Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) bepken


bepken
veterán

mennyire "muszáj" rá a tok egyébként? nagyon csúszik a hátlap? illetve használja valaki fólia nélkül? én az A1-et több, mint egy éve mindenféle védelem nélkül használom és hát nagyon nagyon nagyon keresnem kéne a legapróbb hajszálkarcot is (ami meg pont nem érdekel)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#302) sch_a válasza bepken (#301) üzenetére


sch_a
addikt

A kijelzőn van gyárilag fólia. Nekem is volt A1-em, annál sokkal kevésbé csúszós a telefon. Csak hát ez üveg. Én utálom a tokokat, de erre most rendeltem egy vékonynak tűnőt. Kb. 10 napja használom "csupaszon", nem látok még rajta karcot, de elég sérülékenynek tűnik.

(#303) jeni válasza Putya (#299) üzenetére


jeni
félisten

Hirtelen itthonról az Alza adta a Nillkint. Ezt tudtam venni ami a semminél jobb.
Spiegen-t én se találtam itthon.

(#304) JoinR válasza bepken (#301) üzenetére


JoinR
senior tag

Én a 2. napon összetörtem, mert egyszerűen kicsúszott a zsebemből, ahogy szálltam ki a kocsiból. Aztán 2 nappal később spontán lecsúszott a laptopomról úgy, hogy hozzá se értem...úgyhogy igen, nagyon csúszik :DDD
Ráadásul a hátsó lencsék is ugye úgy kiállnak, hogy azok az elsők, amik karcolódnak.

[ Szerkesztve ]

(#305) bedibazsa válasza bepken (#301) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Rettenetesen csúszik, nekem is kicsúszott a zsebemből, rá a járólapra - szerencsére nem tört össze, de az egyik sarkáról lejött a festék. Ha nem izzadt a kezem, rendesen kiesik belőle.

(#306) bepken válasza JoinR (#304) üzenetére


bepken
veterán

akkor még szerencse, hogy homeoffice van és nem igazán fogok vele mászkálni sehova :D

bármilyen tokot néztem eddig, egy téglát csinál konkértan a telefonból....tudtok olyat ajánlani, ami tényle vékony? (nem vagyok telefon leejtős fajta, szóval csak a karctól kell védjen)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#307) bedibazsa válasza bepken (#306) üzenetére


bedibazsa
senior tag

A Nillkin Nature átlátszó tokja alig vastagít rajta.

(#308) bepken válasza bedibazsa (#307) üzenetére


bepken
veterán

TPU tokot soha többet! és Nektek se nagyon ajánlom....az egy dolog, hogy pár hét alatt besárgul a legtöbb (meg lehet tisztítani valamennyire) ... viszont nekem az A1-et egy TPU hibrid tok karcolta össze oly módon, hogy pont annyit tágult használat közben, hogy lötyögni kezdett benne a telefon. nem kapcsoltam időben, hogy ez mit is jelent a hátlapra nézve, majd amikor pár héttel később levettem láttam, hogy a szélei karcosak a fémháznak...

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#309) Timeola válasza bepken (#306) üzenetére


Timeola
aktív tag

Nekem edzett üveget tettek rá 3000-ért felrakással együtt (rajta hagyva a gyárit), illetve egy ilyen vékony átlátszó tok került a hátuljára, 2000-ért. Fiam telójára a vastagabb 3000-es megy rá, ma vettük át az ő telóját is. link

link

link

(#310) bepken válasza Timeola (#309) üzenetére


bepken
veterán

basszus most esett le, hogy én eddig csak Nova 5T-re kerestem mindenhol és hát...nem igazán hozott találatot. nyilván Honor 20 kiegészítők is ugyanúgy szóba jöhetnek :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#311) jeni válasza Timeola (#309) üzenetére


jeni
félisten

bolt szerint hol kapható az edzett üveg?

