Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok, a SMS-nél azt írja, ki a Záró, képernyőn, hogy az Üzenetek elrejtve ki lehet azt valahol kapcsolni?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#252) bubus66 válasza colonell (#250) üzenetére


bubus66
nagyúr

A nekem felesleges appokat tőrlöm vagy tiltom, legközelebb csinálok erről is egyet úgy mint a P Smartról ahogy csináltam..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#253) Peterking válasza bubus66 (#251) üzenetére


Peterking
tag

Beállítások
Alkalmazások
Értesítések kezelése

(#254) bubus66 válasza Peterking (#253) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi ott a Megjelenítés van bejelölve.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#255) Joe.36 válasza bubus66 (#252) üzenetére


Joe.36
addikt

Ezt én gyári állapotban is meg tudtam csinálni. :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#256) bubus66 válasza Joe.36 (#255) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor nagyon ügyes vagy.. Különben gyári állapotban csináltam én is..Miért nem csináltál már? Mert te esetleg tudod de vannak olyan userek akik nem tudják, és azoknak nagyon jól jön a leírás..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#257) colonell válasza Szabcsizz (#241) üzenetére


colonell
senior tag

4.4 GB-t még simán feltolta a 7.4 GB-t viszont már az elején lelőtte,valahol a kettő között lesz :D

(#255) Joe.36
Tekintve,hogy 4.0-tól gyári opció a droidban,nem kell hozzá nagy tudomány :D

(#256) bubus66
Nem leírás kell hozzá,aki erre nem képes az vegyen 3310-est vagy Ájfónt,ezért mondják,hogy sz@r a droid,de én erre meg azt szoktam mondani:Attól,hogy a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye :D Tisztelet a kivételnek,de ők nem is sírnak a fórumokon :) /OFF

[ Szerkesztve ]

(#258) bubus66 válasza colonell (#257) üzenetére


bubus66
nagyúr

Pedig hidd el, hogy van olyan, azért mert te meg én tudom, még vannak olyanok akik nem tudják.. Akkor az oeminfo cserének a leírását is törlöm mert a 3310-eshez nem kell...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#259) colonell válasza bubus66 (#258) üzenetére


colonell
senior tag

Ugye :)
Egyébként nagyon szépen össze vannak pakolva a dolgok a lapodon, szép munka :)
Régen én is csináltam de ma már nem lenne hozza ingeranciám :D

(#260) Joe.36 válasza bubus66 (#256) üzenetére


Joe.36
addikt

Félreértesz, én nem csináltam meg, de ami nekem nem kellett töröltem, tiltottam. Szerintem is akinek kell, jól jön a leírás.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#261) bubus66 válasza colonell (#259) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#262) bubus66 válasza Joe.36 (#260) üzenetére


bubus66
nagyúr

Bocsi tényleg félre értettelek.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#263) Joe.36 válasza bubus66 (#262) üzenetére


Joe.36
addikt

Én minden új telefonomon ezzel kezdem, törlöm, tiltom ami nem kell. Aztán megy rá ami kell. Egyébként köszi, :R lehet hogy én is megcsinálom. :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#264) espi38


espi38
őstag

Sziasztok, ismét visszatértem a p20 lite táborába 😁
Huawei p smartról tértem vissza.

(#265) espi38


espi38
őstag

Amiért meg írtam elfelejtettem megkerdezni😁😁
Nos, nálam még mindig nem megy gmail értesítéskor az eseményjelző led, valakinél működik és ha igen mit csinált vele?

(#266) colonell válasza espi38 (#265) üzenetére


colonell
senior tag

Telepítette az Inbox-ot powered by gmail és azon villog a led is ha email jött :)

(#267) aszti75 válasza espi38 (#265) üzenetére


aszti75
senior tag

Egyszerűen be kell kapcsolni azt a Gmail beállításaiban, hogy"mindig villogjon a jelzőfény". Ha ez megvan, már működik is😉

(#268) espi38 válasza aszti75 (#267) üzenetére


espi38
őstag

Sajna nekem nem megy,sőt tovább megyek ilyen beállítási oldal nincs is nekem a gmailon belül.
Inboxot nem szeretem a gmail sokkal jobb áttekinthetőbb persze csak akkor a ha műkődne:(((

(#269) colonell válasza aszti75 (#267) üzenetére


colonell
senior tag

Hát elég jól eldugták.... :D

Annyira hogy már vissza se találok...

