Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Sziasztok Honor 8hoz képest jobb vagy gyengébb? Kamera érdekel és a rendszer Kirin hányas gyorsabb vagy egy kategória a 2 éves Honor 8-cal?

(#652) Doki42 válasza Darksiders84 (#651) üzenetére


Doki42
őstag

Hát... 😚
Specifikáció alapján nem, De igen.. 😁
Szerintem próbálj ki egyet az alapján döntsél😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#653) oszi61


oszi61
tag

Sziasztok!
Szombaton én is tulaja lettem e telónak! Egy problémám van vele! Ha két Bluetooth-t szeretnék használni két készülékkel,akkor a Huaweim kikapcsolja a Bluetooth-t! Beállítási,vagy szoftveres hiba lehet? Más két telefonnal működik a Bluetooth!

Köszönöm a válaszokat!

Üdv: Zoli

(#654) RRamstein válasza akaido (#645) üzenetére


RRamstein
tag

A8 nem sokkal drágább és pl az is duál simes :)

(#655) Joe.36 válasza oszi61 (#653) üzenetére


Joe.36
addikt

Próbálj meg egy teljes újra telepítést, a BT részével nekem is van gondom, BT okos óra megy vele, gyári BT sztereó headset megy vele, BT Sony kocka megy vele, de a BT Platronics headset vacakol sajnos.
De tud több eszközt egyszerre kezelni.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#656) Szabcsizz válasza RRamstein (#654) üzenetére


Szabcsizz
őstag

És akkumulátorban is többet hoz, mint a P20 Lite. Legfőképpen a takarékos AMOLED kijelző miatt.

(#657) akaido válasza RRamstein (#654) üzenetére


akaido
addikt

Igen, de attól függ hogyan jutsz a készülékhez. A miénket...ööö...a páromét egy cserebiznyissz kapcsán sikerült (némi ráfizetéssel) megszerezni.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#658) oszi61 válasza Joe.36 (#655) üzenetére


oszi61
tag

Köszi szépen a választ! megpróbálom!

Üdv: Zoli

(#659) RRamstein válasza #52588800 (#38) üzenetére


RRamstein
tag

Meg p9 lite p10 lite stbként:D
akaido: úgy más persze de nekem ezelőtt pl mate10 lite volt ami ehte ugyan az mint a p20 lite , előtte s7 volt , csak sajna elő jött a szélén egy fekete folt (valahova oda üthettem) szóval gondoltam mate9 után adok még egy esélyt de csalódás volt minden tekintetben tele mikrolagokkal ,ips eleve eléggé fakó volt számomra most a8at nyúzok (otthoni előfizu mellé 0ft volt havi 3500ft)erőteljesen jobb mindenben úgy érzem:)

[ Szerkesztve ]

(#660) Doki42


Doki42
őstag

Valaki próbálta már az otg kapcsolatot?
Nekem nem mükszik... 🤔 Ha igen milyen kábellel?.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#661) colonell válasza Doki42 (#660) üzenetére


colonell
senior tag

otg-s usb lazán megy, csak engedélyezni
kellett neki a töltést az első plugnál

[ Szerkesztve ]

(#662) Doki42 válasza colonell (#661) üzenetére


Doki42
őstag

Bocsi, de nem töltésről van szó- adat átvitel

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#663) dezz válasza Doki42 (#662) üzenetére


dezz
nagyúr

Szerintem úgy értette, hogy engedélyezni kell, hogy a telefon áramot szolgáltasson a csatlakoztatott eszköznek.

(#664) Doki42 válasza dezz (#663) üzenetére


Doki42
őstag

Aha... lehet... Bár azt nem láttam hol kell

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#665) colonell válasza Doki42 (#664) üzenetére


colonell
senior tag

Ha nem hozza fel magától akkor alapbeállításba benne van,vagy az otg-vel vagy a te telefonoddal van a baj ,mert simán hoznia kell,ráadásul nekem microusb-s a pendrive tehát rá van rakva még egy usb-c átalakító is és úgy is hozza,szvsz dugjál rá mást a telefonodra hiba keresés gyanánt
Amúgy itt

[ Szerkesztve ]

(#666) Doki42 válasza colonell (#665) üzenetére


Doki42
őstag

Én is usb- s átalakítóval próbáltam, valószínű az nem jó.. Veszek másikat.. Köszi. 😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#667) colonell válasza Doki42 (#666) üzenetére


colonell
senior tag

Jahm hát igen, az a legsanszosabb :)
De azért azt is jobb kipróbálni

[ Szerkesztve ]

(#668) dezz válasza Doki42 (#666) üzenetére


dezz
nagyúr

Kimondottan OTG-s kábel kell.

