Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) espi38 válasza kisselandras (#450) üzenetére


espi38
őstag

Természetesen van:))

(#452) kisselandras válasza espi38 (#451) üzenetére


kisselandras
senior tag

Azért kérdezem mert itt van a kezembe de semmit nem mutat pedig jó kis telefon

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#453) bubus66 válasza kisselandras (#452) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Nézd meg, hogy a Beállítások/Alkalmazások és Értesítések/Értesítések és állapotsáv/Villogó jelzőfény Be van-e kapcsolva.

Különben meg van benne.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#454) kisselandras válasza bubus66 (#453) üzenetére


kisselandras
senior tag

Szia á köszönöm még is van köszi. Mind 2nek a segitséget!! :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#455) Dimebag88


Dimebag88
aktív tag

Elkiabáltam!Ugyan úgy nem jelez semmit...

A madár az ász!

(#456) Zárt


Zárt
újonc

Helló!
Bocsánat, hogy idefordulok vele...
KB 2 hete van még, eddig akkumulátor használatánál kB 1 nap 4 órát írt 100% körül, ma reggel viszont 8-9 órát jelzett 90% körül. Volt egy teljes reset ami után megjavult, de még mindig nem értem a dolgot. Más akinek van kicsivel régebb óta ő nem tapasztalt ilyet.
Esetleg valaki tudna nekem információval szolgálni?

(#457) Joe.36 válasza kakuk.tamas (#397) üzenetére


Joe.36
addikt

Szia, milyen témát használsz hogy fekete a menü ?

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#458) bubus66 válasza Joe.36 (#457) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia felmész az oldalamra (itt rengeteg van) vagy a Logoutomba és ott találsz.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#459) kakuk.tamas válasza Joe.36 (#457) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Eztete, vagy ennek a fehér változatát. :))

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#460) Joe.36 válasza kakuk.tamas (#459) üzenetére


Joe.36
addikt

(#458) bubus66

(#459) kakuk.tamas

Szuper ! Köszönöm :) :R

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#461) .zSoLTi. válasza Zárt (#456) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Az akku idő nálam is elég siralmas. Mi A1-em lényegesebben jobban bírta. Alig van meg a napi 3óra kijelző idő... Most pl 55%-on vagyok 1óra 35perc kijelzőhasználattal, ez sztem borzasztó gyenge... :N

(#462) kakuk.tamas válasza .zSoLTi. (#461) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nálatok van a hiba. 6 órát simán össze lehet hozni vele...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#463) kisselandras válasza .zSoLTi. (#461) üzenetére


kisselandras
senior tag

Nálatok valami fut rejtve a háttérben

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#464) .zSoLTi. válasza kisselandras (#463) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Az akkumulátor használat szerint a kèpernyő fogyaszt kiemelkedően a legtöbbet. Alkalmazásoknál a facebook fogyaszt a legtobbet de nem veszèlyes.

(#465) Zárt


Zárt
újonc

P20 lite? 3000 mAh? Ilyen kicsi üzemi idő?
Na ne. Nem rossz meglátás viszont! :)
Kép: Ami időt ír ultránál az ez előtt legfelül volt ugyan ebben a felállásban

(#466) colonell válasza Zárt (#465) üzenetére


colonell
senior tag

Jó azért ahogy látszik sokmimden múlik azon ki hogy állítja be a készülékét, meg nemhiszemyhogy az 1% dobna ekkora különbséget

(#467) .zSoLTi. válasza colonell (#466) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Én állandó FHD+-ba használom a kijelzőt, automata fényerővel, és brutális amit fogyaszt a kijelző. Minden alkalmazást automatán kezel, mit mikor zárjon be. De nem az alkalmazásokkal van a gond, a kijelző zabál nálam rengeteget.

[ Szerkesztve ]

(#468) colonell válasza .zSoLTi. (#467) üzenetére


colonell
senior tag

Szépségnek megvan az ára...
Látok a különbség az fhd meg a hd között.
Automatára van állítva mégsem veszem észre sosem, mikor vált át.

(#469) Kötike válasza colonell (#468) üzenetére


Kötike
tag

Tényleg, milyen esetekben vált kisebb felbontásra? Most kapcsoltam be én is ezt az automata(intelligens) felbontást.

