenetére


szemesi69
addikt

Éjszaka 8 óra alatt 1% merülés, elég ennyi? Használatban is hozza a 6-s szintjét.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#10957) 98bja válasza bence_85 (#10952) üzenetére


98bja
senior tag

Szia én tegnap délután tettem fel, azóta elég sokat használtam. Érezhetően gyorsult a készülék, ramból is több van szabadon mint 6-nál. Megéri frissíteni.
Szerk.: Meg az új bootanimáció is nagoyn fasza :D

[ Szerkesztve ]

(#10958) petya220 válasza eladogeppc (#10955) üzenetére


petya220
senior tag

b160
kibontod az update.app-ot, és onnan flash minden, amit leírtam

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#10959) petya220 válasza Clander (#10954) üzenetére


petya220
senior tag

Szerintem csak vízilók :D

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#10960) eladogeppc válasza petya220 (#10958) üzenetére


eladogeppc
veterán

Van egy nagyon jó oldal. GSM-Forum talán.
Ott van , természetesen fizetősen factory format image.
Ez már szerintem csak kábellel rakható helyre. :R

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#10961) petya220 válasza eladogeppc (#10960) üzenetére


petya220
senior tag

Miért nem próbálod meg azt, amit mondtam?

leszeded ezt, kicsomagolod és flash...

ha nem megy, akkor ott a fizetős.

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#10962) eladogeppc válasza petya220 (#10961) üzenetére


eladogeppc
veterán

B160 update APP kibontva, reboot után újra csak Fastboot mód, fekete kép.
Mindenre azt mondja , hogy OK, mármint a Flash-re.
Bootloader-t tudom unlockolni, relockolni. Vicc.
Nincs recovery.

Fel felmegy minden, csak újraindulás után mindig FB mód.

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#10963) bubus66 válasza eladogeppc (#10955) üzenetére


bubus66
nagyúr

A B370-ben nincs cust mappa helyette Vendor van.

(#10961) petya220

És a fizetőstől miért menne? Akkor ott a DcUnlocker 4euro és tud flashelni,de az nem azt jelenti, hogy jó is lesz. lehetőleg nem kellene össze vissza rakosgatni vele mindet mert még a végén tényleg kuka lesz...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10964) bubus66 válasza eladogeppc (#10962) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nekem az a véleményem, hogy vidd a szervizbe ott meg csinálják, mert ah lemerül akkor semmit sem lehet vele kezdeni.. Addig még végérvényesen gallyara nem vágod..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10965) eladogeppc válasza bubus66 (#10964) üzenetére


eladogeppc
veterán

Miért tudnád megcsinálni ? Te jobban küldöd USB-n keresztül a Fastboot-al a partíciókat ?

Ugyanezeket a Tool-okat használod, és látod hogy semmi eredménye.
Szebben nyomod a gombokat ? HA meg megtudod csinálni miért nem árulod el ?

Én legalább az LG G2-eseknek leírtam mit kell csinálni a Blogomban. Hogyan szedjék szét, stb....

Tartsd meg magadnak akkor az információt, had szívjak vele. Rendes fórumtárs vagy. Ezért írtam korábban amit írtam. Tudod rengeteg típust javítottam már életemben, de az, hogy közvetlenül másolok fel partíciót és meg se nyekken.... hát..... De még egy recovery-se.

Akkor lennél igazán nagy arc, ha elmondanád mit kellene csinálni.

:R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#10966) petya220 válasza eladogeppc (#10965) üzenetére


petya220
senior tag

na itt elég volt..

jelentem.. ELMONDTA, hogy mit csinálj.. te b@sztál rá, és mást csináltál, most mi a frászt vársz?? könyörgöm

nem értem.. aztán még beszólsz neki?
Akkor lennél igazán nagy arc, ha elmondanád mit kellene csinálni.
Te meg akkor lennél igazán jó páciens, ha azt teszed, amit mondtak.

Részemről ennyi. Nem tudom felfogni, hogy ez most mire jó.

