Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13251) Ladybird66 válasza szemesi69 (#13248) üzenetére


Ladybird66
tag

Van ilyenem.
1. A kocsiban vezeték nélküli töltős tartóban van. Ha valamiért bele kell nyúlnom a telóba (tudom, vezetés közben nem mobilozunk!), hátrahajtott tokkal kellene berakni, de úgy meg nem fér be.
2. Okos tokban, egy idő után eltűnik az AOD és én szeretem látni az időt és hogy van e értesítés.
Azért kellene valami üvegfólia inkább.

-- Kata --

(#13252) Ladybird66 válasza K Norbi (#13249) üzenetére


Ladybird66
tag

Jól látom, hogy ez mindkettő hajlított? Akkor a Spigen tok fel fogja gyűrni...

-- Kata --

(#13253) K Norbi válasza Ladybird66 (#13252) üzenetére


K Norbi
addikt

Spigen nekem nem adja.
Van a fiókba crystal clear. :DDD
De gyáriból is pocsék az átlátszó.

Ez az isten! [link]
Olyan minőségi, belül hasított bőr.
Fogása védelem minden. 10/10
Még eltűnik, ha le van téve az asztalra szinte láthatatlan rajta a tok.

Meg ha átlátszó kell Case and pro meda marktból [link] [link] [link]

(#13250) bferenc Xpro-t agyon dicsérik.
Meglátom :)

[ Szerkesztve ]

(#13254) Sirandrish válasza K Norbi (#13253) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én imádom a Spigen tokokat.. S7 edge óta minden telómn az volt.
Oké..tudom, ez Huawei topik, de ne öljetek :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13255) K Norbi válasza Sirandrish (#13254) üzenetére


K Norbi
addikt

de ne öljetek
Dehogyis..
Itt a fórumon nem szoktunk mi olyat [link] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#13256) K Norbi


K Norbi
addikt

(#13257) mrdreamer


mrdreamer
csendes tag

Zommal nem működik az autofókuszom. Van rá valami megoldás? Vigyem vissza gariba a szolgáltatóhoz? Vagy egyből a márkaszetvizbe?

(#13258) Sirandrish válasza K Norbi (#13255) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem fájt :D ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13259) szemesi69 válasza mrdreamer (#13257) üzenetére


szemesi69
addikt

Támogatás appban lehet tesztelni, ha ott nem talál hibát, csinálj gyári vissza állítást. Ha utána se jó, mehet szervizbe, sokszor egy sima újraindítás is helyre tesz dolgokat. Ha ezek nem jönnek be, márka szerviz, pár napon belül megvan, akár jönnek érte és vissza is hozzák. Szolgáltatón keresztül több idő.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#13260) knox83


knox83
senior tag

Létezik az hogy a New edition az ufs 3.0 miatt érezhetően gyorsabb? Van egy rendes feketém is még ufs 2.1-el és szerintem gyorsabb nála ha kicsivel is.. Vagy nem tudom, placebo :D

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#13261) Dzsekó válasza Ladybird66 (#13247) üzenetére


Dzsekó
addikt

Nekem is XPro van, de a drágább UV reagens ragasztóval felrakott üveg. Fél év garanciát adnak rá, és ott helyben felrakják Neked, amit érdemes kérni, mert jobb az UV lámpájuk, valamint nem könnyű felrakni. Az első 2 hónap után buborékosodott, szó nélkül cserélték. Ez már jó. A ragasztó simán eltávolítható a telefonról. Tény, hogy én övre fűzhető tokban tartom a telefont, meg fülbevalóm sincs, de már érte kemény tárgy és makulátlan. Az üveg ráhajlik a kijelző szélére, de nem ér a végéig, és picit vastag is. Viszont én vettem hozzá való fekete szilikon hátlapot, ami miatt nem érezni az üveg szélét és nem is nyomja fel az üveget. Kellemes a tapintása és nem csúszik, kicsit szilikon, kicsit gumi. Az átlátszó szilikon egy idő után sárga és ragadós lesz, ez nem ragad.

