Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12601) akooos válasza Bferibörs (#12600) üzenetére


akooos
veterán

Nem járt még úgy, mert ő informatikus!!!!! ;]

(#12602) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Szerintem fejezzétek be a személyeskedést!

(#12603) subset válasza nortol (#12599) üzenetére


subset
senior tag

Szeptemberben lesz egy éve ,hogy használom a telefont.
Azóta minden frissítés ami elérhető lett az egyből fel is került. FR nem volt azóta de minden tökéletesen működik szerencsére. Kíváncsiságból nem nyomtam neki az FR-t még a 10-re való frissítéskor sem, pedig annak a híve vagyok főverzió váltáskor. De remekül működik azóta is.
Akku időm is ugyan olyan jó, ha nem jobb mint még a 9-es droiddal.
Facebook és felesleges appok nálam nincsenek a telefonon, ez szerintem sokat számít.
Nem értem mi lehet az oka, hogy többen panaszkodtok az akku időre, még FR után is....bár ha mentésből visszatöltésre kerül utána minden (tisztelet a kivételnek) akkor azzal együtt visszakerülhet problémás app is, ezt figyelembe kellene venni.
Remélem megoldódnak a problémáitok, még ha elég érthetetlen is, hogy most mitől sz@ródott el.

Használj Te is szabad szoftvert !

(#12604) Aryon87 válasza Tav-Csoves (#12602) üzenetére


Aryon87
félisten

Egyetértek. Jó közösség ez, kár szétbarmolni.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#12605) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Azt hiszem meg lesz a ludas,mai,eddigi akku használat:
-1 sim és -VoLTE-vel megy most a teló.
[kép]
[kép]

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! :R :R :R :R :R

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#12606) Foose


Foose
addikt

Ez ugyanaz a hiba lesz, mint amit írtam. P10 telóval jártam így anno. (Előző poszt) annál is ugyanezt csinálta. Kép (várakozás....) [kép] mobilnettel azonnal tölt [kép]

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#12607) darkmann válasza Bferibörs (#12605) üzenetére


darkmann
őstag

Csak viszonyításképpen az én fogyasztásom 10.1-en 1 SIM-mel és Volte használattal:

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#12608) Bferibörs válasza darkmann (#12607) üzenetére


Bferibörs
addikt

Kószönöm!
Most már legalább tudom,hogy hol keressem a merülés okát.
Vagy a VoLTE- val van bajom, vagy a fizikai simmel. Ez hamar kiderül.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#12609) Bferibörs válasza Foose (#12598) üzenetére


Bferibörs
addikt

Olyat találtam,hüvelynél,hogy gyorsítótár törlése play szolgaltatásoknál, és router át állítása 5 GHz-re,van akinél ez megoldotta.
Főleg a volt UPC szolgáltatónál jelentkezik ez a hiba.
Volt akinek megoldódott úgy,hogy telón csak wifi bekapcsolva, m.net ki,teló újra indítás.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#12610) F-ECT$ válasza Bferibörs (#12605) üzenetére


F-ECT$
titán

Azért ellenőrizd vissza: tedd be a másik simet is, és nézd meg hogy megint gyorsan merül-e.

Dive ever, work never.

(#12611) F-ECT$ válasza nortol (#12591) üzenetére


F-ECT$
titán

Lehet hogy számodra elképzelhetetlen, de elég sok olyan embernek van okos telefonja, aki csak használná (mint egy porszívót vagy kávé főzőt), és rohadtul nincs kedve érteni hozzá.
Szerencsére ők meg is találják a megfelelő telefont hozzá vagy mernek segítséget kérni ismerőstől / fórumon / akárhol. Nem is látom hogy százezrek "kakukkolnának" ;)

Dive ever, work never.

(#12612) Foose válasza Bferibörs (#12609) üzenetére


Foose
addikt

nekem alapból 5 GHz-en van a router,és digis vagyok. Nemrég pont azt csináltam,töröltem a gyorsítót play-nél. Semmi. Megőrülök ettől,egy ilyen telefonnal nem tudok wifin letölteni play-ről,és a gmail sem frissít???? (kézi mód) Ilyen létezik???????????? :W

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#12613) gerenda110


gerenda110
aktív tag

Helló. Nektek is csinálja frissítés óta, hogy hívnak, felveszed, majd 2 mpig csatlakozik a hivashoz vagy mi... Nem volte.

