Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) DanielVon


DanielVon
csendes tag

Sziasztok. Ős Honoros vagyok, más blogokban elég sokat irtam ilyen olyan készülék tapasztalatokról.

Most a ti segítségeteket szeretnem kérni.
Rövid bevezető.
Nemrég ripityára törtem Honor 10-em, tisztességesen kiszolgálta az idejét, nem fajt a.szivem erte. Csereltem nagy hirtelenjében egy Honor View 20-ra, brutál nagy, de kb 5 perc volt hozza szokni. A választasban nagyon nagyon nagy szerepe volt annak, hogy ebben van tisztességes ujjlenyomat olvasó. Nameg, hogy gondolkodni sem kell az üzemidon, egyszerűen csak leveszem toltorol es hasznalom amig csak akarom, majd ha epp arra jarok ujra toltore rakom. Fel sem merül, hogy gondolkodni kell azon, hogy kibirja e 35 %kal, ha ugy indulok el itthonról.

kétnagy hatranya van. Az egyik, hogy eldugul a beszedhangszoro, igy mondjuk havonta kis kefevel ki kell dörzsöljük. De ez sem nagy cucc, viszont a kijelző fényerő, na az kritikán aluli. En nem szeretek ebbe a kijelző temaba bele szolni, higy most moled amoled tft akarmi, mert eddig kukacosdokad tartottam, es az osszes eddigo Huawei es honorom LCD volt. Ennél viszont nagyon gáz, hogy erősebb fényben kis kezemmel kell arnyekolnom, hogy lassak valamit. Ezzel nem akarok senkit megsérteni, biztos sokak úgy vannak vele, hogy ugyan az ő telefonjukat le ne ugassa más. Ez normalis is. Ezt is összetörtem 😀 most ilyen szeriam van.

Gondolkodom a Nova 5t-n de ahogy latom ennek pont annyira gyenge fényerejű kijelzője van, ami azért elég elrettentő. Viszont amennyivel kisebb a kijelzője, annyival kisebb az akksija is, szoval gondolom üzemidoben nincs gond.
Anogy latom a View 20, Honor 20, Nova 5 kb ugyanaz
Talán ennek jobb a kameraj mint a View 20nak.

Kijelző ügyileg mit tudtok mondani?
Thx

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.