Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) ORCA58


ORCA58
addikt

Az ára tényleg durva a tudáshoz képest. A 2016-os P9 lite telómnál alig erősebb.
Tény a kijelző nagyobb, a memória és RAM duplája és 8-as android fut rajta. Normál használat során nem hinném, hogy sok különbséget éreznék, bár nem volt a kezemben.
Nem biztos, hogy erre érdeme lenne váltani.

A Xiaomi még mindig nem alternatíva, mert évek óta képtelenek megoldani a videó sz.. hangját, ill. ha nincs szerencséje az embernek, ilyen olyan hibába gyakrabban lehet belefutni, mint más készülékeknél, ha lehet hinni a fórumoknak. (Majd ezért kapok attól, aki hibátlan példányt fogott ki. :U )

(#102) esi75


esi75
csendes tag

Üdv
Megjelenése napjától használjuk egy nagyon jó teló szerintem .Nem értem azt hogy egy Nokia 7 plus kaphat ajánlott plecsnit szintén 100 ezer feletti árral a Huawei P20 lite pedig nem .Ez érdekes..... :W :C

(#103) colonell válasza pusszycat (#89) üzenetére


colonell
senior tag

Nyomsz egy ps-t hogy pontosan hol sikerült? :) pls :)

(#104) Bog válasza esi75 (#102) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hát tényleg baromi érdekes, kb kétszer olyan erős a hardver, ténylegesen hasznos a másodlagos kamera hátul és nagyobb az akku, roppant különös. Tökre nem egy ligában vannak.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#105) #52588800 válasza esi75 (#102) üzenetére


#52588800
törölt tag

Mert a Nokia 7 Plus jobb. Sőt a Moto G6 Plus is jobb lesz, és sokkal olcsóbban. Szinte ugyan ezt a P20 lite HW -t 20ezer forinttal olcsóbban is megkaptad volna Mate 10 lite formájában.

[ Szerkesztve ]

(#106) pusszycat válasza colonell (#103) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Itt.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#107) Joe.36 válasza #52588800 (#105) üzenetére


Joe.36
addikt

Tény hogy túltolták az árát, de ha lemegy értelmes szintre szerintem sokan vinni fogják, mert jó és szép telefon.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#108) #52588800 válasza Joe.36 (#107) üzenetére


#52588800
törölt tag

Így is viszik, a kategória egyik legismertebb sorozata a P - lite. Az írásom inkább a plecsniről szólt.

Egyik nagy webshop (főleg közép-kelet EU - Alza) eladási toplistája :

1. Xiaomi Redmi 4X LTE 32GB Black (140 euró)
2. Xiaomi Redmi 4X LTE 32 GB Gold (140 euró)
3. HUAWEI P20 Lite Midnight Black (360 euró)
4. Xiaomi Mi A1 LTE 64 GB Black (200 euró)
5. Xiaomi Redmi Note 4 LTE 32 GB Black (155 euró)
6. Xiaomi Redmi 5 Plus 64 GB LTE Black (200 euró)
7. iPhone 7 32 GB Black (600 euró)
8. Xiaomi Redmi Note 5 LTE 64 GB Black (240 euró)
9. HUAWEI P20 Lite Sakura Pink (360 euró)
10. iPhone SE 32 GB Space Grey (300 euró)

Szolgáltatók márciusban (SK adatok - fony.sk)

Orange

1. Huawei P10 Lite
2. Huawei P9 Lite mini
3. Huawei Mate 10 Lite
4. Samsung Galaxy A5 (2017)
5. Apple iPhone 8 64 GB

O2

1. Samsung Galaxy J5 (2017)
2. Huawei Mate 10 Lite
3. Huawei P10 Lite
4. Lenovo Moto E4 Plus
5. Huawei P9 Lite (2017)

T

1. Samsung Galaxy J5 (2017)
2. Samsung Galaxy A8 (2018)
3. Huawei P9 Lite mini
4. Samsung Galaxy A5 (2017)
5. LG Q6

Ide is be fog férni a P20 Lite

[ Szerkesztve ]

(#109) espi38


espi38
őstag

Az inbox appal már nekem is jelez az értesítő led,érdekes akkor nem a telefonnal van a baj:)))

(#110) jansky1 válasza esi75 (#102) üzenetére


jansky1
senior tag

Nemhogy ajánlott, de még tetszettet sem kapott :DDD

(#111) colonell válasza espi38 (#109) üzenetére


colonell
senior tag

Sanszos hogy ez a gmail meg a p20l kooprodukciója, hogy nem megy. Ugyanis y550 meg p8 lite-nál jelez a gmail szépen, stock 8-as droidon szintén villog a notiled míg a p20l-en csak az inboxal villog a led amúgy csak kajabál a készülék

