Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13451) direwolf válasza K Norbi (#13448) üzenetére


direwolf
őstag

Nincs Paypal, de erre jó a Revolut :)

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#13452) oggy71 válasza ptgmaster (#13441) üzenetére


oggy71
tag

P20-Pro-ról váltok énis, pont most hozta meg a futár a P30P-t :) .
P20P egy irgalmatlanul jó teló, de 2 év után untam már kicsit, soha semmi baja nem volt, csak tette a dolgát, ezért is akartam utódját.
Sima S20-at néztem még alternatívának, de aztán elvetettem, mert ez fotózásban (is) jobb!
Arról meg hallottam, hogy gyorsan merül az akksi, térerő egy fos, stb..
Bár mostmeg azt szellőztetik ,hogy jövőre összeomlik a Huawei de sztem ez baromság!
Egy ekkora telekommunikációs cég nem csak egy lábon áll, Amerika csinálhat bármit!

[ Szerkesztve ]

(#13453) Tulku válasza oggy71 (#13452) üzenetére


Tulku
veterán

"Bár mostmeg azt szellőztetik ,hogy jövőre összeomlik a Huawei"

Maximum atombombától....de akkor már sokaknak rossz lesz és nem a telefonálás lesz a fő gond ;]

(#13454) F e Z o válasza oggy71 (#13452) üzenetére


F e Z o
veterán

Baszhatja, ha nem tud chipeket vásárolni sehonnan, bár ne legyen igazam...

H2O über alles!

(#13455) knox83 válasza Tulku (#13453) üzenetére


knox83
senior tag

:D :DDD

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#13456) Dzsekó válasza F e Z o (#13454) üzenetére


Dzsekó
addikt

Gyárt magának. Már majdnem mindent maga gyárt. Még a szoftveren csiszol egy kicsit és lemos mindenkit a pályáról. Amerika ezzel a kekeckedéssel esély adott Kínának, hogy jobb chipgyártó legyen, mint az amcsik. Ha nem kezdi ezt el, akkor ez lehet, hogy sosem derül ki. Kezdetben nagy mennyiségű, de rossz minőségű dolgokat gyártottak a kínaiak, és ezért terjedt el, hogy ez vacak kínai cucc. De az utóbbi 10 évben egyre minőségibb cuccokat tesznek le az asztalra, sőt, lassan már nincs is ellenfele, lásd Huawei telefonok és kb. minden műszaki téren. Ha szoftveresen is megverik a Google-t, akkor úgy néz ki, hogy "Nokia 2"-t avathatunk. Ez csak az én véleményem. :R 5 éve, megrögzött Nokia fan és userként sosem gondoltam volna, hogy kínai telefonom lesz egyszer. Emlékszem, még 2012 tájékán, amikor megjelentek a telefonjaik, akkor még sz@r Huawei-eztem őket. Bár már akkor is jó hálózati termékeket gyártottak, és sok lóvét öltek a fejlesztésbe, aminek meg is lett a gyümölcse. A rolót nem húzzák le, mert a telefon biznisz sokadik szegmensük, ez csak úgy jött a hálózat után, és ebben is vezetők lettek.

[ Szerkesztve ]

(#13457) K Norbi válasza #04441088 (#13449) üzenetére


K Norbi
addikt

:R

(#13451) direwolf :R

(#13458) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Rengeteg mindent gyártanak már nem csak telefont. Kb olyanok mint a Samsung, több lábon állnak.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#13459) balintka válasza Dzsekó (#13456) üzenetére


balintka
addikt

Teljesen egyetértek a véleményeddel. Nekem P30 Pro 256 GB és Samsung S10+ is van, és azt kell, hogy mondjam, néhány (engem zavaró) szoftveres dolgot leszámítva a P30 Pro felmossa a padlót az S10+al. Mondom ezt sokéves, márkahű Samsungosként...

