Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) LacTom


LacTom
csendes tag

Sziasztok,

Megjött ma nekem is a készülék. Nagyon szép, eddig minden oké.

Abban tudnátok segíteni, hogy hol kell kikapcsolni a gépelés közbeni rezgést. Hogy ne vibráljon minden betű lenyomásánál?

Még nem volt Huawei-em, nem ismerem az Emui-t 😊

Köszi előre is!

(#202) colonell válasza LacTom (#201) üzenetére


colonell
senior tag

Nekem gyárilag a swiftkey volt fent, de mivel minden gépen azt használtam :)
+ jel a javaslatoknál bal oldalt, fogaskerék, fogaskerék+, szövegbevitel, hang és rezgés :)

(#203) aszti75 válasza dezz (#199) üzenetére


aszti75
senior tag

Köszönöm, de ez sem tudja.

(#204) aszti75 válasza colonell (#200) üzenetére


aszti75
senior tag

Na igen, de meg veszem, mert sürgős. Nem szeretném, ha össze karcolódna.Veszek mellé egy átlátszó szilikon tokot, aztán ennyi. A többi már csak rajtam múlik, hogy ne ejtsem le.

(#205) Joe.36 válasza aszti75 (#204) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem [ez] van rajta ebben le is ejtheted.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#206) aszti75 válasza Joe.36 (#205) üzenetére


aszti75
senior tag

Jól néz ki. Az átlátszó tokot azért gondoltam, mert tetszik a kék hátlap. Ugyanis nekem kék színű, nem fekete.

(#207) Joe.36 válasza aszti75 (#206) üzenetére


Joe.36
addikt

Van [az] is ! :) Ezek minőségi, márkás tokok, csak ilyet használok.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#208) LacTom válasza colonell (#202) üzenetére


LacTom
csendes tag

Köszönöm, sikerült 😊 Ennél jobban el se dughatták volna 😊

(#209) colonell


colonell
senior tag

Egyszer vettem nem fekete matt színű sima snassz "hanyagelegancia" xD
tokot, kipróbáltam az átlátszót mert egyszerű és nagyszerű szét is b... Az ájfón hátulját elég rendesen :D

(#210) Joe.36 válasza colonell (#209) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem is volt olyan tokom ami nem védte hanem belül koptatta a telefont ! Azóta csak spigen.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#211) colonell válasza LacTom (#208) üzenetére


colonell
senior tag

Ha nem előre telepített lenne, hanem playből kellene felrakni, első körben végigvezet, megmutat mindent :)
Én cirka ~8 éve használom, mellette kipróbáltam sok más billzetet is, de mindig visszatértem erre :)

(#212) aszti75 válasza Joe.36 (#207) üzenetére


aszti75
senior tag

Kösz. Mennyi idő alatt ér ide, kb?

(#213) espi38


espi38
őstag

Én cafele tokot használok cafele full wiev fóliával hibátlan-bár nem átlátszó:)))

(#214) LacTom


LacTom
csendes tag

Sziasztok,

Következő kérdés 😊
Ha felébresztem a telefont, akkor minden értesítésnél azt írja, hogy Tartalom elrejtve.

Hogyan tudom beállítási, hogy kiirja a tartalmat? Tehát például, hogy Messenger-en ki írt.

Köszönöm!

(#215) aszti75 válasza LacTom (#214) üzenetére


aszti75
senior tag

Beállítások - Alkalmazások - Értesítések kezelés-Ki keresed a messengert-Zárkepernyő értesítések és ott kiválasztod a megjelenést.
Ami appot még szeretnél azt ott tudod engedélyezni.

[ Szerkesztve ]

(#216) LacTom válasza aszti75 (#215) üzenetére


LacTom
csendes tag

Köszi, megnéztem, arra vannak állítva, mégis elrejti.

Esetleg más ötlet?

Köszi!

(#217) colonell válasza LacTom (#216) üzenetére


colonell
senior tag

Használj arcfelismerést és el van rendezve a probléma :)

(#215) aszti75 az az értesítésekre vonatkozik,hogy hogyan,smint értesítsen a készülék,az hogy csak te lásd az már a biztonságnál van :)

[ Szerkesztve ]

(#218) aszti75 válasza colonell (#217) üzenetére


aszti75
senior tag

Ja, most értelmeztem, hogy mit szeretne a kolléga 😀

[ Szerkesztve ]

(#219) LacTom válasza colonell (#217) üzenetére


LacTom
csendes tag

Köszi, sikerült amit akartam, a biztonság menüben találtam meg.

