Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Joe.36 válasza pistu1 (#598) üzenetére


Joe.36
addikt

A Huawei a múlt hónapban árulta el, hogy a Honor márkájú készülékei mellett számos Huawei okostelefon is kap majd olyan frissítést, amely elhozza az eszközre a GPU Turbo módot.

Ez a mód a grafikus teljesítményt 60 százalékkal képes fokozni, miközben a fogyasztást 30 százalékkal csökkenti. A szoftver gondoskodik róla, hogy a GPU szükség szerint kapjon többletenergiát, főleg a játékokban.

A Huawei szerint a GPU Turbóval még egy középkategóriás Honor modell is jobb lesz a benchmark-teszteken, mint egyes zászlóshajók.

Hát ez nagyon szépen hangzik így ! :) Főleg hogy mi is megkapjuk !

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#602) bubus66 válasza NemTom1988 (#599) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia erre gondoltál?

Az első képen a hívásnál létszik, a pötty ilyen a párodé is

[link]

Ha össze csippented a képernyőt ott lesz olyan, hogy Beállítások/Ikonszámlálók/Felül "Jelvény megjelenési módnál", átkell állítani "Olvasatlan üzenetekre" és akkor így jelzi, ahogy a képen van.

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#603) bubus66 válasza Thome (#600) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az alapból van bekapcsolva..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#604) NemTom1988 válasza bubus66 (#602) üzenetére


NemTom1988
csendes tag

Müködik! Ezer hála!!😀

.. valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá pénzem..

(#605) worxland válasza NemTom1988 (#604) üzenetére


worxland
addikt

+1 köszönet

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#606) zoli62 válasza #99094528 (#562) üzenetére


zoli62
addikt

Én most pont egy Iphone SE-t tesztelek 3 éves P8 Lite használat után, de gondolkodin, hogy 14 napon belül visszaasom, és inkább P20 Lite-ot veszek. Érdekelne erről mások véleménye is.

(#607) zoli62 válasza bubus66 (#593) üzenetére


zoli62
addikt

Ennyi idő alatt a 600 hsz. kebésnek tűnik, annyit jelent, hogy a telefon csupán csak teszi a dolgát, semmi egyéb, írom ezt úgy, hogy a P20 Lite nincs a kezemben, de azért valamennyire ismerem a Huawei-t.

(#608) #99094528 válasza zoli62 (#606) üzenetére


#99094528
törölt tag

jó kérdés, sajnos én már nem állhatok el az SE-től, de nem vagyok elájulva tőle...
annyit mondhatok, hogy mégegyszer meg nem venném ezt... :((( de sajna p20 lite-om nicsen még

(#609) .zSoLTi. válasza zoli62 (#606) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Ne az èn vèlemènyem döntsön, de volt szifon se,6,6s.. ez a telefon mindnèl jobb.

(#610) zoli62 válasza .zSoLTi. (#609) üzenetére


zoli62
addikt

A Macemre most másoltam fel egy csomó zenét. Szerintem Az SE zenetelefonnak kíváló.Természetesen elsődlegesen telefonálni vettem, de az első igazán multimédiás telefonom, pedig már nem egyet elhasználtam. A Huawei is jó. A P9 Lite megmarad, a P8 Lite helyett meg azt hiszem, megtartom az SE-t, és fájó szívvel lemondok a P20 Lite-ról.

[ Szerkesztve ]

(#611) Doki42 válasza zoli62 (#610) üzenetére


Doki42
őstag

Igen csak teszi a dolgát... 😁

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#612) #99094528 válasza zoli62 (#610) üzenetére


#99094528
törölt tag

"az SE zenetelefonnak kiváló" ízlések és pofonok, én az egyik dolog amit utálok benne, hogy egyenesen kreténül szól de ízlések és pofonok :B

(#613) Thome válasza bubus66 (#603) üzenetére


Thome
addikt

Rendben, benéztem.
De lelehet ezt normálisan is írni. "Pont pont"

(#614) apaka1956


apaka1956
csendes tag

Sziasztok abba kérnék segitséget hol kel beállitani a telon ,hogy a tárcsázoba megjelenjen mind a két szolgáltató . P20 lite Elöre is köszönöm.