(#13460) nolan42


nolan42
tag

Nyehe. Én ma megfejtettem a "szerintem szar a kamerám" minősége kérdést. Akartam csinálni ma pár makro képet alkatrészekről - kerékpár szervizes vagyok -, hát nem nagyon jött össze. Elkértem kolléga P20 Pro készülékét, azzal még szarabb lett, aztán másik kolléga Mate 20 Pro telefonját, azzal majdnem olyan lett, mint enyémmel, majd kollegina iPhone Xr jött, na az tényleg fos... Szóval az van, hogy érzésem szerint nem kiemelkedően jó a mi kameránk, csak nem annyira szar, mint a többi. Insta matulabognarja alatt lehet képeket nézegetni. Nekem az alap gondom az, hogy bármibe nagyítok bele, elveszik a képek éle és mintha eltünne a fókusz. :DD

(#13461) njnl válasza nolan42 (#13460) üzenetére


njnl
aktív tag

Akkor nyomj oda a képernyőn ahova szeretnéd a fókuszt :))

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#13462) riczer


riczer
tag

2019-ben raktam rá.

(#13463) riczer


riczer
tag

(#13464) nolan42 válasza riczer (#13462) üzenetére


nolan42
tag

Mindig. Csak épp, ha kicsit belenagyítok, már esik szét az egész... tudom, hogy hülyén hangzik, de pl a P9 e tekintetben verte ezt. Ott fókuszált, kontrasztos, éles konturral rendelkező makró volt jellemző.

... vagy én vagyok az átlagosnál igényesebb.

[ Szerkesztve ]

(#13465) Tulku válasza nolan42 (#13464) üzenetére


Tulku
veterán

Szuper makro módban is?
Persze ekkor azt hiszem a nagylátót használja, gondolom az meg nem egy felbontás világbajnok...

(#13466) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Üdv!

Érdeklődni szeretnék van-e itt olyan, aki Mate 20 Pro-ról váltott és ha esetleg igen, hogyan élte meg a bulit. Gondolkodom a cserén a következő dolgok miatt, amivel nem sikerül megbarátkoznom Mate 20 Pro esetében:
- Nem sikerül elfogadni ezt a fránya széles noccsot, pedig azt hittem nem lesz gondom vele. Kikészít hogy állandóan status bart kell lehuzgalnom, hogy lássam az értesítéseket... Nagyon kevés a hely :(
- Power gomb túl közel van a hangerő állító gombhoz (3 hónapja nyúzom de még mindig idegesítően mellényúlok elég sűrűn)
- Kamerával nem vagyok teljesen elégedett Mix 2S-ről váltás után. Sok a bemozdulás a főkamerával, ha nem kültéren vagyok, vagy picit is enyhébbek a fényviszonyok. Ilyen téren stabilizálásban a mixen sokkal jobb volt. Talán a P30 Pro OIS-el spékelt főkamerája és kisebb aperaturája megnyugvást hozna a lelkemnek.
- Ujjlenyomat olvasó 10/8-as működése és jóval lassabb, mint egy hátlapi megoldás. Tudtommal P30 Pro-ban stabilabb, gyorsabb és jobb helyen is van.

Vélemények? Esetleg milyen hátulütője lehet a váltásnak? Eddig kettőt tudok: kijelző felbontás visszalépés, illetve face 3D felnyitás ugyebár.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#13467) F-ECT$ válasza fpatrik17 (#13466) üzenetére


F-ECT$
titán

Amiket írtál, abban szerintem jobb a P30 Pro, de nem Mate 20 Pro-ról váltottam.

Dive ever, work never.

(#13468) rolandrepasi válasza fpatrik17 (#13466) üzenetére


rolandrepasi
tag

Üdv!
Nálunk van mind a kettő. Amit leírtál az mind helytálló. Véleményem szerint megérné váltanod,igaz nem túl sok a különbség a p30pro javára, de az mind pozitív előrelépés. A kijelző felbontást leszámítva csak jobb minden részletben amit leírtál. Plusz az üzemidő ami látványosan jobb még.

