Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Jarod1 válasza Susana (#3000) üzenetére


Jarod1
addikt

Kb középtájékon jobb oldalon bökjél miután a kikapcs gonbot megyomtad ha sikerült egy rezgéssel jelzi.

(#3002) Susana válasza Jarod1 (#3001) üzenetére


Susana
tag

Szuper sikerült nagynehezen!
És az uj kijelző is remek.

(#3003) bendi007 válasza flanki (#2999) üzenetére


bendi007
tag

ennyit ér,ja nem csak felét.Nehogy azt mondjuk,hogy normális dolog a telefonok ára.Mindegyik minimum dupla áron van.

(#3004) Apollo2013


Apollo2013
csendes tag

Sziasztok! 9.1 frissítése óta a viber üzenetek feladóinak neve nem jelenik meg a zárképernyőn, csak annyi hogy 1 viber üzenet érkezett de hogy kitől az nem. A viberen belül és a telefon beállításoknál is be van állítva az értesítések mutatása. Másnak is van ilyen problémája aki használja a vibert. ( a vibert már frissítettem azóta)

(#3005) BigManus


BigManus
addikt

Sziasztok!

Ma kaptam céges telefonnak egy P20 lite-ot.
Mivel kétkártyás, bele tettem a céges Telenor és saját T-Home kártyákat.
Vissza olvastam, de rengeteg a hozzászólás...
Kérdésem az lenne, ha telefonálni szeretnék, van rá mód, hogy ki tudjam választani melyik kártyáról indítanám a hívást?
Ugyanez amikor bejövő hívásom van. Látom, hogy melyik számot csöngetik?

Előre is köszi!

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#3006) MadMancs válasza BigManus (#3005) üzenetére


MadMancs
veterán

Bejövő hívásnál írja a SIM nevét a hívó név / szám alatt. Ha ugyanaz a szolgálató akkor a két kártyás beállítások alatt neved át őket. Kimenő hívásnál meg alapértelmezetten tudsz választani melyik kártyáról akarsz hívni, ha meg második kártya észlelésekor allítottál alapertrlmezettet akkor szintén a fenti menüben állítsd be hogy "nincs beállítva".

Apollo.

Valahol az értesítések beallításainal kell babrálni. Jól el van dugva, én is minden gyári visszaállítás után eljászok vele vagy fél órát mire Google segítségével meglelem hova dugtak a kapcsolót. Mert meg nem időm jegyezni. Ez nem emui hanem Android 9 feature. Samsungon is ugyanez.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#3007) BigManus válasza MadMancs (#3006) üzenetére


BigManus
addikt

Ott a pont, sikerült beállítani.

Köszönöm!

(A beállításokba lépve felül a keresőbe el kezdtem beírni, hogy két... Egyből beadta az opciót)

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#3008) MadMancs válasza BigManus (#3007) üzenetére


MadMancs
veterán

Szívesen

(Igen én is úgy szoktam odlépni, meg majdnem mindenhova ha valamit be akarok állítani, 9 hónap alatt még nem jegyeztem meg melyik menü hol van, pláne hogy doid 9 el átvariálták az egeszet)

:))

Nekem ez a menüpont birizgálja a fantáziám de csak a fejlesztői menübe visz. Úgy tudom ez csak p20 és p20 pro tudja e hátha mégis eletre lehet kelteni. VoLTE miatt örülnék neki. Valakinek ötlete? :)

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#3009) 426os


426os
őstag

Sziasztok,
Egyszerűen nem jövök rá hol tudom ez az értesítést kikapcsolni:

Hetente legalább egyszer bejelez. Az optimalizálóban nem találtam "kivételek" listát vagy hasonlót. Ötlete valakinek?

[ Szerkesztve ]

.

(#3010) Doki42 válasza 426os (#3009) üzenetére


Doki42
őstag

Esetleg programon belül?

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#3011) 426os válasza Doki42 (#3010) üzenetére


426os
őstag

Az optimalizáló appban nem találtam erre vonatkozó opciót. Egyébként a letöltött és ezzel offline elérhető dalokra panaszkodik, amiket értelemszerűen nem szeretnék letörölni.

.

(#3012) MadMancs válasza 426os (#3011) üzenetére


MadMancs
veterán

Van elég hely a telon? Engem mikor 10gb szabad hely alá megy akkor zaklatott optimalizáló. Spotit mondjuk csak online használom de deezert offline is, azt nem reklamálja.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#3013) 426os válasza MadMancs (#3012) üzenetére


426os
őstag

19Gb szabad még.

.