(#220) love


love
tag

Egyik ismerősöm tapasztalatát osztanám meg Veletek:

Vettek a Telenornál egy Kék színű kivitelt, és nem is volt vele semmi gond, de hét elején egyszer csak nem volt mobilnet, és fél nap alatt kb le is merült(valószínűleg folyamatosan újra akart csatlakozni).
Irány a Telenor, ahol előbb szervizelni akarták, de végül egy új készülék lett belőle. Ott még működött rendesen,és már egy új kártyát is adtak hozzá, hogy azt is kiszűrhessék.

Majd eljutott a parkolóig, és ismét elkezdte csinálni, megint vissza az üzletbe, megint új kártya, új készülék. Jó volt a készülék, de másnap lehetett is visszavinni, mert megint csak hibás volt.

A végén inkább ráfizetett, és sima P20-at vett, most 2-3 nap elteltével ez a készülék működik rendesen, és 20-30%-ot merül 1 nap alatt.
Esetleg más is találkozott ezzel a hibával? Típushiba lehet?

Csak a Funky ;)

(#221) aszti75 válasza love (#220) üzenetére


aszti75
senior tag

Érdekes történet. Nekem múlt hét csütörtök óta van meg, most kezd beallni az aksi pár töltési ciklus után. Azzal semmi gondom, mint ahogyan az internettel sem. Nálam minden flottul működik.

(#222) love válasza aszti75 (#221) üzenetére


love
tag

Neki is kb 2hét után adta be a kulcsot, bár a többi meg vagy azonnal, vagy 1nap leforgása után. Esetleg, ha a simával is lesz ilyen, akkor más nem lehet, mint hogy a szolgáltató valamit nem csinál jól :DDD

Csak a Funky ;)

(#223) Daemos válasza love (#222) üzenetére


Daemos
tag

Hali
Mi is most valtottunk a parommal erre a keszulekre (kb 2 hete vodanal) es halistennek nincs eddig semmi gond vele! Meg vagyunk elegedve bar meg tapasztaljuk hogy milyen :) remélem a fent leirtak a szolgaltatonal is csak egy hibas szallitmany miatt jottek ki, amit bizunk benne hogy nagyon hamar megoldanak!

[ Szerkesztve ]

(#224) Gabmami válasza espi38 (#184) üzenetére


Gabmami
tag

Látszik az értesítő led is. Elég gyengusz, de az nem a tok hibája :D

"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája' (Schlegel)

(#225) #81733120


#81733120
törölt tag

Ma megtapogattam. Érdekes, hiába lehet "elrejteni" a notch-ot, a fekete nem annyira fekete, hogy teljesen láthatatlanná tegye a betüremkedést, szvsz idegesítőbb, ha be van kapcsolva az elrejtés.

(#226) Joe.36 válasza love (#220) üzenetére


Joe.36
addikt

Lassan 1 hónapja megvan... Tmobilos.... Hibátlan, imádom, nálam 3 napot elmegy, szuper telefon ez ! :K
Ja, az enyém fekete.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#227) colonell válasza Joe.36 (#226) üzenetére


colonell
senior tag

Dettó :D

(#228) aszti75 válasza Joe.36 (#226) üzenetére


aszti75
senior tag

Hát én eléggé interaktívan használom a telefont. Úgy hogy nem bír ki nekem két napnál többet. 😁

(#229) pulguinha


pulguinha
aktív tag

Sziasztok,
Kékben nézegetem a telefont, de valaki írta, hogy peches volt... Akik elégedettek vele milyen színre szavaztak végül? :)
Előre is köszönöm

(#230) Pistakiss válasza pulguinha (#229) üzenetére


Pistakiss
őstag

Szia!
A feleségemé is kék, nincs vele semmi gond. Szerintem nem színspecifikus a hiba!

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#231) aszti75 válasza pulguinha (#229) üzenetére


aszti75
senior tag

Szia! Nekem kék van és semmi gondom vele. Nem tartom valószínűnek, hogy a színe befolyásolná a készülék "hibákat".

[ Szerkesztve ]

(#232) Joe.36 válasza pulguinha (#229) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem fekete van, de szerintem nem számít a szín, nagyon jó telefon ez ebben az árban. ( S7 Edge után mondom )

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#233) colonell


colonell
senior tag

Valaki találkozott már olyannal,hogy fájlátvitel közben egyszer csak a telefon dobja a kapcsolatot,és visszarakja magát töltésre? Marhamód idegesítő főleg nagyméretű fájloknál.... :W

(#234) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok holnap én is csatlakozom a csoporthoz.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#235) Peterking válasza bubus66 (#234) üzenetére


Peterking
tag

Ennek örülök. Köszöntelek itt.

