Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Joe.36 válasza colonell (#149) üzenetére


Joe.36
addikt

Hátul van ? Nem is tudtam, én egyből beraktam egy[Huawei P20 Lite / Nova 3e Case Liquid Air ] tokba.

Huawei AM61 sztereó bluetooth headset füles sztem nagyon jó. Eddig a legjobb amit telefonhoz kaptam.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#152) colonell válasza Joe.36 (#151) üzenetére


colonell
senior tag

Ez a lehúzható fólia kis fülecskével fel rá nyomva hogy sd/sim meg hol az nfc tehát amit a gyárba raknak rá,hogy védje az üveghátlapot (Telenornál vettem kaptam,hozzá egy valag papírt :D semmi mást :D)

(#153) Joe.36 válasza colonell (#152) üzenetére


Joe.36
addikt

Ja azt levettem, az első X vásárló kapott hozzá ajándék AM61-et, a T adott hozzá, most már úgy látom nem adnak.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#154) colonell válasza Joe.36 (#153) üzenetére


colonell
senior tag

T-nél volt/van amúgy az egyetlen jó ajánlat amibe kapható. (esetleg még a upc, de azt annak annyira nem néztem utána)

(#155) Joe.36 válasza colonell (#154) üzenetére


Joe.36
addikt

T-n normál csomagban P20 Lite + AM61 86 volt.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#156) colonell válasza Joe.36 (#155) üzenetére


colonell
senior tag

Én meg 2 éves, havi 5k-s efivel vettem 96-ért x)

[ Szerkesztve ]

(#157) Peterking


Peterking
tag

A Media Marktban kuponnal volt 89759ft. Én onnan vettem a független P20 lite-t.

(#158) Joe.36 válasza colonell (#156) üzenetére


Joe.36
addikt

Ha levonom az AM61 et 12K akkor 74 be van, nekem jó így, + nem kell egyben kifizetnem. De a 96 se rossz mert akor még 119 volt amikor megjelent.
T-s az független.
6K az előfizetés 3.9 a telefon 22 részletben.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#159) colonell válasza Joe.36 (#158) üzenetére


colonell
senior tag

119-ért megvettem volna függetlenül, így is hülye voltam, hogy - 23k-ért vettem egy két évig függő telefont :D (aztán lehet ez is az, nincs perpill más kártyám, hogy tesztelhessem)
Kijelző ma sikeresen megkarcolódott pedig semmi észlelhető behatás nem történt, annyira mégse jó mint...

[ Szerkesztve ]

(#160) colonell válasza colonell (#159) üzenetére


colonell
senior tag

És megjött az üvegfólia, kiváló...

(#161) ORCA58 válasza colonell (#159) üzenetére


ORCA58
addikt

Valóban függő? Én úgy tudom független. 4 éve vettem Huawei G6-ot, 2 éve Huawei P9 lit-ot nálul, mindegyik független.

(#162) Joe.36 válasza colonell (#159) üzenetére


Joe.36
addikt

Tmobilos-s biztos független, a Telenoros függő lenne ?

Hogy karcolódott meg ? Holnap veszek rá fóliát !!!!!

Telenor oldala szerint lehet...

Fenti ajánlataink Telenor Előfizetői szerződéssel érhetőek el. Egyes tarifákra vonatkozó ajánlatunk hűséggel együtt érvényes, melyben az Előfizető vállalja, hogy számlás előfizetés esetén az ajánlatban meghatározott időtartamig az Előfizetői szerződését nem mondja fel, nem függeszti fel és a Telenor által történő felfüggesztésre, kikapcsolásra nem ad okot.

Az értékesített készülékek csak telenoros SIM kártyával használhatóak.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#163) colonell


colonell
senior tag

Megmondom őszintén, hogy vagy 10 éve nem vettem szolgáltatónál telefont, hogy most perpill, hogy működik, halvány lila gőzöm sincs.
Holnap lemegyek a postára a fóliáért kemény 1.87 dolcsi volt, hát kíváncsi leszek :D
Off fogalmam sincs egyszer csak rajta volt :( elég halovány, szóval sanszos hogy elfedi majd az üvegfólia.
Na majd jövő hónapba bedugom faterom 70-es kártyáját aztán kiderül, de igen, nagyon úgy néz ki, hogy amíg tart a 2 év addig függő és a lejárta után függetlenítik, ugye amit meg a törvény/jogszabály nemtudom mi előír nekik /off

