Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13651) Aryon87 válasza darkmann (#13650) üzenetére


Aryon87
félisten

Penzkidobas lenne nekem.
Vanced YT a telon, gepen meg reklamblokkolo a Chromeban. Es online feluleten toltom le a zeneket :))
0Ft-ert :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#13652) darkmann válasza Aryon87 (#13651) üzenetére


darkmann
őstag

Most ne menjünk bele az illegális megoldásokba. :DDD Arra reagáltam, hogy azt írtad, hogy Youtube-on nézed a zenéket, de a Spotify-t azért nem akarod megvenni, mert ott nem tetszenek a zenék. :U

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#13653) Aryon87 válasza darkmann (#13652) üzenetére


Aryon87
félisten

Legalisak ezek. Csak mas forrasbol ;]
Jaja. Lenyeg, nincs szuksegem Spotira :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#13654) mrdreamer


mrdreamer
csendes tag

Halihó! Kész lett a fókuszhibás telóm. Garanciálisan cserélték a kamerát benne, most minden oké.
Gcam portot használ valaki esetleg? Tökre érdekelne csak előbb véleményekre lennék kíváncsi. Köszi!

(#13655) p2pp válasza Aryon87 (#13651) üzenetére


p2pp
őstag

Tubemate leyzed mindent is a YT-ról.
Majd a Mediaconverter pro flac 12-re állítva.
A füles meg szétesik, annyira szól. :)
Mp3 sehol sincs a flac-el szemben.
320 helyett vagy 1500 stb. :)

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#13656) Ferenczi Áko válasza mrdreamer (#13654) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Én úgy tudom, hogy nincs működő gcam port Huawei-re..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#13657) F-ECT$ válasza stefi68 (#13648) üzenetére


F-ECT$
titán

Mindegyik topik a saját telefonját fogja ajánlani.

Dhampir-t kiegészítve a P30 Pronak nagyon jó az aksija.

Dive ever, work never.

(#13658) mrdreamer válasza Ferenczi Áko (#13656) üzenetére


mrdreamer
csendes tag

Én is olyanokat találtam csak amik nem fullosak funkcionalitásban. Kár :(

(#13659) Aryon87 válasza p2pp (#13655) üzenetére


Aryon87
félisten

2 helyrol szedtem le flac formatumba a zenet, mind2 helynek kampec, leglabbis nem akarja leszedni. Visszaszoktam az mp3-ra, de 320kbps minosegben szedem. Kevesebb helyet is foglal :))
Mrdreamer: Huaweire nincs gcam, ami van, az semmit nem er

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#13660) mrdreamer válasza F-ECT$ (#13657) üzenetére


mrdreamer
csendes tag

Ez így van. Fontos szempont.

(#13661) mrdreamer válasza Aryon87 (#13659) üzenetére


mrdreamer
csendes tag

Hát kár, de köszi az infót ;)

(#13662) Csabex válasza Aryon87 (#13641) üzenetére


Csabex
őstag

Hehe, azért még visszahúz a szíved a topikba :P
Meglepő, hogy a te fotózási szokásaiddal még csak félig sincs tele... Azt hittem az egyik sim helyett ott figyel egy NM Card :DDD
Flac-et honnan szoktál leszedni, melyik az a két halott oldal? Javaslom a figyelmedbe ezt az oldalt is, mert annak ellenére, hogy vietnámi, egész tűrhető az adatbázisuk. Ha "old"-al kezded a linket, akkor a régebbi felületük jön be, érdemes azt is megnézni, lehet az jobban bejön...
Én általában a hazai legnagyobb fájl megosztó oldalról szoktam beszerezni a flac anyagot a kocsiba, bár utóbbi időben hanyagoltam, mert autó csere lesz és vissza került a stock média az autóba :DDD

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#13663) stefi68


stefi68
addikt

További kérdéseim merültek fel.
Mi a helyzet itt a Huawei telefonoknál emlegetett agresszív memóriakezeléssel?
Rákeresve itt a fórumban alig találtam erről valamit...
Vagy azért mert nem jelent nagy problémát, vagy azért mert felesleges emlegetni megoldás hiányában?
Tényleg nem jelennek meg a Messenger, Viber, Skype stb. értesítések?
Vagy ezeket az alkalmazásokat ki lehet venni a korlátozás alól?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#13664) Dwatti válasza stefi68 (#13663) üzenetére


Dwatti
addikt

Memória kezelést kézire is lehet állítani,
"Tényleg nem jelennek meg a Messenger, Viber, Skype stb. értesítések?"
Ezt honnan vetted ?
Minden értesítés megjelenik.