(#112) Joe.36 válasza #52588800 (#108) üzenetére


Joe.36
addikt

Én is vittem, :) T-n normál ( Nem magas havidíj ) előfizetés 86K + Ajándék Bt Sztereó füles -12 K ha így nézem 74 be van. :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#113) h@jMi válasza Joe.36 (#107) üzenetére


h@jMi
csendes tag

Ahogy elnéztem az utóbbi időkben kiadott új telefonokat, szinte mindegyiknek túltolták az árát.

Ezt vettem meg, jó sokáig vártam valamire ami eddig mindegyikből hiányzott. Nem csak tudás, hanem a fogása, képe, meg úgy egyáltalán. Nem fog fájni a szívem amikor kijönnek még jobbak, még szebbek, amíg ez működik. Persze számítok rá, hogy talán 3, max 4 év aztán csere.

(#114) Joe.36 válasza h@jMi (#113) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem sem, nekem ez bőven elég, több pénzt meg már én nem adok ki telefonért.

(#115) pusszycat

Én erre vártam :)

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#115) pusszycat válasza h@jMi (#113) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én P Smart-ot vettem,akkor még nem volt P20 Lite,de ez nekem is jobban tetszik,most ezt venném. Csak már nem bírtam tovább várni. :((( :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#116) #81733120 válasza pusszycat (#115) üzenetére


#81733120
törölt tag

Csatlakozom, a notch ellenére nekem is nagyon tetszik. :)
Következő váltásnál - ha maradok ennél a márkánál -, (akkor) egyik kiszemeltem ez. Fotókat nézve én úgy látom, hogy ennyi pénzért elég jó képeket csinál, a mostani teljesítményével is meg vagyok elégedve, kép minőségét tekintve. :)

Még nagyobb OFF: valaki már próbálta a Huawei Share-t? Ma láttam működésben is, 1 másodperc alatt átment a két készüléken (P9 Lite '17 - Honor 8) keresztül vagy 8 fotó. Szerintem bőven jó, kb. AirDrop szinten van.

(#117) Joe.36


Joe.36
addikt

Kipróbáltam ma a hozzá adott Huawei Stereo Sport (AM61) Bt fülest.

+ Kényelmes
+ Stabilan benne marad a fülben.
+ Power AMP használva, mély hangokat feltolva meglepően jól szól.
+ Telefonálás minősége tökéletes
+ Telefon kijelzi az akku töltötségét
+ Akku sokáig bírja
+ Stabil a kapcsolat a telefon és füles között.

- Nem tapasztaltam eddig

Plantronics Explorer 10 Bt headset nem teljesen kompatibilis a telefonal, telefonálás közben nem mindig jön át a hang, kapcsolat nem stabil. Remélem javítják ezt.
Néha működik jól, néha meg nem.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#118) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A gear fit2 pro megy ezzel a telefonnal?

(#119) Joe.36 válasza gyuri2008 (#118) üzenetére


Joe.36
addikt

Amazfit Watch probléma nélkül megy vele, elején volt egy gyorsabb merülés, de pont jött az órára egy frissítés és most megint 1 hét az üzemidő. 8.0 okozta ezt a hibát.
A lényeg hogy más gyártó cucca is megy vele.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#120) gyuri2008 válasza Joe.36 (#119) üzenetére


gyuri2008
veterán

De akkor fel kell rakni a Samsung Shealt applikációt is?

(#121) szkaroly válasza Joe.36 (#117) üzenetére


szkaroly
senior tag

Ez egy remek hír, most rendeltem egy ilyet Kínából, egy P9 Lite-hoz fog társulni.

Poco X3 Pro

(#122) Joe.36 válasza gyuri2008 (#120) üzenetére


Joe.36
addikt

Igen ahogy ehhez is az Amazfit applikációt ahogy minden telefonhoz kell.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#123) fity


fity
csendes tag

Sziasztok! Nekem azt csinálja a p20 lite hogyha bluetooth eszközhöz van kapcsolódva, használhatatlanra lassul a net. Mindegy hogy wifi vagy mobilnet. Más nem tapasztalt ilyet?

