Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#873) #30610944 válasza jilian (#871) üzenetére


#30610944
törölt tag

Nyugodtan valaszolhattal volna a hozzaszolasomra. Tudom, hogy nekem valaszoltal.
Nem mondtam, hogy atb@sz az Amazon, hogy a te szavaiddal eljek. Szoval te is megtanulhatnal olvasni!
Ha olvastad volna a korabbi Amazonos hozzaszolasomat akkor lathattad, hogy epp vedtem a telefont es valaszoltam a negativ ertekelesekre mire kitoroltek amit irtam. Miota itt jelen vagyok ez volt az elso olyan hozzaszolas ami negativ "hangvetelu". Idezojel azert mert ez csak a tulajok veszik magukra.
Most meg meg mertem jegyezni -uram bocsass meg-, hogy a Huawei ezzel hogy osszevonta a telefonjai ertekeleset es igy az ember rakeres a P40 Prora es latja a sok csillagot akkor nem az adott telefon tenyleges ertekeleset latja. Es ezek utan mar mod sincs ra, hogy lassuk mennyi is a csillag. Huawei ugyesen elrejtette. Ez megtevesztes ha tetszik neked ha nem.
Persze az egyes ertekeleseknel ott van mire is vonatkozik de a summat nem latod.
Szoval nyugalom van, elvezd a telod. Arrol egy rossz szot sem irtam, mert semmi bajom nincs vele, az arat leszamitva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.