[ Szerkesztve ]

(#164) colonell


colonell
senior tag

Felrakattam az üvegfóliát, azért nem volt könnyű, mert a notiled nagyon pici, de azért be lehet tájolni, kár hogy mattot nem találtam mert az nekem jobban bejön, de a lényegen nem változtat 20 nap alatt 1.87 dolcsiért szerintem bestbuy, főleg mert nem gagyi :)

(#165) Joe.36 válasza colonell (#164) üzenetére


Joe.36
addikt

Szép.... :) Tetszik ,,,, Jött ki megint frissítés !!

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#166) Joe.36 válasza Joe.36 (#165) üzenetére


Joe.36
addikt

Szépen foglalkoznak a P20 szériával, egyre lobb lesz :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#167) colonell válasza Joe.36 (#166) üzenetére


colonell
senior tag

Elviekben a google most egy kicsit bekeményített a gyártók felé biztonsági frissítésekkel, szóval ha minden hónapban lesz egy az lesz a reál :)
Mi az új frissítés száma, mert nekem 8.0.0.125. Van fent és mobilnettel nézve nincs frissítés

[ Szerkesztve ]

(#168) dezz


dezz
nagyúr

Sziasztok! Hány A-s (amperes) töltőt adnak hozzá?

(#169) colonell válasza dezz (#168) üzenetére


colonell
senior tag


2 :)

(#170) dezz válasza colonell (#169) üzenetére


dezz
nagyúr

Köszi! Érdekes, a P20/P20 Pro-hoz 5V 4,5A-est adnak, 9V opció nélkül. A 9V 2A az 5V 3,6A-nak felel meg, de ezt a módot valószínűleg nem használja a P20 Lite. A standard töltők 5V 1A-esek, így ez a töltő azokhoz képest 2x sebességgel tölt, azaz gyorstöltő, csak nem szupergyors. De nem is baj, mert a 4,5A már nagyon sok, nem csak töltésben gyorsabb, hanem szerintem az akku öregítésében is. (Külön is meg lehet vásárolni egyébként a 4,5A-s töltőt, ha valaki nagyon szeretné, mondjuk nem olcsó.)

(#171) LacTom


LacTom
csendes tag

Sziasztok,

P20 Lite tulajokat kérdezném:
Jelenleg egy Nokia 5-öt használok, munkára és magán célra egyaránt. Teljesen meg is felelne, szép, minőségi, egyben van. Viszont előfordul, hogy egyszerre 15-20 alkalmazás meg van nyitva, és ettől teljesen belassul a teló. Például ilyenkor ha egy Messenger chat-fejet be akarok húzni a kukába másodpercek telnek el mire megmozdul. Vagy van, hogy egy excel-ből vissza akarok menni Gmail-be, onnan böngészőbe, aztán csinálni egy képet Messengerben, és a telefon nem igazán tudja lekövetni.

P20 Lite-ot néztem ki helyette, ezért kérdezném a tulajokat, hogy nektek ez hogyan működik. Ha pusztán a számokat nézem elvileg nem lehet gond, hisz itt 4 GB van szemben a Nokia 2-jével. Ettől függetlenül kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra.

Köszönöm!

(#172) colonell válasza LacTom (#171) üzenetére


colonell
senior tag

15-20 alkalmazásnál a 3 is kevés 4 talán, de összesen nincs 20 app a telefonomon szóval nem tudok érdemben beszélni

(#173) espi38 válasza Pistakiss (#142) üzenetére


espi38
őstag

Sziasztok!
Gyárilag nincs rajta fólia:(((

(#174) dezz válasza espi38 (#173) üzenetére


dezz
nagyúr

Néhány videóban pedig ott van.

