Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Lackooo84 válasza jeni (#700) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mármint a szolgáltatótól, nem az első tulajtól. De inkább úgy kellett volna fogalmaznom, hogy "előfizetésre+részletre". Ilyen telót nem szabad venni akármilyen olcsó.

The Truth is out there...

(#702) sch_a válasza Klaya1986 (#697) üzenetére


sch_a
addikt

Mondjuk ha a fotózás a cél, akkor nem biztos, hogy ezt a készüléket választanám ennyiért. Jó kis pörgős telefon, de a kamerája nem az igazi szerintem.

(#703) Klaya1986 válasza sch_a (#702) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

Igen. Nemrég jöttem el a vodától. Kattintottam párat a nova 5t-vel. Finoman szólva is gyenge, amit nyújtott. Így maradt inkább egy hófehér p30 lite a páromnak. 25el olcsóbb és pár kép alapján azt láttuk mindketten, hogy kamarában jobb. Elvileg fordítva kellene lennie. De élőben más volt a helyzet.

(#704) Lackooo84 válasza sch_a (#702) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Pedig a tesztekben mindben dícsérték ahányat csak láttam. Amúgy én nem nagyon használom fotózásra, ergo nem vagyok képben az ilyenekben, de hogy a pékbe lehet széleslátó kamerára váltani? Meg a videózás közben kamera váltásra (hátsó/szelfi) sem jöttem rá hogyan kell. Pedig tuti lehet valahogy, mert a tesztekben mondták.

The Truth is out there...

(#705) glacious válasza Lackooo84 (#704) üzenetére


glacious
addikt

Nem is lehet összehasonlítani a két készüléket, ránézésre kinagyítva kb. egyformák a képek, de azon túl a p30 lite hardvere sehol sincs. (nem neked szánt válasz :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#706) hangyász2 válasza Klaya1986 (#703) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Hát az eléggé meglepne. Én sem vagyok fotóguru, de a P40 Lite kapott olyan kamerát, mint a Nova 5T. Én tökéletesen elégedett vagyok azzal, amilyen fotókat csinál, nyilván az árához képest. És a teszteken is dicsérték valóban a szakik is.

[ Szerkesztve ]

(#707) Klaya1986 válasza hangyász2 (#706) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

Hát hidd el, még csak nagyítani sem kellett az üzletben készült fotón, hogy lássam,tiszta paca az egész. A p30 lite ugyanott jóval szebb képeket lőtt,a színekről nem is beszélve. Engem is meglepett, mert nem ezt vártam egyik telefontól sem. Aztán lehet, csak a véletlen műve volt. De nekem az a néhány kép nagyon gyász volt.

(#708) hangyász2 válasza Klaya1986 (#707) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Vagy csak el volt állítva valami. Mondjuk portrémód volt szépítéssel, vagy hasonló.
Facebook-posztokhoz lövök vele céges képeket, és teljesen rendben van a szintjéhez képest.

(#709) blakey válasza Klaya1986 (#707) üzenetére


blakey
titán

Akkor at hibás lehetett.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#710) Lackooo84 válasza Lackooo84 (#704) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ezekre senki? :DDD

The Truth is out there...

(#711) bepken válasza Lackooo84 (#710) üzenetére


bepken
veterán

széles látószög a zoom csúszka lefelé húzásával érhető el.

a hátlapi és előlapi kamerák közötti váltásra felvétel közben szerintem nincs lehetőség, max videó hívásnál :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#712) Lackooo84 válasza bepken (#711) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Akkor a tesztben miért mondják, hogy lehet, a bőr hűljön rájuk... :D Széleslátóra meg azta tényleg, köszi.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#713) bepken válasza Lackooo84 (#712) üzenetére


bepken
veterán

olyan zseniális benne a stabilizátor, hogy én maximálisan el tudom nézni neki eme hiányosságát.

de gyors képet pl tudsz lőni videó közben, ami szintén nem egy utolsó funkció szerintem ;)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#714) Nagyfejű


Nagyfejű
aktív tag

Sziasztok, ebbe a készülékbe van kepstabilizator?