[ Szerkesztve ]

(#13262) K Norbi válasza Dzsekó (#13261) üzenetére


K Norbi
addikt

Képeket tudnál dobni hogy milyen rajta ez a tok és Xpro UV nano Glass? :R

[ Szerkesztve ]

(#13263) Csabex válasza Ladybird66 (#13251) üzenetére


Csabex
őstag

Enyémen a K Norbi által "Istenített" van és a kocsiban szintén Qi tartóm van (Samsung), a kijelzőn pedig clearplex (nincs fülbevalóm :P). A töltést nem akadályozza ez a szilikon tok és tetszik, hogy belül olyan bársonyos puha az anyag, illetve rendkívül hatékonyan tapad a felületekhez. Eleinte papír pénz mellé raktam be a farzsebembe és azt is kihúztam vele, olyannyira tapad :DDD Szerencsére időben rájöttem és most már nagyon figyelek erre, hogy ne fosszon meg a saját telefonom :D Fólia terén nem tudok tanácsot adni, nekem bevállt a clearplex, de talán pár hónappal ezelőtt valaki írt egy üvegfóliáról amelyet UV gél segítségével kell felrakni ultra óvatosan. Rá is kerestem, Zsoleszhun írt róla ebben a hsz-ben.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#13264) siskad válasza knox83 (#13260) üzenetére


siskad
őstag

Ha a New edition nincs még belakva akkor szerintem azt a különbséget is érezheted a kettő között

Xiaomi 13

(#13265) knox83 válasza siskad (#13264) üzenetére


knox83
senior tag

Már be lett lakva..

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#13266) mrdreamer válasza szemesi69 (#13259) üzenetére


mrdreamer
csendes tag

Köszönöm! Megpróbalom amiket írtál.

(#13267) Zsoleszhun válasza Csabex (#13263) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

A második már sokkal jobb lett [link] :)

¯\_(ツ)_/¯

(#13268) vlesi69 válasza DonDragonka (#13002) üzenetére


vlesi69
senior tag

Ez mind csak a politikáról szól. Ha csak a HMS lesz a telefon akkor is használható, mint a Windowos telefonok csak közvetlen elérés nincs az emailhez, a fecehez, stb, csak a böngészőn keresztül, vagy mint Win-nél az Edgén keresztül. Sokkal többet buknak az amcsik.

(#13269) vlesi69 válasza szemesi69 (#13039) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én a hírekeket amit nézek és olvasok 50-50 százalékban fogadom el. Rengeteg megbízható és megbízhatatlan portál van, átvesznek egymástól különböző hírekeket, és vagy igaz vagy nem. Az a biztos ami elmúlt, ha negatívként kezeljük az csak kellemes meglepetés ha nem igaz, de fordítva is igaz.

(#13270) Dzsekó válasza vlesi69 (#13268) üzenetére


Dzsekó
addikt

Azért ennél többről van szó, egy halom app kiírja majd, hogy nem találja a GMS fiókot, ha phone clone-al viszed át. Ha friss telepítést csinálsz, akkor le sem tudod tölteni, mert a HMS boltban nincs fent. Továbbá jó pár alkalmazás google térképet használ, és még ha futna is a phone clone-al áttükrözve, nem találja a térképet, emiatt nem fog menni. Pl. BKK futár is ilyen, amit elég sokan használnak. Lehet, hogy emiatt Vaze sem menne. Banki app-ok sem mennek, és még sorolhatnám. Persze ez később remélhetőleg javulni fog, amint jelennek meg HMS-en az alkalmazások, ebben reménykedem én is. A Windows Phone meg már nem igazán használható, már a böngészője is sz@rul jelenítette meg az oldalakat, Viber is szétkapcsolt sokszor, hiányosak voltak a smiley/gif üzenetek, stb. Bolt sem megy már igazán. Legutolsó W10 volt rajta, de kb. már olyan élményem volt, mint egy nyomógombos hagyományos telefonnal, emiatt is váltottam androidra, mert meguntam már a szenvedést.

