Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12401) Sztyepadzso válasza denes04 (#12400) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Sajnos nem tudom a választ.

A kontaktok nekem Gmailen vannak, nem érint , az sms-t kb nem használom, ha valami fontos jött rajta, akkor azt külön lementettem, engem nem érint. A híváslista elmentéséről nem tudok(nem is értem, miert, de mindegy). Ezért nem tudom.
:F

(#12402) paxm


paxm
aktív tag

Sziasztok!
Nagyon gondolkozok egy ilyen telefon vásárlásán. Jelenleg Xiaomi MiMix 2s van. Szerintetek megéri erre váltani? Google appok vannak rajta, vagy tiltott a használatuk? Előre is köszönöm a segítséget!

Xiaomi MI A1, MI Mix 2S & Xperia Z3 Compact & Z5 Compact // Nexus 7 LTE 2013

(#12403) siskad válasza paxm (#12402) üzenetére


siskad
őstag

Nekem volt Mi Mix 2S-em, szerintem ahhoz képest bőven előrelépés minden tekintetben a P30 Pro. Erre nem vonatkozik a tiltás, alapból megy rajta minden Google app.

Xiaomi 13

(#12404) NiceCube válasza -Maci- (#12390) üzenetére


NiceCube
csendes tag

Köszi a tippet, szerintem ez lesz igy kompletten. :)

+ thx mindenkinek aki reagált a segitségre, vendégeim lennétek egy sörre, de most telefont készülök venni, bocs :R :))

Még 1 kis help kellene, mégpedig, hogy honnan lenne érdemes megrendelni ezek közül ( mivel ők adnak 2 év gyártói garanciát, 8/256 és aurora blue szinben, max 200-210k):

- premium-mobil.hu
- mobilcorner.hu
- coolmobile.hu

Van ezekkel a shoppokkal valakinek tapasztalata vásárlás, ill gariztatás szinten? :)

[ Szerkesztve ]

(#12405) -Maci- válasza NiceCube (#12404) üzenetére


-Maci-
addikt

Én a Turbado - n vettem. Azt ígérik, hogy hiba esetén nem javítanak, hanem rögtön újra cserélik és jó volt az ára is. Elhittem. Ezzel volt kereken 2 kilo, mire meghozta a futár. Bő 1-1.5 hét volt mire megjött. Mystic blue színben rendeltem. A hátulja 2/3 matt, 1/3 csillogó kék, de a felrakott fólia (amit korábban linkeltem) miatt full fényes lett az egész hátulja.

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#12406) -Maci- válasza -Maci- (#12405) üzenetére


-Maci-
addikt

Bocsi, ejárt a szerkesztési idő...
A garinak olvass utána, mert mintha lenne valami, hogy Huawei-t nem tudsz leadni Huawei szervízben garanviális javításra. Mindenképpen az eladóhoz kell visszaküldeni és ők intézik a javítást, külföldi szervízben. Így rémlik, javítsatok ki ha tévedek.
Ezért is letz Turbado-ról, hogy alapból cserélik újra.

Mindezek ellenére nekem még nem volt gondom Huawei készülékkel. Maradjon is így. :DD

Bocsi a dupláért :DDD

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#12407) paxm válasza siskad (#12403) üzenetére


paxm
aktív tag

Köszönöm a választ!

Xiaomi MI A1, MI Mix 2S & Xperia Z3 Compact & Z5 Compact // Nexus 7 LTE 2013

(#12408) kapasz válasza NiceCube (#12404) üzenetére


kapasz
tag

mobilcorner.hu vásárlásom volt, garis ügyem még nem.

(#12409) ЯΞNΞGΔT


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Sziasztok! Februári rendelésem most ért ide Aliról, egy Nillkin 3D DS+ max üvegfólia. Bontatlan még, ha esetleg valaki szeretné priviben írjon. Én már rakattam rá clearplexet mmben. :R

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#12410) -Maci-


-Maci-
addikt

Ma reggelre megérkezett hozzám a 10.1.0.133 -as verzió. Elvileg csak Android biztonsági update és eddig nem is találtam semmi változást.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#12411) kp78


kp78
addikt

Huawei Appgallery-n keresztül frissítettem le a Here navigációs appot, de Play áruházban továbbra is ott van, h frissítsem.
Korábban láttam, h Appgallery nem mindig a legfrissebb verziót ajánlja, de ez a frissítés most egyszerre jelent meg mindkét helyen.
Lehet mégis eltérés a két helyről történő letöltés között? :U

(#12412) ult1mate válasza siskad (#12359) üzenetére


ult1mate
tag

És le tudnád írni a pontos beállításait is mert nekem P30-on csak halkan veszi fel a túloldalt?
Nem valami használható, igaz eddig egyik rögzítő sem működött rendesen az új EMUI-n.

