Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) aszti75 válasza Joe.36 (#298) üzenetére


aszti75
senior tag

Mikor megjott a telefon, nekem is Win7 64 volt a gepemen, azzal ment is,aztan Win 10-et tettem fel es azota nem probaltam csak tegnap. Most vagy azert nem megy, mert Win 10 Enterprise van fent a Pro helyett(Win 7 elott az volt es azzal ment asszony teloja is, gond nelkul).

(#302) espi38


espi38
őstag

Úgy látszik nagyon jó telefont vettem mert nem igazán pörög a P20 lite topic :R :R :R :R

(#303) aszti75


aszti75
senior tag

Holgyek-Urak!
Windows ujra telepites megoldotta a gondom.
Viszont elhagyom a topikot,mivel valtottam Galaxy S8-ra.
Koszonom eddigi segitsegeteket.Sok sikert a P20 Litehoz.Szuper telefon,de nem tudtam kihagyni,hogy adtak cserebe a P20 Liteert egy fel eves,fuggetlen S8-at.
Sziasztok🙂

(#304) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Gyerekek ez a telefon hogy kerülhetett 180 ezerbe?

(#305) bubus66 válasza Szabcsizz (#304) üzenetére


bubus66
nagyúr

Sehogyan. Különben meg hol kerül 180 ezerbe? Esetleg az nem a Huawei P20????

link

P20 egykét helyen 180 ezer ft.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#306) Szabcsizz válasza bubus66 (#305) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Telekom. Kaptam egy listát, hogy mire cserélhetem a készülékem, és a P20 Lite DS 185 ezer volt. :D Szerintem ott valami nagyon elcsúszhatott, vagy az én fejemet akarták átcseszni. Mindegy, szombaton vagy hétfőn rákérdezek.

(#307) Joe.36 válasza Szabcsizz (#306) üzenetére


Joe.36
addikt

Telekom 86 volt + [ajándék] :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#308) bubus66 válasza Szabcsizz (#306) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát hadd ne mondjam, hogy a Telekomnál sose volt a Huawei P20 Lite 180 000 Ft.

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#309) Szabcsizz válasza bubus66 (#308) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Jó, a lényeg hogy a nyomtatványon az volt. Mindegy, ott valami nagyon nem stimmelt, mert például a Galaxy A5 135 volt. Majd utána járok.

(#310) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Sziasztok!

Hol érdemes megvenni a telefont, hogy biztos huawei garis legyen?

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#311) sebyke7


sebyke7
csendes tag

Sziasztok most gondolkodok p20 lite vásárláson, tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi, főleg az akku idő ami fontos meg első hátsó kamera előre köszönöm.

(#312) colonell válasza sebyke7 (#311) üzenetére


colonell
senior tag

Én nagyon meg vagyok elégedve az akkuidővel,képek meg hát olyanok mint a tesztben látható :)

(#313) .zSoLTi.


.zSoLTi.
senior tag

Sziasztok, belèptem a boldog tulajok közè. Mi a1-et váltott, eddig kiváló a cucc;)

(#314) seadrone


seadrone
őstag

Sziasztok!

A fekete mennyire újlenyomatgyűjtő?

Köszi

(#315) sebyke7 válasza colonell (#312) üzenetére


sebyke7
csendes tag

Az mit akar kb akku időbe? nem játékra használnám, 1-2 képet esetleg tudsz késziteni? milyen este meg a selfi camera, sőtétbe is szép képeket készít? előre is köszönöm :)

(#316) a.sebi válasza espi38 (#282) üzenetére


a.sebi
őstag

Azért a samsungot kijelző csökkentő atyának hívni meredek dolog 😁 xiaomi mi mix , sharp stb ezt hamarabb meglépték !

(#317) kakuk.tamas válasza sebyke7 (#315) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Én max fényerén 7-8 óra sot-ot hozok lazán vele. De majd este posztolok képet.
Jah, és a kék álomszép. Olyat vettem.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#318) seadrone válasza kakuk.tamas (#317) üzenetére


seadrone
őstag

Szia

Ujjlenyomatok terén milyen?

(#319) .zSoLTi. válasza seadrone (#318) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Hibátlan.