(#13469) ktomee


ktomee
csendes tag

Sziasztok!

Aki dual simmel használja a telefont:
Van valakinek megoldása a két viber accountra? olyasmi mint az Ikeralkalmazás, csak az nem tudja a Vibert, nem is értem miért a Xiaomin azzal is ment.

A Paralel Space- t próbáltam, de nem jönnek meg az értesítések.

Köszi,

(#13470) Sztyepadzso válasza ktomee (#13469) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Szia,
Egy megoldás (nem próbáltam)
[link]

(#13471) Sztyepadzso válasza Tulku (#13465) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

A nagylátó 20MP - es képeket készít, ha ×0,6-on van, akkor natív felbontással, ×1 felett digitális zoommal. Az nem kevés.

@nolan42

Nem ismerjük, hol akartad a képeket készíteni, de a sötét hely alapban feltolja az ISO-t, tény, hogy szar lesz. Közelebb kell menned, meg ujjal kijelölni az élességet elhúzott ujjal meg a helyet, ahol a fényt méri. 2,5 cm-ig mehetsz. A széleken persze torz lesz valamelyest, hiszen nagylátószögű.
Ez a teraszunkon egy eper szára, kb 2mm vastag, annyira közelről, amennyire lehet. Szerintem eléggé éles...

(#13472) Tamagocsi123


Tamagocsi123
tag

Sziasztok . Mielőtt valaki úgy vásárolna készüléket hogy a Huawei garancia ellenőrzőt használja inkább hívja fel őket vagy mennyen be személyesen mert az az applikáció nem mérvadó !

Felhasználónak - 114 pozitív 0 negatív értékelése van az oldalon.

(#13473) Technoman


Technoman
őstag

Az óra elkezdett ketyegni

+
Egy másik jó hír

[ Szerkesztve ]

(#13474) knox83 válasza Technoman (#13473) üzenetére


knox83
senior tag

Remélhetőleg a 11-et megkapjuk :)

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#13475) Csabex válasza ktomee (#13469) üzenetére


Csabex
őstag

Nem private space az a paralel?
Nálam private space segítségével működik, de értesítéseket valóban csak akkor látom, ha átmegyek a private-ra. Valójában azért is private :)

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#13476) ktomee válasza Csabex (#13475) üzenetére


ktomee
csendes tag

Ben ez tényleg Paralel:
[link]
Én ugyanúgy meg szeretném kapni az értesítéseket mind a két accountra, nem az cél hogy titkos legyen

(#13477) ktomee válasza Sztyepadzso (#13470) üzenetére


ktomee
csendes tag

Köszi még fogom próbálni de ez nem hangzik olyan egyszerűen

(#13479) andor80 válasza ufonauta (#13478) üzenetére


andor80
senior tag

NE űlj fel a vonatra.Várd meg a hivatalos Huawei bejelentést
Origot meg pláne ne vedd semmiféle forrásnak semmire szennylap .NEmcsak tech szinten

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#13480) Csabex válasza ktomee (#13476) üzenetére


Csabex
őstag

Jah, hogy ilyen is létezik :) Nem tudtam róla. Passz... igazából az app clone-t javasolnám, vagy vmi hasonló appot esetleg... xda-n nem írnak erről? Nézd meg, hátha vkinek már sikerült megoldania és megosztotta.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#13481) Bennyboy válasza andor80 (#13479) üzenetére


Bennyboy
őstag

+1

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#13482) knox83 válasza ufonauta (#13478) üzenetére


knox83
senior tag

Amikor lejárt a licenc boldog boldogtalan elkezdett hülyeséget írni a portálokon. Nem szabad bedőlni. Srácok jól mondják, meg kell várni mit mond a Huawei.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#13483) K Norbi válasza knox83 (#13482) üzenetére


K Norbi
addikt

Én akkor örülnék igazán.
Ha újra megállapodnának a Google al.