(#13665) stefi68 válasza Dwatti (#13664) üzenetére


stefi68
addikt

Zárt képernyőnél, alvó állapotban értettem...
Ilyesmi 'szörnyűségeket' olvastam itt-ott, hogy a rendszer agresszív memóriakezelése kilövi a telefon alvó állapotában az appokat, így nem érkeznek meg az értesítések, csak a telefon feloldása után.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#13666) Ferenczi Áko válasza stefi68 (#13665) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Semmi ilyen nincsen. Amit 4 órája megnyitottam, ugyan úgy visszajön röccenés nélkül. Értesítések szintén, azonnal. Nem lő ki semmit a memóriából..

Más: Ilyen átalakítót használ valaki? Átmegy rajta a hang?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#13667) Aryon87 válasza Csabex (#13662) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen, mert itt jó csapat van. Nálunk pangás van, nincs min problémázni :D
Átlag 4k mennyiségnél már mentem át a gépre a képeket, jobban szeretem azon tudni, mert sosem tudni mikor üt be a krach, nem mintha a gépnél nem történhetne meg, igaz ott kb 50k kép menne a levesbe.. :D

Ez volt az egyik oldal, ami képes volt a flac formátumra, az valamiért eltűnt, de legalább tudja a legmagasabb mp3 minőséget, ami úgy tudom felér a flac-al, és még kevesebb a mérete is.
A másikra már nem emlékszem.

(#13666) Ferenczi Áko igen, ez jó átalakító :K

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#13668) kirkri válasza kirkri (#13639) üzenetére


kirkri
addikt

A tegnapi kérdéseimre esetleg tudja valaki a válaszokat?
Előre is köszönök minden segítséget! :R

21 éve a Prohardveren! ™

(#13669) njnl válasza stefi68 (#13663) üzenetére


njnl
aktív tag

Szia.
Voltak ilyen problémák, de már itt nincs jelen. Hajlamos volt agresszívan kezelni a memóriát az EMUI/MAGIC UI de főleg a közép vagy alsóbb kategóriában, illetve a régebbi modelleknél a csúcskészülékeknél is volt ilyen. Viszont itt már sokkal több a memória 6 vagy 8 illetve maga a szoftver is sokkal okosabb és nagyon jól testreszabható minden egyes alkalmazás memóriakezelése. Valós probléma volt régebben az értesítések kezelése is, de ez is már évek óta nincs jelen, jól lekezeli a rendszer a frissítéseket is.

Tehát ezek a problémák valóban jelen voltak, én is megtapasztaltam mindet viszont már az előző Honor 8-as telefonomnál sem volt jellemző, a P30Pro-nál pedig sosem jött még elő.

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#13670) njnl válasza kirkri (#13639) üzenetére


njnl
aktív tag

Keress vissza, mindenre találsz választ :B

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#13671) Valaki87 válasza Dhampir (#13649) üzenetére


Valaki87
senior tag

+ akku idő :)

(#13672) szemesi69 válasza kirkri (#13639) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Sufni gsm, nincs hivatalos garancia csak a bolti, a régió kód is számít garanciánál, mert a szürkeimportos más lehet. Nyitott bootloader miatt, biztos ugrik a garancia. Érdemes figyelni azt is, ha szolgáltatónál vették részletre, mert akár tilthatják is, ha az előző tulaj nem fizeti.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#13673) kirkri válasza szemesi69 (#13672) üzenetére


kirkri
addikt

Köszönöm szépen a segítséget!

Szolgáltatós kilőve, mert jártam úgy korábban egy másik telefonnál, hogy nem volt javítható és a csereengedélyt ugyan kiadta a gyártó, de a Telekom nem volt hajlandó velem foglalkozni, mert nem én voltam az eredeti vásárló. Hiába volt adásvételi, nem érdekelte őket. Az az ügy ugyan megoldódott, mert távoli ismerősöm volt az illető és hajlandó volt nekem intézni a cserét, de egy idegennél ez nem tudom mennyire működött volna. (És akkor még a letiltás kockázatáról nem is beszéltünk)

Régió kódot csak a telefon menüben látom ugye, a doboz címkéjén nem szerepel? (Bontatlan készüléknél lenne jelentősége, mert nem biztos, hogy fizetés előtt belemegy az eladó a doboz felbontásába).