És jobb, ha itt ennek vége, és nincs ennek folytatása. :R

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#10967) stanley00


stanley00
tag

Frissítettem én is 7-re. Valaki meg tudná mondani a tutit, hogy hogyan lehet beállítani a zárképernyőn olyan képet amit én szeretnék? Sehogy nem tudom megcsinálni, csak azokat a ronda gyári képeket váltogatja automatikusan a zárképernyőn. Hatoson ez nem volt ilyen bonyolult vagy csak én vagyok ennyire láma.

(#10968) szemesi69 válasza stanley00 (#10967) üzenetére


szemesi69
addikt

Ugyanúgy kell, zárképernyőn alul felhúzod, és ott leállítod, hogy ne váltogassa.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#10969) petya220 válasza stanley00 (#10967) üzenetére


petya220
senior tag

Engem is megbolondított ez :DD
de a témák alkalmazásban tudsz saját képet állítani

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#10970) Toby0501 válasza petya220 (#10969) üzenetére


Toby0501
csendes tag

Vagy kezdőképernyőn "csípni", háttérképeknél galériából képet választani, aztán kérdezi, hogy melyik háttérképet szeretnéd cserélni.

(#10971) bubus66 válasza eladogeppc (#10965) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem tudod, hogy miért nem mondom meg, még te kérdezed?? Különben te meg honnan tudod, hogy ugyan azt használom, amit te?

Pl van szerviz kábelem hozzáférek szerviz boxhoz tehát már nem ugyan azokat használom mint te..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10972) Cunaja


Cunaja
addikt

Több száz ilyen Huawei telefont hoztam vissza a halálból,
olyat is amire a Huawei alaplap cserét mondott.
Amit fórumtag csinált a telefonjával, a Huawei alaplapcserét mondana.
Egyszóval.
1.Keverjük az Android főverziókat össze-vissza, mint ha leves lenne.
2. Flashelgetünk orba-szájba, mikor az a módszer a legutolsó.
3. Kevergetjük az oeminfót is. :C
4. Nem figyeljük és értelmezzük a leírásokat rendesen. Több százan megcsinálták már hiba nélkül. ( Bubus: :C )
5. Arcoskodunk, pedig ebből a hozzáállásból csak a falazó anyagunkat biztosítjuk be még jobban.
6. Fastboot reboot twrp.img és nem fastboot boot twrp.img
7. Mivel az oeminfo csere után a TWRP-re lett felküldve a 3 gombos rom, az összes partíció összekeveredett.
Na ilyenkor a gyári(stock) recovery kellett volna és úgy a 3 gombos.
8. Egyszóval most van egy téglánk, amivel nem tudunk mit kezdeni.
A TWRP-nél sem mindegy milyen verzió.
Csak akkor lesz TWRP, ha a recovery2 megegyezik az eredeti recovery2-vel.
Megoldás, többszőr leírva, de ha nem jön össze, szerviz.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10973) stanley00


stanley00
tag

szemesi69, petya220, Toby0501 köszi a segítségeteket sikerült.

(#10974) petya220 válasza stanley00 (#10973) üzenetére


petya220
senior tag

:R

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#10975) szemesi69 válasza stanley00 (#10973) üzenetére


szemesi69
addikt

Az uttörő ahol tud segít ;]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#10976) bubus66 válasza Cunaja (#10972) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát igen.. sajnos ettől jobban nem tudom leírni.. De nekem az gyanúm még mindig, hogy a SS let ráeresztve a DS-re.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10977) MR ME válasza bence_85 (#10952) üzenetére


MR ME
aktív tag

Nekem ff-es b370 iszonyatosan ette az akkumulátort, utána amikor rá tudtam tenni a 380at már sokkal jobb lett, tegnap felraktam a hivatalost, igen sokat nyúztam a telefont és ki merem állítani h nagyon jó maradt a fogyasztás! És sztem kicsit gyorsabb is lett...

(#10978) Gabis válasza MR ME (#10977) üzenetére


Gabis
őstag

Ami nekem nagyon tetszik, hogy végre benntartja a böngészőt a memóriában és nem tölt újra. Attól kivoltam.

(#10979) MR ME válasza Gabis (#10978) üzenetére


MR ME
aktív tag

Nekem sajnos még mindig újratöltöget a chrome...:( mitől lehet vajon?

Meg azt is észrevettem mostanában h sokszor nagyon lassan tölti be az oldalakat....