(#715) blakey válasza Nagyfejű (#714) üzenetére


blakey
titán

Szoftveres

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#716) Nagyfejű válasza blakey (#715) üzenetére


Nagyfejű
aktív tag

Köszi.

(#717) bepken


bepken
veterán

először használnám két SIM kártyával a készüléket, ebből az egyik egy csak internet (adat) kártya volna.

onnantól, hogy betettem a második kártyát, egyik sem csatlakozik fel a netre (APN beállítások rendben, hiszen 1 SIM esetén van net)

erre mi a megoldás?

(#718) SzabóTamàs90 - telenoros mindkét SIM, alapból az "online" APN-t tölti le a szolgáltatótól, nekem ezt kell mindig "net"-re állítani.

hmm fura... APN eltávolítása és új létrehozása után működik.

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#719) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Az elmúlt 10 napban kapott valaki 10.1-et?Nagy a csend.

(#720) Tommee válasza hangyász2 (#719) üzenetére


Tommee
aktív tag

Én nem kaptam.

(#721) Timeola válasza hangyász2 (#719) üzenetére


Timeola
aktív tag

Én sem. Tudom az ellenkezője volt a kérdés..

(#722) Tommee válasza hangyász2 (#719) üzenetére


Tommee
aktív tag

No meg is érkezett az EMUI 10.1! Kellett emlegetni :)

(#723) hangyász2 válasza Tommee (#722) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Haha, múltkor is ez volt. Gyakrabban emlegetem. Nekem egy telekomos szolgáltatói jött. Jól becsapott.

(#724) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Gyönyörű, mikor egy szolgáltatói frissítés elállítja a háttérképemet stb.

[ Szerkesztve ]

(#725) Bibby


Bibby
addikt

Egy ideje a chrome fagyogat, több másodpercre megáll az egész. Más tapasztalt ilyet?

Ελευθερια η θανατος

(#726) 96024 válasza Bibby (#725) üzenetére


96024
lelkes újonc

Nálam is csinál ilyet :(

(#727) hangyász2 válasza Bibby (#725) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Más készülékeken is csinálja. Én OH Browsert használok. Fenomenális. Az nem csinál ilyeneket, és sokkal könnyebb használni.

(#728) blakey válasza Bibby (#725) üzenetére


blakey
titán

Chrome már mindenhol egyre sz@rabb, néhány hónappal ezelőtt minden platformon lecseréltem Operára, azzal nincs gondom.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#729) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Na hát most meg kell cáfoljam magamat, mert ugye múltkor írtam, hogy a támogatás semmi extrát nem csinál. Nos, ezek szerint mégis. Most, hogy itt valaki írta, hogy megjött neki, rákerestem a frissítésre a hagyományos módon, többször is, semmi. Majd utána láttam, hogy a támogatás app piros pöttyel jelzett, megnyitottam, és a frissítésnél is volt piros pötty, és azonnal meg is találta. Szóval ezek szerint a támogatás app mégis csinál valamit, és nem ugyanaz, mintha simán megnyitnánk a frissítés menüt... :DDD


[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#730) blakey válasza Lackooo84 (#729) üzenetére


blakey
titán

Normális esetben így működik, legalábbis az én független készülékeimen ilyen.

#731) Lackooo84
Addig amíg nem voltam bejelentkezve és nem használtam az app-ot nem is tudtam, hogy így működik, amint bejelentkeztem gyakorlatilag "átvette" az irányítást és leginkább azon keresztül kapom a frissítéseket. Ha valahol olvasom, hogy jött frissítés a készülékemre és a Rendszerfrissítés nem talál semmit akkor a Támogatás alatt indítok egy keresést. Olyan mintha más szervereken keresztül kommunikálna holott a Rendszerfrissítésen keresztül keres.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#731) Lackooo84 válasza blakey (#730) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nekem még soha nem volt ilyen, mindig a rendes frissítés (beállítások) jelzett, ha jelzett, pedig nekem is csak független készülékeim voltak/vannak.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#732) Istikee007 válasza Lackooo84 (#729) üzenetére


Istikee007
tag

Nekem is így talàlta most meg a tàmogatàson keresztül, a màsik esetben nem talàlt frissítést.

