Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) colonell válasza LacTom (#500) üzenetére


colonell
senior tag

Én meg 96-ért,még szerencse :D

(#502) Dimebag88


Dimebag88
aktív tag

Nemsokára B144 :)

A madár az ász!

(#503) LacTom


LacTom
csendes tag

Sziasztok,

azon gondolkoztam, hogy tök kényelmes lenne ha szelfizéskor az ujjlenyomat leolvasóval lehetne fényképezni.

Nem lehet ezt valahogy beállítani?

Köszönöm!

(#504) Dimebag88 válasza LacTom (#503) üzenetére


Dimebag88
aktív tag

Igen be lehet!!!

A madár az ász!

(#505) LacTom válasza Dimebag88 (#504) üzenetére


LacTom
csendes tag

Köszönöm, sikerült!

Így sokkal kényelmesebb a gyerekkel az ölemben szelfizni 😊

(#506) Cavsfan


Cavsfan
tag

Hali.Az 5-6 óra kijelzőidő normális?

(#507) .zSoLTi. válasza Cavsfan (#506) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Nálam kizárt. Max 3-4. 1ora 24perc ès 49%on vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#508) Kötike válasza Cavsfan (#506) üzenetére


Kötike
tag

Szerintem attól függ mire használod a kijelzőt. Ha filmet nézel rajta, akkor jó pár óra kihozható belőle. Nálam kb 3 napot bír az akksi, de a kijelző idő max 3 óra ha van.

(#509) colonell válasza Kötike (#508) üzenetére


colonell
senior tag

Ugyan nincs most az a verőfényes nyár, de tapasztalataim szerint azért nyáron jobban szívja az akkut a kijelző - persze ha automatára van állítva a fényerő-

(#510) Kötike válasza colonell (#509) üzenetére


Kötike
tag

Igen. Ez is közre játszhat.

(#511) dezz válasza Kötike (#508) üzenetére


dezz
nagyúr

Ez úgy hangzik, mintha kijelző nélkül néznél filmet. :) De akkor hogy kell érteni?

(#512) Kötike válasza dezz (#511) üzenetére


Kötike
tag

Én nem szoktam rajta filmet nézni, csak tudom hogy úgy több kijelzőidő hozható ki a készülékekből.

[ Szerkesztve ]

(#513) Kötike válasza dezz (#511) üzenetére


Kötike
tag

Ha csak néha netezik az ember rajta mint pl. én, akkor érhető el 3 nap üzemidő, 2-3 óra kijelző idővel. Így értettem.

(#514) Cavsfan


Cavsfan
tag

Betegen,ágyban fekve,12 óra alatt 6 óra képernyő idő és nem filmet néztem.

(#515) Kötike válasza Cavsfan (#514) üzenetére


Kötike
tag

Maradjunk annyiban, hogy a felhasználási szokások függvénye, hogy kinél mennyit bír a teló egy feltöltéssel. Mert nálad csak fél napot húzott ki 6 óra kijelzővel. Nekem meg 3 napot 3 óra kijelzővel. Ki hogy használja.

(#516) Dhampir válasza Cavsfan (#514) üzenetére


Dhampir
félisten

Jobbulást!

(#517) Cavsfan válasza Dhampir (#516) üzenetére


Cavsfan
tag

:R

(#518) Joe.36


Joe.36
addikt

Vettem rá jobb tokot és és fóliát.

[Tok]

[Üveg fólia]

Nagyon meg vagyok vele elégedve :) Bátran ajánlom mindenkinek ! ( Fóliát ha kell a helyszínen felrakják ) ( +500 )

Most tökéletes a védelem, és szerintem jól is néz ki ! :)

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#519) kisselandras válasza Joe.36 (#518) üzenetére


kisselandras
senior tag

Szia tudsz róla képet készíteni?hogy illeszkedik rajta .
Én vettem de a 2 széle között 5 mm kicsi

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#520) Benji77 válasza Joe.36 (#518) üzenetére


Benji77
tag

Ez a tok nem átlátszó?
Nekem is spigen van, de az átlátszó.

(#521) Joe.36 válasza Benji77 (#520) üzenetére


Joe.36
addikt

Nem átlátszó, erre ez a legerősebb spigen tok.

