Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13051) siskad válasza horfer84 (#13049) üzenetére


siskad
őstag

Én még nem tapasztaltam ilyet, viszont egyik rokonom pár napja mondta, hogy az ő telefonja (Redmi Note 5) is ugyanezt csinálja, szóval úgy néz ki, hogy nem egyedi probléma lesz.

Xiaomi 13

(#13052) horfer84 válasza siskad (#13051) üzenetére


horfer84
csendes tag

Köszi az infót. Marha idegesítő. Próbáltam újra telepíteni az applikációt, próbáltam törölni a cache-t. Semmi változás. Nekem néhány hete csinálja. Azóta volt több Messenger frissítés is.

(#13053) Sztyepadzso válasza horfer84 (#13052) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Lehet, h hülyeség, de szerintem ez valahogy a szövegmezőket érintő probléma. Vibert és Messengert használok, emlékeim szerint mindkettőnél tapasztaltam már az utóbbi időben, de még sima chrome keresésnél is.

(#13054) horfer84 válasza Sztyepadzso (#13053) üzenetére


horfer84
csendes tag

Azért nem gondoltam a szövegmezőre, mert gépelés közben szépen megjelennek a karakterek. Aztán klikk az elküldés gombra; a szövegmezőből eltűnik, ahogy kell, viszont a beszélgetés buborék nem jelenik meg, de csak nálam. De lehet, hogy igazad van. Nalam Viber amúgy nem csinálja.

(#13055) Sztyepadzso válasza horfer84 (#13054) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Ja, akkor másról beszélünk. Nekem nem jelenik meg a begépelt szöveg, hanem késve, vagy ha a bekapcs gombot megnyomon, majd megint megnyomon (ki-be kapcsolom a kijelzőt)

(#13056) horfer84 válasza Sztyepadzso (#13055) üzenetére


horfer84
csendes tag

[link]

https://youtu.be/Q9RALNR12e8

Ez a gondom. Nehéz értelmesen elmagyaráznom szövegesen :)

[ Szerkesztve ]

(#13057) hodostamas válasza horfer84 (#13049) üzenetére


hodostamas
addikt

nekem is csinálja.. gondolom majd x idő múlva egy frissitéssel megjavul :)

(#13058) Sztyepadzso válasza horfer84 (#13056) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Nekem ilyen bajom nincs, remélem, hogy nálad is megjavul.

(#13059) Tulku


Tulku
veterán

Két dolgot szeretnék hozzáfűzni az elmúlt napok fő témájához:

1. Szerintem biztosan nem tehetnek olyan lépéseket egyik részről sem, ahol egy működő képes egységet egyik napról a másikra szinte működés képtelen egységgé tennének. Nyilván android XY verziót már nem kapunk, biztonsági és apróbb frissítések jöhetnek még. Ez nyílt politikai párharc és azt kell mondjam egyelőre nem a kínaiak állnak vesztésre, különösen ha a jenki belpolitikai helyzetet is hozzáveszem...

2. Trumplinak pedig annyi köze van ehhez az egész katyvazhoz, hogy egy vörösboros éjszaka után utasításra beleföfögte a médiába, mint jóravaló majom, aki ezután megkapja a koncát az állattartójától. Azt úgy érzem senki nem gondolja komolyan, hogy az eddig amerikai elnököknek titulált csepűrágók közül bármelyiknek volt saját nyála, nem hogy gondolata, bármilyen kérdésben is...színház ez, nem ők irányítják, csak vékony a madzag...

