Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) gti16v


gti16v
őstag

sziasztok,
asszonynak gondoltam,ezt a telefont....P9LITE (első generációs) helyett.
Szerintetek és 2x többe kerülő P20 ára indokolt?

köszi

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#852) thungoozka


thungoozka
kezdő

Néhány dolog, ami érdekelne:

- nem vagyok gamer. 5-10 perc képernyő idő után mennyire melegszik fel a készülék?
- milyen gyorsan exponál?
- mi a helyzet a hanggal? Több helyen olvastam, hogy zajos, halk, fülessel kellemetlen (bár BT-n menne kocsiban)

Számomra fontos a design és az, hogy 10 perc folyamatos használat után ne égesse a kezemet. (Folyamatos: Insta átnézés, hírek olvasása, Signal üzizés)

ui.: aki esetleg videófonálni is szokott, ők mekkora hőtermerélésről tudnak beszámolni?

(#853) Black_Raven válasza thungoozka (#852) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Ezt a kézégetős baromságot felejtsd el. Kb 3 órája netezek vele most folyamatosan és nem is meleg a hátlap. Meleg,? Mekeg még sosem volt, max langyos nagyon ritkán. Gyorsan exponál nekem. Zenét sokat hallgatok viszont kizárólag BT fülessel és kifogástalan, nem zajos egyáltalán teljesen lehalkitva sem.:)

gti16v: inkább úgy mondanám, hogy az asszonynak a p20 vásárlása nem indokolt, kivéve ha kihasználja a benne rejlő lehetőségeket..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#854) Black_Raven válasza thungoozka (#852) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ezt ma csináltam mobilnettel. Szerinted lenne bőr a kezemen?[kép] :D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#855) .zSoLTi. válasza gti16v (#851) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Ha fontos neki a jó kamera akkor indokolt, ami ebbe van az harmat gyenge sajnos. Nemhogy szürkületbe, de mèg egy átlagos szobai fènybe se lehet èrtèkelhető kèpet lőni.

(#856) thungoozka válasza Black_Raven (#854) üzenetére


thungoozka
kezdő

:D Ki tudja, lehet, hogy diktáltad a szöveget :D

(#857) Black_Raven válasza thungoozka (#856) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem nyert.[kép] a megoldás: sütő kesztyű.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#858) Thome


Thome
addikt

Hali,

Második Huawei telefonom (első egy Honor 7), ami ha a bluetooth-t bekapcsolom kifagy, majd nagyjából 1 perc után újraindul.
Utána bekapcsolható a BT, de pár nap után ha ismét bekapcsolni próbálom, ismét befagy, újraindul, stb.

Erre megoldás?

(#859) akaido válasza Thome (#858) üzenetére


akaido
addikt

A párom előző Y5II-je csinálta ezt, a P20 Lite-nál ilyet még nem tapasztalatunk.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#860) Black_Raven válasza Thome (#858) üzenetére


Black_Raven
veterán

FR-t próbáltál már? Ha nem segít, én szervizbe küldeném, mivel ilyen nem lehetne. Nálam még soha nem fordult elő, pedig mindennap használom a BT-t egész nap.(perec+füles)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#861) thungoozka válasza Black_Raven (#857) üzenetére


thungoozka
kezdő

:D meggyőztél.

(#862) Black_Raven válasza thungoozka (#861) üzenetére


Black_Raven
veterán

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#863) pistu1 válasza Black_Raven (#860) üzenetére


pistu1
csendes tag

Pont most akartam írni. Nálam is ugyan ez a helyzet. Bt bekapcsolásánál meghal a telefon 2 percre kb. :C

;)

(#864) Black_Raven válasza pistu1 (#863) üzenetére


Black_Raven
veterán

Neked is ezt tudom mondani.:([link]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#865) Thome válasza Black_Raven (#860) üzenetére


Thome
addikt

Volt már hogy nullára raktam és újra belaktam. Ugyanaz, egy idő után, de nem tudom meghatározni hogy mi váltja ki, egy app, vagy akármi.