[ Szerkesztve ]

(#12413) F-ECT$


F-ECT$
titán

10.1-ről írta valaki korábban hogy jobban merül tőle a telefon. Másnál mi a tapasztalat?

Dive ever, work never.

(#12414) F-ECT$ válasza ult1mate (#12412) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha halk a Cube, akkor: Felvétel beállítások / Kommunikációs mód kényszerítése legyen kikapcsolva.

Dive ever, work never.

(#12415) ult1mate válasza F-ECT$ (#12414) üzenetére


ult1mate
tag

Full halk meg tiszta zajos az egesz így is :/

(#12416) Bferibörs válasza F-ECT$ (#12413) üzenetére


Bferibörs
addikt

Ha minden igaz én írtam, azóta csináltam egy újabb FR-t, javult,de még mindig alatta van a 10-nél megszokottól.
( a p20p-nél javult a 9-ről 10-re lépés, ennél nálam romlott a 10-ről 10.1-re)

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#12417) balintka válasza -Maci- (#12410) üzenetére


balintka
addikt

Nekem is ma reggel jött meg. Állítólag ez javítja a merülést is.

(#12418) bagyulus válasza ult1mate (#12415) üzenetére


bagyulus
tag

Szia! Nekem is nagyon sz.r! 1-forintot nem ér!

(#12419) Tav-Csoves válasza -Maci- (#12410) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

(#12420) Dino69 válasza Tav-Csoves (#12419) üzenetére


Dino69
aktív tag

Pontosan ma jött meg nekem is.

Nem tudom ki hogy van vele, de nekem a Today funkció nagyon szimpatikus lett. :)

(#12421) Dani1969 válasza ult1mate (#12415) üzenetére


Dani1969
csendes tag

Nekem is halk meg zajos,sajnos!

(#12422) kp78 válasza Dino69 (#12420) üzenetére


kp78
addikt

Ezt (Today) utólag merre találni? :U

(#12423) NiceCube válasza -Maci- (#12406) üzenetére


NiceCube
csendes tag

Köszönöm az infókat tőled és mindekitől.. :R

jövőhét vége felé érkezik a cumó / New Edition, aurora kék, 8/256 / :))

Am sarkalatos pont volt számomra, hogy cégre kellett vennem...

Érdekesség - amiről én legalábbis nem tudtam - hogy igy azért elég szivás tud lenni és ezért engedtem el a Turbado-t :) :
- nem kapod meg a 2 év garit, legtöbb helyen csak fél évet
- nincs 14 napos elállás..van 24 órád, hogy visszaküld, az eszközt és csak abban az esetben, ha hibás teljesités történt ( pl törötten érkezett )

A többi "szankció" már nem is érdekelt....

Am a mobilcorner lett a befutó, mert elég korrektnek tüntek és mivel gyártói gari van, igy él rá a 2 év ( + háztól-házig) tehát, ha 1x eszközt vesztek cégre, vagy a cég szerez be, érdemes a gyártói gari alá nem adni :)

(#12424) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ez még másnál is ilyen? Mit lehet vele kezdeni?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#12425) Kobe


Kobe
veterán

Majus 10en raktam fel clearplexet (tokbarat verzio) MM ben a telora
Eddig birta
A szelei szepen felrojtosodtak, meg fennmarad a telon de innentol kezdve gyorsulo utemben fog felperegni sztem ahogy megtobb kosz kerul ala
2honap /9K ar nem igazan best buy

(#12426) paxm válasza NiceCube (#12423) üzenetére


paxm
aktív tag

Köszi hogy megosztottad az infót! :)
Hasonlóan hozzád, én is cégre venném a telefont! A gyártói garancia is fontos nekem. :)

Xiaomi MI A1, MI Mix 2S & Xperia Z3 Compact & Z5 Compact // Nexus 7 LTE 2013

(#12427) F-ECT$ válasza ult1mate (#12415) üzenetére


F-ECT$
titán

Lehet hogy a 10.1 ezen is ront? Én még 10.0 alatt teszteltem, nem olyan jó mint a gyári, de ott használhatónak tűnt.

Dive ever, work never.