K Norbi: Nincs mivel lefotózzam. :) Majd talán a feleségem telefonjával, de az most nincs itt.

[ Szerkesztve ]

(#13271) K Norbi válasza Dzsekó (#13270) üzenetére


K Norbi
addikt

Akkor olyan telót amin nincs Gms nem vennél?
Utólag rámernéd kókányolni ilyen olyan szoftverekkel?

(#13272) gti16v válasza Sztyepadzso (#13169) üzenetére


gti16v
őstag

köszönöm szépen

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#13273) gti16v válasza -Bandi- (#13185) üzenetére


gti16v
őstag

én eladtam fél perc alatt 45 ért hasomló állapotban

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#13274) Dzsekó válasza K Norbi (#13271) üzenetére


Dzsekó
addikt

Egyelőre nem, de nem is akarok most telefont venni, mert most vettem ezt a P30 Pro-t. A Nokia is kitartott 5 évig, remélem, ez is ki fog tartani. Addigra meg már lehet, hogy HMS is olyan szinten lesz, mint GMS. De ki tudja mi lesz akkor. Amikor Nokiát vettem, akkor is szentül meg voltam győződve, hogy a következő telefonom is Nokia lesz, és akkor még Huawei kb. sehol nem volt (2014). Akkor még a WP-nek 10% részesedése volt a piacból.

Az már más kérdés, ha a P30 Pro alól kihúzzák a talajt és kénytelen leszek HMS + GMS maradványaiból építkezni. Eladni nem fogom a telót a jó üzemidő és kamera miatt, majd akkor agyalok, hogy mit lehet kihozni az adott helyzetből, de amíg nincs probléma, addig nem gondolkodom rajta.

(#13275) F-ECT$


F-ECT$
titán

Nálatok mennyi a töltési sebesség? Gyári töltôvel nálam kiírja hogy szuper töltés, de "csak" 55%-ot tölt óránként. Ennek nem 90% körül kellene lennie?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#13276) thesound válasza F-ECT$ (#13275) üzenetére


thesound
őstag

Kb. 1 óra, 1 óra 10 perc alatt fullon van. 20-30%-nál szoktam átlagban felrakni.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#13277) Ferenczi Áko válasza thesound (#13276) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Nekem is kb..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#13278) siskad válasza thesound (#13276) üzenetére


siskad
őstag

Nálam is ugyanígy

Xiaomi 13

(#13279) Ferenczi Áko válasza F-ECT$ (#13275) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Akkor ott valami nem kerek..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#13280) K Norbi válasza F-ECT$ (#13275) üzenetére


K Norbi
addikt

3 óra körül
1 Amperral :DDD

(#13281) Sztyepadzso válasza F-ECT$ (#13275) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Nem lehet h más a kábel, nem a gyári? Illetve a p10 meg a p30 gyorstöltője is gyorstölt, de nem annyival, de ugyanúgy neznek ki, (mármint a p30 pro-é)

[ Szerkesztve ]

(#13282) F-ECT$ válasza Sztyepadzso (#13281) üzenetére


F-ECT$
titán

Elvileg minden a gyári, de majd szétnézek otthon. Nem mintha ez lassú lenne, csak nekem is az 1% / óra körüli sebesség rémlik.

Dive ever, work never.

(#13283) AtHoS válasza F-ECT$ (#13282) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"1% / óra körüli sebesség rémlik"

Ez minek is lenne a "sebessége"?

read-only mode on the forum

(#13284) Ferenczi Áko válasza AtHoS (#13283) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Szerintem 100%/óra sebességet akart írni, hogy annyi idő alatt töltött fel neki is..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#13285) F-ECT$ válasza Ferenczi Áko (#13284) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen, lemaradt két 0. Közben meglett a ludas, a kábel lett elcserélve. Visszacseréltem és most 20 perc alatt 52% ment bele :C

Dive ever, work never.