Feladtam egy hirdetést a Hardveraprón, hátha valaki éppen megválna egy új(szerű) készüléktől aminek rendben vannak a papírjai. :)

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#13674) szemesi69 válasza kirkri (#13673) üzenetére


szemesi69
addikt

Az imei szám rajta van a dobozon, azt pedig a huawei oldalán tudod ellenőrizni, de ha felhivod őket és bediktálod az imei számot, megtudják mondani, hogy melyik régióban forgalmazták és érvényesíthető nálunk a garancia. A többit jól látod.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#13675) Zsoleszhun válasza szemesi69 (#13674) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Az imei24.com is kiírja a régiót.

¯\_(ツ)_/¯

(#13676) szemesi69 válasza Zsoleszhun (#13675) üzenetére


szemesi69
addikt

Én tudom, köszi :R, viszont a huawei konkrétan megmondja, ha kérdezik.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#13677) kirkri


kirkri
addikt

@Zsoleszhun
@szemesi69

Köszönöm mindkettőtöknek! :R

21 éve a Prohardveren! ™

(#13678) oggy71 válasza kirkri (#13677) üzenetére


oggy71
tag

Ugyanebben utaztam, hogy aztán én majd veszek használt, vagy 0km-es P30-Pro-t, mert milyen jól fogok járni anyagilag a szolgáltatós árhoz képest.
2 hét után beláttam, hogy ez lehetetlen küldetés!
Gyakorlatilag az összes Jófogáson, és Marketplacén felbukkanó készülék gazdájának írtam, de mindenhol volt vmi bibi!
Garipapír/szla hiány, Huawei alk. szerinti gari-papir nuku, szolgáltatós készülék elsózása letiltás elleni garival (muhaha), szürkeimportos telo hegyek, öregebb készülékek garmadája, stb...
Aztán begurultam, hogy az anyukátokat nézzétek hülyének, és vettem egy új szolgáltatós készüléket!
80-100e Ft-ot bebuktam így, de legalább nyugodtan alszok!

[ Szerkesztve ]

(#13679) rolandrepasi válasza oggy71 (#13678) üzenetére


rolandrepasi
tag

Pedig hardveraprón van pár régi motoros akitől nyugodt szívvel vehettél volna... Ott az értékelési rendszer is..Oké, bárkinél bármikor jöhet fordulat,de aki évek óta üzletel negatív értékelés nélkül az csak jelent valamit.

(#13680) oggy71 válasza rolandrepasi (#13679) üzenetére


oggy71
tag

Hardveraprót is néztem, de az én kitételeimnek megfelelő készüléket ott sem találtam!
Szla, garlev 2 év gari, max 3 hónapos telo v új, ne legyen timbuktuba h megtudjam sasolni, 8/256 verz., szolg. nájn!, kb ennyi lett volna az elvárásom!

[ Szerkesztve ]

(#13681) rolandrepasi válasza oggy71 (#13680) üzenetére


rolandrepasi
tag

Jó, persze nem mindig van minden szempontból megfelelő, de azért olyan 2 hetente szoktam látni jó arcoktól jó hirdetéseket.

(#13682) benete


benete
tag

Hali! Elég sokszor beszéltünk a kijelző védőkről. Sokat kipróbáltam én is. Találtam egyet ami valóban nagyon jónak látszik!

(#13683) kirkri válasza oggy71 (#13678) üzenetére


kirkri
addikt

Nem sürgős, várok akár 2 hónapot is, hátha beesik egy. :)

Szürkeimportból az EU régiós az gyári garancia szempontból még jó? (Áfa szempontból valószínűleg nem az.) Elvileg egy ilyet találtam 140e forintért, nulla percesen, a hirdetés szerint 2 év gyártói garanciával.

HTC-nél ebből nem csináltak problémát, volt holland és belga készülékem is, minden további nélkül gariztatták. Ott anno az volt a lényeg, hogy EU régiós legyen.

Azt még nem tisztáztam le az üzlettel, hogy a számla miként is fog kinézni, ez majd hétfőn derül ki, ha kinyitnak.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#13684) oggy71 válasza kirkri (#13683) üzenetére


oggy71
tag

A számla az vszínű gsm boltos számla lesz, ebbe komoly garis hiba esetén tuti beleköt a szervíz!
A gari meg egy év a készülékre+1év szoftvergarncia lehet, ezzel sem vagy előrébb!
Szóval nagyon nézd meg mibe ugrasz bele!
140ért nagyon kétlem, hogy minden rendben lesz!
Sufni gsm-eket kerüld el messzire!
Csak nagyobb nevű boltokból, vagy webáruházból érdemes venni telót, de viszont ezeknél is csengetni kell jócskán a bobót!