(#13060) akooos válasza Tulku (#13059) üzenetére


akooos
veterán

Van valami hiteles forrás arról, hogy az USA elnökei csak bábok? Mondjuk nem a laposföldhívő 5g oltásellenes csoportból?
Fura, hogy ilyen messze attól az országtól ilyen jól tájékozott emberek élnek :)

(#13061) zoli8814 válasza Tulku (#13059) üzenetére


zoli8814
tag

Azért még egy Android 11-et elviseltem volna 😂

Samsung Galaxy S24 ultra

(#13062) csakcsak


csakcsak
csendes tag

https://huaweiblog.hu/huawei-a-gms-es-modellek-tovabbra-is-megkapjak-a-tamogatast/

(#13063) F-ECT$ válasza Sztyepadzso (#13055) üzenetére


F-ECT$
titán

3-4 alkalommal nekem is előfordult már, hogy írás közben nem láttam, hogy mit gépelek (csak a kurzor villogott a szövegmező elején, bármit is írtam), pedig ott volt, mert elküldéskor megjelent.

Dive ever, work never.

(#13064) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt


Mai képeim P30 pro-val..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#13065) mati12 válasza Ferenczi Áko (#13064) üzenetére


mati12
senior tag

És szerinted jók lettek? A vitorlásos kép egy zaj halmaz, a lépcsősön meg olyan a zöld mint a láthatósági mellény az autókban.

(#13066) NemMo válasza mati12 (#13065) üzenetére


NemMo
őstag

Nekem tetszik a lépcsős kép

(#13067) Ferenczi Áko válasza NemMo (#13066) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Köszönöm!

#13065 mati12 Azért tűnik zajosnak,mert hullámzott a víz minimálisan..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#13068) MikeWazowski válasza mati12 (#13065) üzenetére


MikeWazowski
addikt

+1
És még a Samu színei élénkek... Szinte világít a zöld szín.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#13069) K Norbi válasza zoli8814 (#13061) üzenetére


K Norbi
addikt

Ezt még senki nem tudja előre :o

(#13070) Nashville


Nashville
tag

Sziasztok!
A rémisztgetések ellenére én beruháztam egy P30 pro 8/256 GB telóba, mert nincs vetélytársa a mostani + - 50 ezer Ft- os árkategóriában. Jövő héten érkezik. Gondolom, hogy lesz mit olvasni a fórumban, de ha valakinek van kedve leírni megköszönném, hogy milyen tokot érdemes rá venni ami kompromisszumok nélkül illeszkedik rá és valami jó kijelzővédő is érdekelne.
Más: Megéri-e frissíteni Emui 9- ről 10- re vagy jobban működik a teló frissítés nélkül? Pl. A mostani telóm Huawei P Smart 2019- et mikor frissítettem 10- re onnantól nem tudtam vele gyárilag a telefonbeszélgetések hangját rögzíteni (9- en is csak egy kis kikerülővel sikerült) . Emui 10- en is megoldottam a Cube applikációval, de a minősége meg sem közelíti a Huawei saját rögzítőjét.

(#13071) Technoman válasza Nashville (#13070) üzenetére


Technoman
őstag

Nekem ezek vannak fent.

Más

EISA díjas lett idén a P40-es. Ha jól tudom, tavaly a P30-as kapta meg -joggal- ezt a díjat.

[ Szerkesztve ]

(#13072) Zsoltg4s válasza Nashville (#13070) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Hívásfelvétellel itt is ugyan az a helyzet. 9-re kellett felrakni a HW recordert, majd a következő 10-re még lehetett frissíteni, ott még működött. 10.1-en már nem működik, és már sajna nem is enged vissza 10-re. A cube helyett javalom a call recordert, [link]
14 napos próba verziós. tökéletes minőségben vesz fel, de a bluetooth hívásoknál, csak a saját hangodat veszi fel.
Annyira tökéletes a cubéhez képest a felvétel, nekem lejárt a 14 nap, már meg is vettem!
Tokból kb mindegy, mind jól illeszkedik. Most ezt használom, [link] jól néz ki, jó a fogása. Van gyári átlátszó tokom is, jól mutat benne a jégkék telefon, de elégé csúszós tok.
Kijelző védőt nem használok. Karácsony óta egy hajszál karc sincs rajta.
Volt rajta Media Marktos fólia 9ezerért rakták föl, de nekem nem tetszett, egy hét múlva le is vált...