(#175) aszti75


aszti75
senior tag

Udv!
Most rendeltem egy ilyen keszuleket a Telenortol.Meg nem erkezett meg,de kivancsi vagyok,hogy vannak-e negativ tapasztalatok a keszulekkel kapcsolatban.A teszt szamomra nem igazan mervado,mert szubjektiv. Galaxy A 5 2017-et valtana.
Koszonom :R

[ Szerkesztve ]

(#176) colonell válasza aszti75 (#175) üzenetére


colonell
senior tag

Pl ultra energiatakarékos módból kilépve bedobja azt a képet mintha akkor tennéd le a telefont akivel utoljára beszéltél, én már 2x be is szptam :D
Bár ez inkább bug lehet

(#177) aszti75 válasza colonell (#176) üzenetére


aszti75
senior tag

Kamera tekinteteben valoban olyanok a kepek,mint a tesztben,vagy azert kicsivel jobbak?

(#178) colonell válasza aszti75 (#177) üzenetére


colonell
senior tag

Ahogy a tesztben írja, ha nem szórakozunk a beállításokkal az automata mód ezt nyújtja, ez tejes mértékben helytálló, láttunk már jobbat is de elég jó szvsz.

(#179) aszti75 válasza colonell (#178) üzenetére


aszti75
senior tag

Köszönöm. Ha már a Galaxy A5 2017 kép minőségét hozza akkor meg leszek elégedve vele.

(#180) colonell válasza aszti75 (#179) üzenetére


colonell
senior tag

Samsungból én csak az S szériát ismerem,de talán lesz olyan jó :)

Most töltöttem a telefonom ultra módban 20%-ról felvágta 1 óra meg már perc alatt ,ez már így elfogadható a számomra:D

(#181) aszti75 válasza colonell (#180) üzenetére


aszti75
senior tag

Ismerem az S szeriat a Samsungbol.Volt S6-om.Ahhoz eleg messze van az A5 2017.Gyorstoltes az A5 2017-ben is van,de szemely szerint en nem hasznalom.Kikapcsoltam az akksi kimelese erdekeben.Raer egesz ejjel tolteni.Igazabol ami motivalt a valtasban,az a 4 Giga ram es a dual kamera.Elonyben reszesitem az elolapi ujjlenyomat olvasot,de ebben az arban nem talaltam olyat a Telenornal.Dragabbat meg nem akartam.
Huaweiben utoljara P8 Lite-ot hasznaltam.Nekem tetszett es most vissza is terek.Az A5 meg marad a gyereknek jatszani🙂

[ Szerkesztve ]

(#182) colonell válasza aszti75 (#181) üzenetére


colonell
senior tag

Én is p8 lite-ról váltottam, de igazából csak a sajtkukac miatt, mert semmi gondom nem volt vele :D
Megmondom őszintén nekem sokkal jobban bejön ez a hátlapi ujjlenyomat olvasó kombozvá egy emelési wakeup gesture meg arcfelismerővel. Elhúzom, megnyomom felemelem, biztonságos és mégis nagyon kényelmes. Előlapi ujjlenyomatolvasónál (iPhone 6) feloldottam a telót és már fogtam is át, ennél meg pont ottvan ahol fogom.
Emui meg 4 giga ram (Y) nem kell bemutatni annak aki ismeri, nekem a p8L is elég volt, ez meg ugye hasít :D imádom még mindig a p8L-ot de egy hét p20L után kézbevéve elsőre full kockás kis képernyőjű vacaknak tűnik :D

[ Szerkesztve ]

(#183) aszti75 válasza colonell (#182) üzenetére


aszti75
senior tag

Hasznal valaki Huawei Smart Cover tokot a telefonhoz? Tapasztalatokra/velemenyre lennek kivancsi.Megeri a kozel 5 ezer forintot?

(#184) espi38 válasza aszti75 (#183) üzenetére


espi38
őstag

Szia!
Nézz körbe én már láttam 3 ezer forintért is.
valamint használtam mindent kiír a kijelzőre,de csak egy darabig és ha jól emlékszem az értesítő ledet nem látni.
Ha hívásod van nem kell kinyitni tokon keresztül feltudod venni.
Remélem tudtam segíteni:)))

(#185) aszti75 válasza espi38 (#184) üzenetére


aszti75
senior tag

Szia!
Koszonom.Annyit meg,hogy kopas szempontjabol mennyire tartos?

Mas:Ha jol lattam a beszed mikrofon a hangszoro mellett van.Nem gerjed,ha ki van hangositva a telefon?