[url=http://bf3stats.com/stats_pc/Fityman][img]http://g.bf3stats.com/pc/bf3s_dogt/Fityman.png[/img][/url]

(#124) Joe.36 válasza fity (#123) üzenetére


Joe.36
addikt

Nálam nincsen ez a hiba, pedig 2 eszköz is csatlakozik hozzá. Ha az Amazfit óra nem csatlakozik akkor igen, de ez minden telefonon így volt, az óra hibája.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#125) fity válasza Joe.36 (#124) üzenetére


fity
csendes tag

Először azt hittem hogy a hangszóró a ludas, de okosórával is csinálja.

[url=http://bf3stats.com/stats_pc/Fityman][img]http://g.bf3stats.com/pc/bf3s_dogt/Fityman.png[/img][/url]

(#126) Joe.36 válasza fity (#125) üzenetére


Joe.36
addikt

Amazfit óra és a gyári AM61-el tökéletes, Plantronics Explorer 10 -el csatlakozási hibák, más hiba nincs nálam.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#127) BasketMatthe


BasketMatthe
csendes tag

Sziasztok!
Kb. egy hete használom a telefont és azt vettem észre, hogy elég lassan tölt. Kb. 2-3 óra kell neki 0-ról 100-ra, pedig nem is használom közben. Valaki valami ötlet esetleg? Tapasztaltátok ti is?

(#128) Joe.36 válasza BasketMatthe (#127) üzenetére


Joe.36
addikt

Még nem mértem, ahogy én használom 3 napot elmegy most már, ( Éjszakára kikapcsolva ) amikor tölteni kell kikapcsolva este felrakom, reggel leveszem kikapcsolt állapotban persze.
Egyébként kikapcsolva töltöd ? Gyári töltővel ?

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#129) pusszycat válasza Joe.36 (#128) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

És mi van abban az esetben ha éjszaka hívnak. Bármi megtörténhet. Nincs P20 Lite-om de más telefonnál van rá lehetőség,h a gyors töltést ki/be lehessen kapcsolni.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#130) Joe.36 válasza pusszycat (#129) üzenetére


Joe.36
addikt

Nem érdekel , alszom, ennyi... Ne zavarjanak ! Napközben sokat vezetek, kell a nyugodt pihenés. Ebben úgy tudom van gyors töltés.

Szerencsére a Huawei gyorstöltőt is mellékel, amivel 30 perc alatt nagyjából 50%-ot lehet belepumpálni az akkumulátorba, ebben a kategóriában ez még nem annyira gyakori, de azért ritkaságnak túlzás lenne nevezni

Igen van benne :)

Viszont ez az első telefonom ami simán kibír nálam 3 napot, kivéve a CAT B25 azt elég havonta 1 tölteni.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#131) pusszycat válasza Joe.36 (#130) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A gyors.t. arra fel írtam, h lehet BasketMatthe ki van kapcsolva azért tölt lassan. A P Smart. nincs gyors.t. mégis kb.másfél óra és fullon van. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#132) Joe.36 válasza pusszycat (#131) üzenetére


Joe.36
addikt

Nem tudom, nem mértem ha 30 perc 50% akkor kb kicsit több mint 1 óra lehet 100% gondolom.
Nem tudom hogy ki lehet e kapcsolni, nem néztem.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#133) HoAn


HoAn
újonc

Huawei telefonban mióta van RDS képes rádió?
Nem elírás?

[ Szerkesztve ]

(#134) colonell válasza pusszycat (#129) üzenetére


colonell
senior tag

Én eddig még nem találtam meg, hogy a gyorstöltést ki be lehetne kapcsolni.
Valóban kell neki a 2 óra olyan 20%-ról 100-ra.
(Kiscsaj meg azt mondta nekem a szolgáltatónál hogy :Rendelkezik gyorstöltés funkcióval, ez azt jelenti, hogy kb fél óra alatt felnyomja 0-ról 100-ra. Hát jót mosolyogtak mikor mondta :D)

(#135) colonell


colonell
senior tag

Na legyen már a huaweinek is egy telepítős..... - ja
Értelme elsőre nem sok van (látszólag), de jött ki új frissítés :)
Ui. : mondjuk akármely játék irdatlanul szopta az akksit, na talán majd most.

[ Szerkesztve ]

(#136) Pistakiss


Pistakiss
őstag

Sziasztok!
A feleségemnek vettem egy ilyen telefont, nagyon meg vagyok vele elégedve! Én LG G6-ot használok, ugyancsak gond nélkül.
Ma erre a telefonra szerettem volna feltölteni zenéket, hogy ne azok a gagyi csengőhangok legyenek rajta. Mikor le akartam játszani a zenét, kiirta, hogy nem tudja lejátszani, amit az LG röhögve játszik le, WMA volt a kiterjesztése..
Azt kérdezem tőletek, hogy milyen zenefájlokat játszik le a telefon?