(#312) Timeola válasza jeni (#311) üzenetére


Timeola
aktív tag

Ja azt lehagytam, ez vidék, azon belül is Debrecen Mobilcare Piac u. de Malomparkban is van üzletük, ha esetleg vkit érint.

(#313) Bibby válasza bepken (#306) üzenetére


Bibby
addikt

Nillkin frosted shield.

Ελευθερια η θανατος

(#314) AnonymusX válasza Bibby (#313) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Szintén Nillkin frosted shield. Még nem használtam ilyet, de a fórumban olvasottak alapján emellett döntöttem. Szóval az ajándékozotthoz ilyen Nillkin piros tok + fekete telefon kombó kerül :)

(#315) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Approved lett a 194 végű, márciusi build Firmware Finderben, remélem, hamar kiszórják.

(#316) bepken válasza AnonymusX (#314) üzenetére


bepken
veterán

köszi szépen, egy ilyet be is húztam aliról :R

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#317) Csendeske válasza bepken (#316) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Sziasztok!

Az intelligens tok funkcióhoz használ valaki mágneses tokot?

(#318) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Nálatok vannak automatikus bezáródások futó alkalmazásoknál? Nem háttérben, hanem épp futónál. Más huaweies topikokban is olvastam róla, nekem nem volt még ilyen EMUI-n, de most igen.

Mivel eléggé buherálom ADB-vel, kíváncsi volnék, én vagyok-e túl bátor, vagy bugos. Mondjuk ugyanezeket szoktam tiltani más telókon is.

Már újra is raktam.

(#319) bedibazsa válasza hangyász2 (#318) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Volt 9.1 alatt, de az EMUI/Android 10-zel ez megszűnt. Pont este próbáltam ki, 8 órát pihent a telefon, Samsung-böngészőt nyitva hagytam, és reggelre nem zárta be. Szerencsére már futó és, "tálcán" lévő appokat sem zár be. A P20-szal ez volt a bajom - meg minden, 9.0-9.1-en futó EMUI-s Huawei-jel.

[ Szerkesztve ]

(#320) bedibazsa válasza hangyász2 (#315) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Kaptam is egy 197-es frissítést.

(#321) hangyász2 válasza bedibazsa (#320) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Ez gyors volt, nekem még nincs. Majd az elkövetkezendő 3 hónap bármelyikében. :D

(#322) Bibby válasza hangyász2 (#321) üzenetére


Bibby
addikt

Nekem is megjött. Tiéd nem telekomos?

Ελευθερια η θανατος

(#323) bepken


bepken
veterán

közel egy napja használom a telefont és persze ilyenkor még javában tart a rózsaszín köd...de azt kell mondjam, egyszerűen felülmúlta a várakozásaimat :)

ilyen IPS panelt én még nem láttam! csak este sötétben hittem el, hogy valóban nem AMOLED!

az ujjlenyomat olvasó 10/10-es pontosság terén (én raádásul hüvelyk és mutató ujjamat duplán adtam hozzá) egyszerűen nem tudok úgy hozzáérni, hogy ne oldja fel villámgyorsan. bár ez néha zavaró is tud lenni, mert párszor csak fel akartam emelni, hogy megnézzem az időt és akkor is hozzáértem véletlenül az olvasóhoz.

a méreteket még nagyon szoknom kell. kisebb ugyan, mint az A1 a kijelző mégis nagyobb. így tehát nyújtózkodnom kell. egyedül az értesítési sávval vagyok gondban...a lefelé húzásnál jobb volna, ha azt húzná le, mint az alkalmazás keresőt. (bár ez launcher cserével könnyedén orvosolható volna igazából)

kamerát még nem sikerült normálisan tesztelnem, talán majd ma. sok felesleges hülyeség mellett azért bőven akad hasznos funkció is a kamera alkalmazásban. amit itt bánok, hogy sajnos pont nem ezek a hasznosabb funkciók vannak kihangsúlyozva...remélem, hogy későbbi verziónál majd alakítanak még rajta. (4K 30fps videó visszajátszásakor egyébként másnál is darabos a kép, amikor fordulsz a kamerával? bár ez valószínűleg az fps hibája)