Espi, ott van az csak az értesítés beállítások almenüjében, nyomkodd végig, vagy ha véletlen meglelem megint eskü, felírom az elérési útvonalat, 5 perce nyomta be én is és megint nincs meg az elérési út :D plusz legyen naprakész a playen a gmail

[ Szerkesztve ]

(#270) colonell válasza espi38 (#268) üzenetére


colonell
senior tag

Nah csak meglett, szóval
Gmail, bal fent 3 vízszintes csík, beállítások, értesítés kezelés, és ott az email és az egyéb nekem 2 gmail van hozzá társítva plusz az egyéb, csak ne a csúszkára hanem magára a szövegre kattints, valóban nem volt bekcsolva egyiknél se a notiled alapból

(#271) aszti75 válasza espi38 (#268) üzenetére


aszti75
senior tag

Gmail app-menü-beállítások - általános beállítások -Értesítések kezelése és ott mind a négy csúszka előtti szövegre tapizol és mind a 4 opciónál bekapcsolod a jelzőfényt. Jól el van dugva😁

[ Szerkesztve ]

(#272) aszti75 válasza espi38 (#268) üzenetére


aszti75
senior tag

Így talán érthetőbb.Videó.

Közben látom colonell megelőzött :DDD

[ Szerkesztve ]

(#273) espi38 válasza aszti75 (#272) üzenetére


espi38
őstag

Hát király működik,de hogy ezt miért kellett ennyire megbonyolítani nem tudom.
Csak sajnos nem igazán látszik a villogás,nagyon kicsi a fénye ennek a lednek de érdekes módon pl a viber értesítéseknél erősebben világít a led:((
Nagyon szépen köszönöm minden kedves fórumtársnak a segítséget:I))) :R :R :R :R

(#274) colonell válasza espi38 (#273) üzenetére


colonell
senior tag

Ezt én is kifogásoltam, de a régi felsőkatos Huawei ugyanilyen led került, sajnos ez is ilyen, örüljünk, hogy van benne :D
(lila sokkal élénkebb szín, meg más a villogási sebessége is, ha jól emlékszem, feltehetően ezért sokkal jobban észrevehető.)

(#275) espi38 válasza colonell (#274) üzenetére


espi38
őstag

A Huawei p20 és a proba is ilyen gyenge? Előtte p smartom volt és ott normálisan látni, pedig jóval olcsóbb darab.
Nem tudom miért kell ezzel spórolni, speciel nekem fontosabb lenne mint a ramok mérete. Simán feláldoznák 1 GB RAMOT egy látható ledért

(#276) Joe.36 válasza espi38 (#273) üzenetére


Joe.36
addikt

Szerintem is gyenge, sötétben jó, de legalább van benne :) pedig Lite... M3 ban ami van tökéletes.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#277) espi38 válasza Joe.36 (#276) üzenetére


espi38
őstag

Igen, sötétben jó,de nappal nem látni.
Igen, örüljünk hogy van ez tény, de azt nem értem egy olcsóbb kategóriába miért raknak egy látható ledet ebbe meg nem,de hát ez van

(#278) colonell válasza espi38 (#277) üzenetére


colonell
senior tag

Valószínűleg nem a Lumen kevesebb hanem a mérete kisebb, ezért tűnik halványabbnak :)

(#279) colonell válasza colonell (#278) üzenetére


colonell
senior tag

Szóval mindenki döntse el maga :DDD
Szerintem csak a led kisebb O:) Távolról azért tudjuk,hogy sokkal nagyobbnak tűnik különbség
Y550 vs P20L

[ Szerkesztve ]

(#280) Joe.36 válasza espi38 (#277) üzenetére


Joe.36
addikt

Talán lehetséges hogy bizonyos szintig javítják frissítéssel ( Magasabb feszültséget kap a led ha bírja és ha megoldható ).De ez csak egy remény.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#281) espi38 válasza Joe.36 (#280) üzenetére


espi38
őstag

Hát igen a képeken a csatolt képeken nagyon kitűnik a két led közötti különbség,köszönjük fórumtársunk csatolt képét :R :R :R

(#282) espi38


espi38
őstag

Ezt leszámítva,az én igényeimet maximálisan teljesíti a készülék.
Gyorsaság kamera kijelző hangszóró minősége gondolok itt a beszélgetési és a zeneire.
Méretre is hibátlan hiszen közel 6"kijelző egy 15 cm es házba több mint elég.
Eddig azért nem volt nagy kijelzős mobilom max.5.2" mert nagyok voltak a kávák,de ezt most megszűnt a legtöbb mobilgyártó minimalizálta a káva méretet köszönjük neked samsung mint a kávamentesítés szülőatyja :R :R :R :R

(#283) HollywoodBoy


HollywoodBoy
tag

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy van-e valaki itt akinek Vodafone-os DUAL SIM-es P20 lite készüléke van?
A Build szám érdekelne, és az, hogy a Vodafone tényleg tiltja az egyik SIM foglalatot?