[ Szerkesztve ]

(#10980) eladogeppc válasza bubus66 (#10976) üzenetére


eladogeppc
veterán

Egyből mennyi okos ember gyűlt össze fikázni.
Hihetetlen. Semmi nem lett összekeverve, olvasni meg még tudok.
Minden úgy lett csinálva, ahogy le volt írva.
Az, hogy a B160-ra minek a B130-at visszarakni , nem világos Bubus66 leírása alapján sem.
Soha nem volt keverve semmi, ti magyaráztok össze vissza.

B160-al kaptam a telefont. Erre ment fel a FirmwareFinderrel a legújabb általatok véglegesnek titulált 7.0-ás ROM.
Innen ment Rollback Package C900B300, majd onnan B160 újra.
Ez ment is addig, amíg nem jött a valós frissítés, ami a napokban jött a készülékre.
OTA le is frissült, és kjöttek a gondok.
Itt derült ki, hogy a korábbi B370,B380-as frissítés "test-keys"-es volt, amiről egy kanyi hang nemsok annyit nem mondtatok, és miatta kellett az Oeminfo-t piszkálni.
Oeminfo-t meg nem Bubus66 találta ki, ott a Toolkit, amivel meg lehet csinálni. XDA-n le van írva, megegyezik nagyjából a Bubus-éval.
Szóval B160-on volt a TWRP, oeminfo megcsinálva, majd FullReset.
A vége nem egyértelmű, hogy minek a B130. Amint az felment, borult az egész.
És még engem néztek hülyének. Hát ez vicces tényleg.

Kérdéseknél csak kitérő válaszokat adtatok, most meg egyből mindenki okosabb a másiknál.
Mégegyszer hangsúlyozom, hogy a nem lett DS-re SS rakva.
Egyébként mi lenne ? Max 1db IMEI-m lenne, de a képeket sem nézi senki meg amiket beraktam, hogy 2db IMEI ott világít a ROM verzióval.

Nem gondolom hogy nekem vannak értelmezési problémáim, hanem annak, aki azt se érti, hogy a TWRP-t nem reboot-al indítjuk, hanem BOOT parancsal. Már NEXUS 4 óta így indítjuk, így aki annyira nem ért hozzá, ne is szóljon bele !

Az is világos, hogy olyanok írnak le tanácsokat nekem, akik életben nem próbálták ki a FirmwareFinderrel telepített ROM-okat, ha így lenne, már rég oeminfo-t kellene cserélniük. :R :R

Cunaja:
1., Lehet cserélgetni , ott a RollBack
3., Oeminfo egyetlen egy darab ment fel, L21C432-es amit maga a Toolkit töltött le
4., Értelmeztem
5., Arcoskodom, nem tudom mivel, de jogos a dühöm talán
6., Írtam korábban, hogy Fastboot boot twrp_recovery és nem amit te írtál

7., TWRP után lehet csak oeminfo-t cserélni, és hozzáteszem, sok köze nincs a Recovery partícióhoz, fájl szinten nyúlt bele ToolKit
8., Téglám van, a hülyeség miatt. Nem kellett volna korábban szétvágni a B370-essel amit korábban véglegesnek tituláltatok
9., Csak akkor lesz TWRP, ha a recovery2 megegyezik az eredeti recovery2-vel
Na ezt lehet hogy nem értem, mivel a TWRP-r kizárólag a normál Recovery partícióra kellett flashelni, így a Recovery2 csak az adott ROM-on belülivel lett felrakva. Azaz a B160-asé a B160-ashoz.

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#10981) Balathruin válasza eladogeppc (#10980) üzenetére


Balathruin
veterán

Te ott hibázol hogy az amit feltettél 370-es az igenis végleges, de nem a te készülékedre lett kiadva (ami miatt kell az FF).
Szerintem sokkal egyszerűbb lett volna ha nem a B130-at kezded el visszatenni, hanem a 160-ast, mivel visszafelé nem lehet telepíteni. Gondolom ez nincs benne a leírásban.

