Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#210) Aryon87 válasza 7Heads Drago (#203) üzenetére


Aryon87
félisten

Jaja, jó lenne rátérni az eredeti témára.

Nekem tetszik amit letettek az asztalra. Talán 1-2 negatívumot tudok felhozni ellene: egyik a kijelző. Már a Samuknál, és most a P30Pro-mnál is az agyamra megy a hajlított kijelző, felesleges dolog, főleg ha nincs is kihasználva. (Mate30Pro-nál meg pláne nagy baromság). Itt meg nem elég hogy oldalt, most már alul és felül is kerekített. Kérdem én? Mi a hétszenséges ....nak? A másik, hogy kivették a supermacro módot. P30Pro-n nagyon jó feature. Már egy jól célzott zoomolással kivitelezhető a dolog, ismerős M30Pro-ja által láttam 1-2 érdekeset, csak pislogtam.
Amiket láttam videókat youtubon, meggyőztek. (ezt a tesztet még mindig nem olvastam el, nemsokára pótlom)
Külön tetszik, hogy a világos és sötét részeket jól tudja kezelni úgy, hogy nincs benne automata hdr továbbra sem (ja igen, ez is egy negatívum, ideje lenne már betenni), bár az enyémnél nem érzem hiányát.
Hardveresen semmi új itt, csak a szokásos aktuális új, Pro-ba nagyobb akksi bőven belefért volna, egy olyan 4500-4800 legalább.
A 3D azonosításért pacsi, én azt a Pocophone és Mi8-ból ismerem.

Várom a Pro+ megjelenését és kameratesztjét, arra fáj a fogam (fogsorom inkább :D )

Olvasom a Samu S20 topikokat, vicc ami ott megy. De ott is volt hurrogás bőven az elején, azt tessék. Na mindegy.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.