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#12614) gyurica úr


gyurica úr
tag

Tudnátok valami jó megoldást ajánlani hívásrögzítésre, most, hogy a gyári hívásrögzítő a 10.1-es verzióval a GDPR szabályok miatt ment a levesbe?

(#12615) F-ECT$ válasza gyurica úr (#12614) üzenetére


F-ECT$
titán

Cube, de messze nem olyan jó sajnos. A semminél mondjuk több.

Dive ever, work never.

(#12616) klimokrisz


klimokrisz
tag

nortol (#12574)
Én azonnal frissítek mindent, ami megjön legyen az telefon vagy operációs rendszer és soha semmi bajom nem volt eddig semmilyen frissítéssel.
Ezek szerint szar informatikus vagyok, mert azonnal frissítek?
Én nem szeretem magam informatikusnak nevezni a hozzád hasonlok miatt, aki teli orcával mondják, hogy ők mennyire nagy informatikusok és értenek hozzá.
Pont, aki a legjobban ért hozzá az titkolja a legjobban, hogy valóban ért hozzá mert mindenki megtalálja mindenféle hülyeséggel, mivel "neked ez csak egy gombnyomás, kérlek segíts rajtam".
Na de

(A gif-en én szerepelek :) )

[ Szerkesztve ]

„Pénzen nem lehet boldogságot venni! (de Tech cuccokat igen, és az majdnem ugyanaz... :-D )”

(#12617) Bferibörs válasza F-ECT$ (#12610) üzenetére


Bferibörs
addikt

Természetesen,már vissza is tettem. Egyenlőre a voltet kapcsoltam ki,következö lépés,majd pár nap múlva,hogy vissza kapcsolom azt is, kíváncsi,vagyok egyenlőre a sim mit csinál. :R

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#12618) caveman1 válasza Aryon87 (#12586) üzenetére


caveman1
tag

És neked bejött a váltás összességében? Én is S9 plus-ról váltanék, azért érdeklődnék. Köszi ha válaszolsz!

(#12619) vlesi69 válasza Bferibörs (#12536) üzenetére


vlesi69
senior tag

A facen kikapcsoltam a felugró ablakot, így is jobban merül. Remélem egy frissítés megoldja.

(#12620) vlesi69 válasza caveman1 (#12543) üzenetére


vlesi69
senior tag

Használtam S9 pluszt, a P30 Pro sokkal jobb!

(#12621) Detached válasza Aryon87 (#12586) üzenetére


Detached
csendes tag

Igen persze, 10 android jott ra, nem is hasznaltam erdemben a 9-el... de ez a rossz szinhelyesege a telonak koztudott, komolyabb teszteken mindenhol meg is emlitik, csak elsiklottam felette, de ahogy szembesultem vele rajottem h zavar. Itt azert keves szo esik rola... ;) de nem fikazni akarom, csak en is ebben a cipoben voltam, es gondoltam megosztom. Nagyon jo telo, de nekem nem volt megfelelo.

iPhone 14 Pro Max

(#12622) -Maci- válasza Detached (#12621) üzenetére


-Maci-
addikt

Én spec. soha nem hallottam ilyesmiről. Nem is olvastam sehol és az enyémmel nincs is ilyen gond. :K
Ha válóban lenne ilyen hiba, akkor szerintem itt olvasnánk róla.
Az megvan egyébként, hogy lehet állítani szín módot és van valahol kékfény szűrő is? :U

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#12623) F-ECT$ válasza -Maci- (#12622) üzenetére


F-ECT$
titán

Pedig tényleg sok helyen írják és látható is: színhelyesség téren vannak jobb készülékek. (Persze ettől még szép a kép, csak nem pont olyan színek vannak rajta, mint amit a valóságban láttál.)

Dive ever, work never.

(#12624) hodostamas


hodostamas
addikt

Feleségemnek és nekem is érezhetően merülget a teló. FB mindkettőnkek kilőve és böngészőből használjuk csak.

Más is nézhetne egy battery historiant :)
[kép]

(#12625) -Maci- válasza F-ECT$ (#12623) üzenetére


-Maci-
addikt

Elhiszem.
Nem vagyok ennyire sas szemű. De én állítom, hogy én nem veszek észre ilyen jellegű nyűgöt az összes eddigi okostelefonjaimhoz képest. Sőt.
És még mindíg ott van a színmód varázsló a képernyő beállításoknál. Azzal nem lehet kikompenzálni?