(#13073) Flashback


Flashback
addikt

Sziasztok,

Erőssen gondolkodom a vásárláson most hogy itt nálunk a P30 Pro New Edition 600€ körül elhozható akcióban.
A kérdésem hogy ez tudható hogy meddig lesz támogatott?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#13074) Nashville válasza Technoman (#13071) üzenetére


Nashville
tag

Ilyeneket találtam erre gondoltál? Nem olcsó, de elgondolkodtató, ha annyira jó
Kijelzővédő: [link] Tok: [link]

(#13075) Nashville válasza Zsoltg4s (#13072) üzenetére


Nashville
tag

Köszi az ajánlatot a P Smarton is átlagon felüli minőségben rögzít a 10- es Emui- val ez a Call Recorder, a Cube nyomába sem lép. Azért a fejlesztő megkéri az árát! :D
Ha megérkezik a P30 Pro akkor gondolom frissítésként rögtön a 10.1- et fogja felajánlani. Ez a Call Recorder az írásod szerint a 10.1- en is működik.
Utána olvasok mi a különbség a 9- es és a 10- es Emui között, hogy megéri-e frissíteni. Jókor jött ez a 4 napos ünnep, legalább lesz időm rá felkészülni míg megérkezik. :)

(#13076) darkmann válasza Nashville (#13075) üzenetére


darkmann
őstag

Szerintem a New Edition-ön már alapból 10.0 vagy 10.1 van: https://huaweiblog.hu/minimalis-ujdonsagot-de-emui-10-1-et-kapott-a-p30-pro-new-edition/

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#13077) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

A P30 Pro-ban van barométer?

A DeviceSpecifications szerint van benne, a Huawei termékadatlapján viszont nem szerepel a érzékelők felsorolásában.

(#13078) Nashville válasza darkmann (#13076) üzenetére


Nashville
tag

Nekem még az Old Edition lesz gondolom, mert a Media Markt oldalán nincs feltüntetve erre utaló bejegyzés. [link]

(#13079) balintka válasza Nashville (#13078) üzenetére


balintka
addikt

New edition nincs gyári garival. Hivatalosan nincs nálunk.

(#13080) Sztyepadzso válasza Dhampir (#13077) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Nem, nincs

(#13081) Dhampir válasza Sztyepadzso (#13080) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen, hogy megírtad. :R

(#13082) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Tudja valaki, hogy a Chrome-ot hogy lehet végleg tiltani? Tiltom az Alkalmazások menüben, de másfél nap múlva mindig visszaáll.. 🤔

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#13083) AtHoS válasza Ferenczi Áko (#13082) üzenetére


AtHoS
nagyúr

adb-vel [link]

csak tiltás: [link]

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#13084) Ferenczi Áko válasza AtHoS (#13083) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

:R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#13085) Technoman válasza Nashville (#13074) üzenetére


Technoman
őstag

Igen. Pontosan ezek vannak és nagyon szeretem őket.. A napokban "feszítettem" le a tokot és a fólia még mindig egyben van, sehol sem jött fel :C .
Bár a csodához az is hozzátartozik, hogy a tok un. fóliabarát, azaz az edge oldalakon nem teljesen burkolja be a telót.. Gyakorlatilag ott kezdődik, ahol az üveg véget ér (ezt te is megnézheted, ha rákattintasz a linkelt képre)
A másik alternatíva, a 360 fokos "üvegbúra" lett volna (pld), de erre egy fórumtag azt írta, hogy a mágnes miatt, iszonyúan leárnyékolja a vételt (talán a Wifit?), így maradtam ennél a változatnál.
Ha nem mindennapos nálad a fólia feltevése, inkább hagyd a hozzáértőkre (én ehez tök béna vagyok, így nekem a Speedbe, garanciába, 1k-ért feltették)

(#13086) zoli8814


zoli8814
tag

Sziasztok
Valahonnan lehetséges még UAG plasma tokot találni p30 prora?