[ Szerkesztve ]

(#470) colonell válasza Kötike (#469) üzenetére


colonell
senior tag

Fogalmam sincs, lehet egyes játékoknál
, teljes kijelzős appoknál tudom elképzelni. Meg persze ultra energiatakarékos üzemmődban.

(#471) Forrest814


Forrest814
csendes tag

Sziasztok! Mióta megjött az új frissítés c432 azóta sokszor eldobálja a térerőt a telefon...

Megoldást rá valaki????

(#472) RoSSo3


RoSSo3
senior tag

Sziasztok!

Milyen módon lehet felébreszteni a készüléket? Ha jól néztem utána, nincs benne duplakopp, és sajnos ujjlenyomat sem a készülék elejére került. Nekem ez azért sajnos, mert hozzászoktam a duplakoppos ébresztéshez - szinte mindig asztalon fekszik a készülékem, és így a hátulja nem ideális.

Vacillálok a P10 (esetleg Honor 9), és a P20 lite között. A p20 (vagy honor 10) lenne ideális, mert az ötvözi a nagyobb képernyőt az elöl lévő ujjlenyomatolvasóval, de az meg már piszok drága nekem :(

Illetve még egy kérdés: mit gondoltok, kamerában mekkora különbség van a p10 és a P20 lite között?

(#473) kisselandras válasza Forrest814 (#471) üzenetére


kisselandras
senior tag

Nálam a wifi basza az eget ! egyes oldalakat vagy betölt vagy nem másnál is előfordult már a jelenség? :W
Ui mobil nettel 4 G VEL Tökéletes

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#474) Szabcsizz válasza kisselandras (#473) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Nálam anno ez a P8-nál fordult elő, de nálam az volt a megoldás hogy vettem egy másik készüléket, másik márkából. Ahogy olvasgatom a Huawei készülékek topikját, egyre jobban jövök rá arra hogy azóta sem sikerült kinőni ezeket az apró, de annál idegesítőbb hibákat..

(#475) worxland válasza RoSSo3 (#472) üzenetére


worxland
addikt

felemeléssel - intelligens asszisztensben állíthatod be

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#476) kisselandras válasza Szabcsizz (#474) üzenetére


kisselandras
senior tag

Garanciális ha nem javul a helyzet vissza küldöm ezért nem váltok vissza samsungra

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#477) trobi28 válasza RoSSo3 (#472) üzenetére


trobi28
addikt

Próbált ki a Gravity Screen appot. Jól testre szabható, olyant is tud, hogy zsebre teszed a telefont akkor, lezárja a kijelzőt, plusz tudja azt, amire Neked szükséged van, legyintesz egyet a fényérzékelő szenzor előtt és bekapcsolja a kijelzőt :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#478) Szabcsizz válasza kisselandras (#476) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Persze ezért nem is kell, de pl nekem nem csináltak vele semmit.

(#479) RoSSo3 válasza trobi28 (#477) üzenetére


RoSSo3
senior tag

Köszönöm, megnézem!

Az a baj a felemeléssel, hogy ha már a kezemben van, akkor már az ujjlenyomat-olvasó is működhet.
(De mi van akkor, ha azért emelem fel, hogy épp zsebre tegyem?)

Kamera fronton van nagy különbség P10-hez képest? (Elsősorban pl. a portré-módra gondolok.)
Mert újonnan, bontatnalul lehet már 90 körül kapni P20 lite-ot, míg P10 használtat csak 75-80 körül. És ott a garancia is kérdéses, meg hát nem első tulaj, sosem tudni, min ment keresztül a készülék. Ezért hajlanék (na meg a nagyobb képernyő) miatt a P20 lite-re, csak az a fránya felébresztés. De meglesem az említett appot, köszi - nem kell hozzá root?

(#480) Cavsfan


Cavsfan
tag

Sziasztok. Névhez hogyan lehet képet kapcsolni a telefonkönyeben?

(#481) bubus66 válasza kisselandras (#473) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

Nem hiába szoktuk mondani, hogy frissítés után egy FR (Gyári beállítások visszaállítása) kell nyomni és nem a régi lementéseket, (wifi stb.) visszaállítani érdekes én megcsinálom minden egyes frissítés után az FR, és semmi gondom nincs a telefonnal.. Kb 30 perc a frissítéssel és az alkalmazások visszarakásával és kigyomlálásával, a művelet, és nincs egy idő múlva a bosszantó bug!