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#137) Joe.36 válasza Pistakiss (#136) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem nem volt még vele ilyen gondom... Gondolom akkor MP3.... Én csak a Power AMP-használom mindenre.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#138) colonell válasza Pistakiss (#136) üzenetére


colonell
senior tag

mp3 flac megy a gyári zenelejátszón. wma azért elég szűk keresztmetszetet fed le manapság

(#139) Pistakiss válasza colonell (#138) üzenetére


Pistakiss
őstag

Köszönöm a válaszokat!

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#140) szendo777


szendo777
tag

Csatlakoztam én is a tulajok táborához, eddig nagyon tetszik. :)

Honor 10 kék

(#141) kiszeb


kiszeb
csendes tag

Sziasztok! Tegnap óta én is boldog tulajdonosa vagyok egy ilyen telefonnak. Nekem minden benne van amire szükségem van. Egy kérdésem van, nem tudjátok hogy az üveg amiből készült Gorilla Glass vagy más edzett üveg? Samsung A3 2016 abból volt és soha nem karcolódott a zsebemben. Nem tudom hogy vegyek e rá fólíát? Igazából szeretem az üveg érzését amikor fogom. De sehol nem találok róla infót.

[ Szerkesztve ]

(#142) Pistakiss válasza kiszeb (#141) üzenetére


Pistakiss
őstag

Szia!
Van rajta gyári fólia, ami akár élete végéig is rajta maradhat. Nekem az LG G4-en is ilyen van, két éves!

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#143) Joe.36 válasza Pistakiss (#142) üzenetére


Joe.36
addikt

P20 Lite-m van , szerintem ezen nincs fólia. Vagy igen ?

(#141) kiszeb

KIJELZŐ

Típus LCD
Érintőképernyő típusa szuper érzékeny kapacitív
Méret 5.84"
Felbontás 2280 x 1080 px
Színek száma 16 millió
Képarány 18:9
Egyéb 10 ujj egyidejű érzékelése
ívelt kijelző
Gorilla Glass 3

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#144) colonell válasza Joe.36 (#143) üzenetére


colonell
senior tag

Én nem látom, hogy lenne rajta fólia, pedig körbenéztem mikroszkóppal.
YT-on néztem meg külföldi kicsomagolós/körbenézős videóban egyikben sem említik, hogy GG3 lenne sőt az iPhone X vs P20 Lite összehasonlítást az ájfón GG a huawei nem GG
Ui. : én spec rendeltem rá 4 dolcsi nem tétel

[ Szerkesztve ]

(#145) Joe.36 válasza colonell (#144) üzenetére


Joe.36
addikt

Szerintem sincs fólia rajta, a kijelzőről se nagyon írnak, ez is csak a T-n van fent. Akkor milyen kijelző ?
Én is tervezek rá venni egyébként.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#146) colonell válasza Joe.36 (#145) üzenetére


colonell
senior tag

Ez általában így szokott lenni, hogy mást ír a 3 fő szolgáltató a gsm meg a mobilaréna esetleg euronics/mediamarkt, sose lehet tudni :D
Scratchtesten 6-os erőségnél kezd látszani a karc tehát jóminőségű valami de 110%,hogy nem gorilla, őszintén, fogalmam sincs :)

(#147) Pistakiss válasza Joe.36 (#143) üzenetére


Pistakiss
őstag

Sziasztok!
Most jobban megnéztem, tényleg nincs rajta fólia
Bocs!

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#148) Joe.36 válasza Pistakiss (#147) üzenetére


Joe.36
addikt

Jó lett volna mert az M3 adtak....

(#146) colonell

Pedig beleférne ebben az árban, akkor kell fólia mindenképp....

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#149) colonell válasza Pistakiss (#147) üzenetére


colonell
senior tag

Hátulján volt ugye, fennthagytam amíg tudtam, mert ugye tokot nem tudtak adni rá, de ugye nem azért van, hogy nekünk jó legyen, hanem addig legyen jó míg meg nem veszed :D

(#150) colonell válasza Joe.36 (#148) üzenetére


colonell
senior tag

Ájfónhoz is ..... Amit adnak tehát max egy nap aztán 250k-val drágább, elég relatív sőt, p8litomhoz a headset klasszisokkal jobb mint ehhez /nem a hangzásra értem/

Majd ha megjön a fólia nyilatkozok róla, mit adnak ilyen óccsóér," :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.