(#236) Joe.36 válasza colonell (#233) üzenetére


Joe.36
addikt

Hisuite fent van a gépen ? HDB ok ? ( Nálam nincs ilyen gond Win 7 64 Bit. )

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#237) colonell válasza Joe.36 (#236) üzenetére


colonell
senior tag

Minden ok, és nem is mindig csinálja, win 8.1 x64, pont ezért aggaszt egy kicsit

(#238) dezz válasza colonell (#237) üzenetére


dezz
nagyúr

Kábel?

(#239) colonell válasza dezz (#238) üzenetére


colonell
senior tag

Gyári :/ másikkal is próbáltam, azzal is csinálta.
Nagyon remélem a laptopon haldoklik csak az usb (nem mindig ugyanazt az egyet használom) de mással még nem volt ilyen, pl másik teló, egér, külső vinyó semmelyikkel sem.

(#240) aszti75 válasza colonell (#239) üzenetére


aszti75
senior tag

Szia! Mekkora fájlt mozgattál? Megpróbálom én is...

(#241) Szabcsizz válasza colonell (#239) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Szia!
Ha meghaladsz egy bizonyos szintet fájlméretben, (pontosan nem tudom mennyi) előjöhet ez a jelenség. Én anno Samsungon tapasztaltam ezt.

(#242) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok megérkezett a telefon most éppen frissít, után következik a BL nyitó (addig magi lehetséges) lekérése. Aztán jön a gyomlálás..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#243) colonell válasza bubus66 (#242) üzenetére


colonell
senior tag

Éjjel olvastam egy fórumon, hogy a huawei megszünteti a bl nyitó kódok kiadását a nyár közepétől, úgyhogy akinek szándékában áll rootolni, custom romot telepíteni a jövőben az kérje le most, mert a jövőben nem lesz lehetősége rá.
(Filmekről van szó, tehát 1giga+os fájlméretről beszélünk, csak a P8L nem csinált ilyeneket.)

(#244) colonell


colonell
senior tag

Na egy kis gyorstalpaló amíg kiadják a kódokat :)

Ellátogatsz ide

Elolvasod,elfogadod,tovább.

Készülék tárcsázójába bepötyögöd : *#*#1357946#*#*

Sorozatszámot és a termékazonosítót kitöltöd

Beállítások->Rendszer->Telefon névjegye : Innen kitöltöd az imei számot (Dualseimeseknél csak az IMEI1-et kell beírni)

Captcha kitölt,commit és ott is a kódod. Valahogy így:

Természetesen nem kötelez semmire,de mivel meg fogják szüntetni ezt (sacc 55 nap múlva) a funkciót sohasem lehet tudni alapon én azért megkértem :)

[ Szerkesztve ]

(#245) bubus66 válasza colonell (#244) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia nézd csak itt van részletesen... bocs nem állt szándékomba meg sérteni...

Ha valaki nem akar regisztrálni akkor keressen meg privátba és segítek neki.

És tudod miért kell megkérni?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#246) colonell válasza bubus66 (#245) üzenetére


colonell
senior tag

Huawei így döntött, hogy nincs több custom rom a gépeiken, ennyi volt a hivatalos kijelentés, nagyvonalakban

Esetleg ha rootolsz küld már majd egy kis segítséget :D

[ Szerkesztve ]

(#247) bubus66 válasza colonell (#246) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tudom, hogy hogyan döntött a Huawei, én csak arra akartam kilyukadni amíg működik addig legyen egy részletes leírás, mivel nem az első huaweim ez a telefon. A P8Lite-re még a csoport is ráment nekünk az egabi71-el, de nem baj jól jártam mert a rengeteg téglát hoztam vissza a halálból, és nagyon sokat tanultam még mellette..

Én a rootal nem foglalkozok (mivel egyszer csináltam és 2 napomba tellett még a sajátom meg tudtam csinálnálni) ott nagy XDA biztos van megoldás..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#248) colonell válasza bubus66 (#247) üzenetére


colonell
senior tag

Jaaaa, értem, hogy értetted :)
P8Lite-ot 4x bebrikeltem, lehető legkönnyebben lehetett visszahozni :D
Én is ott voltam a p8L fórumban, láttam, hogy azért nem olyan könnyen ment a többségnek, ami abszolút nem a huawei hibája

(#249) bubus66 válasza colonell (#248) üzenetére


bubus66
nagyúr

A P8 Lite azt igen a de a P9 Lite meg a P10 az már nem volt annyira egyszerű.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#250) colonell válasza bubus66 (#249) üzenetére


colonell
senior tag

Bl nyitás után, írtad, hogy gyomlálsz, mit értesz ez alatt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.