gyári fülest kipróbáltam, csak poénból. ajándék füles, szóval nyilván nem felső kategória. de volt már jobb vezetékes fülesem, amit 2ezer forint körül vettem. az igazsághoz hozzátartozik, hogy már lassan 2 éve vezetéknélküli füleseket használok, így lehet, csak én nem tudom értékelni.
apropó vezetéknéküli füles! az A1-ben csak 4.2-es volt a BT, itt pedig ugye 5.0 - hát ég és föld! eddig mindig a fülesemre fogtam, hogy A1-en néha újra kellett indítani, mert csúszott a hang. mint kiderült, jó eséllyel a telefon nem kezelte jól, ugyanis itt nincs semmilyen csúszás.

egyelőre ennyi, még ismerkedünk :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#324) m1lan válasza Timeola (#273) üzenetére


m1lan
őstag

Minden ügyfélnek van egy hitelkerete, amiből a vásárolt készülékek listaára levonódik. Minél kevesebb hitelkereted marad, annál nagyobb lesz az előleg (a különbözetet kéri be ilyenkor a rendszer). Ha teljesen elfogy, akkor a teljes listaárat kell befizetned előlegként. :)

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#325) bedibazsa válasza Bibby (#322) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Enyim független, de Telekokos kártya is van benne.

@bepken: be tudod állítani, hogy csak akkor reagáljon az olvasó, ha megnyomod a gombot. Hátha így nem oldódik fel olyan könnyen.

[ Szerkesztve ]

(#326) hangyász2 válasza Bibby (#322) üzenetére


hangyász2
aktív tag

De, viszont a Huaweinél ez tök random. 7 év alatt megtanultam. :D

(#327) Bibby


Bibby
addikt

Itt is megkérdezem: magazine unlock esetén ha tetszik egy kép, akkor rányomok a tetszik-rrés lementi a képet. De néhány képnél szürke az az opció... nálatok is?

Ελευθερια η θανατος

(#328) Timeola


Timeola
aktív tag

Huawei készülék esetén egyik hívásrögzítő sem működik? Tudom, hogy google korlátozás vagy vmi ilyesmi áll a háttérben. De Samun nekem ment simán. Használ valaki ilyen appot?

(#329) bohoc71 válasza Timeola (#328) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Nekem a gyári működik 10-es androidon.

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#330) bepken válasza bedibazsa (#325) üzenetére


bepken
veterán

azt láttam, de a gombot kímélni szeretném. na de majd meglátjuk, hogy meg tudom e tanulni, hol kell megfogni a telefont :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#331) RicsiSuly


RicsiSuly
aktív tag

Sziasztok!

Kérdésem lenne. Beléptem a google fiokba, de nem húzott fel, át mindent. Eddig bárhányszor költözttem megoldott mindent automatikussan. Itt mire kell állitani a telefont? :/

Üdv SRicsi

(#332) hangyász2 válasza bepken (#323) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Szerintem is nagyon jó a telefon. Meg se döccen.

Nekem a kamera nem igazán volt szempont, nem is értek a fotózáshoz. Viszont lőttem pár képet melóhoz automatán, és tetszettek.

[link]
[link]
[link]
[link]

A gyári hangfelvevő meg elvileg úgy működik EMUI 10-en, ha már 9-en is használta valaki, és nem csinált FR-t.

[ Szerkesztve ]

(#333) Timeola válasza hangyász2 (#332) üzenetére


Timeola
aktív tag

Hívásrögzítő valóban így működhet, mert nekem le sem engedi tölteni.

(#334) bedibazsa válasza RicsiSuly (#331) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Én phone cloneval csináltam, az mindent átvitt.