(#13286) oggy71


oggy71
tag

P30 Pro vétel előtt állok.
Érdemes plusz zsét invesztálni a 8 gigás változatba, vagy a 6 gigás is jó sebességben?
Vhol mintha azt olvastam volna, hogy a hatos érezhetően lassabb, vagy ez hülyeség?
Amúgy keveset használt, vagy kéz alóli 0perces ,lehetőleg 2 év garis készüléket vadászok, értelmes áron, de ez lehetetlen küldetés lesz, most már belátom, mert a legtöbb eladó totál hülyének :((( nézi az embert!
Legvégső esetben szolgáltatótól kihozom, de ez sajnos a legdrágább variáció!

[ Szerkesztve ]

(#13287) Sztyepadzso válasza F-ECT$ (#13285) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Ennyi. :DDD

(#13288) F-ECT$ válasza oggy71 (#13286) üzenetére


F-ECT$
titán

Sebesség különbség ott van, hogy a 8 gigás több adatot / appot tud a memóriában tartani, tehát ha a 6 GB-os már bezár egy (háttérben futó) appot hogy memóriát szabadítson fel, azt a 8 GB-os még nyitva tarthatja, így ha újra azt az appot használnád, akkor a 8 GB-os előbb (azonnal) megnyitja, míg a 6 GB-osnak be kell ismét töltenie. Illetve 2-3 év távlatában már lesznek olyan appok (játékok), amiknek kellhet a több memória.

Használtan venni azért nehéz szerintem, mert a Google para miatt kevesen vették mostanában, így kevesebb is az eladó. Azért érdemes nézelődni, szerintem 140-150e körül már nagyon jókat találni a 8 GB-os verzióból is.

Dive ever, work never.

(#13289) Sirandrish válasza Sirandrish (#13234) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah kijelző kicserélve..
Asszonka boldog..mondtam neki, legyen is boldog mert két évig nem kap másik telót :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13290) oggy71 válasza Sirandrish (#13289) üzenetére


oggy71
tag

Félrement , hsz om bocs.

[ Szerkesztve ]

(#13291) oggy71 válasza F-ECT$ (#13288) üzenetére


oggy71
tag

Köszi az okosítást :), akkor az erősebbik lesz, csak sajnos vhogy egy hét kutatás után sem találtam meg a nekem megfelelőt, pedig 140-150 körül tényleg vannak már szép 8 gigásak, és rá is szánnák ennyi zsét.

[ Szerkesztve ]

(#13292) Ladybird66


Ladybird66
tag

Köszi mindenkinek.
Akkor most tesztelgetek majd... :)

-- Kata --

(#13293) kapasz válasza oggy71 (#13286) üzenetére


kapasz
tag

Én nem látok sebességbeli különbséget a 6GB és a 8GB között. Inkább csak a tudat megnyugtató, gyakorlatilag nem érzékelhető a különbség. Az egyiken mondjuk 15 dolog között szkrollozhatsz, a másiknál 18 között.

Csak akkor venném a nagyobbat, ha nem sokkal drágább.

[ Szerkesztve ]

(#13294) oggy71 válasza kapasz (#13293) üzenetére


oggy71
tag

Akkor lehet rámegyek a 6gigás változatra, pont most bukkant fel egy 2 hónapos, gyári garis készülék.

(#13295) F-ECT$ válasza oggy71 (#13294) üzenetére


F-ECT$
titán

Azért még a belső tárhely mérete is más, ha pl sokat videózol, akkor jól jöhet a nagyobb.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#13296) Foose válasza Sirandrish (#13289) üzenetére


Foose
addikt

Azt nem mondtad neki, hogy új kijelzőt sem kap? :DDD

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#13297) Sirandrish válasza Foose (#13296) üzenetére


Sirandrish
legenda

Uh bazzeg..jó hogy szólsz...már megyek is szólok neki :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13298) macy


macy
addikt

(#13299) Freeeak válasza macy (#13298) üzenetére


Freeeak
csendes tag

Első ránézésre is kamu az egész.

(#13300) Sirandrish válasza macy (#13298) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megáruház?
Én elkerülném :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.