(#519) kisselandras

Most nem tudok sajnos, de a tok és a fólia is tökéletesen illeszkedik, gondolom erre odafigyeltek.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#522) kisselandras válasza Joe.36 (#521) üzenetére


kisselandras
senior tag

Rendben köszi :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#523) Benji77 válasza kisselandras (#522) üzenetére


Benji77
tag

Az utesallo spigen szilikon tok is nagyon jól fekszik rajta
Hátul a kamerat is védi és elég magas is.
Tökéletes

(#524) krekkerdzsek


krekkerdzsek
újonc

Sziasztok. Úgynézki,hogy nemsokára énis tulaja leszek ennek a telefonnak :D Aki már régebb óta használja tud róla mondani egy rövid véleményt?A portré pedig hogyan működik milyen minőségű képeket lehet vele készíteni? :R :R

(#525) pistu1


pistu1
csendes tag

Sziasztok!
Most olvastam, többen írták hogy nagyon rossz minőségű a zenehallgatás a készüléken. Halk max hangerőn, jó minőségű fülessel is. Ti mit tapasztaltatok? :)

;)

(#526) colonell válasza pistu1 (#525) üzenetére


colonell
senior tag

Azért ezt erőteljesen megcáfolnám,mondjuk nem a gyári fülessel tolom hanem egy 1500 forintossal :D
de 100 decibelt simán leadja mert melóhelyen 80-90 decibel az alapzaj ,és semmi környezeti hatást nem hallok belőle,és a minősége is jó.

(#527) colonell válasza colonell (#526) üzenetére


colonell
senior tag

Estleg még annyit hozzá, hogy talán be is kell állítani a fülhallgató típusát mert a sima füles beállításon valóban rosszul szól az "agybadugós", gondolom megint a víz a hülye mert a kacsa nem tud úszni :D

(#528) dezz válasza colonell (#527) üzenetére


dezz
nagyúr

Erről a beállításról be tudnál tenni egy screenshotot? (Nincs ilyen telefonom - vacillálok több típus között, illetve várok valamire -, csak kíváncsi vagyok.)

(#529) colonell válasza dezz (#528) üzenetére


colonell
senior tag


Szerintem elég jól használható az equ, na nem egy poweramp nyilván :D
Headsett féle fülhallgatóknál szűrűdik be az összes zaj, mivel az illeszkedik legkevésbé a hallójáratba, rossz beállítással a flac meg a 320 kbs is borzasztó élményt nyújt, meg persze mihez van szokva az ember.

[ Szerkesztve ]

(#530) dezz válasza colonell (#529) üzenetére


dezz
nagyúr

Köszi! :) A hangerőre is hatással van?
A Beállítások->Hangban van esetleg még valami érdekesség? Vagy onnan is ezt lehet előhívni, mint speciális hangbeállítás?

(#531) colonell válasza dezz (#530) üzenetére


colonell
senior tag

Hangerőre nincsen, de most nem mennék bele a fül biológiájába, nyilván egy magas hangot jobban hallasz mint egy mélyet. Arra van hatással, hogy hogyan hallod :)
Semmi köze egymáshoz a kettőnek, ott csak mindenféle rendszerhangot tudsz állítani, bekapcsoló-, dialpad-, noti- és csengő - hangot tudsz állítani :)

[ Szerkesztve ]

(#532) dezz válasza colonell (#531) üzenetére


dezz
nagyúr

Végül is EQ, vagy más is?
Full hangerőn már esetleg torzít és ezt lehet csökkenteni a megfelelő EQ-zással? Vagy, nem éri el a torzítás szintjét a hangerő (maxon sem torzít EQ nélkül), de az EQ-zással kicsit még erősíthetők egyes tartományok?

P9 Lite 2017-en van ott egy olyan is, hogy Headset SWS effekt, ami EQ+3D hangzás erősítés+kis hangerő növelés(+egyéb effektek talán).

(#533) Joe.36 válasza pistu1 (#525) üzenetére


Joe.36
addikt

Én az elsők közt kaptam hozzá AM61-et azzal jól szol. semmi gond. Power AMP-vel használom.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#534) HUNited


HUNited
senior tag

Sziasztok, vettem egy ilyen telefont, de kivisz az észből.

Folyamatosan bezárja az alkalmazásokat, amiket a háttérben akarok futtatni, pl. AdGuard, Banki appok, MiFit, eCid (hívó azonosító bemondása, SMS felolvasás).

Korábban egy LG V10-esem volt, ott a task váltóban "kilakatoltam" a memóriában tartani kívánt appokat, itt hiába teszem meg ugyan ezt, lazán bezárja (egyéb iránt én is be tudom zárni oldalra simítással, hiába "lakatolom" ki, az LG-vel nem tudtam ezeket kikapcsolni csak ha megszüntettem a zárolást). Kikapcsoltam már rajtuk az aksi optimalizálást, kézire állítottam és engedélyeztem az automatikus indítást, de hiába. Pár óra elteltével mindig leállnak.

Mi a megoldás erre, azon túl hogy a földhöz vágom a telefont?

(#535) colonell válasza HUNited (#534) üzenetére


colonell
senior tag

Akkor te ott valamit nagyon elállítottál :D
(kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye :))

Talán a fejlesztőiben a háttérkorlátozásokat?!