(#13685) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Tegnap volt a turbadón 137-ért egy outlet 8/128, érdemes nézegetni.
Majdnem visszacsábultam ;]

¯\_(ツ)_/¯

(#13686) Dhampir válasza Zsoleszhun (#13685) üzenetére


Dhampir
félisten

Az Outlet mit jelent ebben az esetben, bontott volt?

[ Szerkesztve ]

(#13687) Zsoleszhun válasza Dhampir (#13686) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Igen bontott vagy minimálisan használt. Mindegyiknél külön leírják és lefotózzák az állapotát.

¯\_(ツ)_/¯

(#13688) fidjevo válasza Ferenczi Áko (#13666) üzenetére


fidjevo
csendes tag

Én egyszer kipróbáltam a p20pro àtalakítóját kiváncsiságból, de nem érzékelte.

(#13689) Sztyepadzso válasza Ferenczi Áko (#13666) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Ez:
[link]
Meg ez jó
[link]
Előbbi egy Fabiában, AKAI magnóval van, utóbbi Superbben, gyári Swing rádióval, de mindkettőt használtam ezzel.
Valaki írta itt korabban, akinek ezeket szintén leírtam, hogy serceg, ha tölt közben az utóbbival, de ezt én nem tapasztaltam.

(#13690) Dhampir válasza Zsoleszhun (#13687) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm! :R

(#13691) Ferenczi Áko válasza fidjevo (#13688) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Pedig az Alis értékeléseknél azt írják, hogy teszi a dolgát :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#13692) F-ECT$ válasza Ferenczi Áko (#13691) üzenetére


F-ECT$
titán

Én használok, jó vele a hang.

Dive ever, work never.

(#13693) vlesi69 válasza Foose (#13636) üzenetére


vlesi69
senior tag

Elvileg nemsokára jön a Mi 10T Pro. Az jó alternatíva lehet.

(#13694) vlesi69 válasza Dhampir (#13649) üzenetére


vlesi69
senior tag

Szerintem még a jobb akku idő a P30 Pro javára.

(#13695) Tamagocsi123


Tamagocsi123
tag

Garaival kapcsolatban! Én nemrég vettem a hardveren egy p30 prot ami az aqwa computer lett vásárolva ami egy megbízható bolt ,számla ,garilevél megvolt. Leellenőriztem a huawei gari ellenőrzőn írta hogy 2021 garis. Aztán az ügyfél szolgálatos közölte hogy Lengyel szürke import és csak akkor van meg a 2. év ha megvan a lengyel számla is! Ezért jobb lekérdezni az ügyfél-szolgálaton mert amit a neten kiír az nem jelent semmit! Aztán másnap ment vissza az eladónak mert csak 1 hónap gari lett volna igy rá! Ezt csak azért írtam le hogy más ne járjon így!

Felhasználónak - 114 pozitív 0 negatív értékelése van az oldalon.

(#13696) Csabex válasza Tamagocsi123 (#13695) üzenetére


Csabex
őstag

Pontosan emiatt nem vettem Aquatól a 8/128-at annak idején, hanem inkább egy PH-s 8/256-ot egy megbízható felhasználótól :)

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#13697) szemesi69 válasza Tamagocsi123 (#13695) üzenetére


szemesi69
addikt

Lehet megbizható bolt, de nem hivatalos huawei viszonteladó, így nem meglepő a történet.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#13698) kirkri


kirkri
addikt

A hétvégén nézegettem használt telefonokat.
Egy érdekes jelenségre figyeltem fel, lehetséges, hogy a Huawei garancia ellenőrző oldalon kiszűrhető, hogy magyar régiós-e a készülék?

Azoknál a telefonoknál, amelyek szürke importból származnak, kivétel nélkül mindegyiknek más ország szerepelt a sor első helyén.

alt="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""" title="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""""

alt="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""" title="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""""

Magyar régiós készüléket három darabot ellenőriztem, mindegyiknél az első helyen Hungary szerepel.

alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

(#13695) Tamagocsi123: : Meg tudnád nézni kérlek, hogy a lengyel régiós készülékednél milyen ország szerepel az első helyen? Ezzel validálni lehetne, hogy helyes volt-e a meglátásom. :)

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#13699) kirkri válasza Tamagocsi123 (#13695) üzenetére


kirkri
addikt

Jól gondolom, hogy ezt a sorrendet dobja a területi érvényességnél a te lengyel készüléked?

21 éve a Prohardveren! ™

(#13700) knox83 válasza kirkri (#13698) üzenetére


knox83
senior tag

Szia, nekem spanyolo. van ott, turbados new edition

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.