(#615) bubus66 válasza Thome (#613) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!!!!!

Mi ebben a sértő....

Jaj bocs, hogy mertem neked válaszolni...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#616) Joe.36 válasza zoli62 (#607) üzenetére


Joe.36
addikt

Kezdetek óta megvan, elsők közt vettem meg, azóta is gond nélkül használom, bátran ajánlom ! :) Én nem bántam meg.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#617) zedok


zedok
senior tag

Sziasztok!

Most már 2 hete használom ezt a telefont. Korábban Xiaomim volt kezdve a Redmi szériával..egészen a 4x-ig. Volt iphone 6s-em. Nyilván érezhetőek a különbségek. Viszont nagy megelégedettséggel használom - okos tokkal. Már amennyire egy tok okos lehet. De ez az első huawei telefonom, szerintem elég jól össze lett rakva, kinézetre is elég megkapó - izlések és ficamok (nincs hosszú i-m, pardon). Véleményem szerint, amennyire használom telefonálásra - dupla sim, netezésre, zene hallgatásra akár fülessel, akár BT-n szerintem hozza a bőven megfelelő szintet. A gyorstöltés egy áldás, komolyan. Szerintem akkuból kaphatott volna többet - nyilván mint mindig van amit lecsipett a gyártó - viszont minden hasznos cucc benne van ami kelhet a napokban az átlag usereknek. Kamera szerintem jó képeket csinál - persze ez megint szubjektiv téma. Meg, hogy ki mire akarja használni. :U

Szóval szerintem ez egy rendben összerakott telefon - tegnap elött jött meg a 144-es update szintén.
Remélem a topic is fel fog pörögni valamennyire hozzá. Amit kicsit hiányolok a dupla koppintás. Tud valaki erről valamit?

Köszönöm! :R

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#618) Doki42 válasza zedok (#617) üzenetére


Doki42
őstag

Én is remélem felpörög.. 😁😂😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#619) Joe.36


Joe.36
addikt

Jött ki új frissítés ! :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#620) Doki42 válasza Joe.36 (#619) üzenetére


Doki42
őstag

Milyen? Most néztem nekem nem jelzi ill. azt mondja nincs...

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#621) #99094528 válasza zedok (#617) üzenetére


#99094528
törölt tag

ha felpörög a topik azt nem azt jelentené, hogy egy rakás gond van amire az emberek segítséget kérnek? vagy hogy szoftveresen elhanyagolt teló, amire jönnek a nektek van frissités kommentek? nekem inkább az jött le hogy nem 6millió gond van vele, az emberek mint te is egyszerűen csak elégedetten használják..
csak kérdezem... :U

(#622) Thome válasza #99094528 (#621) üzenetére


Thome
addikt

Én is ezt tapasztalom. Nincs vele gond. Használom, boldogság. :)

(#623) #99094528 válasza Thome (#622) üzenetére


#99094528
törölt tag

igen ezért akartam , ezt venni a hugomnak ajándékba, ha már magamnak rosszul döntöttem... most annak már viselem következményeit, de végül az időtállóbbság kedvéért egy p smart+-ra adtam le előrendelést, (aug 2-án megjön) ,az erősebb proci miatt tovább legyen vele boldog, csak abban reménykedem ,hogy nem egy kompromisszumokkal telepakolt cucc lesz,
ha igen(mert ellenőrizni fogom, a nyelvvel együtt) akkor megy vissza és jön ez helyette, erről tudni ,hogy kb nincs ,mert egy minden alkotóelemében jó teló,
ezért is tettszik annyira , na de majd elválik.