[ Szerkesztve ]

(#669) Doki42 válasza dezz (#668) üzenetére


Doki42
őstag

Már rájöttem én is azért köszi. 😁

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#670) .zSoLTi.


.zSoLTi.
senior tag

Uj frissítès jött 8.0.0.146 (432)

(#671) akaido válasza .zSoLTi. (#670) üzenetére


akaido
addikt

Köcce szépen! Na akkor ráeresztem a gépre.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#672) Doki42 válasza .zSoLTi. (#670) üzenetére


Doki42
őstag

Nekem nem.. 🤔Hogy is van ez? 😂

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#673) colonell válasza .zSoLTi. (#670) üzenetére


colonell
senior tag

Nekem sem jött semmi, de mindegy nem létszükség jó nekem a 143 is :D

(#674) Veron


Veron
őstag

Szerintetek megéri lecserélni az épp 2 éves Samu A3 2016ot P20 lite-ra? Pörgős telót szeretnék kis méretben. Egyebekben nem érzem rossznak a Samut. Kösz!

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#675) Doki42 válasza Veron (#674) üzenetére


Doki42
őstag

Igen... 😁🙄
Döntés a te kezedben... 🍺

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#676) akaido válasza Veron (#674) üzenetére


akaido
addikt

Az A3-as 4,74-es méretű, tehát kisebb, és ha a ebben az esetben is a méret számít, akkor az A3 marad, AMOLED kijelzős, tehát szép a képe, jó az energiagazdálkodása.
A P20 Lite, modernebb, nagyobb, gyorsabb.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#677) Cavsfan válasza Veron (#674) üzenetére


Cavsfan
tag

Ugyan ezt tettem 1 hónapja.Gyorsabb,szebb nagy tárhely,ujjlenyomat,arcfelismerés..Ezek a pozitívumok.Sokkal drágább,kamera semmivel nem jobb.Ha teheted tegyél hozzá még egy kicsit....honor 10,P10.Az akksija sokkal gyengébb.Mondom ezt 2 év A3 után 1 hónap p20 lite....

[ Szerkesztve ]

(#678) Veron válasza Cavsfan (#677) üzenetére


Veron
őstag

kösz mindenkinek!

akksi gyengébb? az A3 olyan 5 óra kijelzőidőt (2 nap kb.) ment el, ennél kevesebbet tud a P20 lite?
az ár nem lenne gond, a cégemtől kapnám, ha kell. másik lehetőség a Samsung A6 - de az súlyban nehezebb sajnos.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#679) Cavsfan válasza Veron (#678) üzenetére


Cavsfan
tag

Ez is kb 5 óra....ha céges akkor inkább P20 lite.

(#680) .zSoLTi. válasza Cavsfan (#679) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Szerintem maradjunk a 3, max 4 óránál.. :U

(#681) ORCA58 válasza .zSoLTi. (#680) üzenetére


ORCA58
addikt

Ez örökös és felesleges vita téma.
Egyáltalán nem mindegy milyen hardver igényes program fut, milyen a fényerő, mekkora a térerő stb..
Ha feltöltöd és rögtön lemerülésig videót nézel sokkal több, ha olyan helyen vagy ahol gyenge a térerő és sokat telefonálsz, sokkal kevesebb kijelző időt lehet elérni.

Következtetés: A kijelző idő a felhasználás módja drasztikusan befolyásolja. Nem lehet két felhasználónál csak ez alapján hasonlítgatni.

(#682) Daemos válasza ORCA58 (#681) üzenetére


Daemos
tag

+1

Én is így gondolom.Nem mindegy hogy valaki csak minimális erőforrást használó programot futtat ( pl: böngészés) mert úgy 8-óra sot-ot is ki lehet hozni, vagy elindít egy játékot és úgy nézi a sot-ot.

még egy info: legjobban úgy jön ki a különbség ha fordítottan vizsgáljátok az egészet! 2 óráig böngészel meg 2 óráig játszol rajta.... Tuti hogy más merülési százalékot fog mutatni 2 óra múlva! (pedig mind2-nek ugyan annyi a sot-ja! :)

(#683) .zSoLTi. válasza Daemos (#682) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Nekem játék nincs is rajta. Face, messenger, viber, insta, crome. Nagyjából ezeket használom 4g mobilneten, igaz gyenge jellel. Így nekem sose jönne ki 5 óra sot. Délután fél 4-kor kb 1,5 óra sottal már 50% körül mozog az akksi. Fényerőm automata, de le van húzva kb 30%on megy. Szval eddigi telefonjaimhoz képest (galaxy s7, mia1, iphone se) amelyek szinte ugyanezen körülmények között voltak nálam messze ez a legjobban merülő egyed. Nyilván egyetértek, hogy felhasználó függő.. :K

[ Szerkesztve ]

(#684) Daemos válasza .zSoLTi. (#683) üzenetére


Daemos
tag

Igen, ez erőteljesen felhasználói szokástól függ!