Illetve fura, hogy előtte egy Honor 7 is ugyanezzel szenvedett, biztos voltam benne hogy az új telefonnál már nem lesz ez, aztán mégis. :D

Szerencsére nem használom sokat, amikor meg igen, akkor meg egy újraindítással kezdek... :)

(#866) Black_Raven válasza Thome (#865) üzenetére


Black_Raven
veterán

Én biztos nem kinlódnék vele, vagy javitsák meg, vagy cseréljék ki. De ha neked így megfelel, reménykedj hogy egy frissités gatyába rázza. Amúgy is mar esedékes az update a gpu turbóval is. Hátha..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#867) Doki42 válasza Black_Raven (#866) üzenetére


Doki42
őstag

Tényleg... Gpu turbo.. Gyere már... 😑

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#868) Daemos


Daemos
tag

Üdv,

Nekem sincs problémám Bt-vel, én is hasznalok orat meg fulest...! Szerintem eleg keves az eselye hogy ez hardveresen telefon független elő jöjjön... Ott valami program akadhat meg vagy nem jon ki egymassal... :/

(#869) colonell válasza Doki42 (#867) üzenetére


colonell
senior tag

1 hónap múlva kijön a pro-s telefonokra szóval ha el nem felejtődik akár már nyáron lehet is emui 9 gpu turbóval a lite-okon :)

(#870) Doki42 válasza colonell (#869) üzenetére


Doki42
őstag

Azt kibírom... 🤗
Köszi az infót.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#871) Black_Raven válasza colonell (#869) üzenetére


Black_Raven
veterán

Már vége a nyárnak.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#872) .zSoLTi.


.zSoLTi.
senior tag

Más is észrevett olyat, hogy Viber videotelefonálásnál tűz forró lesz a telefon felső része?

(#873) .zSoLTi.


.zSoLTi.
senior tag

Valakit érdekel esetleg google kamera app, itt megtalálható! Kicsit talán jobb mint a gyári kamera.. Símán telepíteni kell, nem kell root meg semmi boszorkányság.

[ Szerkesztve ]

(#874) akaido válasza .zSoLTi. (#873) üzenetére


akaido
addikt

"HDR doesn't seem to be working "
Ezt mondja egy kolléga a hsz-ek között.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#875) .zSoLTi. válasza akaido (#874) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Ez igaz de alap fotó módba is jobb.

[ Szerkesztve ]

(#876) Doki42


Doki42
őstag

Bitport. hu-n ma olvastam a gpu turboról, inkább ne olvastam volna... 🤔😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#877) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Sziasztok!

Mióta megjöttem Izraelből, állandóan kint van az ébresztő ikonja az állapotsávon, holott nincs beállítva ébresztő.
Mitől lehet ez?
(Izraelben egy hónapig minden nap be volt állítva az ébresztő. Lehet 'bebugolt' az ikon?)

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#878) Doki42 válasza kakuk.tamas (#877) üzenetére


Doki42
őstag

Tudod te... 🤔
Viccet félretéve valószínű...

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#879) gti16v válasza .zSoLTi. (#855) üzenetére


gti16v
őstag

de az első generációs P9lite-nél jobb? (fotózás)

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#880) mlado


mlado
csendes tag

Sziasztok!
Feleségemnek kellene cserélni telefont. A p20 lite tetszik neki. Ezt most Bluetooth fulessel 70000 lenne. Megér ennyit? Netezés, viber, messenger, futashoz polar órával, illetve normális fotókat csináljon. És 2 évig használható legyen. Érdemes lenne ennyiért megvenni, vagy ajánlanátok mást a tapasztalatok alapján? Elég sürgős lenne,az előző telo behalt.Ahogy eddig olvastam a magas kezdő ár miatt nem ajánlották. Mit mondanátok?köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#881) kakuk.tamas válasza mlado (#880) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Szerintem simán megéri. Szinte a megjelenés napjától használom, és semmi problémám nincs vele. Az akksija is jól bírja, nem lassul (okosóra, és fejhallgató miatt a Bluetooth folyamatosan megy).
Ha tudtok, kéket vegyetek. Baromi jól néz ki. Nekem is az van.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#882) .zSoLTi. válasza mlado (#880) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

70e körüli árba kapsz xiaomi mi a2-t is. Nekem mi a1 volt, már az is simán volt ilyen mint a ez a huawei (ha nem jobb..). Èn egyáltalán nem vagyok tőle elszálva, nèha meg-meg röccen, kamera inkább hadjuk kategoria, akku gyenge. Anno 100ert kaptam volna galaxy s7-et, már nagyon megbántam.