(#320) kakuk.tamas válasza seadrone (#318) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Valamennyi látszódik rajta. A kék szín miatt világosban (talán) jobban látszik, mint más színűn. Rendeltem hozzá egy ultravékony átlátszó szilikon tokot, nagyon babán áll neki.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#321) sebyke7 válasza kakuk.tamas (#317) üzenetére


sebyke7
csendes tag

rendbn várom :) ha lehet első illetve hátsó kamerával is, köszönöm szépen :)

(#322) seadrone válasza kakuk.tamas (#320) üzenetére


seadrone
őstag

muti a tokkal, tudsz róla pár képet küldnei?

most látom hogy nem jackes a kimenete, akkor a kis átalakító mindig az embernél kell legyen haz zenét szeretne?

[ Szerkesztve ]

(#323) colonell válasza seadrone (#322) üzenetére


colonell
senior tag

3,5 mm jack van benn már ha még mindig a p20 lite-ról beszélünk.

(#324) LacTom


LacTom
csendes tag

Sziasztok,

Ebben a telóban van ébresztés dupla koppintással? Ha igen, hol találom?

Előre is köszönöm!

(#325) worxland válasza LacTom (#324) üzenetére


worxland
addikt

Nincs, helyette felemeléssel tud ébreszteni.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#326) seadrone válasza worxland (#325) üzenetére


seadrone
őstag

ezeket nem értem, hogy kettő koppintással meg felemeléssel?

ha alszol, ezeket hogyan csoinálod? :D

(#327) worxland válasza seadrone (#326) üzenetére


worxland
addikt

Ébresztés: jelen esetben a képernyő bekapcsolása. Nem az ébresztőóra funkcióra gondoltunk. :)

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#328) seadrone válasza worxland (#327) üzenetére


seadrone
őstag

Jaaaa :))

(#329) .zSoLTi.


.zSoLTi.
senior tag

Első 2 nap után a töltèsi sebessèget elèg lassúnak mondanám. Valamint elèg csalódás, hogy nem kapott gorilla glass kijelzőt..

(#330) d4nturk


d4nturk
csendes tag

Sziasztok,
Lassan egy hónapja nyúzom és mostanában körvonalazódott bennem, hogy nagyon halknak erzem a jack-es audiót. Korabban iFos6-ot es OnePlus 3T használtam es mind a kettőnél erősebb és hangosabb is volt a lejátszás. Próbáltam EQ-t állítani de egyelőre semmi haszna. Találkozott bárki ilyennel? Van esetleg megoldás ra? Kuldfoldi fórumokon csak egy-két topic vopt ezzel kapcsolatban.

"Sose nyomjá' full kretént! Nem hiszed el? Kérdezd Sean Penn-t 2001, Nevem Sam. Rémlik? Full kretén volt. Oscar bácsi meg nem gyütt."

(#331) seadrone válasza d4nturk (#330) üzenetére


seadrone
őstag

volume booster app

de szétcsezheti a füled, mert minoseget is ront, vigyazz!

(#332) d4nturk válasza seadrone (#331) üzenetére


d4nturk
csendes tag

Próbáltam, nem használt sőt halkabb lett...
Furcsa mindenesetre.
Köszi azért.

"Sose nyomjá' full kretént! Nem hiszed el? Kérdezd Sean Penn-t 2001, Nevem Sam. Rémlik? Full kretén volt. Oscar bácsi meg nem gyütt."

(#333) seadrone válasza d4nturk (#332) üzenetére


seadrone
őstag

akkor valami mute-olós progi kell neked, attól lehet hangosabb lesz :D

(#334) seadrone


seadrone
őstag

a mall.hu-n 105ért van most.

ez a gari hivatalos vagy valami mall.hu-s saját, nem tudjátok véletlenül?

Köszi

[link]

(#335) sebyke7 válasza seadrone (#334) üzenetére


sebyke7
csendes tag

partnerogsm.hu-t tudom ajánlani 94 ezer a huawei p20 lite

(#336) bubus66 válasza sebyke7 (#335) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia igen meg éri bolti garanciával én ilyen sarki GSM-et nem ajánlanék! Azért csak 94 000 Ft mert az eredete se ismert és bolti garancia van rá...

Bolti Garancia: 1Év

Apple Garancia: 1Év
Blackberry Garancia: 1Év
Caterpillar Garancia: 1Év
Huawei Garancia: 1Év
HTC Garancia: 2Év
LG Garancia: 1Év
Nokia Garancia: 2Év
Samsung Garancia: 2Év
Sony Garancia: 2Év

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#337) bubus66 válasza seadrone (#334) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia 1 év gyártói garancia 1 év bolti garancia. Az egyik ismerősöm vett egy Huawei P20 és ő mondta

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#338) seadrone válasza sebyke7 (#335) üzenetére


seadrone
őstag

és miért ajánlod?
no offense kérdés :)

(#339) bubus66 válasza seadrone (#338) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Telekomnál 119 000 Ft a P20 Lite és 2 év gyártói garancia van rá.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#340) .zSoLTi.