Köszi előre is! :R :R

(#284) pistu1


pistu1
csendes tag

Sziasztok:)
Nagyon gondolkodom hogy veszek egy p20 lite-ot.
Jelenleg lg g5-öm van,de akksija meg kisebb problémák miatt nem szeretném többet használni.
Megéri megvenni?mit tapasztaltatok a készülékről? ami nekem fontos,hogy stabil legyen,ne merüljön le fél nap alatt,kijelzője szép megjelenítést adjon, és a kamerája is használható legyen. Köszönöm minden választ:R

;)

(#285) Joe.36 válasza pistu1 (#284) üzenetére


Joe.36
addikt

Nálam, stabil, kamera szerintem jó, 2-3 napot elmegy, kijelző szép. Értesítő led halvány. Nem bántam meg. Szerintem jó telefonon jó áron.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#286) pistu1 válasza Joe.36 (#285) üzenetére


pistu1
csendes tag

:R

;)

(#287) aszti75


aszti75
senior tag

Kifogytam az ötletekből....
Ma akartam abelső tárhelyről egy pdf fájlt másolni a pc-re,de az istenért nem tudom csatlakoztatni fájl átvitelben.USB hibakeresés bekapcsolva,de állandóan csak a b*szos HiSuit telepítőt hozza csak be.Pedig fent van a gépen.
Vagy fáradt vagyok ma a hülyeséghez vagy valamit nagyon elb*szok :DDD

Ötlet?

(#288) pistu1 válasza aszti75 (#287) üzenetére


pistu1
csendes tag

Másik usb port? :D

;)

(#289) Joe.36 válasza aszti75 (#287) üzenetére


Joe.36
addikt

HDB engedélyezve van?

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#290) aszti75 válasza Joe.36 (#289) üzenetére


aszti75
senior tag

Igen, engedelyezve van.Mi a feneert eroszakoskodik a HiSuit, mikor mar telepitve van🤔

@pistu1:Azt meg nem probaltam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#291) bubus66 válasza aszti75 (#290) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Kattintas a HiSutitere és telepítsd még egyszer a felugró ablakot ki pipáltad és leokéztad?

erre gondoltam

[link] [link]

A Hisitett meg le lehet tiltani hogy a telefon csatlakozásakor ne induljon el

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#292) aszti75 válasza bubus66 (#291) üzenetére


aszti75
senior tag

Ujra telepitettem, ki pipaltam, le okeztam, le is tiltottam, hogy telefon csatlakozasakor el induljon. Nem az a gond, hogy el indul a program, hanem az, hogy csak a telo cd rom-jat dobja be, ahol telepiteni kell a HiSuit-ot. Hatter tarat nem ad be. Igy pl egy pdf fajltnem tudok a gepre masolni, vagy forditva. Hiaba allitom be csatlakozaskor, hogy fotok atvitele, csak es kizalog a HiSuit telepitot dobja be. 🤔

[ Szerkesztve ]

(#293) aszti75


aszti75
senior tag

Kozben rajottem. Nagy esellyel a win 10 MTP driverevel van valami. Egyszeruen nem tudok eleltet lehelni az MTP driverbe. Asszony Galaxy A5 2017-eset sem ismeri fel MTP modba, hiaba van telepitve a driver. Win csere lesz...

(#294) Kerni62


Kerni62
tag

Meg lehet cserélni az alsó 3 gomb sorrendjét? Köszi

(#295) Kötike válasza Kerni62 (#294) üzenetére


Kötike
tag

Meg. :DDD

(#296) Kötike válasza Kerni62 (#294) üzenetére


Kötike
tag

Beállítások - rendszer-rendszer navigáció

(#297) Szabcsizz válasza aszti75 (#293) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Értékelhető választ nem fogok tudni adni, mert már nem emlékszem, de anno rengeteget sz*ptam ezzel a P8-ammal. Azt tudom, hogy sikerült drivert vadásznom..de hogy honnan..

(#298) Joe.36 válasza aszti75 (#293) üzenetére


Joe.36
addikt

Win 7 64 Bit. használok, nálam semmi gond, a HiSuite is látja és kezeli a telefont minden tekintetben, névjegyek, képek, fájlok, frissítés, mentés.... stb... Bármit tudok másolni bárhova.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#299) colonell válasza Joe.36 (#298) üzenetére


colonell
senior tag

Android mókolgatás szempontjából is a win7 a legjobb választás :) Linuxon kívül természetesen :DDD

[ Szerkesztve ]

(#300) bubus66 válasza colonell (#299) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia hát én meg nem vagyok benne biztos, nekem csak kínlódás volt a Win7 a 8.1-10 Pro-n 64bit és semmi gondom nincsen...

Ha ez megvan csinálva akkor működik rendesen minden

Nekem ez meg kellett csinálnom a win7-nél is de akkor se volt jó.

Volt olyan, hogy win7-en tégláztam telefont, oeminfo cserénél. a 8.1 és a 10-nél soha nem sikerült..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.