Isteni szerencse hogy van benne quick charge mert így akármikor tudsz gyorsan belepumpálni annyi energy-t hogy a nap hátralevő részébe ne merüljön le :)

Én felhasználói szokásomnál ki bír simán 1 napot, viszont volt hogy elfelejtettem tölteni és 23%-al mentem neki a napnak de ahogy sikerült áramforrást találni rátettem és utána már kihúztam vele a napot!

Gyors töltés nélkül nézhettem volna :D Előtte 4x volt, igaz az többet kibírt viszont ott ha belefutottam egy ilyen napba hogy délelőtt 20-30% azzal nem tudtam megjátszani hogy pumpáljon gyorsan annyit hogy jó legyen.

(#685) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Sziasztok!

Az edigitálnál árult P20 Lite-ban tényleg nincs NFC? Vagy csak elírás van a leírásban?
P9 Lite-ról váltanék, de az NFC megléte nálam létfontosságú, nem csak a Simple app miatt.

Előre is köszi a válaszokat.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#686) Doki42 válasza csasaKKP (#685) üzenetére


Doki42
őstag

Szia!
Valószínű elírás...
Bár én soha többet nem veszek semmit tőlük.. 😡😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#687) colonell válasza csasaKKP (#685) üzenetére


colonell
senior tag

Úgy 2 hónapja ezzel fizetek a boltban, szal ha nincs is benne akkor ingyen vásárolsz :D

(#688) csasaKKP válasza colonell (#687) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Köszönöm a gyors választ mindenkinek!

Bár mondjuk maga a Hivatalos Huawei oldal is ezt írja:

ANNE-L01:
NFC Támogatott

ANNE-L21:
NFC Nem támogatott

Kérdés, hogy az edigi mit árul. Nektek mi a típusszám?

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#689) Bailey válasza csasaKKP (#685) üzenetére


Bailey
senior tag

Én is az Edigitalban vettem, és van benne NFC. Régebben én sem szívesen vásároltam az Edigiben, de egy ideje már bontatlan dobozokban árulják a telefonokat. Találkoztam olyannal, aki elment a Media Marktba kézbe venni a választott telefont vásárlás előtt, mert az Edigiben nem akartak neki kibontani egyet, aztán ment vissza megvenni, mert ott olcsóbb volt. Az utolsó két telefonom is lezárt dobozban jött, és semmi gond nem volt velük.

[ Szerkesztve ]

(#690) Doki42 válasza Bailey (#689) üzenetére


Doki42
őstag

Szerencséd volt... 🤗

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#691) kisselandras


kisselandras
senior tag

Üdv emberek. Hiba továbbra is fen áll ilyen mint a jofogas badoo vatera stb oldalak kur.. Lassan töltenek be wifin keresztül ötlet?

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#692) Doki42 válasza kisselandras (#691) üzenetére


Doki42
őstag

Bocsi én nálam szupi... 🤔

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#693) Jeffi


Jeffi
aktív tag

Milyen tokot ajanlotok a telefonra?

X1X

(#694) Doki42 válasza Jeffi (#693) üzenetére


Doki42
őstag

Gyári van, de valószínű csere lesz mert csúszkál benne

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#695) colonell válasza csasaKKP (#688) üzenetére


colonell
senior tag

ANE-LX1

(#696) Joe.36 válasza Jeffi (#693) üzenetére


Joe.36
addikt

Én [ezt használom] nagyon pontosan illeszkedik a telefonra, és tökéletes a védelem is így.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#697) pistu1 válasza Jeffi (#693) üzenetére


pistu1
csendes tag

[link]

Nálam a nilkin nagyon bevált:R

;)

(#698) csasaKKP válasza colonell (#695) üzenetére


csasaKKP
senior tag

És az edigitől vetted? Mert az edigi L21-et árul (elvileg).

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#699) HUNited


HUNited
senior tag

Sziasztok

Hol lehet beállítani a telefonon a SIP (VoIP, Internet Calling) lehetőséget?

A tárcsázó beállításában nincs, a vezeték nélküli hálózatnál nincs.

Erősen gondolkodom rajta hogy a földhöz vágom

(külsős SIP kliens nem megoldás, mert folyton kilövi ez a szar. Azaz fut a háttérben, de nem csörög csak ha éppen meg van nyitva a progi tárcsázója. Hiába van kint a státuszbaron az ikonja, és látom hogy online vagyok...)

(#700) HUNited


HUNited
senior tag

Az egyébként az új irány, hogy a fejlesztők letiltják a Huawei készülékeket? A legnépszerűbb videó app már meg is tette (VLC).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.