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#12626) bferenc válasza gerenda110 (#12613) üzenetére


bferenc
tag

Nekem is csinálja, de nem minden hivásnál. Még nem jottem rá az okára.

|iPad| |iPhone 13| |MacBook Air M1| |iWatch 7|

(#12627) F-ECT$ válasza hodostamas (#12624) üzenetére


F-ECT$
titán

Mit jelent hogy merülhet, mennyi SoT jön össze egy töltéssel?

Dive ever, work never.

(#12628) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Azért ezzel így már meg vagyok elégedve ( remélem így is marad majd):
[kép]

Még egyszer köszi a segítséget! :R
( Csak úgy mellékesen, a fényképező gép gyártók is különböző szinhőmérséklettel dolgoznak. Régen a színes negativok is ilyenek voltak. Pld. kodak sárga,vörös, fuji kék,zöld. Egyik sem adja vissza a természetes színeket,ha úgy tetszik becsapja a szemet.)

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#12629) -Maci- válasza Bferibörs (#12628) üzenetére


-Maci-
addikt

Éljen! Maradjon így! :C :C
Akkor mi is a tanulság? 1 kártyával VOLTE nélkül? :F

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#12630) gmatyi88


gmatyi88
tag

Sziasztok. Alle - ban rakatott már fel valaki uv fóliát? Log On ra gondolok a földszinten. Nem tudom milyet raknak fel, 8900ft lenne cakk pakk. Félek nem tokbarát.. Panzer Glass-t esetleg valaki próbált már? Az 11k. Köszi

(#12631) hodostamas válasza F-ECT$ (#12627) üzenetére


hodostamas
addikt

Nekem pl másfél óra kepernyoidovel 55%on álltam késő délután úgy hogy reggel 100%on vettem le.

(#12632) Bferibörs válasza -Maci- (#12629) üzenetére


Bferibörs
addikt

Most vissza tettem a sim karit éjszaka feltöltöm aztán kiderül,volte kikapcsolva,ha újra merül akkor teszek bele egy másik sim karit,van 5 :DDD
Ha nem merül újra a mostani simmel akkor jöhet a volte kivesézése.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#12633) -Maci- válasza Bferibörs (#12632) üzenetére


-Maci-
addikt

Halványan dereng, hogy talán egyszer régen a családban valakinek hasonló gond miatt cserélték a SIM kártyáját. Nem tudom miért, arra viszon tisztán emlékszem, hogy ugyanolyan méretűre
Szóval ha kipróbálod a másik kártyával is és nem lesz jó, akkor érdemes lehet megfontolni egy kártya cserét. Úgy emlékszem nem nagy cucc(ár, idő) .

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#12634) Bferibörs válasza -Maci- (#12633) üzenetére


Bferibörs
addikt

Igen olvastam ilyet én is,ez a sim kb 2 éves,2018 valamikori,elvileg ingyen cserélik,itt ahol lakom kb. 20-15 perc a csere..
Ha másik simmel jó,akkor cseréltetem.
Ami még eszembe jutott,új fóliát tettek a telóra,valami löttyel, remélem nem az folyt be a sim tartóba és " oxidálódott". A ki,be tevés,meg meg is pucoltam mindkettőt ha már kivettem,lehet megszüntette az esetleges rossz érintkezést.🤔 Ez csak találgatás.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#12635) kp78


kp78
addikt

Vki ismeri ezt a tokot? >> [link]
Megérheti az árát? :U
LG G4 fanoknak G4 hátlapra hajazó tok is van. :DD

[ Szerkesztve ]

(#12636) -Maci- válasza Bferibörs (#12634) üzenetére


-Maci-
addikt

Köszönöm szépen :R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#12637) Bferibörs válasza -Maci- (#12636) üzenetére


Bferibörs
addikt

Mit köszönsz meg? Ti segítettetek nekem! :D :C
Nem szoktam ennyit egy telefont nyúzni,ez most meglepő mennyit bír. 16 órától 2 sim van benne mobilneten fut. :Y
[kép]

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#12638) Aryon87 válasza caveman1 (#12618) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen, az a váltás jó volt. Az S9+-t elvágták egy frissítéssel, az akkut csinálták ki, pedig elégedett voltam vele a 3 hónapja alatt. P30Pro 1 évig volt, most P40Pro van.