[ Szerkesztve ]

(#536) HUNited válasza colonell (#535) üzenetére


HUNited
senior tag

Nincsenek bekapcsolva a fejlesztői beállítások. De most bekapcsoltam, és nincs is ilyen beállítás, olyan van hogy háttérfolyamat korlátozás, értéke: normál korlát.

Semmi ilyesmit nem állítottam el.

(#537) .zSoLTi.


.zSoLTi.
senior tag

Jött frissítès 144(c432), egyèni verzio 8.0.0.9

(#538) Joe.36 válasza HUNited (#536) üzenetére


Joe.36
addikt

Nálam sincsen ilyen gond.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#539) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Üdv. Lezárt kijelző feloldásánál lévő órát át lehet valahogy helyezni ?
Van egy kínai flip tok amin becsukva a bal alsó sarkában van egy kis kör ez pont eltakarja az óra első két számát.
Ezzel mit lehet kezdeni ? :U :R

A kép nem erről a tokról készült de ugyan ilyen kör van rajt.

Lumia 950XL

(#540) trobi28 válasza HUNited (#534) üzenetére


trobi28
addikt

Sajnos a Huawei elég agressziv ramkezelést alkalmaz, ez okozza. Szerintem nem tudsz ezzel mit kedeni :(

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#541) Szabcsizz válasza ZsoltG60 (#539) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Van olyan téma ami a képernyő tetején alkalmazza a dátumot és az időt, de ha jól rémlik akkor úgy bukod a magazin képeket.

[ Szerkesztve ]

(#542) colonell válasza Szabcsizz (#541) üzenetére


colonell
senior tag

Pontosan, olyan témát kell beállítani ahol fent van az óra és az alkalmazásnál el kell vetni a magazin feloldást :)

HUNited azért mondtam mert nekem sincs ilyen problémám a hasonló appokkal.

[ Szerkesztve ]

(#543) Szabcsizz válasza HUNited (#534) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Én azt tudom javasolni, hogy várj még egy kis időt. A rendszer majd megtanulja, hogy milyen appokat használsz gyakran, így azok elsőbbséget fognak élvezni, vagyis utoljára lesznek bezárva. Bár ahogy fentebb is említve lett, az Emui RAM menedzsmentje elég agresszív..

[ Szerkesztve ]

(#544) HUNited


HUNited
senior tag

Használ itt valaki P20 Lite telefonján AdGuardot? Nála nem jelentkezik ez a probléma hogy folyton kilép?

(#545) HUNited


HUNited
senior tag

Nem megy a Dropbox Camera Uploads sem (a készített képeket a háttérben feltölti), csak ha kézzel indítom...

A kilakatolást meg simán engedi ki swipe-olni, és újraindítást követően nem is lakatos az alkalmazás (lásd két screen)

[kép] [kép]

Ahhoz vagyok szokva, hogy a kilakatolt alkalmazások nem zárhatóak be swipe-olással. Eddig minden telefonomon így volt.

(#546) ORCA58 válasza HUNited (#545) üzenetére


ORCA58
addikt

Miért húzod ki, ha úgyis tudod, hogy arra szükséged van?
A lakat minden Huawei-nél úgy működik, hogy ha a törlő gombra kattintasz, a lakatoltat nem törli az összes többit igen. Így húzogatnod sem kell.

(#547) Gabes13


Gabes13
tag

Udv! Nem igazan ide tartozik, de mivel a telefonnal kapcsolatos felteszem. (Ez hulyen jott ki) :) Hasznaltam egy p20 lite-ot ami fuggetlen volt, tovabb adtam es azt mondja a haver, hogy mobilnet van de hivni es sms-t fogadni nem tud. Nem tiltott a telefon, nekem kicsit furcsa ez igy vagy van valami amit be kell allitani?
Valaki esetleg tud valamit vagy volt hasonlo tapasztalat? Koszonom...

[ Szerkesztve ]

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#548) HUNited válasza ORCA58 (#546) üzenetére


HUNited
senior tag

Nem húzom ki nyilvánvalóan, csak teszteltem, hogy mit csinál. Nyilván logikusan azért lakatoltam, hogy véletlen se lehessen kiswipe-olni, ugyanis ez arra való az alábbi általam ismert alábbi márkáknál: Asus, LG, Samsung, Sony, Xiaomi.

(#549) Cavsfan


Cavsfan
tag

Hali.Mindenki elégedett a készített fotókkal?Mert én nagyon nem.Már a telón kinagyítva is zajos.Asztali gépen meg siralmas mennyire pixeles.Vagy az én telómmal van baj?

(#550) Szabcsizz válasza Cavsfan (#549) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Hát ez attól függ. Milyen telefonról jöttél át ide?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.