(#3014) Doki42 válasza 426os (#3011) üzenetére


Doki42
őstag

Spotify progin belül gondoltam

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#3015) MR ME


MR ME
aktív tag

csak hogy a sok rossz mellé legyen egy "lekopogom eddig" jó vélemény is a szervízről...
Ma bevittem a MOM parkba este fél7 fele a telefonomat, a fentebb linkelt kijelző sárgulás miatt...csaj megnézte, elkezdte írni a papírokat, közben mondta, hogy meglesz még ma a telefonom, nincs benn javításra váró készülék, alkatrész meg biztos lesz...volt is alkatrész, mondta h 8ig készen lesz a telefon! visszamentem fél 8 fele, már ott volt a készülék, kicserélték a kijelzőt meg az akkumulátort....sokat basztatni még nem tudtam, de eddig semmi gondot nem véltem felfedezni, remélem nem is fogok....szóval ilyen is van :)

(#3016) bl4ze


bl4ze
veterán

valaki Telekom kártyával használ VoLTE-t ?
én ma bekapcsoltattam, volt újraindítás, de nem írja ki a VoLTE-t felül.
ki tudja egyáltalán írni?
EMUI 9-en vagyok.
Köszi.

.:. bl4ze .:.

(#3017) ORCA58 válasza bl4ze (#3016) üzenetére


ORCA58
addikt

Szerintem nem írja ki, nekem is be van kapcsolva. Fura lenne, ha minden beállítás infót kiírna, semmi más nem férne el a képernyőn.
Egyébként van olyan készülék ami kiírja?

(#3018) istvan47 válasza ORCA58 (#3017) üzenetére


istvan47
senior tag

igen nekem kiírta a telenor után!

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#3019) Doki42 válasza bl4ze (#3016) üzenetére


Doki42
őstag

Nem írja ki. Tkom

[ Szerkesztve ]

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#3020) 426os válasza ORCA58 (#3017) üzenetére


426os
őstag

Telenor, kint van folyamatosan az ikon (semmi értelme).

.

(#3021) MadMancs válasza bl4ze (#3016) üzenetére


MadMancs
veterán

Érdekes e a VoLTE kijelzés. Telekom SIM nem jele semmit csak onnan tudom hogy működik hogy hívás közben nem vált 4G ről vissza.

Telenor SIM el viszont jelzi minden felé.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#3022) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

EMUI 10 a láthatáron!

List of devices that will probably receive the update:

- Huawei P20 Lite...

link

(#3023) #73959936 válasza zeorsdfd (#3022) üzenetére


#73959936
törölt tag

"will probably"

[ Szerkesztve ]

(#3024) zeorsdfd válasza #73959936 (#3023) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Exactly:-/

(#3025) MadMancs válasza zeorsdfd (#3022) üzenetére


MadMancs
veterán

List of devices that will probably receive the update.

Szóval nem is biztos. De ha valami csoda folytán megkapnánk az csak valamikor jövő nyáron. Két hónapja jött 9.1

P Smart 2019 ről van valakinek apasztalat? Jelenlegi terveim szerint az váltana p20 lite ot. Érezhető lenne a különbség? Mert 28 lenne a pokhalos kijelző cseréje azt meg havi 2300ért adná Telekom.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#3026) 426os válasza MadMancs (#3025) üzenetére


426os
őstag

Szerintem nem fogja megkapni. Volt olyan lite model az utóbbi évekből, amelyik 2x kapott új főverzió frissítést? (nem néztem utána).

.

(#3027) MadMancs válasza 426os (#3026) üzenetére


MadMancs
veterán

Ezért kétlem én is. Nem néztem alaposan utána de amit tudok hogy a p9lite 2016 az emui 4.1(6.0) el jött ki és 5.1 (7.0.1)el meg is állt. 2018 júniusban kapott frissítést utoljára. Ezt is csak onnan tudom hogy páromnak ez van. Az mondjuk annyiban más hogy míg egy p20 lite még lazán megbírkozna emui 10 el addig a p9lite oreoval elvérezne szerintem a 2gb RAM miatt.

Amit viszont nem tudok hogy emui 8.0 mire épült, mert mikor ezek jöttek nekem egy xiaomi mi a1 volt. Azon tapasztaltam ( Android one) hogy míg 8.0 elég erőforrás igényes addig 8.1 már sokkal erőforrás baratabb volt.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#3028) 426os válasza MadMancs (#3027) üzenetére


426os
őstag

P8 Lite is Android 5-el jött, 6-ost kapott még, aztán a biztonsági frissítések is elfogytak egy idő után.
Én kizártnak tartom, hogy legyen két verzióváltás is így, hogy évente jön az újabb modell. Nem véletlenül van ez így kitalálva.
Ha valaki éveken keresztül a legfrissebb OS-t szeretné, arra vannak dedikált márkák, vagy iPhone 400e-ért. :))

.