[ Szerkesztve ]

(#624) akaido válasza zedok (#617) üzenetére


akaido
addikt

Páromnak cseréltem le a Huawei Y5II-t P20Lite-ra. Röviden: ég és föld :) Nyilván minden relatív (Dr.Ága Einstein óta tudjuk), tehát ebben az említett összefüggésben a régihez képest egy csoda. A párom mindig arra panaszkodott, hogy a Y5II állandóan a tárhely telítettségére figyelmezteti, pedig mire használja egy 50-es éveit taposó hölgy a telefonját: Messenger-Facebook, receptek keresése, unokáról képek-videók nézése, telefonálás, SMS-ezés, némi fényképezés. A P20Lite-ban nem lesz panasza a tárhelyre egy jó darabig az biztos. A készülék kidolgozása nagyon jó, érdekes Témákkal dobható fel, az Y5II-höz képest gyors reagálású hadtestekkel hajtatja végre a parancsokat, szóval elégedett lesz az asszony, és mint tudjuk, ha boldog a mama, egy gonddal kevesebb a férjnek. :)

A hosszú " Í "-t próbáld meg jobb Alt plusz a "J"-vel ha nem magyar billentyűről kalapálod a karaktereket.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#625) colonell válasza akaido (#624) üzenetére


colonell
senior tag

Persze, hogy ég és föld hiszen nem is egy kategória a kettő :) Egy új sd kártyával olcsóbban kijöttél volna, de ezzel biztos, hogy nem lesz gondja egy ideig a kedves mamának :)

(#626) akaido válasza colonell (#625) üzenetére


akaido
addikt

Természetesen más kategória.
Lett beletéve SD zsuga, ennek ellenére maga Dr.Oid foglal sokat, néhány naponta pl. a Telefonkezelővel tisztogató halacskázni kell.
A kategória ugrással legalább egy óráig királynak érezhettem magam.
Na de utána: "Ezt, hogy kell az új telefonon?" :DDD Apa kezdődik....

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#627) zedok válasza #99094528 (#621) üzenetére


zedok
senior tag

Teljesen jogos. :) :R De azért nyilván lesznek kérdések stb. Nekem is akadnak - rég használtam droidot, előtte is MIUI-t ami picit másabb struktúra - legalábbis az én szememnek.

(#624) akaido:
Köszi a tippet. Már működik is! íííí :))

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#628) colonell válasza akaido (#626) üzenetére


colonell
senior tag

Jobb mintha el kellene venni a régit, hogy csak az újat használja :D
Amúgy egyszer elfogynak a kérdések, kitartás :D

(#629) akaido válasza colonell (#628) üzenetére


akaido
addikt

A kérdések elfogynak majd az 5G érkezésével, mert az összes 4G-s mobil ára zuhanni fog, "de csak egész pöttyet" :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#630) akaido válasza zedok (#627) üzenetére


akaido
addikt

Anno Apple keyboard trick

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#631) Bailey


Bailey
senior tag

Én is beneveztem egy ilyen telefonra. Egész gyorsnak tűnik, lassabbra számítottam. Eddig pozitív csalódás.

(#632) Doki42 válasza Bailey (#631) üzenetére


Doki42
őstag

+1😁😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#633) Joe.36 válasza Bailey (#631) üzenetére


Joe.36
addikt

+1 :) Én sem bántam meg, nagyon jó telefon :C

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#634) akaido


akaido
addikt

Kezd alakulni a Fun Club! :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#635) Doki42 válasza akaido (#634) üzenetére


Doki42
őstag

" csak nagyon lassan.." 🤗

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#636) Dhampir válasza Doki42 (#635) üzenetére


Dhampir
félisten

Komolyabb áresést, akciót követően lesz itt "hígulás". :D

(#637) kakuk.tamas válasza Joe.36 (#619) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Verziószám?

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#638) .zSoLTi. válasza akaido (#634) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Ami azt illeti ha hamarabb jön a mediamarkt kicsit a galaxy s7 mostani árával biztos azt veszem. Keresztbe lenyeli a p20 lite-ot sajnos..

(#639) Dhampir válasza .zSoLTi. (#638) üzenetére


Dhampir
félisten

Csak az S7-ben nincsen FM-rádió. Persze, ha az nem szempont... :)

(#640) Bailey válasza .zSoLTi. (#638) üzenetére


Bailey
senior tag

Nekem alapkövetelmény a dual sim és a 64 giga tárhely. Ezt pedig Samsungban még a drágább A8 sem teljesíti. A J sorozatban van dual sim + sd kártya, de azokban meg 4 giga ram nincs, és gyengébb a hardverük.