(#12428) -Maci- válasza NiceCube (#12423) üzenetére


-Maci-
addikt

- nem kapod meg a 2 év garit, legtöbb helyen csak fél évet

Én kaptam számlát meg papírt, hogy kifizettem a 2 év "extra"-t (csere gari)

- nincs 14 napos elállás..van 24 órád, hogy visszaküld, az eszközt és csak abban az esetben, ha hibás teljesités történt ( pl törötten érkezett )

Ezt nem tudom, erre nem figyeltem. Gyári, lefóliázott dobozban jött a készülék, ahogy a gyárat elhagyta.

gyártói gari van, igy él rá a 2 év ( + háztól-házig)

Na erről nem vagyok meggyőzve. Természetesen én is körbe telefonáltam pár boltot, mikor keresgéltem. Máshol is mondták, hogy persze, 2 év gyártói. Mondom: Akkor ha gond van, vihetem a Huawe szervízbe a körúton? - Nem, nekik kell viszzavinni, ők intézik (így értendő a háztól házig). Mindenhol így volt.

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#12429) knox83 válasza Kobe (#12425) üzenetére


knox83
senior tag

Tok barát? Érdekes, hogy sokan szidják, nekem november óta van és semmi baja..

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#12430) Technoman válasza NiceCube (#12423) üzenetére


Technoman
őstag

Csak hogy tisztázzuk: a 14 napos elállási jog csak a természetes személyt illeti meg (azaz cégekre nem vonatkozik) ebben törvényszerűen jár el a Turkáló, őőőŐŐŐ....Turbadó.
Mindazonáltal - ha jól látom- jelenleg 184K-ért adják a telót. 16 k hozzáteszel és megveszed hivatalos helyen (MM, tegnap az Auchanba (!) is 200-ért láttam a telót)
A sluszpoén, hogy az eMag 180k-ért adja, mint Huawei partner!!!

Miről is beszélünk????

(#12425) Kobe
Pont erről elmélkedtem pár sorral feljebb. Csak az üvegfólia az igazi védelem 8persze abból is a márkás) Én pont a feléből vettem a spigen fóliát (cca 2 hónapja) és gyönyörűen tapad még mindig rajta.
Vedd ezt úgy, mint egy (igen) drága tanulópénzt és legközelebb csak üvegfóliát rakass fel.

(#12431) Kobe válasza knox83 (#12429) üzenetére


Kobe
veterán

A tokbarat kb 2 mmel keskenyebbre van vagva a peremek menten hogy a szilikon es egyeb tokok szegelyevel ne erintkezzen es ne podoritse fel
Na ez az ami nem mukodott :)

(#12432) Szecska26


Szecska26
csendes tag

Sziasztok! Ma csatlakoztam a klubba egy 6/128as modellel, sok évi samsung használat után :)
Így elsőre 2 kérdésem lenne. Feldobta a 10-es Emui frissítést. Megéri frissiteni, vagy érdemes lehet várni vele még kicsit? Illetve hogy frissítés után kell e FR?

A másik, hogy van e olyan funkció ami figyeli a szemet és amig nézem a kijelzőt addig nem akarja lekapcsolni. Samsungon volt ilyen.
Köszi előre is a válaszokat :)

[ Szerkesztve ]

(#12433) knox83 válasza Kobe (#12431) üzenetére


knox83
senior tag

Lehet csak nekem volt szerencsém, hogy jól rakták fel.. Spiegen rugged armorral használom.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#12434) F-ECT$ válasza Szecska26 (#12432) üzenetére


F-ECT$
titán

Hangrögzítő fel ha szeretnéd használni. 10.0-t nyugodtan teheted, a 10.1 nem az igazi még, bár épp ma jött rá egy újabb csomag.
FR-t nem szoktam tolni csak wipe cachet.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#12435) -Maci- válasza Szecska26 (#12432) üzenetére


-Maci-
addikt

Mindenki arra panaszkodik, hogy a 10.1 frissítéssel eltűnik a gyári hívásrögzítő. Én, kis túlzással, azt sem tudtam, hogy van ilyen... Sosem használtam, ezért nem is hiányolom.
Ez az egy hibája van. Viszont az eddig is elég patent ujjlenyomatolvasó még gyorsabb lett és az akksi üzemidő javult a 10.0 -hoz képest.
Én nem csináltam FR-t, csak simán ráengedtem az updétet. :K
Szóval ha nem zavar a hívásrögzítő hiánya, akkor szerintem érdemes frissíteni.