.zSoLTi.
senior tag

Nektek hogy alakul a kijelző idő? Nekem elèg kevès. 2óra kijelző időm volt ès akksi már lent 40%-on. A nagyobb felbontáson vagyok ès auto fènyerővel.

(#341) sebyke7 válasza seadrone (#338) üzenetére


sebyke7
csendes tag

előző telom egy bbz 10.es volt és innen rendeltem, mai napig semmi gondja de szegényem már elavult a bb kiment a divatból és váltani kell, saját tapasztalat miattam ajánlom :) , és korrektek, megrendeltem másnap már itt is volt :)

(#342) dezz válasza sebyke7 (#341) üzenetére


dezz
nagyúr

A megbízhatóságnak nem az a fokmérője, hogy működő készüléket küldtek (ez alap), még csak nem is az, hogy mennyi ideig működött (ez nagyjából véletlenszerű, hacsak nem pl. silány hamisítványról van szó, de az itt nem igazán játszik), hanem hogy ha beüt valami, akkor hogyan viselkednek. Ebben pedig ugye nincs tapasztalatod velük.

[ Szerkesztve ]

(#343) sebyke7 válasza dezz (#342) üzenetére


sebyke7
csendes tag

mivel szerencsére nem volt problémám a készülékkel így tényleg nem tudom :/

(#344) bubus66 válasza dezz (#342) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia nekünk volt velük garanciáztatási próbléma. Így van nem az a probléma, hogy egynap alatt megjön a készülék, hanem az hogy ha valami gond van össze-vissza fognak beszélni..

Én azt mondom, hogy nem szabad sajnálni azt a 10-20 000 Ft különbséget, és olyan helyen kell megvenni ahol gyártói garancia van rá.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#345) bubus66 válasza sebyke7 (#343) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia, akkor leírok neked egy történetet és ezért nevezem sarki GSM-nek.... És ez a GSM.bolt (vagy minek nevezem) volt eddig a legkutyaütöbb cég...

Ugyan ennél a cégnél volt olyan, (Huawei készülék) amire rá tették ők az európai firmwaret, és természetesen a telefon a legközelebbi frissítésnél megfeküdt. Természetes garanciát akartak megvonni, de nem jött össze nekik, mert bokxal ki lett olvasva minden és az orruk elé lett téve, és még akkor sem akartak semmit sem csinálni, csak akkor mikor a fogyasztóvédelemmel meglettek fenyegetve. Ja, az általuk felajánlott csere készüléknek kértük a sorozatszáma ellenőrzés céljából olyan szépen elzárkóztak, hogy öröm volt nézni, a Huawei ügyfélszolgálatnak sem adták ki. Szerinted miért? Mert kiderült volna, hogy azt is mokolták.. Így köszöntünk nem kértük a készüléket, vissza fizették a vételárat, de azt a torturát még a legnagyobb ellenségemnek se kívánom.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#346) dezz válasza bubus66 (#344) üzenetére


dezz
nagyúr

Mondjuk a túl magas marginban is van valami tisztességtelen.

(#347) sebyke7 válasza bubus66 (#345) üzenetére


sebyke7
csendes tag

ohh ezt nem tudtam, akkor szerencsém volt :/ , sajnálom ami történt veled és köszönöm az információt :)

(#348) colonell


colonell
senior tag

Megtartottam jószokását a Mörfi :D
Tegnap, hááát nem mondom,hogy szánt szándékkal,de nem is véletlen volt :D nekicsaptam az asztalsarkának a telefont,de mit ad ég ma megjöttek a tartalékba szánt üvegfóliák,úgyhogy a kis dög él és virul,és nem kell neki meztelen szaladgálni egy percet sem :D

Aki tud rá mattfóliát az nyomhatna egy linket,megköszönném :)

(#349) bubus66 válasza sebyke7 (#347) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha nem értenek valamennyire a telefonhoz akkor ebből a dologból rosszul jöttem volna ki, és megfizetem akkor a tanuló pénzt, meg ha nincs boxom, amivel megtudtam nézni...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#350) seadrone válasza bubus66 (#345) üzenetére


seadrone
őstag

nekem az ilyen elkerülése megér 15 rongyot, valahogy sosem bíztam ezekben

lehet 100bol 90 embernek oké, de 10 akkor is ott van

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.