(#10982) petya220 válasza eladogeppc (#10980) üzenetére


petya220
senior tag

Az is világos, hogy olyanok írnak le tanácsokat nekem, akik életben nem próbálták ki a FirmwareFinderrel telepített ROM-okat, ha így lenne, már rég oeminfo-t kellene cserélniük. :R :R

oké, akkor nem is értem,hogy miért nem megy a te telefonod. Tényleg, én nem használtam FF-t. AZ MI???

Amúgy meg.. nézd már meg kérlek, hogy mi van Cunaja aláírásában. Várj, megmondom --> 华为ROM专家 --> Huawei ROM szakértő.
Nézd meg kérlek a p9 topikját. és oda másold be ezt amit írtál :R Várj megteszem én.

Mégegyszer hangsúlyozom, hogy a nem lett DS-re SS rakva. Egyébként mi lenne ? Max 1db IMEI-m lenne, de a képeket sem nézi senki meg amiket beraktam, hogy 2db IMEI ott világít a ROM verzióval.
egyébként mi lenne? az, mint most a telefonoddal.

Nem gondolom hogy nekem vannak értelmezési problémáim, hanem annak, aki azt se érti, hogy a TWRP-t nem reboot-al indítjuk, hanem BOOT parancsal. Már NEXUS 4 óta így indítjuk, így aki annyira nem ért hozzá, ne is szóljon bele ! őő, ez nem nexus... azóta változhatott nem? :Y :Y vagy más készülék, más fastboot módszer..

a recovery-be lépés is más néhány készüléknél.

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#10983) OldMike


OldMike
őstag

Sziasztok!

A B380 alatt nekem (valószínűleg másnak is) a parancsikonokból csak egy sor ikon maradt, illetve egy nyíllal még egy sort lehet előhozni. A szerkesztés ikonnal láthatóvá válik az összes ikon, és lehet kapcsolgatni is.

Minek kellett egy plusz lépést betenni, ha az egy sorba nem beleférő ikonon szeretnék változtatni? Persze ez inkább költői kérdés :O

42LM660S

(#10984) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Barátnőm P9 lite-jára megérkezett az Android 7. Érdemes frissíteni?

(#10985) Sonja válasza OldMike (#10983) üzenetére


Sonja
veterán

Ez engem is zavar, meg az is, hogy kisebbek lettek az ikonok is. :U Ez van, ezt kell szeretni.

Összességében csak jókat tudok írni erről a 7-es frissítésről. Az üzemidőre leszek kíváncsi, de egyelőre az is rendben lévőnek tűnik. :K

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#10986) Cunaja válasza eladogeppc (#10980) üzenetére


Cunaja
addikt

Kedves fórumtag!
Kérlek költözz át az XDA-fórumra és ott kérj segítséget! :R
Azt sem tudod, hogy miket írkálsz, de játszod a hozzáértő szakembert.
Ha életedben darabokra szedtél volna egy Huawei romot(nem csak az update.app fájl-t), akkor láthatnád a felépítési szerkezetét.
Azaz, gondolkoznál mielőtt írsz.
A legjobb az írásodban, hogy nem értek hozzá! Majdnem lefordultam a székről. :W
Lekritizálsz olyan embereket, akiket nem is ismersz és a munkáját sem.
Az ilyen emberek miatt fejezi be az ember a fórumozást és távozik őrökre.
Az aláírásom önmagáért beszél, illetve a munkásságom.
Többet nem kívánok a témával kapcsolatosan hozzászólni.
Mint írtam, kérlek fáradj az XDA-ra!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10987) Gabis válasza MR ME (#10979) üzenetére


Gabis
őstag

Korai volt az öröm... nálam is újratöltött most. Na sebaj.

(#10988) bubus66 válasza Balathruin (#10981) üzenetére


bubus66
nagyúr

A B160-re nem lehet oeminfot cserélni ezért kellet neki a B130..

(#10980) eladogeppc

Az biztos, hogy megegyezik csak azon leírás alapján 10-ből 8 készülék meg fekszik. De mint a Cunaja mester is írta adott a dolog XDA lehet kérni a segítséget.

A leírásod alapján kened vágod a dolgot, és még is téglát csinálsz....

Ha nem let volna az a mondod, ami volt akkor már rég használhatnád a telefonod. De most azt mondom, hogy a részemről minden segítség nyújtás megszűnt.