Samsung Galaxy S24 ultra

(#13087) Kobe


Kobe
veterán

Az smsekben egyik naprol a masikra eltuntek a nevek, minden sms uzenetnel a telefonszamot mutatja mint kuldomeg akkor is ha a szam bent van a telefonkonyvben

Ezt hol lehetne visszaallitani?

(#13088) NGA


NGA
addikt

P30pro erős napsütésben automata módnál ilyen képeket csinál, a zársebesség nagyon sok. Mit lehet tenni? Hibás a szenzor? Mögöttem volta a nap, ai mindegy neki. Pro módban jó

[ Szerkesztve ]

(#13089) andor80 válasza NGA (#13088) üzenetére


andor80
senior tag

auto modban a fénymérés is elhúzható a fókusz pontól .lehet valamit fotóztál úgymaradt
Hosszan nyomj a képernyőn megjelenik a fókusz kocka abból a fénymérés kihuzható

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#13090) Sztyepadzso válasza andor80 (#13089) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Igen, olyan, mintha a felső, árnyékos részhez lenne belőve.

(#13091) subset válasza Kobe (#13087) üzenetére


subset
senior tag

Nekem is csinálta pár napja...
Állítsd le majd töröld az alkalmazások menüben a "Messages" adatait és a gyorsítótárát.

Használj Te is szabad szoftvert !

(#13092) dbius válasza zoli8814 (#13086) üzenetére


dbius
veterán

Én a gyártó oldaláról rendeltem, mivel országon belül nem találtam. De számolni kell azzal, hogy vámolni fogják. Nekem legalábbis így volt.

(#13093) Flashback


Flashback
addikt

GMSel most mi helyzet? Valahol azt olvastam hogy az aktuális modellek amik még GMSesek azokon se fog működni.
Lehet valamit tudni?

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#13094) L_ajos válasza Flashback (#13093) üzenetére


L_ajos
őstag

:( :( :( :(

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#13095) Merder


Merder
tag

Én most gondolkozom P30 Pro vásárlásán elsősorban a kamerás képességei miatt, de eléggé megijesztett ez a legutóbbi Huawei-Google balhé a frissítések kapcsán. Mennyire érintheti ez a telefon hosszútávú használhatóságát?

(#13096) K Norbi válasza Merder (#13095) üzenetére


K Norbi
addikt

Ezt nehéz megmondani. :)

Nem tudni még semmi hivatalos infot.
Ez az utolsó [link]

Aztán bármi lehet. :D

[ Szerkesztve ]

(#13097) Ferenczi Áko válasza Merder (#13095) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Én az általad említett "probléma" előtt vettem 3-4 nappal. Elsődleges szempont: kamera, akksi, erős hardver volt. Aztán jött a "frissítéses balhé", de engem speciel hidegen hagy, mert a telefon tökéletes. Eszembe sem jutna eladni.. Használtan lehet kifogni elég jó ajánlatokat is..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#13098) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Barátomnak van egy ilyen készüléke. Szeretne 1 letöltött alkalmazást telepíteni, pontosabban a youtube vanced-et de valamiért nem sikerül a dolog. Mondtam neki, hogy engedélyezze az ismeretlen forrásból származó programok telepítését. Hozzáadta a chrome, fájlkezelőt. Sajnos így sem engedi / nem történik semmi. Mi lehet a megoldás?

(#13099) zoli8814 válasza dbius (#13092) üzenetére


zoli8814
tag

Nincs készleten sajnos :(

Samsung Galaxy S24 ultra

(#13100) dbius válasza zoli8814 (#13099) üzenetére


dbius
veterán

Sajnos úgy tűnik kifutott termék lett... eBay, amazon, egyéb aukciós oldalak, hardverapró.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.