(#733) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Google (szolgáltatói) szolgáltatásokat senki ne frissítse, mert az a kis genya bypassolja az adguard DNS-t és minden tele lesz b@szva reklámokkal...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#734) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Na, nekem is így jött meg most. De korábban nem volt így se.

(#735) Lackooo84 válasza Lackooo84 (#733) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Visszatettem a régit, maradtak a reklámok. Akkor viszont a frissítésben van valami.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#736) hangyász2 válasza Lackooo84 (#735) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Rakd fel Blokadát. Ugyanaz, mint a fizetős Adguard, csak tűzfal nélkül. De az EMUI-ra úgyse nagyon kell. A hálózati hozzáférés tudja majdnem ugyanazt.

(#737) Årpi válasza Istikee007 (#732) üzenetére


Årpi
őstag

Nekem megtalálta pár perce támogatás app nélkül is (előtte persze feldobta a szolgáltatói cuccot is).

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#738) Lackooo84 válasza hangyász2 (#736) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Adguard DNS-re gondoltam, routerben van beállítva. Nem tudom most mi történt, de a frissítés óta minden app szarja a reklámokat...

The Truth is out there...

(#739) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Amikor egy appot felfelé húzással bezárok, már nem felcsúszik, hanem hátrabillen és úgy tűnik el tök menő. :D

Blokada-val most úgy néz ki jó lett kösz! (kop kop)

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#740) blakey válasza Lackooo84 (#735) üzenetére


blakey
titán

A Google egyre erőszakosabban tiltja a blokkolókat, a Chrome is egyre kevesebb blokkolóval működik, stb. Hónapokkal ezelőtt áttértem Operára, beépített blokkolója jól működik, Androidon Youtube Vanced használom, nincs reklám, jól működik, asztali böngészőben a YT-hoz meg az Enhancer for Youtube-ot használom. Korábban Adguard DNS-t használtam amit a routeren állítottam be de sajnos sok oldal esetében nem volt megfelelő illetve egyes játékok esetében is rosszul vizsgázott.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#741) Lackooo84 válasza blakey (#740) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az persze világos, én is azt használom, én is telón vanced stb. De most a frissítés előtt még jó volt, szóval tuti nem hirtelen pont most csinált vmit a google. A frissítésben van valami...

The Truth is out there...

(#743) blakey válasza Lackooo84 (#741) üzenetére


blakey
titán

Folyamatosan azon dolgozik a Google, hogy a reklámokat mindenáron az arcunkba tolja.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#744) hangyász2 válasza Lackooo84 (#739) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Blokadához is van hufilter is, csak külön kell letölteni, és betenni mappába, meg be lehet tenni oda saját listátt is. Mondjuk sosem lesz olyan, mint a windowsos, de az metódus problémája.

(#745) Lackooo84 válasza hangyász2 (#744) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Honnan lehet letölteni?

The Truth is out there...

(#746) hangyász2 válasza Lackooo84 (#745) üzenetére


hangyász2
aktív tag

[link]

Remélem, ez az. Erre írják githubon, hogy domain alapú.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#747) Lackooo84 válasza hangyász2 (#746) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

És ezt a blokadaban hogy tudom hozzáadni?

The Truth is out there...

(#748) hangyász2 válasza Lackooo84 (#747) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Van egy Blokada mappa, nálam a Downloadba, oda kell bemásolni. És utan host hozzáadásánál be lehet importálni Blokadában

(#749) Lackooo84 válasza hangyász2 (#748) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nálam nincs olyan mappa, te csináltad? Most csak az Adguardos VPN él, ugyanaz, ami a routeren is van, szóval nem értem, így miért működik, magában miért nem mint eddig.

The Truth is out there...

(#750) hangyász2 válasza Lackooo84 (#749) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Már nem emlékszem. Lehet, rányomtam az importra, és odavitt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.