Vehetném majd a P60Pro-t :C
Kb 799.990Ft ért "Akciósan"
xD

[ Szerkesztve ]

(#13484) K Norbi


K Norbi
addikt

Azt oszt igen [link] :Y

Van remény [link] :K

Zárt béta teszt részeként érkezett hozzám a frissítés. Ne keressétek, nem küldik ki felhasználóknak egyelőre.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#13485) knox83 válasza K Norbi (#13483) üzenetére


knox83
senior tag

:DDD annyi azért csak nem lesz, összekevered az iphone 14-el ;]

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#13486) knox83 válasza K Norbi (#13484) üzenetére


knox83
senior tag

Na ez biztató :C

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#13487) Tulku válasza knox83 (#13485) üzenetére


Tulku
veterán

Két- három éve mindenki mosolygott a félmillás telefon ár előrejelzéseken és íme...közeledünk!

(#13488) Lalacs


Lalacs
csendes tag

Sziasztok!

Biztos volt már téma ezerszer, de érdemes beruházni jelenleg P30 Pro-ra a jelenlegi Google cirkusz miatt?

Jelenleg P20at nyúzok, de lejár a hűségem hoznom kéne ki valamit és a p30 pro és a xiaomi note 10 az opció de inkább a Huaweinél maradnék

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#13489) Bennyboy válasza Lalacs (#13488) üzenetére


Bennyboy
őstag

érdemes

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#13490) F-ECT$ válasza Lalacs (#13488) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha megkapja a P30 Pro a 11-et (amire már elég nagy az esély), akkor szerintem igen.

Dive ever, work never.

(#13491) Lalacs válasza F-ECT$ (#13490) üzenetére


Lalacs
csendes tag

Köszönöm a gyors választ, de akkor a gms-t nem rántják ki alóla gondolom? Csak ez az egy tart csak vissza tőle, munkámhoz fontos, meg nem is nagyon szeretnék böngészőből szerencsétlenkedni később.

(#13492) F-ECT$ válasza Lalacs (#13491) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezért várnám meg a 11-et, elvileg ami GMS-sel jött, az alól nem rántják már ki.

Dive ever, work never.

(#13493) ufonauta válasza knox83 (#13482) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Igazatok lehet. Noh majd csak kiderül, hogy mit hoz a jövő.

(#13494) Technoman


Technoman
őstag

Hehe, a Ghizchina már csaknem 100%-os tényként írj a P30-as szériáról, mint leendő 11-es tulajról (gondolom, akkor mi fogjuk legelöbb megkapni, utána a sima, majd a Lite)
GSMRing cikk
Kapd be, Trumpli ;]

(#13495) nolan42 válasza Sztyepadzso (#13471) üzenetére


nolan42
tag

Köszi, így is kioróbálom.

(#13496) riczer válasza StanDoFF (#13389) üzenetére


riczer
tag

(#13497) riczer


riczer
tag

Decemberben lesz egy éve hogy rajta van,és semmi gong vele.

(#13498) bontabela73


bontabela73
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Éppen ma 2 hete annak, hogy elkezdtem használni a Huawei P30 Pro-t. Nagyon jó készülék, csak van néhány furcsaság az előző készülékemen (Honor 9) futó EMUI 9.1-hez képest.

Ma reggel megérkezett a 10.1.0.150 frissítés az augusztusi security patch-csel..

Da pacem, Domine!

(#13499) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Hol tudom beállítani, h ne kelljen alulról felfelé húzni néha amikor feloldom a telefont? köszi

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#13500) knox83 válasza Bennyboy (#13499) üzenetére


knox83
senior tag

Szia, közvetlen feloldást keress a biometria / arcfelismerés vagy ujjlenyomatolvasó alatt.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.