Detached a rossz színkezelés az elején volt gond, mikor beltérben a pirosat túltolta. Azt javították az első frissítéssel. Nálam színhelyes képeket csinált, külsőszemlélőnek fakónak tűnhetett, főleg a Samsungosoknak, akik a szaturált színekhez szokott a szemük. Lehet fújni erre, de ez a valóság. Nekem sokkal természetesebbek voltak a színek, utómunkánál is alig kellett a színeken módosítanom, csak ha a téma megkívánta.
Amúgy a társaság legalább negyede-fele Samsungról jött, nem emlékszem hogy lett volna ilyesmi panasz annakidején.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#12639) Dino69


Dino69
aktív tag

Ezt ma sikerült 10.1 en:

[ Szerkesztve ]

(#12640) Bferibörs válasza Dino69 (#12639) üzenetére


Bferibörs
addikt

Most vigyorgok mert nekem is kb ilyen lett.😁
Előző hozzászólásba betettem.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#12641) -Maci- válasza Bferibörs (#12634) üzenetére


-Maci-
addikt

Gondolom benne volt a sim tálca mikor fóliázták. Ugye?
Ha így volt, nem folyhatott be semmi, hisz vízálló a teló. :K

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#12642) Bferibörs válasza -Maci- (#12641) üzenetére


Bferibörs
addikt

Hát nem tudom, kb 10 percig buzerálták,valami takony szerűvel. A vízállóságról megoszlanak a vélemények,hogy mit bír,mit nem bír, többnyire nem javasolják a vízbe tételt. De írtam,hogy ez csak egy gondolat. Egyenlőre nem tudom a magyarázatot.
Benne volt persze a simtálca.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#12643) -Maci- válasza Bferibörs (#12642) üzenetére


-Maci-
addikt

Szerintem ezt engedd el.
A vízállóságot is csak a butuskák nem értik. Ezért konkretizálják a gyártók m-ben vagy mb - ban. Meg persze, hogy mekkora nyomást bírnak az illesztések.
Ebből kövtkezik számomra, hogy ha egyszer x nyomásig tart, akkor az általad emített cseppenés applikáció alatt biztosan nem egyenlő egy beázással.
Más szemszögből.: mindjuk te fóliázod mások készülékét. Behoznak egy drága cuccot, lefóliázod és onnantól tied a felelősség...

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#12644) Bferibörs válasza -Maci- (#12643) üzenetére


Bferibörs
addikt

Ok

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#12645) Dzsekó válasza gerenda110 (#12613) üzenetére


Dzsekó
addikt

Csinálta, amikor megjött az első 10.1, de amióta rájött a 133 végű javítás, kb. azóta nincs ilyenem. Lekopogom. Baromi idegesítő egyébként.

(#12646) Dzsekó válasza Bferibörs (#12642) üzenetére


Dzsekó
addikt

Az a takonyszerű az UV reagens ragasztó. Nincs oxidáló hatása. Az enyémnél biztosan nem buzerálták jobban. A srác 1-1,5 órán keresztül rakta fel. Kb. 15 db ilyet kikukázott, mert buborékos lett a ragasztó alatta. Darabja 10 ropi. :)
Persze nekem csak egyet kellett fizetni. Lekopogom, azóta tart az üveg fólia. Ha a hátlapi szilikont leveszem, még most is UV ragasztó illatú a teló. Szerintem már örökre olyan marad. :)

(#12647) F-ECT$ válasza hodostamas (#12631) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát az tényleg nem túl acélos. Wipe cache volt már?

Dive ever, work never.

(#12648) Macika66 válasza Dino69 (#12639) üzenetére


Macika66
Topikgazda

Ez egészen jó. Folyamatos WiFivel, majdnem folyamatosan ébren tartott procival, több, mint 7 óra kijelzőidővel....

[ Szerkesztve ]

(#12649) CsHuszi válasza kp78 (#12635) üzenetére


CsHuszi
csendes tag

Nekem tetszik a dizájnja, de alin töredéke az ár. [link]

P30 pro, Wach GT2e (Sony Z3C, Honor 9, Miband4)

(#12650) jézusom


jézusom
addikt

Sziasztok!
Van nekem egy f@sza armour tok, kihajtható támasztóval, elég brutál jól védi a telefont. Tegnap jött hozzá vezeték nélküli pad, sajnos nem tölti a tokon keresztül :((
Tudtok ajánlani olyan tokot, ami kompatibilis egy wireless töltővel, és esetleg van rajta támasztó is?
Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.