(#641) Joe.36 válasza .zSoLTi. (#638) üzenetére


Joe.36
addikt

Volt S7 nekem.

Amiben jobb a P20 Lite.

Nagyobb kijelző
Jobb üzemidő
Arc alapú feloldás
Nagyobb belső tárhely
2 Sim kártyás
Kisebb kávák
Nincsen Knox

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#642) Joe.36


Joe.36
addikt

FM rádió lemaradt...

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#643) colonell válasza .zSoLTi. (#638) üzenetére


colonell
senior tag

Háát, lenyelné ha a samsung nem lenne egy rakat k@ki az optimalizálása, szóval ha harcolniuk kellene pvp-n random győznének felváltva, és ugye nem is egy kategória a kettő. Nagyon jó amúgy az s7, nagyon tetszett az is, de ez nekem jobban bejön

(#644) Bailey


Bailey
senior tag

Arról nem is beszélve, hogy az S7 egy több mint 2 éves telefon. Meddig lesz még támogatva biztonsági frissítésekkel? Én már tuti nem venném meg most.

(#645) akaido válasza .zSoLTi. (#638) üzenetére


akaido
addikt

Telefonban az AMOLED kijelzőt nem nagyon lehet látványilag überelni. :K

A nejemnek két SIM zsugája van, így a samu bácsik többsége ezért kiesett. Adalékként a HuaweiClonePhone app segítségével a régi telefonszámait, SMS-eit, kamera és messenger képeit kb. 7-8 perc alatt áttoltam a p20 Lite-ra, így azért elég kényelmes volt neki, hogy szinte rögtön látta megszokott dolgait. (50 fölött kezd kissé rugalmatlanná válni nemcsak az emberi szervezet, hanem az elme is néha nyökög már.) Ez is szempont volt nálunk, hogy minél egyszerűbben, de mégis -autós hasonlattal- átülni a kényelmesebbe.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#646) .zSoLTi. válasza Joe.36 (#641) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Nekem is volt. Üzemidőbe vitatkoznèk, nekem a 20lite dupla ugy merül. Lehet azèrt mert melo helyen nagyon gyenge a 4g ès sokszor keresgèl, de az s7 ott se merült ilyen brutál módon. Ami nekem nagyon kevès az s7-hez kèpest az a kamera. Ebbe ahhoz kèpest nudli ami van, föleg rossz fènyviszonyok mellett..

[ Szerkesztve ]

(#647) Bailey


Bailey
senior tag

Nem igazán fair a kamerát hasonlítani. Az S7 csúcskészülék volt. Ha Huawei-hez hasonlítjuk,akkor a P9-hez kellene. Az volt akkor az ellenfele.

(#648) Doki42 válasza Bailey (#647) üzenetére


Doki42
őstag

Úgy van, csúcs vs. középkategória...
4g sok helyen gyengén veszi nekem is gyorsan merül... Valószínű gyenge antenna😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#649) colonell válasza Doki42 (#648) üzenetére


colonell
senior tag

Férfi vagyok, nekem a felbontás többet ér mint a csudajó színvilág :D
Na de visszatérve a 4G-re,nem értem én is többször halottam már ezt a 4G-s témát és akkor mondom hogy én vidéken(konkrétan falu) óriási fémkalitkába semmit nem veszek észre, hogy gyorsabban merülne, pedig a lumiákon meg az y550-en is észrevehető volt a gyorsabb merülés és mondjuk 8 órából 8-at be van kapcsolva és aktív hasznalat kb 6.5-7 óra. Egyetlen logikus magyarázat, hogy a magam 2 méterét használja a telefon 4G antennának :DDD

[ Szerkesztve ]

(#650) Doki42 válasza colonell (#649) üzenetére


Doki42
őstag

Városban vagyok, szerintem túl sok jel van... 😁Most is folyamatosan ugrál a jel pedig meg se mozdulok.. 🤔

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.