(#3029) bl4ze


bl4ze
veterán

Köszi srácok, akkor Telekom p20 lite
akkor nem írja ki a VoLTE

.:. bl4ze .:.

(#3030) MadMancs válasza bl4ze (#3029) üzenetére


MadMancs
veterán

Az nem. Telenor igen. Vodát nem tudom. Olyan kártyám nincs.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#3031) konczy3 válasza MadMancs (#3030) üzenetére


konczy3
senior tag

Ha valaki Vodánál VoLTE hálózatot akar, be kell kapcsoltatni ügyfélszolgálaton, és ha akadékoskodnak hogy nem támogatja, mondani kell valakit hogy neki is az van és tökéletesen működik....

Never Settle

(#3032) r.s.misi


r.s.misi
csendes újonc

Üdv!

Nekem minap kidobta a júliusi bizit , de 3.22 GB-s fájlmérettel
Érdeklődnék hogy volt e valakinek hasonló.
(Megnéztem és csak a biztonsági frissítést tartalmazza, hiCare sem jelez mást)

(#3033) bb71 válasza r.s.misi (#3032) üzenetére


bb71
őstag

Nálunk is tegnap próbáltam frissíteni, de TWRP van fent, visszatettem a gyári recovery-t, majd frissítés, nem sikerült, és most nem is talál újat... Vodás.

(#3034) Jarod1


Jarod1
addikt

Nektek is csinálja néha, hogy jelzi a hálózatot, de amikor hívást indítanék azonnal eldobja mintha nem lenne hálózat, smst se tudja elküldeni, ekkor teszem repülő módban majd vissza és jó lesz..Vodás

(#3035) Doki42 válasza Jarod1 (#3034) üzenetére


Doki42
őstag

Tmobil jó.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#3036) ORCA58


ORCA58
addikt

Úgy látszik a Huawei biztosra megy, és a biztonsági frissítés a teljes csomagban érkezik. (korábban is azt töltöttem, mikor még választani lehetett )
Most 3.22 GB volt a mérete.

(#3037) Doki42 válasza r.s.misi (#3032) üzenetére


Doki42
őstag

Még nem jött. Tmobil.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#3038) Jarod1


Jarod1
addikt

Jött vmi de még nem tettem fel Voda

(#3039) ORCA58 válasza Doki42 (#3037) üzenetére


ORCA58
addikt

Nekem Tmobil, ott is vettem.

(#3040) bodnar10261


bodnar10261
aktív tag

Új update 3,32 gb-s 9.1.0.200-as júliusi security Patch

Bodnár Dávid

(#3041) bl4ze válasza bodnar10261 (#3040) üzenetére


bl4ze
veterán

Szintén zenész, jön le 3.22GB security patch... Érdekes ekkora file....

.:. bl4ze .:.

(#3042) Pistakiss válasza Jarod1 (#3038) üzenetére


Pistakiss
őstag

Hali!
A feleségem telójára is most jött. Vodafone

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#3043) Susana


Susana
tag

Üdv!
Függetleníteni lehet valahogy a telefont? A telenornál nem tudták. 70-es ről kellene.

(#3044) 426os válasza Susana (#3043) üzenetére


426os
őstag

Vodafone tudja.

.

(#3045) Susana válasza 426os (#3044) üzenetére


Susana
tag

Mármint 70esről 20asra. És a telenornál azt mondták ezt a tipust nem lehet. De nem csak ezt hanem az ujabb telókat is. :F

(#3046) 426os válasza Susana (#3045) üzenetére


426os
őstag

Annak a szolgáltatónak, amelyiktől vetted függőként, annak kell tudnia függetlenítenie, minden esetben.
Nem értem teljesen, amit írsz,de ha jól vettem ki, van egy Vodafone függő készüléked, amit szeretnél függetleníteni.
Legális keretek között ezek a lehetőségeid vannak: [link]

.

(#3047) Daemos válasza Jarod1 (#3034) üzenetére


Daemos
tag

Szia,

Igen pontosan ahogy írod es en is vodas vagyok! Viszont en megfigyeltem hogy olyankor 4g hivast akar indítani de egyből ledob.... Nezd meg majd ha ujbol elo jon....!

(#3048) 426os


426os
őstag

Fel-e merjem telepíteni?

.

(#3049) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok,

a led értesítéseket hol tudom beállítani?

az utolsó frissítés után megzavarodott, pl az emaileket (gyári email kliens) nem jelzi.

átnéztem a beállításokat, de nem találtam meg :(((

külső app kell vagy megy anélkül is?

köszi a helpet

Aurea mediocritas

(#3050) Jarod1 válasza 426os (#3048) üzenetére


Jarod1
addikt

Nekem éjszaka kérdés nélkül feltette.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.