Különben meg a segítség késrés általában privátba szokott történni (én vártam) gondolom, nem én foglak meg keresni, mivel nem én basztam el a telefonod (habár még az is lehet)...

Nem egy ember és nem kettő írogatott neked, és segíteni próbált de minta falra hányt borsó..

a Cunaja-nak meg több van a kis ujjában mint itt az összesünknek.. Tudod én is kérdezek tőle, mert nem szégyen, sőt ha kérdeztél volna tőle, biztos, hogy válaszolt is volna..

Én részemről befejeztem..

Ha nem jó a leírásom adott az XDA adott a HTCMania és stb oldalak..

Még annyit, hogy jobban jársz, ha elviszed a szervizbe, és meg fogják csinálni garanciába.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10989) FőDudu válasza bubus66 (#10927) üzenetére


FőDudu
addikt

A regi verziokon egy NFC felirat volt egy negyzetben - ez meg valami ZZ vagy kereknyom minta egy negyzetben...

FőDudu

(#10990) petya220 válasza bubus66 (#10988) üzenetére


petya220
senior tag

4pda-t kihagytad!!! :P

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#10991) petya220 válasza FőDudu (#10989) üzenetére


petya220
senior tag

Ez ilyen.. izé jel.. :DD

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#10992) bubus66 válasza eladogeppc (#10980) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen egyből sok okos ember gyűlt össze csak azért, hogy neked segíteni tudjon..

Itt derült ki, hogy a korábbi B370,B380-as frissítés "test-keys"-es

Ez nagyon jó a végén még mi leszünk a hibások, hogy te blokk téglát csináltál a telefonodból......

Még ennyit akartam most már tényleg befejeztem..

(#10990) petya220

Bocsánat, köszönöm, hogy pótoltad.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10993) FőDudu válasza bubus66 (#10992) üzenetére


FőDudu
addikt

Mi az, hogy:
"test-keys"-es?

Van valami limitacio?
Nekem siman felment a Firmware finderrel, majd tegnap jott a B380.
Lesz valami hatrany az elozo firmware miatt?

FőDudu

(#10994) Balathruin válasza FőDudu (#10993) üzenetére


Balathruin
veterán

Ha nem a teljes ROM-ot telepíted és hiányos a rendszer akkor lesz NRD90M test-keys. A nougat 2 csomagból áll, ha csak a nagyot telepíted akkor ilyet kapsz.

(#10995) #22718208


#22718208
törölt tag

Sikeresen felment wifin az official 7.0 (B380)+ utána még 350mb (B381). Átlag használat mellett kb. 200-300MB rammal több marad szabadon ,mint a 6.0-ban.
A telefon olyan gyors lett ,mintha még legalább egy fél p9lite-ot hozzá ragasztottak volna.

1 nap után nagyon pozitív a tapasztalat.
Hosszabb távon meglátom mit mutat akku időben.

[ Szerkesztve ]

(#10996) 98bja válasza #22718208 (#10995) üzenetére


98bja
senior tag

Nekem a 381 még nincs csak 380

(#10997) Roxbury válasza 98bja (#10996) üzenetére


Roxbury
őstag

Az egy es ugyanaz. A 380 a fuggetlen 2 simesre valo, a 381 pedig az egy simesre. Kollega meg biztos elirta, mert egy telora csak az egyik megy fel. 😊

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#10998) #22718208 válasza 98bja (#10996) üzenetére


#22718208
törölt tag

Már a 380 első wifire csatlakozásakor megjött.

(#10999) #22718208 válasza Roxbury (#10997) üzenetére


#22718208
törölt tag

Igen ,elírtam.
371 és arra jött a 381.

(#11000) PofaJenö


PofaJenö
senior tag

Sziasztok
Segítséget kérek hogy lehet a hívó képet kirakni úgy hogy jó minőségű képet mutasson ,és ne pixeles vagy homályos legyen a kép mert már próbáltam sd kártyáról is meg felhőből is tenni képet és nem jutottam semmire vele.

FőDudu : igen ha kétszer ajánlott fel frissítést .,nekem előbb a nagyobb utána a kicsi jött.

[ Szerkesztve ]

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.