Erre szokták azt mondani minek kell mert jól működik, igen ideig óráig jól működik, és amikor hallgat az user másra és meg csinálja, meg nem hasonlítja másik készülékhez (mikor még adott márkán belül sincs kettő egyforma készülék) akkor érdekes módon ezek a bosszantó bugok megszűnnek. Ha akkor sem akkor se a gyártott kell szidni mert az lehet akár hw hiba is.

Én pl szétszedtem az FB alkalmazást és megcsináltam, ha már a fejlesztő nem volt rá képes...

Csak ennyit akartam nem kötelező megcsinálni..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#482) bubus66 válasza RoSSo3 (#479) üzenetére


bubus66
nagyúr

A P20 Lite kamerája a P10 Leica kamerájához mérföldekre van... Ezt tudom, hogy volt nekem P10-em, meg a lányomnak az van, még mindig..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#483) bubus66 válasza Cavsfan (#480) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia A Telefonkönyvbe a bal felső sarokba a szürke alapon lévő fej és fényképező piktogramra és a felugró ablakban ki választod a képet

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#484) bubus66 válasza bubus66 (#483) üzenetére


bubus66
nagyúr

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#485) Cavsfan válasza bubus66 (#484) üzenetére


Cavsfan
tag

Csak nálam nincs ott ez az ikon,amit bekereteztél.

(#486) bubus66 válasza Cavsfan (#485) üzenetére


bubus66
nagyúr

Frissítettél mostanában?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#487) Cavsfan válasza bubus66 (#486) üzenetére


Cavsfan
tag

Igen Tegnap vettem és ami jött frissítés azt.

[ Szerkesztve ]

(#488) bubus66 válasza Cavsfan (#487) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor csinálj neki egy Factory reset (Gyári beállítások visszaállítása).

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#489) kisselandras válasza bubus66 (#481) üzenetére


kisselandras
senior tag

Hú Köszi a válaszod !
Telefon nincs rotolva stb minden eredeti 1 hetes sincs maga a készülék :R meg kapta a gyártói frissítést azóta ilyen Szar !
Mint írtam is mobilnettel semmi gond pikk pakk betölti azt az adott oldalt is de wifin nagy nehezen FB nem használok csak crome ban

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#490) bubus66 válasza kisselandras (#489) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor is kell csinálni egy FR és utána tiszta telepítéssel, és beállításokkal kell próbálkozni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#491) Cavsfan válasza bubus66 (#488) üzenetére


Cavsfan
tag

Visszaállítottam, kezdtem mindent előről, de ugyanúgy hiányzik a kép hozzáadás

(#492) RoSSo3 válasza bubus66 (#482) üzenetére


RoSSo3
senior tag

Köszönöm! Sajnálom, mert a nagy képernyő elég nagy vonzerő - kompakt méretet megtartva!

(#493) bubus66 válasza Cavsfan (#491) üzenetére


bubus66
nagyúr

Küldj Róla egy screenshotot

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#494) Cavsfan válasza bubus66 (#493) üzenetére


Cavsfan
tag

(#495) bubus66 válasza Cavsfan (#494) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azért mert a SIM kártyán van.

Látod ez itt ugyan az mint a tied másold át a telefonra. Lemented és nem a SIMre teszed vissza hanem a telefonra.

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#496) Cavsfan válasza bubus66 (#495) üzenetére


Cavsfan
tag

Köszi. Sikerült.

(#497) bubus66 válasza Cavsfan (#496) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szívesen :C

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#498) dezz válasza bubus66 (#481) üzenetére


dezz
nagyúr

"Én pl szétszedtem az FB alkalmazást és megcsináltam, ha már a fejlesztő nem volt rá képes..."

Mit értesz ezen?

(#499) bubus66 válasza dezz (#498) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azt, hogy egy fos volt az egész nálam lefagyott mindig... Zabálta az aksit rendesen. Viszont így mokolva meg az volt a baj, hogy nem frissült ezért csak a mai FR-ig használtam, most csináltam egy FR és megnézem a gyárit, hogy jó lesz-e. Ha nem lesz jó akkor marad a böngésző (amennyit én használom).

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#500) LacTom


LacTom
csendes tag

Media Markt-ban akció van, 100k-ért el lehet hozni a készüléket.

(Szerencse, hogy a Telenor-nál megvettem 71 ezerért 😊)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.