[ Szerkesztve ]

(#186) espi38 válasza aszti75 (#185) üzenetére


espi38
őstag

Mivel nálam csak próba erejéig volt ez a tok ezért a kopásra nem tudok mit mondani.
Semmi gerjedés nincs hibátlan a készülék minden téren-ebben az árkategóriában szerintem verhetetlen a típus.

(#187) Gabmami válasza aszti75 (#183) üzenetére


Gabmami
tag

Én most rendeltem, ma hozza a futár. Majd beszámolok, hogy milyen. :D

"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája' (Schlegel)

(#188) Gabmami válasza Gabmami (#187) üzenetére


Gabmami
tag

Megjött a tok. Ez egy gyári tok. Egyelőre első nekifutásra jónak tünik. A led valóban nem látszik, viszont ha be van állítva a teló, hogy emelésre bekapcsoljon a képernyő akkor a tok bekapcsol, vagyis látszik az idő, a lépésszám és az aktuális időjárási adatok, valamint az értesítések. Tehát egyelőre jónak tűnik. :D

"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája' (Schlegel)

(#189) Szabcsizz válasza aszti75 (#185) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Arra ügyelj, hogy nap végén vedd ki belőle, és tisztítsd meg a tokot, és a telefont is. Az apró szemcsék könnyen karcolják az üveget, és a fémet is koptatják. Én ezért nem veszek soha ilyen tokot egy telefonra sem.

(#190) aszti75


aszti75
senior tag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Ma jött meg a telefon.Kicsit fura a súlya az A5-hoz viszonyítva.Maradok a szilikon tok és az üveg fólia párosnál.

(#191) Gabmami válasza Szabcsizz (#189) üzenetére


Gabmami
tag

Igen a régebbi tipusoknál ez igaz is volt. Ezek a tokok már nem karcolnak. Belül bársonyos tapintásúak. Szinte semmi sem tud a tok "alá" kerülni, mert a hátulja tökéletesen passzol védi a sarkokat is, az eleje pedig mágneses. Régebben a Samsung galaxy s6 edge-nél volt olyan karcolós flip cover tok, ami miatt még kijelzőt is cserélt anno a samu.

"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája' (Schlegel)

(#192) Szabcsizz válasza Gabmami (#191) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Hmm, akkor lehet hogy ebben a témában lemaradtam kicsit. Igen, legfőképp a Samura gondoltam, ahol a gyári tok szét karcolta a telefont. De ez az állításod remélem pár hónap múlva is helytálló lesz, mindenesetre én nem bízom ebben a védelemben.

[ Szerkesztve ]

(#193) Joe.36 válasza Gabmami (#191) üzenetére


Joe.36
addikt

Sajnos a közé került por karcolja, M3 is így jártam, kb 1 hónap... Én spigen tokot használok. Szerencsére volt rajta fólia.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#194) aszti75


aszti75
senior tag

P20 Lite -on nincs olyan app, mint a Samsungon a Samsung Pass? Ha van, mi az az app?

[ Szerkesztve ]

(#195) espi38


espi38
őstag

A huawei gyári fliptokra mérethelyességére rácáfolnák-ugyanis amit vettem a mediamarktban lötyögött benne a telefon.
Nem azt mondom,hogy kiesett de érezhetően mozgott benne,ami a karcolást nagy mértékben segíti.

(#196) dezz válasza aszti75 (#194) üzenetére


dezz
nagyúr

Huawei Mobile Services (+HiCare)

(#197) aszti75 válasza dezz (#196) üzenetére


aszti75
senior tag

Köszönöm, de én nem találok ott hasonlót a Samsung Pass-hoz. Én arra gondoltam, hogy megjegyzi a jelszavakat/felhasználó neveket belépéskor és a legközelebbi belépésnél már az ujjlenyomattal is be tudsz lépni.

(#198) aszti75 válasza colonell (#164) üzenetére


aszti75
senior tag

Telenornál ez a fólia 5 ezer forint. Ma néztem. 🤔

(#199) dezz válasza aszti75 (#197) üzenetére


dezz
nagyúr

Azt hiszem, ez tudja.

(#200) colonell válasza aszti75 (#198) üzenetére


colonell
senior tag

Lol 10szeres áron, az nem gyenge...
Mondjuk meg kell fizetni azt a 20-25 napot amíg ideér az tény, na de na... :D
(mondjuk abból min 5 napot ül rajt a magyar posta...)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.