Éberség figyelő gyárilag nincs. Kicsit én is hiányoltam, mikor átálltam Samuróp a P20Pro-ra, de aztán gyorsan elfelejtettem. :U Lehet, hogy valami appal megoldható, de nem tudom.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#12436) horfer84 válasza Szecska26 (#12432) üzenetére


horfer84
csendes tag

Én a helyedben végigtolnám az összes fissítést. Gondolom még nem laktad be teljesen, mivel új a készülék, így ha már nincs több hátra és elérted a 10.1.0.133-at, akkor adnék FR-et a telefonnak. A 10.1-nek a Facebook app nem a barátja sajnos. Akku üzemidő és kamera éjszakai mód hiba a tünet. Nálam fenn sincs az applikáció, így semmi bajom sincs, de tényleg. Szerintem stabil, gyors rendszer. Google Chrome is csinál anomáliákat, de az sek vészes. Ha ez Neked kompromisszum, előttem szóló forumtársat követve, a 10.0át bátran felteheted. Üdv

(#12437) Dino69 válasza kp78 (#12422) üzenetére


Dino69
aktív tag

A 133. as végüvel jött nekem, megkérdezte hogy akarom e a google helyett, én meg igent mondtam :D ( Huawei Assistant Today, a beállítások keresőjében megtaláltam)

(#12438) -Maci- válasza horfer84 (#12436) üzenetére


-Maci-
addikt

Nekem sosem volt se kamera hibám, sem a FB nem rendetlenkedik. Direkt próbálgattam őket, de semmi hiba.
Igen, még a Chrome-ra panaszkodnak páran (de nem szent írás, hogy a FW a hibás. Lehet, hogy az app, ami szintén nemrég frissült), de Samuról jövet gondolom nem kell győzködni, hogy a Samu böngészőt használd.... :K

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#12439) Szecska26


Szecska26
csendes tag

Köszi srácok mindenkinek :R

(#12440) Technoman


Technoman
őstag

Érdekes, hogy az utóbbi frissítések nekem csak Pc-n (HiSuite) érhetők el OTA-n legutoljára csak a 10-est kaptam. :F

(#12441) knox83 válasza Technoman (#12440) üzenetére


knox83
senior tag

Szintén. 10.1 otgvel ment fel, előtte már 2 frissítés is csak pcn volt elérhető. A 133 sehol nem volt, rádugtam a gépre és jelezte is.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#12442) kp78 válasza Dino69 (#12437) üzenetére


kp78
addikt

:R
.133 végű van nekem is, de a beállítások keresője nem adja ki. Pedig a telepítéskor kérdezte, csak gondoltam elsőre nem engedem... :U
Majd vhol egyszer csak előjön

Szerk.: Meglett :)
Főképernyő beállítások > hírcsatorna.

[ Szerkesztve ]

(#12443) denes04

Nálatok HISuite-on megjelenik a downgrade ?
pár napja még volt nála de most lenne rá időm, és nincs ott.. Nem kínálja fel lehetőségként :W

[ Szerkesztve ]

Üdv Dénes >>>>> +36308472229>>>>>> baloghdenes04@gmail.com >>>>>> www.somogypc.hu

(#12444) Technoman válasza denes04 (#12443) üzenetére


Technoman
őstag

Ez jó nagy cumi lesz nekünk. :C A xxx.133 előttinél még volt lehetőség (tegnap direkt néztem) Most már nálam sincs meg ennek a lehetősége.
(bár frissítés előtt mindig csinálok bizt.mentést a rendszerről, , de gondolom ezzel nem lehet visszamenni a régebbiekre)

[ Szerkesztve ]

(#12445) denes04 válasza Technoman (#12444) üzenetére

:W :W :W

Nem csináltam meg pár nappal ezelőtt mert sok idő lett volna, most ráérek és már nem engedi :((( :((( :(((

Üdv Dénes >>>>> +36308472229>>>>>> baloghdenes04@gmail.com >>>>>> www.somogypc.hu

(#12446) basaja válasza Technoman (#12430) üzenetére


basaja
senior tag

Sőt, én majdnem két hete a MM-ban 199000-ért vettem a 8/256-ost...😉

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#12447) Technoman válasza denes04 (#12445) üzenetére


Technoman
őstag

Próbáljuk úgy felfogni, mint A "Trekkes" James T. Kirk kapitány: utazás az ismeretlenbe :DD

(#12446) basaja
Ügyi vagy :C Gondolom a naplementést adták ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#12448) Aryon87


Aryon87
félisten

Befejeztem végre a képeim feldogozását s összegyűjtését, így lett teljes a Flickr albumom. 1 év alatt 20 ezer fotó, ebből tisztán fent az albumban 2000+ kép, s még pár százat fel se raktam. Jó csemegézést, élvezzétek a telefont amíg lehet :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#12449) basaja válasza Technoman (#12447) üzenetére


basaja
senior tag

A jégkristály kéket(jelentsen ez bármit is... Úgyis tokban van :)) )

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#12450) vlesi69 válasza Aryon87 (#12448) üzenetére


vlesi69
senior tag

:C Gratulálok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.