[ Szerkesztve ]

(#883) Black_Raven válasza .zSoLTi. (#882) üzenetére


Black_Raven
veterán

Látom nagyot csalódtál a p20 litében, mert minden hszeddel lehúzod a sárba. Miért nem adod el, ha ennyire nem jön be? Én is egy A2-vel szemezek, de nem azért mert ez xar, mert nem az. Hanem mert imádom a pure androidot és még a "csomagolása" is szép.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#884) .zSoLTi. válasza Black_Raven (#883) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Nem húzom le mert van jó oldala is. Szèp, használható, nemfagy stb. Csak leirom a tapasztalatom. Próbálom becserèlni valamire, de mèg nem sikerült. De ha volna 70em xiaomi fele nèzelödnèk en is.

(#885) Black_Raven válasza .zSoLTi. (#884) üzenetére


Black_Raven
veterán

A gyenge akksi, szerinted hogy muzsikálhat a majdnem kétszer ilyen erős A2-ben? mert abban is csak 3000mah van, de az s7ben sincs jobb.:(

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#886) .zSoLTi. válasza Black_Raven (#885) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Volt már s7em sokkal jobban bírta. Pedig always on display is bevolt nyomva. Munkából hazaèrve 60% körül mozgott. Ez most alig 40% úgy hogy már energia takarèkba használom mindig..

(#887) Black_Raven válasza .zSoLTi. (#886) üzenetére


Black_Raven
veterán

Enyém pont most ment két nappalon át, (mert éjszaka alszik)folyamatos mobilnettel(4g)és bluetooth kapcsolattal a karkötőm miatt, és 7 óra SOT jött ki így. igaz 10% maradt az akksiban. De ez bőven szép, tehát elégedett vagyok.:)nekem nem gyenge..ami gondom van vele: az hogy nem dual simes, és az A2 nagyon bejön. Más okom nincs a váltásra.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#888) .zSoLTi. válasza Black_Raven (#887) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Hogyhogy nem duál simes? Azt hittem ebbe mind az. Nekem telekomos van es olyan, bár nem használom.

(#889) Black_Raven válasza .zSoLTi. (#888) üzenetére


Black_Raven
veterán

A telenornál vettem, és azt hittem én is hogy dual sim. Akkor derült ki amikor már megvettem, ja mert hülye fejjel nem kérdeztem meg. :W Kinézetre ez is tiszta android mint az A2.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#890) .zSoLTi. válasza Black_Raven (#889) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Ez milyen tèma? Gyári időjárás app?

(#891) Black_Raven válasza .zSoLTi. (#890) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem téma, hanem Nova prime. Ugyanolyan mint a stock 8.1 droid. Alulról feljövő appok, Pixel ikon pack, bárhonnan lehúzható értesitősáv stb, és Another Widget(Google weather)app.:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#892) kakuk.tamas válasza Black_Raven (#889) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nem LX1-es a telefonod?

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#893) Cavsfan


Cavsfan
tag

Hali.Az mitől lehet,hogy a zsebemben,egy lezárt P20 lite,önállóan felhív valakit a névjegyzékből?

(#894) Black_Raven válasza kakuk.tamas (#892) üzenetére


Black_Raven
veterán

ANA-LX1

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#895) .zSoLTi.


.zSoLTi.
senior tag

Valaki esetleg kitapasztalta már mennyi akksi használatot vesz el ha arcfelismerőt használ? Gondolom ilyenkor egyfolytába megy az első kamera..

(#896) worxland válasza .zSoLTi. (#895) üzenetére


worxland
addikt

Dehogy megy egyfolytában.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#897) bubus66 válasza Black_Raven (#894) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Nem ANE-LX1? Mert a FF szerint ANA nincsen.... Ha SS a Tied akkor az OTA Frissítésnél különbözik a A Képen látható módon.

Neked ezt fogja telepíteni /ANE-L01_hw_eu/update_ANE-L01_hw_eu.zip Ha SS

a DS-nek meg ezt ANE-L21_hw_eu/update_ANE-L21_hw_eu.zip

Valamikor a build szám is különbözött a SS páratlan végű volt a DS páros végű.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#898) bubus66 válasza .zSoLTi. (#888) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia azért mert nem minden szolgáltató árulja DUAL SIM-ként.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#899) Black_Raven válasza bubus66 (#897) üzenetére


Black_Raven
veterán

Igen, bocs rosszul írtam ANE. Ezt raktam fel még ~1 hónapja[kép] gondolom most szeptemberben jön minden együtt a turbóval.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#900) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Telekomnál ma azt mondták hogy a p20 litera 2+1 év gari van, és a +1 évet a Huaweinél kell aktiválni. Tudja vki hogy hol/hogyan? A huawei fiókban vagy Hicareben?

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.