(#335) Bibby válasza bepken (#330) üzenetére


Bibby
addikt

Ha felébred a kijelző (mert felemeled kicsit, vagy mert jött értesítés), akkor elég csak a gombhoz érinteni az ujjad. Akkor is ha nyomás+érintést állítottál be.

Ελευθερια η θανατος

(#336) bepken válasza Bibby (#335) üzenetére


bepken
veterán

azta, ez tényleg nagyon jól ki van találva! köszi a tippet, így fogom használni innentől :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#337) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Nem tudom, miért ilyen lassan jöttem rá, de két FR után megtanultam, a HUawei Launcher nélkül nem tud élni a tárcsázó. Szóval aki másik launchert használ, ezért se szedje le a gyári kezdőalkalmazást ADB-vel.

(#338) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Tudom, hogy Superchargerünk van, és nem quickcharger, de eddig is szupertöltés volt kiírva? Nem gyorstöltés?

(#339) bedibazsa válasza hangyász2 (#338) üzenetére


bedibazsa
senior tag

22.5 w szupertöltés, a 15 w vagy akörüli (pl. Honor 9 töltője, azzal is szoktam) gyorstöltés.

(#340) bepken


bepken
veterán

tegnap kicsit játszottam a telefonnal, és hát elég szépen tud azért melegedni. bár azért nyilván nem sütötte a kezemet. kérdezném, aki merev tokot használ, azon keresztül is így érződik?

[link] nem PUBG vagy ilyesmi, de szerintem elég korrekt grafikája van. performance módot nem ártott hozzá bekapcsolni :)

aksi is jól bírta, picivel több, mint 1 óra folyamatos játék után 79% volt (ráadásul performance módban!)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#341) hangyász2 válasza bedibazsa (#339) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Ezt tudtam, írtam is, csak a kiírás eddig nem tűnt fel.

(#342) bedibazsa válasza hangyász2 (#341) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Oksi, szóval eddig is szupert írt.

(#343) hangyász2 válasza bedibazsa (#342) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Oksa, köszi, akkor csak öregszem. :DD

[ Szerkesztve ]

(#344) Bibby válasza hangyász2 (#343) üzenetére


Bibby
addikt

na de továbbra is: amikor rádugod "szupertöltésre", kiírja a töltést még tizedszázalékosan is. Kb 5 másodpercig. Ezt aztán sosem lehet megnézni? :)

Ελευθερια η θανατος

(#345) Predator2


Predator2
addikt

Helló
1, Van esetleg olyan okos tok amit ajánlanátok a telefonhoz?
2, Nyugodt szívvel feltelepíthetem a frissítéseket? Nem ront a telefonon? (sajnos találkoztam már ilyen problémával)
THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#346) sch_a válasza bedibazsa (#339) üzenetére


sch_a
addikt

A gyorstöltést is külön jelzi? Van egy Xiaomi powerbank-em, ami quick charge kompatibilis, de sima töltést ír a telefon, ha rádugom a gyári huawei kábellel.

(#347) bepken válasza Predator2 (#345) üzenetére


bepken
veterán

első dolgom volt az összes létező frissítést letölteni. jelenleg az elérhető legfrissebb verzió van fenn (10.0.0.197)

nem tudom, hogy korábbi verziókkal milyen volt a telefon, de én nem találkoztam eddig problémával. a funkcionalitás terén történt változásokról esetlegesen a többiek tudnak nyilatkozni :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#348) Bibby válasza sch_a (#346) üzenetére


Bibby
addikt

Nekem xiaomi töltővel két kis villám ikonnal jelzi a gyorstöltést.

Ελευθερια η θανατος

(#349) tusik válasza Timeola (#328) üzenetére


tusik
tag

Én ACR-t használom.

(#350) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Mi lehet a gond ha legfrissebb HiSuite nem ismeri fel a telefont? Mindent engedélyeztem amit kér, de valamiért akkor sem jó.
Illetve az ajánlott tokra még mindig várom az ajánlásokat.

Köszönöm előre is.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.